Станом на 16.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість 1 473 050,50 грн.


   

Інформаційна довідка за жовтень 2017

В період з 18.09.2017 року по 19.10.2017 року до Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги та підпорядкованих йому Бюро правової допомоги звернулося на прийом всього 631 особа. На кожне звернення було надано обґрунтовані юридичні консультації з наявних питань. За результатами розгляду звернень, у вказаний період було видано 75 наказів про надання вторинної правової допомоги. Всі дії здійснено в передбаченій законом формі та строки.

18.09.2017 року головним спеціалістом Вознесенського МЦ з НБВПД Городньою О.О. поширено інформаційні матеріали з контактами МЦ та відділів "Бюро правової допомоги" в парку Січової Слави м. Вознесенськ.

19.09.2017 року начальником Веселинівського бюро правової допомоги проведено виїзний прийом в управлінні пенсійного фонду. На прийом звернулося 2 особи з питання пенсійного забезпечення, також з керівником Бойко С.А. домовлено про проведення щовівторка прийом громадян в управлінні фонду. На стенді УПФ розміщено інформаційні буклети  з різних правових питань.

19.09.2017 року в Веселинівському бюро правової допомоги проведено спільний прийом з начальником відділу ДВС. На прийом звернулося 4 особи: стосовно оформлення спадщини (2 особи) та щодо призначення пенсії (2 особи). Працівником бюро надано роз’яснення по даному питанню.

20.09.2017 року в прямому ефірі Миколаїв 92 FM говорили начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ з НБВПД Гнатюк Петро та начальник відділу правової інформації та консультацій Другого Миколаївського МЦ з НБВПД Заболотня Олена.

20.09.2017 року головним спецiалiстом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. та начальником Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Щербиною Н.М. проведено спільний прийом громадян.

19.09.2017 року   для ознайомлення жителів с. Тридуби Кривоозерського району з роботою та послугами Кривоозерського бюро правової допомоги були розповсюдженні буклети та інформаційні матеріали у бібліотеці села для самостійного ознайомлення з різними правовими питаннями, правовою інформацією в різних галузях права.

19.09.2017 року на виконання спільного наказу Головного управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру від 29.03.17 року №178/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в приміщеннях бюро правової допомоги Миколаївської області протягом 2017 року» було проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги Порхун В.М. та начальником Первомайського відділу ДВС Крецу Б.М.

20.09.2017 року в Веселинівському бюро правової допомоги проведено спільний прийом з начальником відділу ДРАЦС. На прийом звернулися 1 особа стосовно отримання повторного свідоцтва про смерть, працівником бюро надано роз’яснення по даному питанню.

20.09.2017року керівником Врадіївського бюро правової допомоги Оленою Адамчук проведено робочу зустріч з приватним нотаріусом Врадіївського районного нотаріального округу Татяною Демченко. Метою даної зустрічі стало питання залучення нотаріусів до співпраці з бюро правової допомоги з метою надання якісних правових послуг громадянам та сприяння у вирішенні проблемних питань, максимального захисту прав та законних інтересів учасників нотаріального посвідчення.

20.09.2017 року головний спеціаліст Доманівського бюро правової допомоги Бойченко М.А., відвідав з робочим візитом територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Доманівської РДА та поспілкувався з психологом відділення денного перебування Кімнацькою Т.С. Під час зустрічі Бойченко М.А. розповів про систему безоплатної правової допомоги та її основні функції та про бюро правової допомоги в цілому: що таке бюро правової допомоги; які послуги можна отримати у бюро; хто може скористатися послугами бюро та хто оплачує ці послуги. А також було оговорене питання стосовно «Університету 3 віку», а  саме хто входить в цей університет, мета його створення та його основні функції. Та досягли домовленості про співпрацю.

20.09.2017 року заступник начальника Доманівського бюро правової допомоги Єгоров Д.С. відвідав з робочим візитом Доманівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та поспілкувався з директором школи Богданом В.В. Під час зустрічі Єгоров Д.С. розповів, що таке бюро правової допомоги, які послуги можна отримати у бюро, хто може скористатися послугами бюро та хто оплачує ці послуги. Під час зустрічі також обговорили питання, які найчастіше виникають у людей під час звернення до бюро, шляхи їх вирішення та подальшу співпрацю, а також домовились про проведення лекції серед учнів навчального закладу.

20.09.2017  відбулася робоча зустріч директора Кривоозерського професійного аграрного ліцею Бачинська О.М. та головного спеціаліста Кривоозерського бюро правової допомоги Формогей А.П. Під час зустрічі було обговорено подальшу співпрацю в організації проведення право освітніх заходів для учнів та вчителів на базі даного навчального закладу. Обговорено основні напрямки роботи Кривоозерського бюро правової допомоги, його основні функції та завдання, порядок надання первинної та вторинної правової допомоги, перелічено категорії громадян, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Крім цього, з метою подальшої якісної та продуктивної взаємодії, підписано меморандум про співпрацю.

20.09.2017року на виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 29.03.17 року №178/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в приміщеннях бюро правової допомоги Миколаївської області протягом 2017 року» проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги Порхун В.М. та начальником Первомайського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління  юстиції у Миколаївській області Мельниченко Н.А. На прийом звернулось  3 особи:

1. Порядок отримання дублікату свідоцтва про народження;

2. Внесення змін до актового запису про шлюб;

3. Порядок реєстрації шлюбу з біженцем.

20.09.2017 року з 09.00 до 10.00 години  начальник Єланецького бюро правової допомоги  Котенко І., та в.о. начальника Єланецького відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Геляра Л. провели спільний прийом громадян. На спільний прийом жодна особа не звернулася. Фахівці продуктивно використали даний час, зокрема, обговорювали проблемні питання, з якими звертаються громадяни та шляхи їх вирішення.

20.09.2017 року згідно графіка роботи мобільного консультаційного та дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги  Єланецького бюро правової допомоги на II півріччя 2017 рік, який функціонує в Єланецькому районному центрі зайнятості за адресою: смт. Єланець, вул. Паркова, 1, відбувся черговий спільний прийом громадян за участю начальника Єланецького бюро правової допомоги І.Котенко та провідного юрисконсульта центру зайнятості  О.Гальченко. В цей час на прийом за консультацією звернулась одна особа. Питання стосувалося пенсійного забезпечення населення, а саме: підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній. Особі було надано кваліфіковану юридичну допомогу стосовно питання, яке її цікавило.

21.09.2017року, відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, начальником відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вознесенського МЦ з НБВПД Радєвим К.Ф., начальником відділу «Братське бюро правової допомоги» Чорновалюком В.О., начальником Братського РВДВС Константіновою А.О. та завідувачем Братської ДНК Ніколаєвою Л.Л. проведено прийом громадян у с. Новоолександрівка, с. Шевченко, с. Миколаївка Братського району.

