Станом на 16.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість 1 473 050,50 грн.


   

Інформаційна довідка за вересень 2017

В період з 18.08.2017 року по 19.09.2017 року до Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги та підпорядкованих йому Бюро правової допомоги звернулося на прийом всього 603 особи. На кожне звернення було надано обґрунтовані юридичні консультації з наявних питань. За результатами розгляду звернень, у вказаний період було видано 66 наказів про надання вторинної правової допомоги. Всі дії здійснено в передбаченій законом формі та строки.

 

18.08.2017 року адресна правова допомога жительці селища Кривого Озера. У випадках, коли люди похилого віку не мають можливості з об’єктивних причин особисто звернутися в бюро правової допомоги, фахівці бюро, щоб забезпечити належні умови доступу мешканців громад до безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, прибувають за адресою клієнта для особистого спілкування.

Саме тому, 18 серпня працівник Кривоозерського бюро правової допомоги Олена Кернасовська здійснила адресний виїзний прийом до особи похилого віку. Жінку цікавило питання отримання ліків безкоштовно або з незначною доплатою. Громадянці роз’яснено постанову "Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів" - з 1 квітня 2017 року запроваджується відшкодування вартості лікарських засобів при амбулаторному лікуванні хворих на серцево-судинні хвороби, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми згідно з переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів.

Жительці селища Кривого Озера також роз’яснено можливість скористатися безоплатною вторинною правовою допомогою у вигляді представництва.

19.08.2017 року начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіною Ганною Вікторівною було отримано рішення Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради про включення Зоткіної Ганни Вікторівни в склад адміністративної комісії.

 21.08.2017 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Оленою Кернасовською проведено вуличне інформування жителів селища Кривого Озера з питань доступу до безоплатної правової допомоги.

Пересічним громадянам повідомили про роботу та функції Кривоозерського бюро правової допомоги, категорії населення, які мають можливість отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Інформували про останні зміни внесені до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» , також було розповсюджено інформаційно-роздатковий матеріал: «Встановлення факту належності особі правовстановлюючих документів»;

«Прийняття спадщини, у складі якої є нерухоме майно, у випадку відсутності у спадкоємців правовстановлюючих документів на майно»;

«Відчуження земельної ділянки у державну чи комунальну власність»;

«Договір емфітевзису»;

«Встановлення факту родинних відносин»;

«Зняття з реєстрації місця проживання» ;

«Поновлення на роботі незаконно звільненого працівника»;

«Норми розміщення господарських будівель біля житлового будинку»;

«Твої права – твій захист».

Метою даного інформування було підвищення обізнаності про права громадян та можливість у разі їх порушення безоплатно захистити їх звернувшись до Кривоозерського бюро правової допомоги.

21.08.2017 року з 09.00 до 10.00 години  в  Єланецькій центральній районній бібліотеці за адресою: смт. Єланець, вул. Соборна, 115 на 2 поверхі у читальному залі, відбувся черговий  прийом громадян за участю головного спеціаліста  Єланецького бюро правової допомоги О. Марку. В цей час на прийом за консультацією звернулась одна особа. Питання стосувалися житлового права, а саме: стосовно визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням. Фахівець бюро Олена надала кваліфіковану юридичну допомогу.

22.08.2017 року заступником  начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вознесенського МЦ з надання БВПД  проведено прийом громадян з питання порядку реєстрації/перереєстрації ГО на базі Кривоозерського бюро правової допомоги.

22.08.2017 року заступником  начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вознесенського МЦ з надання БВПД  проведено прийом громадян з питання порядку реєстрації/перереєстрації ГО на базі Первомайського бюро правової допомоги.

22.08.2017 року директором Вознесенського МЦ з НБВПД Сторчаком С.О., начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, Соколенко Г.В. начальником Южноукраїнського  бюро правової допомоги  проведено виїзд мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі до с. Кавуни Арбузинського району.

22.08.2017 року директором Вознесенського МЦ з НБВПД Сторчаком С.О., начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, Соколенко Г.В. начальником  Южноукраїнського  бюро правової допомоги проведено виїзд мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі до смт. Арбузинка.

22.08.2017 року директором Вознесенського МЦ з НБВПД Сторчаком С.О., начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, Соколенко Г.В. начальником Южноукраїнського  бюро правової допомоги  проведено виїзд мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі до с. Аграномія Арбузинського району.

22.08.2017 року відповідно до графіку прийому громадян, головним спецiалiстом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. та начальником Братського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Константіновою А.О. проведено прийом громадян. Оскільки за консультацією ніхто не звернувся, було обговорено ряд нагальних питань щодо співпраці, зокрема взаємодії у питанні стягнення заборгованості по сплаті аліментів.    