Прийом громадян проводився на базі органів місцевого самоврядування зазначених населених пунктів. Під час прийому у с. Новоолександрівка зареєстровано 2 звернення з питання: розірвання договору оренди земельної ділянки; відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ як учаснику бойових дій.

Під час роботи мобільної групи у с. Миколаївка за консультацією звернулось 2 особи з питань: оформлення земельної ділянки під приватним будинком;  оформлення заповіту на земельну ділянку.

Останнім був прийом громадян у с. Шевченко, під час якого до фахівців звернулася 2 особи з питання: скасування рішення органу місцевого самоврядування про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ; підстави розірвання договору оренди земельної ділянки.

21.09.2017 року заступником голови райдержадміністрації Буньком А.М. на базі Григорівської сільської ради проведено виїзне засідання координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Участь у засіданні прийняв начальник Братського бюро правової допомоги Чорновалюк В.О. 

В ході засідання розглянуто питання роботи бібліотек району по популяризації правових знань, з якого доповіла директор Братської централізованої бібліотечної системи Світлана Недашківська. Секретар Григорівської сільської ради Олена Хома доповіла про стан правоосвітньої роботи на території ради. Вчитель правознавства Григорівської ЗОШ І-ІІ ст. Іван Глаголенко проінформував про стан роботи з правової освіти учнів, попередження негативних проявів у підлітковому середовищі в Григорівській школі. Бібліотекар Григорівської сільської бібліотеки-філії Ольга Молчанова провела з учнями 9 класу Григорівської ЗОШ правоосвітній захід у формі вікторин, запитань та відповідей на знання дітьми основ права, а учениця 9 класу Юлія Котяк представила присутнім презентацію Конвенції з прав дитини.

В ході заходу була представлена виставка дитячих малюнків «Мої права та обов’язки».

Підводячи підсумки засідання, голова координаційно-методичної ради Андрій Бунько наголосив дітям на невід’ємності знання їхніх прав та обов’язків, а начальник Братського бюро правової допомоги Чорновалюк В.О. надав інформаційні правові матеріали з контактами бюро присутнім.

21.09.2017 року головний спеціаліст Доманівського бюро правової допомоги Бойченко М.А., був присутній на загальному засідання лікарів та працівників ФАПів (фельдшерсько-акушерських пунктів) Доманівського району. На початку засідання головний лікар Доманівського районного центру первинної медико – санітарної допомоги Подолян П.І., надав слово представнику бюро. Головний спеціаліст Доманівського БПД, розповів присутнім, що таке бюро правової допомоги, які послуги можна отримати та хто може скористатися цими послугами відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», а також хто оплачує послуги бюро. Серед присутніх були поширенні тематичні буклети  та буклети з інформацією про місцезнаходження бюро правової допомоги.

21.09.2017 року головний спеціаліст Кривоозерського бюро правової допомоги Формогей Аліса провела інформування жителів селища Криве Озеро. Під час заходу розповідали про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" мета якого - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.
21.09.2017 року начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіною Ганною Вікторівною було проведено робочу зустріч з начальником Южноукраїнського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області Діденко Світланою Валеріївною.

Під час зустрічі мова йшла про законопроект № 6614 про пенсійну реформу та його вплив на населення, а саме: з 1 жовтня 2017 року має відбутися перерахунок пенсій пенсіонерам з урахуванням прожиткового мінімуму на 1 грудня 2017 року та скасування обмеження виплат пенсій працюючим пенсіонерам на 15%. За результатами зустрічі досягнуто домовленості про подальшу спільну співпрацю в поширенні інформації про можливість кожного отримати безоплатну правову допомогу звернувшись до Южноукраїнського бюро правової допомоги.

21.09.2017 року відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, начальником відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вознесенського МЦ з НБВПД Радєвим К.Ф., начальником відділу «Братське бюро правової допомоги» Чорновалюком В.О., начальником Братського РВДВС Константіновою А.О. та завідувачем Братської ДНК Ніколаєвою Л.Л. проведено прийом громадян у с. Миколаївка Братського району.

21.09.2017 року, відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, начальником відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вознесенського МЦ з НБВПД Радєвим К.Ф., начальником відділу «Братське бюро правової допомоги» Чорновалюком В.О., начальником Братського РВДВС Константіновою А.О. та завідувачем Братської ДНК Ніколаєвою Л.Л. проведено прийом громадян у с. Новоолександрівка Братського району.

21.09.2017 року відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, начальником відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вознесенського МЦ з НБВПД Радєвим К.Ф., начальником відділу «Братське бюро правової допомоги» Чорновалюком В.О., начальником Братського РВДВС Константіновою А.О. та завідувачем Братської ДНК Ніколаєвою Л.Л. проведено прийом громадян у с. Шевченко Братського району.

21.09.2017 року головним спеціалістом Вознесенського МЦ з НБВПД Городньою О. О. для військовослужбовців Мартинівської ВЧ А1478 поширено інформаційні матеріали з різних правових питань.

21.09.2017 року головним спеціалістом Вознесенського МЦ з НБВПД Городньою О. О. у приміщенні фельдшерсько-акушерського пункту с. Новосілка Вознесенського району поширено інформаційні матеріали «ЯМП» для відвідувачів.

22.09.2017 року  головний спеціаліст Доманівського БПД  Бойченко М.А. провів робочу зустріч з заступником голови Доманівської РДА Коваленко А.П. на якій обговорювалися питання по яким найчастіше звертаються  громадяни до РДА, а також шляхи їх вирішення. Працівником БПД коротко було висвітлено інформацію стосовно правопросвітницької діяльності бюро та подальших перспектив її розвитку, насамперед серед населення, а також висвітлення інформації під час робочих зустрічей та семінарах, які проводяться працівниками бюро в підпорядкованих РДА структурних підрозділах та досягли домовленості стосовно подальшої співпраці між Доманівським БПД та РДА.

22.09.2017 року працівники Кривоозерського бюро правової допомоги прийняли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 255-ї річниці утворення селища Криве Озеро. Присутнім громадянам повідомили про роботу та функції Кривоозерського бюро правової допомоги, категорії громадян, які можуть скористатись послугами адвоката, умови отримання безоплатної вторинної правової допомоги.  Метою даного інформування було підвищення обізнаності жителів міста та району про права громадян та можливість у разі їх порушення безоплатно захистити їх звернувшись до Кривоозерського бюро правової допомоги. Всі учасники даного заходу отримали інформаційні друковані матеріали з контактами органів системи БПД.

22.09.2017 року директор Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Валентин Чистий спільно з начальником Первомайського бюро правової допомоги Віталієм Порхуном провели виїзний прийом у селі Кам'яна Балка Первомайського району у приміщенні Кам'янобалківської школи. На базі Первомайського бюро правової допомоги директор Регіонального центру Валентин Чистий спільно з начальником Первомайського бюро Віталієм Порхуном провів прийом громадян. 

22.09.2017 року згідно з Положенням про програму диференційованого виховного впливу на засуджених «Правова просвіта» від 16.05.2016 № 1418/5 в колоніях проводять роз’яснення з приводу можливості отримання засудженими права на безоплатну вторинну правову допомогу. З метою ознайомлення трудового колективу Арбузинської виправної колонії №83 та поширення інформації серед засуджених щодо діяльності та повноважень ВознесенськиймісцевийцентрзнаданняБВПД та його структурних підрозділів «бюро правової допомоги» 22 вересня головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД Городньою О.О. та начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД Зоткіною Г.В. проведено робочу зустріч з заступником начальника відділу СВ ТПР Арбузинської виправної колонії №83 Журбенко Є.В.
Відповідно до статті 59 Конституції України кожен має право на правову допомогу, яка надається безоплатно у випадках, передбачених законом, і кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Також згідно пункту 2 статті 8 Кримінально-виконавчого кодексу України кожному засудженому гарантується право на правову допомогу. Виходячи із чинного законодавства, держава гарантує охорону прав, свобод і законних інтересів засуджених. У ході зустрічі розглянуто порядок надання безоплатної вторинної допомоги соціально незахищеним громадянам для представництва інтересів в судах у цивільних та адміністративних справах.

Для поширення інформації серед засуджених та працівників закладу заступнику начальника залишено інформаційні буклети з різних правових питань та примірники заяв для звернення до місцевого центру на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

22.09.2017 року головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД Городньою О.О. та начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД Зоткіною Г.В. проведено інформування жителів смт. Констянтинівка Арбузинського району про діяльність та місцезнаходження Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро правової допомоги. Листівки з контактними даними розповсюджено по почтових скриньках головних вулиць селища.

22.09.2017 року головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД Городньою О.О. та начальником відділу «Южноукраїнське бюро правової допомоги» Вознесенського МЦ з НБВПД Зоткіною Г.В. проведено інформування жителів смт. Констянтинівка Арбузинського р-ну про діяльність та місцезнаходження Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро правової допомоги. 

22.09.2017 рокуголовним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД Городньою О.О. та начальником відділу «Южноукраїнське бюро правової допомоги» Вознесенського МЦ з НБВПД Зоткіною Г.В. проведено робочу зустріч з заступником начальника відділу СВ ТПР Арбузинської виправної колонії №83 Журбенко Є.В.

22.09.2017 року головним спеціалістом відділу представництва Вознесенського МЦ з НБВПД Чепрагою О.Л. поширено інформацію щодо діяльності та місцезнаходження центру та бюро правової допомоги в Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» м. Первомайськ.

23.09.2017 року керівник Врадіївського бюро правової допомоги була учасником тренінгу з кримінально-процесуальних питань  для надавачів безоплатної первинної правової допомоги.

 25.09.2017 року з метою забезпечення потреб громадян у правовій допомозі, під час робочої зустрічі начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюка В.О. та начальника управління соціального захисту населення Братської райдержадміністрації Кравець Т.М., підписано угоду про утворення дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі управління. Згідно затвердженого графіка такий прийом у IV кварталі вестиметься щомісяця у першу середу.

25.09.2017 року заступник начальника Доманівського бюро правової допомоги Єгоров Д.С., провів робочу зустріч з начальником організаційного відділу Доманівської районної ради Балабій Н.М. Під час зустрічі обговорили питання, що стосується районної програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Доманівського району, а також домовились про подальшу співпрацю в даному напрямку.

25.09.2017 року клієнт висловлює подяку заступнику начальника відділу "Кривоозерського бюро правової допомоги" Вознесенський місцевий центр з надання БВПД Кернасовська О.Ю. за надання консультацій з правових питань та складення позовної заяви з питання розірвання шлюбу в судовому порядку та стягнення аліментів на дитину - інваліда.

25.09.2017 року відбулася зустріч заступника начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Оленою Кернасовською із головою районної організації ради ветеранів та інвалідів Кривоозерського району Білковською Юлією Анатолівною, яка була спрямована на досягнення правової та соціальної підтримки, захисту пенсіонерів та інших незахищених верств населення. 
Під час зустрічі було обговорено основні напрямки роботи та функції Бюро правової допомоги. Обговорено особливості надання безоплатної вторинної правової допомоги, перелічено категорії громадян, які можуть безкоштовно, за рахунок держави, скористатися послугами адвокатів у разі порушення їхніх прав.
По закінченню робочої зустрічі досягнуто домовленості про подальшу співпрацю та підписано меморандум. Надані методичні рекомендації, а також буклети на правову тематику з контактами Кривоозерського бюро правової допомоги.

25.09.2017 року з 09.00 до 10.00 години, згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги  Єланецького бюро правової допомоги  на II півріччя 2017 рік, який функціонує в Єланецькій центральній районній бібліотеці за адресою: смт. Єланець, вул. Соборна, 115 на 2 поверхі у читальному залі, відбувся черговий  прийом громадян за участю начальника  Єланецького бюро правової допомоги І.Котенко. В цей час на прийом за консультацією  звернулась одна особа. Питання стосувалося сімейного права, а саме надання права на шлюб неповнолітній особі. Особі надано вичерпну правову допомогу.

26.09.2017 року за участі фахівця Братського районного центру зайнятості Неговори О.О. та начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюка В.О. на базі Братського районного центру зайнятості відбувся семінар на тему: «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії», під час якого присутніх поінформовано щодо способів пошуку вакантних посад, роз’яснено вимоги трудового законодавства, роздано інформаційні матеріали з правових питань та візитівки з контактними даними бюро. Крім цього, повідомлено про запуск загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», що розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.

Того ж дня начальником бюро з метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі проведено прийом громадян з земельних питань на базі закладу. За консультаціями звернулося п’ятеро осіб: гр. Г. по питанню виконання умов договору оренди землі; гр. О. щодо підстав припинення договору оренди землі; гр. Д. по питанню стягнення аліментів; гр. К. щодо виконання умов договору оренди землі; гр. Р. по питанню визнання права власності на житловий будинок. З піднятих питань громадянам надано вичерпні консультації та роз’яснено порядок доступу до вторинної правової допомоги.

 26.09.2017 року головним спецiалiстом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В.та начальником Братського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області                     Константіновою А.О. проведено прийом громадян.

26.09.2017 року, відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, начальником персоналу, інформаційної та матеріальної інфраструктури  Вознесенського МЦ з НБВПД Сосновським О.І., головним спеціалістом  Веселинівського бюро правової допомоги Глушич І.І., начальником ДВС Буланчою О.В. та приватним нотаріусом Болгарчук О.Ф. - проведено прийом громадян у с. Луб’янка, с. Поділля, с. Поріччя  Веселинівського району.