22.08.2017 року працівниками Доманівського бюро правової допомоги були розміщені оголошення про спільний прийом громадян, який відбудеться в приміщені бюро правової допомоги з працівниками ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг», з земельних питань. Дані оголошення були розміщені біля центральних входів в таких адмінбудівлях як: Доманівська РДА, Доманівський районний суд, Реєстраційна служба Доманівського району, а також фінансового управління та управління культури району.

22.08.2017 року заступником начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вознесенського МЦ з надання БВПД на базі Кривоозерського бюро правової допомоги проведено прийом громадян з питань порядку реєстрації громадських формувань. За підсумками роботи прийнято документи на реєстрацію ГО від однієї особи.

22.08.2017 року на базі Первомайського бюро правової допомоги проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги та головним спеціалістом відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вознесенського МЦ з НБВПД. За консультацією звернулася 1 особа з питання порядку створення молодіжної громадської організації. Фахівцям надано вичерпну правову консультацію з наявного питання.

22.08.2017 року відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, директором Вознесенського МЦ з НБВПД Сторчаком С.О., начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, Соколенко Г.В. начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги, начальником Арбузинського РВДВС Макухою Я.С., приватним нотаріусом Арбузинського районного нотаріального округу Грицаєнко Л.М. - проведено прийом громадян у с. Кавуни, смт. Арбузинка та с. Аграномія Арбузинського району.
Прийом громадян проводився на базі органів місцевого самоврядування зазначених населених пунктів. Під час прийому люди звертались не тільки з земельних питань, а й з інших, зокрема у с. Кавуни зареєстровано 6 звернень.

23.08.2017 року заступником  начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вознесенського МЦ з надання БВПД  проведено прийом громадян з питання порядку реєстрації/перереєстрації ГО на базі Южноукраїнського бюро правової допомоги.

23.08.2017 року головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги проведено вуличне інформування на Центральній площі м.Вознесенськ.

23.08.2017 року головний спеціаліст Кривоозерського бюро правової допомоги Формогей А. П. прийняла участь у урочистих заходах з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України та дня Державного Прапору України, які відбулися в Кривоозерському будинку культури. Серед присутніх розповсюджено інформаційні матеріали з контактами бюро.

23.08.2017 року головний спеціаліст Первомайського бюро правової допомоги Шайбакова Д.П. прийняла участь у урочистих заходах з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапору України, які відбулися на Первомайському міському стадіоні. Серед присутніх поширено інформаційний матеріал з контактами бюро правової допомоги.

 26.08.2017 року працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги розміщено консультаційну статтю на тему: «Що потрібно знати про оренду землі» та графік виїздного прийому громадян у Бурилівську, Тридубську та Курячелозівську сільські ради  у  Кривоозерській районній газеті.

28.08.2017 року з 09.00 до 10.00 години згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги  Єланецького бюро правової допомоги,  в Єланецькій центральній районній бібліотеці відбувся черговий  прийом громадян за участю головного спеціаліста  Єланецького бюро правової допомоги О. Марку. В цей час на прийом за консультацією  жодна особа не звернулась. Фахівець бюро Олена  обговорила із працівниками бібліотеки питання створення інформаційного стенду Єланецького бюро правової допомоги в приміщенні читального залу Єланецької бібліотеки.

29.08.2017 року директором Вознесенського МЦ з НБВПД Сторчаком С.О., начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О. та Адамчук О.Ю.– начальником відділу «Врадіївське бюро правової допомоги» проведено виїзд мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі до с.Покровка Врадіївського району.

29.08.2017 року директором Вознесенського МЦ з НБВПД Сторчаком С.О., начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О. та Адамчук О.Ю.– начальником відділу «Врадіївське бюро правової допомоги» проведено виїзд мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі до с.Доброжанівка Врадіївського району.

29.08.2017 року директором Вознесенського МЦ з НБВПД Сторчаком С.О., начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О. та Адамчук О.Ю.– начальником відділу «Врадіївське бюро правової допомоги» проведено виїзд мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі до с.Краснопіль Врадіївського району

29.08. 2017 року заступник начальника Доманівського бюро правової допомоги Єгоров Д.С. був присутній  на засіданні колегії Доманівської районної державної адміністрації, на якій обговорювали стан, тенденції та підсумки соціально-економічного розвитку Доманівського району за І півріччя 2017 року. По завершенню колегії друковані матеріали з контактними даними бюро були поширені серед присутніх.

29.08.2017 року заступник начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовська О.Ю. разом з начальником державної виконавчої служби Гладкевич В.В. провели особистий прийом громадян.

За юридичною допомогою звернулось 2 особи, яким надано 3 консультації з наступних питань :

- яким чином проводиться стягнення аліментів на дітей;

- порядок збільшення суми аліментів;

- де отримати довідку, якщо батько не приймає участь у вихованні дитини;

- позбавлення батьківських прав та ін..