26.09.2017 року  працівник Кривоозерського бюро правової допомоги провела робочу зустріч з працівником управління соціального захисту населення. 
В ході зустрічі було обговорено результати роботи бюро правової допомоги за рік діяльності та презентовано правові послуги, які можливо отримати звернувшись до Кривоозерського бюро правової допомоги: правові консультації та роз'яснення, доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України, безоплатні послуги адвокатів зі складення процесуальних документів та представництва інтересів громадян в судах, поширення інформації про права і свободи громадян, способи їх реалізації та захисту.
На завершення робочої зустрічі було домовлено про подальшу співпрацю у напрямку покращення доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

26.09.2017 року, відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, начальником відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Вознесенського МЦ з НБВПД Сосновським О.І., головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги Глушич І.І., начальником ДВС Буланчою О.В., та приватним нотаріусом Болгарчук О.Ф. - проведено прийом громадян у с. Поріччя Веселинівського району.

26.09.2017 року, відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, начальником відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Вознесенського МЦ з НБВПД Сосновським О.І., головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги Глушич І.І., начальником ДВС Буланчою О.В., та приватним нотаріусом Болгарчук О.Ф. - проведено прийом громадян у с. Луб’янка, Веселинівського району.

26.09.2017 року, відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, начальником відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Вознесенського МЦ з НБВПД Сосновським О.І., головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги Глушич І.І., начальником ДВС Буланчою О.В., та приватним нотаріусом Болгарчук О.Ф. - проведено прийом громадян у с. Поділля, Веселинівського району.

27.09.2017 року начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Гнатюком П.О. та головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Городньою О.О. проведено виїзний прийом громадян з питань антирейдерського захоплення землі. Прийом проходив на базі Трикратської сільської ради Вознесенського району. 

27.09.2017 року головним спеціалістом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. проведено вуличне інформування громадян селища Братське шляхом розповсюдження соціальної газети та візитівок з адресою Братського бюро та  Вознесенського місцевого центру з надання БВПД на ринковій площі селища.

27.09.2017 року начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги проведено ряд робочих зустрічей з Головою Арбузинської районної державної адміністрації Палієм Олександром Васильовичем з яким за результатами зустрічі підписано меморандум про подальшу співпрацю;
Керівником апарату Арбузинської районної державної адміністрації Зіменко Ольгою Миколаївною щодо включення працівників бюро до порядку денного найближчої сесії з питання презентації районної програми надання безоплатної правової допомоги; Керуючою справами Арбузинської районної ради Скорик Наталією Миколаївною щодо проведення спільних заходів до тижня права у грудні поточного року; Землевпорядником Іванівської сільської ради Мусійовською Іванною Остапівною йшла мова про звернення з земельних питань, які найчастіше виникають у селян та клієнтів бюро правової допомоги; Секретарем Кавунівської сільської ради Байда Любов Миколаївною обговорено координування спільної діяльності задля вивчення правових потреб громади; Головним бухгалтером Благодатненської сільської ОТГ Бібовою Раїсою Миколаївною мова йшла про види цільових програм та їх фінансування з місцевого бюджету та з не заборонених законодавством позабюджетних коштів.
В приймальні кожного органу місцевого самоврядування на інформаційних стендах для ознайомлення громадян з різних правових питань розміщено інформаційні буклети з контактами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро правової допомоги.

27.09.2017 року о 10.00 год. в  «Теплій вітальні»  Єланецької центральної  районної бібліотеки відбувся  «Юридичний фреш». Захід організований головою Єланецької районної ради ветеранів  І.Морозовою спільно із начальником Єланецького бюро правової допомоги  І.Котенко для ветеранів Єланеччини. Також на захід була запрошена керівник  центру надання адміністративних  послуг  в Єланецькому районі  Н.Чугута.  На засіданні обговорювались питання надання безоплатної первинної правової допомоги та вторинної правової допомоги соціально незахищеним верствам населення та питання надання адміністративних послуг населенню. Зокрема І.Котенко розповіла присутнім про систему безоплатної правової допомоги в України. Підсумовуючи захід можна зробити висновок, що зустріч була корисною та змістовною, оскільки присутні ознайомилися із системою безоплатної правової допомоги та були проінформовані про свої права.

28.09.2017 року начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Гнатюком П.О. та інтегратором Городньою О.О. проведено тренінг для посадовців Вознесенської міської ради на тему «Реалізація державної політики у сфері запобігання та протидії корупції». 

28.09.2017 року начальником Братського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД Чорновалюком В.О. проведено тренінг для державних службовців Братської райдержадміністрації на тему «Реалізація державної політики у сфері запобігання та протидії корупції». 
Під час тренінгу акцентувалась увага на основних поняттях антикорупційного законодавства, проводилось моделювання ситуацій, що в тій чи іншій мірі створюють корупційні ризики.

28.09. 2017 року заступник начальника Доманівського бюро правової допомоги Єгоров Д.С. здійснив робочий візит до служби у справах дітей сім’ї та молоді Доманівської Райдержадміністрації Миколаївської області. Зустріч проводилась у гостинній обстановці.  В ході зустрічі було обговорено чимало питань, серед яких: організація та участь у роботі дистанційних пунктів консультування на базі служби у справах дітей сім’ї та молоді. Під час зустрічі досягли домовленості про подальшу співпрацю в даному напрямку.

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО». Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.

28.09.2017 року працівник Кривоозерського бюро правової допомоги Формогей А.П. поширила інформацію про діяльність та місцезнаходження Кривоозерського бюро правової допомоги в Кривоозерському об’єднаному управлінні пенсійного фонду України в Миколаївській області.

28.09.2017 року  працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовською О.Ю. проведено робочу зустріч з начальником Кривоозерського об’єднаного управління пенсійного фонду України в Миколаївській області Тарабан К.П. Під час зустрічі приділено особливу увагу функціям та організації роботи Кривоозерського бюро правової допомоги, озвучено інформацію про умови надання безоплатної правової допомоги, порядок звернення, а також специфіку надання вторинної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян та інші аспекти роботи бюро. По завершенню робочої зустрічі було підписано меморандум про подальшу співпрацю та надані методичні рекомендації, а також буклети на правову тематику з контактами Кривоозерського бюро правової допомоги.

28.09.2017 року начальником Первомайського бюро Прохун В.М. та головним спеціалістом відділу представництва  Вознесенського місцевого центру з надання БВПД Чепрагою О.Л. для військовослужбовців  ВЧ А 2183, що знаходиться по вул. Коротченко, м. Первомайськ Миколаївської області поширено інформаційні посібники " АТО: захист прав і законних інтересів військовослужбовців та членів їх сімей" та буклети.

28.09.2017 року головний спеціаліст Первомайського бюро правової допомоги Шайбакова Д.П. була присутня на черговій сесії Первомайської міської ради сьомого скликання.  По закінченню сесії поширила інформаційно-роздатковий матеріал з контактами центру та бюро серед присутніх.

28.09.2017 року о 10.00 год. в  Єланецькій центральній  районній бібліотеці відбувся День відкритих дверей присвячений святкуванню Всеукраїнському Дню бібліотек.   На заході були присутні начальник Єланецького бюро правової допомоги Ірина Котенко, провідний фахівець Єланецького районного центру зайнятості  Світлана Коваленко та бібліотекар Людмила Тітова. До читальної залі бібліотеки були також запрошені учні 9-го класу Єланецької загальоосвітньої школи I-III ступенів для яких в стінах бібліотеки були проведені різні заходи. Зокрема начальник Єланецького бюро Ірина Котенко проінформувала школярів про систему безоплатної правової допомоги в Україні, підготувала для учнів практичні заняття з права та провела юридичну вікторину на тему: «Юний правознавець».

29.09.2017 року головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги  Вознесенського місцевого центру з надання БВПД Городньою О.О. поширено буклети "Я Маю Право" у приміщенні КУ «Територіальний центр соціального обслуговування м. Вознесенськ».

29.09.2017 року відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, начальником організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Вознесенського МЦ з НБВПД Сосновським О.І., головним спеціалістом первомайського бюро правової допомоги Шайбаковою Д.П., начальником Первомайського МРВДВС Крецу Б.М. та приватним нотаріусом Первомайського районного нотаріального округу Бойчуком С.І., проведено прийом громадян у с. Романова Балка Первомайського району.

29.09.2017 року, відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, начальником організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Вознесенського МЦ з НБВПД Сосновським О.І., головним спеціалістом первомайського бюро правової допомоги Шайбаковою Д.П., начальником Первомайського МРВДВС Крецу Б.М. та приватним нотаріусом Первомайського районного нотаріального округу Бойчуком С.І., проведено прийом громадян у с. Кінецьпіль, Первомайського району.

29.09.2017 року, відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, начальником організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Вознесенського МЦ з НБВПД Сосновським О.І., головним спеціалістом первомайського бюро правової допомоги Шайбаковою Д.П., начальником Первомайського МРВДВС Крецу Б.М. та приватним нотаріусом Первомайського районного нотаріального округу Бойчуком С.І., проведено прийом громадян у с. Мигія, Первомайського району.

29.09.2017 року головним спеціалістом відділу представництва Вознесенського місцевого центру з надання БВПД Чепрагою О.Л, для військовослужбовців Первомайської ВЧ А2183 поширено інформаційні матеріали з правових питань.

29.09.2017 року в рамках запланованих заходів та досягнутих раніше домовленостей з метою популяризації та інформування підростаючого покоління щодо їх прав та свобод, гарантованих законодавством України, начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. відвідано Братську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Спілкування з дітьми пройшло в дружній атмосфері, дітей поінформовано про систему безоплатної правової допомоги взагалі та про основні цілі та завдання діяльності бюро зокрема, окремо приділено увагу на правові орієнтири для кожної дитини та механізми захисту прав дітей.

29.09.2017 року начальник Братського бюро правової допомоги відвідав з робочою зустріччю Братський відділ Первомайської місцевої прокуратури, де поспілкувався з прокурором прокуратури Копманійцем М.В. 
Під час зустрічі обговорено ряд нагальних питань щодо надання правової допомоги у районі, а також обговорено шляхи реалізації прав громадян на безоплатну правову допомогу та досягнуто домовленості про співпрацю у цьому напрямі.

29.09.2017 року про право на БПД та актуальні питання з порядку нарахування субсидії повідомлено жителів смт.Братське. Головним спеціалістом відділу "Братське бюро правової допомоги" Вознесенського місцевого центру з надання БВПД поширено інформаційно-роздатковий матервал в приміщенні управлiння соцiального захисту населення Братської РДА та АТ "Ощадбанк".

29.09.2017 року головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги проведено інформаційно-розяснювальну роботу серед населення, біля Приватбанку. Громадянам доведено до відома наступну інформацію:

Кому і як нараховується субсидія?

Куди звернутися за субсидією?

В яких випадках надання субсидії можуть припинити?

Крім того, усі бажаючі отримали буклети щодо роз’яснення даного   питання.

29.09.2017 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги проведено зустріч з студентами Кривоозерського ПАЛ, на якій презентували Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!"який спрямований на те, щоб дати українцям знання про свої права і практичні навички того, як ці права реалізовувати та захищати, формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. Даний проект Міністерства юстиції України на нашу думку має надзвичайно важливе значення саме для молодого покоління, тому семінари та зустрічі з студентами та працівниками закладу освіти мають надзвичайне освітнє та практичне значення для молоді. І відповідно метою проведення таких зустрічей є підвищення правової грамотності вчителів і студентів для захисту своїх прав, для формування громадянськості, поваги до прав і свобод людини, що є одним з базових напрямків державної політики в галузі освіти.

29.09.2017 року 0 10:00 год в приміщенні адмінбудинку Кривоозерської РДА відбулася чергова сесія Кривоозерської районної ради. Заступник начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Олена Кернасовська виступила з доповіддю на тему: «Програма правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Кривоозерського району на 2018-2020 роки». Метою даного інформування було залучення до співпраці посадовців району задля розроблення спільних програм з підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти населення, набуття громадянами необхідного рівня знань, формування у них поваги до права, реалізація права людини на доступ до безоплатної правової допомоги. Також присутнім повідомилено про роботу та функції Кривоозерського бюро правової допомоги, категорії населення, які мають можливість скористатись послугами адвоката, умови отримання безоплатної вторинної правової допомоги, також інформували про останні зміни внесені до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». По закінченню сесії депутатам та іншим запрошеним було надано інформаційні матеріали з правових питань.

29.09.2017 року головний спеціаліст Кривоозерського бюро правової допомоги Формогей А.П. провела робочу зустріч з депутатом Миколаївської обласної ради Накакзенком С. Б. Під час зустрічі було обговорено основні напрямки роботи та функції бюро правової допомоги. Особливості надання безоплатної вторинної правової допомоги, перелічено категорії громадян, які можуть безкоштовно, за рахунок держави, скористатися послугами адвокатів у разі порушення їхніх прав. По закінченню робочої зустрічі досягнуто домовленості про подальшу співпрацю. Надані методичні рекомендації, а також буклети на правову тематику з контактами бюро правової допомоги.

29.09.2017 року працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги проведено інформування жителів селища Кривого Озера з питань доступу до безоплатної правової допомоги. Інформування проходило у приміщенні АТ "Ощадбанк", клієнтам банку повідомлено про роботу та функції Кривоозерського бюро правової допомоги, категорії населення, які мають можливість скористатись послугами адвоката, умови отримання безоплатної вторинної правової допомоги, також інформували про те куди звертатися за субсидією;кому і як нараховується субсидія;протягом якого часу призначається субсидія; у яких випадках надання субсидії можуть припинити. Після усного повідомлення, громадяни отримували інформаційні буклети. Метою даного інформування було підвищення обізнаності про права громадян та можливість у разі їх порушення безоплатно захистити їх звернувшись до Кривоозерського бюро правової допомоги.Начало формыНачало формы

29.09.2017 року, відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, головним спеціалістом Первомайського бюро правової допомоги Шайбаковою Д.П., начальником Первомайського МРВДВС Крецу Б.М., приватним нотаріусом Первомайського районного нотаріального округу Бойчуком С.І., начальником організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Вознесенського МЦ з НБВПД Сосновським О.І. проведено прийом громадян у с. Мигія, с. Кінецьпіль, с. Романова Балка Первомайського  району, на прийом звернулося 13 осіб з земельних питань.