Крім того працівники ознайомили, які саме юридичні послуги може надавати Кривоозерське бюро правової допомоги, а також ознайомили з послугами, які надає центр з НБВПД, а саме: надання правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру; надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги, тобто захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру; забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

По завершенню прийому громадян було надано інформаційні друковані матеріали з контактами органів БПД.Начало формы

30.08.2017 року працівниками Вознесенського МЦ з НБВПД Гнатюком П.О, Бобровим А.М та Городньою О.О. проведено круглий стіл для працівників Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради на тему «Я маю право».

30.08.2017 року начальник Братського бюро правової допомоги          Чорновалюк В.О. взяв участь у круглому столі, що відбувся у м. Вознесенськ, метою якого був аналіз зібраної інформації правових потреб населення громад, що знаходяться в сфері компетенції Вознесенського МЦ з НБВПД та презентація показників діяльності бюро.

30.08.2017 року заступник начальника Доманіського бюро правової допомоги Єгоров Д.С., прийняв участь в проведенні виїздного прийому жителів смт. Доманівка з питань антирейдерського захоплення землі та врожаю проведеного в рамках роботи мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги з питань земельного законодавства начальником Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романом Возняком.

30.08.2017 року за результатами роботи бюро правової допомоги за рік по всій Україні стартував пілотний проект міністерства юстиції України з реформування районних управлінь органів юстиції для створення нових точок доступу до БПД, а саме: створення в районах бюро правової допомоги, діяльність якого націлена на захист прав усіх людей без огляду на їх рівень        соціального    становища.
30.08.2017 року працівники  Первомайського Бюро взяли участь в «круглому столі», який відбувся в м. Вознесенську метою якого був аналіз зібраної інформації правових потреб населення громад Арбузинського, Веселинівського, Врадієвського, Доманівського, Братського, Первомайського, Єланецького, Кривоозерського районі та міст Южноукраїнська і Первомайська, де нами було презентовано виконану роботу з інформування населення про БПД, співпрацю з ОМС, кількість зареєстрованих звернень громадян з різних правових питань за перший рік діяльності бюро.

31.08.2017 року Головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Городньою О.О. та начальником відділу надання БВПД та роботи з адвокатами Гнатюком П.О. проведено семінар для дітей на базі спеціалізованої установи «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Вознесенської міської ради».

31.08.2017 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено робочу зустріч з начальником управління соціального захисту населення Братської райдержадміністрації Кравець Т.М., в ході якої обговорено актуальні питання надання безоплатної правової допомоги населенню та досягнуто домовленості про підписання угоди про співпрацю, крім цього, в холі установи розміщено інформаційні матеріали з правових питань.

31.08.2017 року головним спеціалістом Первомайського бюро правової допомоги проведено інформування громадян по вулиці Грушевського шляхом поширення буклетів на тему: «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник», «Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати» та флаєри з контактною інформацією Первомайського бюро правової допомоги.

31.08.2017 року проведено робочу зустріч з заступником голови Веселинівської селищної ради Долгокоревою І.О. з питання прийняття правової освіти населення.

01.09.2017 року заступником начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вознесенського МЦ з надання БВПД  проведено прийом громадян з питання порядку реєстрації/перереєстрації ГО на базі Врадіївського бюро правової допомоги.

01.09.2017 року з 9:00 до 10:00 заступником начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вознесенського МЦ з НБВПД спільно із працівниками Врадіївського бюро правової допомоги проведено прийом громадян з питання реєстрації/перереєстрації громадських формувань.

Прийом проводився у приміщенні бюро. Цього дня за консультацією звернулася 1 особа з питання внесення змін до статуту громадської організації та подальшої їх реєстрації.

01.09. 2017 року працівники Кривоозерського бюро правової допомоги завітали до учнів Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 на спільний відкритий урок, який був присвячений темі: «Україна – держава європейська».
Основні цінності Європейської цивілізації це – громадянське суспільство, соціальна економіка, демократія, права людини. Вони знайшли відображення у Конституції України.
Під час зустрічі зі школярами обговорювалися права дитини, які закріплені в «Декларації прав дитини». Ці права закріплюються за усіма дітьми без жодних вийнятків і дискримінації за ознаками раси, кольору шкіри, статі, мови, релігійних, політичних або інших переконань, національного чи соціального походження, майнового стану, народження або іншими обставинами, що стосуються самої дитини чи її сім’ї.
По закінченню відкритого уроку всім присутнім дітям, батькам та педагогам було розповсюджено інформаційні матеріали: «твої права – твій захист», «бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник», «кейс правових консультацій» та інші матеріали правового характеру.