29.09.2017 року Зоткіна Г.В. брала участь у засіданні адміністративної комісії Южноукраїнської міської ради згідно розпорядження міського голови Южноукраїнської міської ради від 16.08.2017 № 233.

02.10.2017 року працівник Кривоозерського бюро правової допомоги здійснив адресний виїзний прийом до особи похилого віку. Громадянина цікавили питання в яких випадках потрібно звертатись із письмовою заявою до відділу поліції та чи видається довідка фізичній особі щодо прийому та реєстрації заяви, також було повідомлено про можливість скористатися безоплатною вторинною правовою допомогою у вигляді представництва.

02.10.2017 року головний спеціаліст Первомайського Бюро правової допомоги Шайбакова Д.П. взяла участь у розширеній апаратній нараді Первомайської міської ради під головуванням мера Дромашко Л.Г. По завершенню наради поширила інформаційно-роздатковий матеріал з контактами центру та бюро серед присутніх.

02.10.2017  року з 09.00 до 10.00  години,  згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги  Єланецького бюро правової допомоги  на II півріччя 2017 рік, який функціонує в Єланецькій центральній районній бібліотеці за адресою: смт. Єланець, вул. Соборна, 115 на 2 поверхі у читальному залі., відбувся черговий  прийом громадян начальником  Єланецького бюро правової допомоги  Іриною Котенко.  В цей час на прийом за консультацією  звернулась одна особа. Питання стосувалося сімейного права, а саме щодо збільшення розміру аліментів на неповнолітню дитину. Фахівець бюро Ірина роз’яснила, що законодавством встановлено, що можливо змінити розмір аліментів, який встановлено як рішенням суду, так і домовленістю між батьками. Пояснила особливості судового порядку вирішення даної проблеми. Громадянці  надано кваліфіковану юридичну допомогу.

03.10.2017 року на вулицях селища Врадіївка, працівники Врадіївського бюро правової допомоги провели правовий флешмоб, де показали свою готовність допомагати людям захищати та відстоювати свої позиції. Щоб кожна людина не боялася заявити вголос: Я МАЮ ПРАВО!

03.10.2017 року в рамках проекту головний спеціаліст Доманівського бюро правової допомоги Бойченко М.А. провів інформаційний флеш-моб на базі відділення поштового зв’язку по вул. Свободи, смт. Доманівка та біля відділення «Ощадного банку» по вул. Левадара, шляхом інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами.

03.10.2017 року працівник Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовська О.Ю. провела робочу зустріч з директором Кривоозерського будинку дитячої творчості Шевченко С.В., яка очолює дитячу громадську організацію «Юний правознавець». Під час зустрічі обговорено шляхи забезпечення якісного доступу громадян до правової допомоги шляхом проведення спільних правоосвітніх заходів. За результатами зустрічі підписано меморандум про подальшу співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги.

03.10.2017 року про право на БПД та актуальні питання з порядку нарахування субсидії повідомлено жителів м. Первомайська, головним спеціалістом відділу Первомайського Бюро правової допомоги Шайбаковою Д.П.  поширено інформаційно-роздатковий матеріал в відділенні поштового зв’язку по вул. Івана Виговського 3 та АТ "Ощадбанк" по вул. Грушевського 1.

03.10.2017 року на виконання спільного наказу Головного управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру від 29.03.17 року №178/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в приміщеннях бюро правової допомоги Миколаївської області протягом 2017 року» було проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги Порхун В.М. та начальником Первомайського відділу ДВС Крецу Б.М.

03.10.2017 року на базі Южноукраїнського бюро правової допомоги проведено спільний прийом громадян з заступником начальника Южноукраїнського міського відділу ДВС ГТУЮ у Миколаївській області спільно з начальником Южноукраїнського. Під час прийому  на  індивідуальні консультації громадяни не з’явилися.

03.10.2017 року із 09.00 до 10.00 години  начальником Єланецького бюро правової допомоги  Іриною Котенко  та в.о. начальника Єланецького відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області  Юлією  Мельник проведено спільний прийом громадян.  За консультацією звернулася одна особа, питання стосувалося сімейного права, зокрема порядку  зміни розміру аліментів на неповнолітню дитину. Ірина  вивчивши та проаналізувавши дане питання надала кваліфіковану юридичну допомогу.

03.10.2017 року начальником відділу правової інформації та консультації  Вознесенського місцевого центру з надання БВПД  Палій Н.В. проведено прийом громадян на базі дистанційного пункту доступу до БПД, який функціонує в Управлінні соціального захисту населення Вознесенської міської ради.

04.10.2017 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. та начальником Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Щербиною Н.М. проведено спільний прийом громадян. На прийом звернулась одна особа. Громадянку Ч., жительку селища Братське, цікавило питання вирішення трудового спору. Заявниці надано роз'яснення трудового законодавства та запропоновано шляхи вирішення піднятого питання.

04.10.2017 року в Веселинівському бюро правової допомоги проведено спільний прийом з начальником відділу ДРАЦС. На прийом звернулися 2 особи, стосовно прийняття спадщини та складання заповіту,  працівником бюро надано роз’яснення по даним питанням.

04.10.2017 року, з метою активізації надання безоплатної правової допомоги, здійснено спільний прийом громадян. На даний прийом звернулась 1 особа по питанню зміни імені.

04.10.2017 року із 09.00 до 10.00  години начальник Єланецького бюро правової допомоги Ірина  Котенко та начальник  Єланецького відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області  Ольга Більчук  провели черговий спільний прийом громадян. За консультацією до фахівців в цей час жодна особа не звернулася.

04.10.2017 року   заступник начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Олена Кернасовська відвідала Кривоозерську центральну районну лікарню, де з головним лікарем Зайченко Валентиною Павлівною та працівниками районної лікарні провела робочу зустріч, під час якої розповіла про роботу бюро правової допомоги, для того, щоб якомога більше громадян могли скористатися безоплатною правовою допомогою та отримати кваліфіковані консультації юриста з різних правових питань. По закінченню зустрічі було підписано меморандум про співпрацю та домовлено про інформування відвідувачів Кривоозерської центральної районної лікарні щодо можливості отримання безоплатної правової допомоги та залишено буклети з координатами органів системи БПД для розповсюдження.

04.10.2017 року на виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 29.03.17 року №178/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в приміщеннях бюро правової допомоги Миколаївської області протягом 2017 року» проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги Порхун В.М. та начальником Первомайського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління  юстиції у Миколаївській області Мельниченко Н.А. На прийом звернулось  2 особи:

1. Поновлення шлюбу особою, яка була визнана безвісно відсутньою;

2. Оспорювання батьківства особою, яка записана батьком дитини.

04.10.2017 року на базі Южноукраїнського бюро правової допомоги проведено спільний прийом громадян начальником Южноукраїнського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану спільно з начальником Южноукраїнського бюро. Під час прийому  на  індивідуальні консультації громадяни не з’явилися.

05.10.2017 року Головний спеціаліст Первомайського бюро правової допомоги Шайбакова Д.П. поширила інформаціїні буклети для осіб, що знаходяться на обліку в закладі Первомайської  міськрайонної служби зайнятості.

06.10.2017 року головний спеціаліст відділу представництва Вознесенський місцевий центр з надання БВПД, головний спеціаліст Первомайського бюро правової допомоги, дільничі офіцери національної поліції, активісти та громадські діячі взяли участь у заході приуроченого до дня юриста, який відбувся на базі Приватного Вищого Навчального закладу « Університету сучасних Знань». Під час бесіди обговорено актуальні питання реформи нац.поліції, судової, освітньої та пенсійної систем. 

06.10.2017 року начальником відділу представництва Вознесенського місцевого центру з надання БВПД Бобровим А.М. проведено прийом громадян на базі дистанційного пункту доступу до БПД, який функціонує в приміщенні Вознесенського об'єднаного управління пенсійного фонду України Миколаївської області

06.10.2017 року начальник Єланецького бюро правової допомоги Ірина Котенко провела робочу зустріч із секретарем Ольгопільської сільської ради Ольгою Кузнець. Під час зустрічі було обговорено ряд питань, зокрема Ірина  ознайомила посадовця із системою безоплатної правової допомоги, завданнями та функціями бюро. Також  обговорили  питання організації правопросвітницьких заходів для мешканців села.  Домовились про інформування жителів села, які звертаються до Ольгопільської сільської ради із правовими питаннями , щодо можливості отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги звернувшись до Єланецького бюро правової допомоги

09.10.2017 року працівник Кривоозерського бюро правової допомоги Олена Кернасовська провела інформування жителів селища Кривого Озера.
Під час заходу було повідомлено про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!". 
Крім того, громадянам наголошено, що захистити свої права допоможе Кривоозерське бюро правової допомоги.

 09.10.2017 року в районній газеті Кривоозерщина розміщено статтю «Сесія районної ради».    

09.10.2017 року  головний спеціаліст Первомайського бюро правової допомоги Шайбакова Д.П. та головний спеціаліст відділу представництва  Вознесенського МЦ з надання БВПД Чепрага О.Л поширили друкований матеріал із земельних питань на площі Шевченка та в сквері Перемоги в центрі м. Первомайська.

09.10.2017  року з 09.00 до 10.00  години,  згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги  Єланецького бюро правової допомоги  на II півріччя 2017 рік, який функціонує в Єланецькій центральній районній бібліотеці за адресою: смт. Єланець, вул. Соборна, 115 на 2 поверхі у читальному залі, відбувся черговий прийом громадян начальником  Єланецького бюро правової допомоги  Іриною Котенко. 

10.10.2017 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. та начальником Братського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області                     Константіновою А.О. проведено спільний прийом громадян.

10.10.2017 року відбувся виїзний прийом в управлінні пенсійного фонду.  На прийом звернулося 3 особи з питання соціального забезпечення та спадкового права. Крім того, з керівником Бойко С.А.  підписано угоду про проведення щовівторка прийому громадян в управлінні пенсійного фонду. На інформаційному стенді розміщено буклети з  правових питань.

10.10.2017 року начальником Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовською О.Ю. проведено робочу зустріч з директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кривоозерського району Мельниковою О.П. Під час зустрічі приділено особливу увагу функціям та організації роботи Кривоозерського бюро правової допомоги, озвучено інформацію про умови надання безоплатної правової допомоги, порядок звернення, а також специфіку надання вторинної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян та інші аспекти роботи бюро. По завершенню робочої зустрічі було підписано меморандум про подальшу співпрацю та надані методичні рекомендації.

10.10.2017 року заступник начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовська О.Ю. разом із начальником державної виконавчої служби Гладкевич В.В. провели особистий прийом громадян.
За отриманням безоплатної правової допомоги звернулась одна особа, якій надано 2 консультацій та роз'яснення чинного законодавства з наступних питань: порядок збільшення суми аліментів;
де отримати довідку, якщо батько не приймає участь у вихованні дитини; позбавлення батьківських прав та ін.. По завершенню прийому громадян, було надано інформаційні друковані матеріали з контактами органів БПД.

10.10.2017 року головний спеціаліст Єланецького бюро правової допомоги Олена Марку провела робочу зустріч із в.о юрисконсульта Єланецької районної державної адміністрації Масной Тетяною . Під час зустрічі було обговорено ряд питань, зокрема Олена ознайомила посадовця із системою безоплатної правової допомоги, завданнями та функціями бюро. Головною метою зустрічі стало обговорення програми надання безоплатної правової допомоги. Раніше начальником Єланецького бюро правової допомоги  Іриною Котенко проведено зустріч із головою Єланецької районної державної адміністрації  Посашковою О.М., якій було запропоновано  прийняти програму правової освіти та надання безоплатної первинної правової допомоги населенню Єланецького району на 2018-2020 роки.  Під час зустрічі домовились, що дана програма буде проаналізована,  вивчена та включена до  порядку денного чергової сесії, яка відбудеться наступного місяця. Тому після зустрічі із головою Єланецької райдержадміністрації, головний спеціаліст бюро Олена Марку обговорила  примірну програму правової освіти та надання безоплатної первинної правової допомоги із юрисконсультом адміністрації. В кінці зустрічі сторони домовились щодо плідної співпраці в разі затвердження програми.

11.10.2017 року начальником Веселинівського бюро правової допомоги Ткачем Д.С. проведено вуличне інформувння в центрі смт. Веселинове буклетами "Я маю право", а також дані буклети розміщенні в Веселинівській центральній бібліотеці та Веселинівська дитяча бібліотека-філія.

12.10.2017 року начальником Веселинівського бюро правової допомоги  проведено робочу зустріч з керівником Веселинівського відділення  ПАТ КБ "ПРиватБанк" та доведено до відома адресу та контактні телефони бюро та функції та завдання. В приміщені банку було розміщено буклети на тему "я маю право" відповідно плану реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО".

12.10.2017 року працівники Доманівського бюро правової допомоги провели зустріч з студентами «Університету ІІІ віку». 
Розповіли які функції виконує бюро, яку допомогу можна отримати та про систему безоплатної правової допомоги в цілому. Під час зустрічі були розглянуті питання правового характеру які найчастіше виникають у повсякденному житті та механізми їх вирішення. Присутнім також повідомлено про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства Юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» та надано розроблені інформаційні буклети за найбільш актуальними напрямами.