01.09.2017 року відзначається День знань, в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи на вулицях селища Єланець працівниками бюро правової допомоги проведено вуличне інформування школярів. Головним спеціалістом бюро Оленою Марку було розповсюджено буклети на тему: «Я учень, я маю права та обов’язки », «Дитино, знай свої права, поважай права інших» та «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник» , школярів проінформовано щодо безоплатної правової допомоги. Під час проведення заходу роз'яснено про первинну та вторинну правову допомогу та хто має право її отримати.

04.09.2017 року в читальній залі Кривоозерської центральної районної бібліотеки відбулася семінар – нарада за темою «Шляхи та методи удосконалення бібліотечного обслуговування соціально-незахищених категорій населення», яку вела директор ЦБС Черепанова Раїса Андріївна. У заході прийняв участь голова райдержадміністрації Олексій Мірошніченко. Виступаючи перед присутніми Олексій Володимирович відмітив, що бібліотека, як культурний центр на селі, повинна бути в кожному населеному пункті та наголосив на всілякій підтримці цієї галузі культури.
Про партнерство та співпрацю бібліотекарів системи та працівників Кривоозерського бюро беоплатної правової допомоги говорила Формогей Аліса Павлівна -головний спеціаліст Кривоозерського бюро правової допомоги. Презентовано правові послуги, які надає бюро правової допомоги: правові консультації та роз'яснення, доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України, безоплатні послуги адвокатів зі складення процесуальних документів та представництва інтересів громадян в судах, поширення інформації про права і свободи громадян, способи їх реалізації та захисту. 
Учасникам заходу розповсюджено інформаційні матеріали щодо надання безоплатної правової допомоги.

04.09.2017 року з 13.00 до 15.00 години, згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до онлайн - сервісів МЮУ, який функціонує у читальному залі Кривоозерської центральної районної бібліотеці відбувся черговий прийом громадян за участю заступника начальника Кривоозерського бюро правової допомоги О. Кернасовської. В цей час на прийом за консультацією звернулася одна особа, жителька селища Кривого Озера з питання «реєстр громадських об’єднань».
Під час зустрічі працівника Кривоозерського бюро правової допомоги та працівниками Кривоозерської центральної районної бібліотеки обговорили досвід правопросвітництва в бібліотеці та налагодження ділового співробітництва, партнерства і постійної співпраці, в рамках проведення спільних заходів. Також обговорили та надали інформацію з питань за якими звертаються односельчани до бібліотекаря, щодо призначення, перерахунку субсидій, ІD-паспорти, питання із земельних правовідносин: порядок отримання кадастрового номера на земельну ділянку, порядок приватизації земельної ділянки, порядок укладання та розірвання договору оренди землі сільськогосподарського призначення, питання, які виникають із спадкових правовідносин: поновлення строків прийняття спадщини, порядок спадкування та оформлення спадку та багато інших.
Для ознайомлення з роботою та послугами Кривоозерського бюро правової допомоги в бібліотеці презентувала рекламну продукцію з адресами та телефонами. Крім того для самостійного ознайомлення з різними правовими питаннями, правовою інформацією в різних галузях права бібліотекарю були надані буклети та інформаційні матеріали.

05.09.2017 року Головний спеціаліст відділу правової інформації та консультації Єрьоміна І.І. провела прийом громадян на базі дистанційного пункту в Управлінні соціального захисту населення Вознесенської міської ради

05.09.2017 року в рамках антирейдерських заходів начальником Головного територiального управління юстиції у Миколаївській області Возняком Р.І., головою Братської райдержадміністрації Кузьміною О.П., заступником голови Буньком А.М., за участі начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюка В.О., начальника відділу Держгеокадастру у Братському районі Мерікова О.П., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Добровольського В.Л. відбувся прийом громадян. 

В рамках зустрічі такого формату присутні обговорили широке коло питань щодо запобігання рейдерським захопленням земель сільськогосподарського призначення, зокрема, протидії у зволіканні державної реєстрації договорів оренди землі, створення на законодавчому рівні механізмів усунення можливості подвійної реєстрації права оренди та права власності на земельні ділянки, а також поширення практики інформування населення щодо їх прав у земельній сфері.

Крім цього, обговорено питання щодо реалізації права власності іноземців на земельні ділянки сільськогосподарського призначення та механізми припинення такого права.

Зустріч сприяла ефективній та плідній дискусії серед присутніх та пошуку шляхів реалізації запропонованих ними пропозицій

05.09.2017 року начальник Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук Олена взяла участь в семінарі, організованому Врадіївським районним центром зайнятості  для безробітніх осіб. Під час заходу проконсультувала громадян, які потребують правової допомоги та перебувають на обліку в центрі зайнятості. Також проінформувала громадян про безоплатну правову допомогу, як вид державної гарантії, відмінність між первинною та вторинною правовою допомогою, про діяльність бюро, зазначила які документи необхідні для підтвердження права на безоплатну вторинну правову допомогу. По закінченні заходу всім присутнім були роздані інформаційні матеріали з контактними даними