12.10.2017 року головний спеціаліст Доманівського бюро правової допомоги Бойченко М.А. відвідав з робочим візитом Управління праці та соціального захисту населення Доманівської районної державної адміністрації та поспілкувався з начальником управління Щирбою Тамарою Павлівною. В ході зустрічі представник бюро розповів про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства Юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». В тому числі розглянуто план спільних заходів, які забезпечать інформування громади про проект МЮ та поширення інформаційних матеріалів «ЯМП».

12.10.2017 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги розповсюджено буклети "Я Маю Право" у приміщенні управлінні соціального захисту населення.

13.10.2017 року  відповідно до плану реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО" начальником Веселинівського бюро правової допомоги на вулиці Богданова смт. Веселинове проведено інформування громадян буклетами "Я маю право".

13.10.2017 року у фейсбуці розміщено відео ролик  в группі  правоосвітництво райдержадміністрація та ОТГ.

13.10.2017 року працівник Кривоозерського бюро правової допомоги провела робочу зустріч з працівником історико-краєзнавчого народного музею.
Під час розмови працівник бюро повідомив про основні засади та принципи роботи системи безоплатної правової допомоги, перспективи її становлення і розвитку, сутність та завдання та перераховано категорії громадян, які можуть отримати БВПД. Для підвищення правової свідомості відвідувачів музею були залишенні буклети «Я МАЮ ПРАВО». Результатом зустрічі стала домовленість про налагодження ділового співробітництва, партнерства і постійної співпраці, в рамках проведення спільних заходів.

13.10.2017 року у приміщенні Вознесенського місцевого центру з надання БВПД проведено публічне звітування перед громадою за результатами роботи МЦ у ІІІ кварталі 2017 року.

17.10.2017 року начальником Веселинівського бюро правової допомоги взято участь у засіданні оперативної наради під головуванням голови Веселинівської РДА. По закінченню заходу всім присутнім було роздано буклети на тему "Я МАЮ ПРАВО" також на вулиці Парковій в смт. Веселинове було прведено вуличне інформування громадян з буклетами  "Я МАЮ ПРАВО".

17.10.2017 року головним спеціалістом Врадіївського бюро правової допомоги Пугачовою Іриною проведено робочу зустріч з колективом Врадіївської центральної районної бібліотеки.

Працівників було ознайомлено з системою безоплатної правової допомоги, завданнями і функціями бюро, пояснено порядок надання вторинної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян.

Приділено особливу увагу Всеукраїнському просвітницькому проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!".

Наприкінці зустрічі домовились про подальшу співпрацю з питань правопросвітництва громадян, проведення спільних заходів та поширення інформаційних матеріалів.

17.10.2017 року головний спеціаліст Первомайського бюро правової допомоги Шайбакова Д.П. та головний спеціаліст відділу представництва Вознесенського МЦ з НБВПД Чепрага О.Л. відповідно до плану реалізації правопросвітницького проекту Міністерства Юстиції України "Я МАЮ ПРАВО" в центрі міста Первомайська проведено вуличне інформування . Серед населення поширено буклети на тему: - вирішення спору; - оформлення договору оренди землі та буклети з контактами та місцезнаходженням бюро.

17.10.2017 року в приміщенні Єланецького районного центру зайнятості для осіб, які перебувають на обліку в центрі провела інформаційний семінар на тему:  «Проблемні питання у сфері земельних відносин, а саме укладення договорів оренди землі та їх припинення». Під час проведення семінару Ірина також повідомила присутніх щодо їх права на звернення до Єланецького бюро правової допомоги за первинною та вторинною безоплатною правовою допомогою. Фахівець бюро проінформувала осіб, що з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України « Я МАЮ ПРАВО» в рамках якого проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальним напрямами. Особам, які були присутні на семінарі Ірина надала буклети «ЯМП» та візитки з координатами  Єланецького БПД.

18.10.2017 року головним спецiалiстом Братського бюро правовоï допомоги проведено робочу зустріч з начальником центру з надання адмiнiстративних послуг Шукайло I.Г., пiд час якоï оброворено шляхи реалiзацiï Всеукраïнського правопросвiтницького проекту Мiнiстерства юстицiï Украïни "Я МАЮ ПРАВО" та розмiщено буклети щодо антирейдерства, реестрацiï договорiв оренди та вирiшення спорiв, а також вiзитiвки з контактами бюро i Вознесенского МЦ з НБВПД.

18.10.2017 року в рамках підписаного меморандуму та угоди про утворення дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, з метою забезпечення потреб громадян у правовій допомозі, начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено особистий прийом громадян на базі управління.

На прийом звернулося 3 особи, які отримали консультації з наступних питань: громадянка Г. щодо оформлення субсидії; громадянка А. вимоги щодо заповіту; громадянка М. питання щодо пільг учасникам АТО.

Крім цього, громадян поінформовано про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та шляхи реалізації їх прав.

18.10.2017 року  головним спецiалiстом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В.та начальником Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Щербиною Н.М. проведено спільний прийом громадян. Крім цього, обговорено реалізацію Всеукраїнського правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО".

18.10.2017 року на сайті Арбузинської РДА було розроблено робочу колонку «Безоплатна правова допомога», а також, розміщено інформаційні матеріали серед населення проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

18.10.2017 начальник Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіна Г.В. брала участь у засіданні адміністративної комісії Южноукраїнської міської ради згідно розпорядження міського голови Южноукраїнської міської ради від 16.08.2017 № 233.

18.10.2017 року начальник Єланецького бюро правової допомоги  Ірина Котенко та начальник Єланецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Ольга Більчук  провели робочу зустріч, під час якої відбувся спільний прийом громадян.  В ході зустрічі сторони обговорили загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України « Я МАЮ ПРАВО».  Також обговорили такі пріоритетні  проекти Міністерства юстиції, як: «Онлайн будинок юстиції», «Шлюб за добу», «Свідоцтво про народження в пологовому будинку». Домовилися про інформування населення щодо проекту ЯМП та  щодо розповсюдження п’яти видів буклетів «Я МАЮ ПРАВО» серед громадян, які звертаються до відділу ДРАЦС. В ході зустрічі фахівець Єланецького БПД Ірина розмістила оголошення про проект ЯМП та буклети в приміщенні  Єланецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

18.10.2017 року на офіційному сайті Кривоозерської РДА у рубриці «Безоплатна правова допомога» розміщено відеоролик на тему: « Я МАЮ ПРАВО!» та інформаційні буклети.

18.10.2017 року  заступником начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовською О.Ю. разом з начальником Кривоозерського відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Сенатор Н.В. проведено спільний прийом громадян.

Вся інформація вчасно розміщувалась на офіційних сторінках Вознесенського МЦ  в соціальних мережах. Невиконаних зобов’язань перед суб’єктами надання БВПД, адвокатами, іншими фізичними чи юридичними особами немає.

Скарг на діяльність працівників Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги не надходило.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1037041
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
70
948
2888
1028285
15524
26214
1037041

Ваш IP: 173.245.54.44
Время: 2019-09-18 02:07:47
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua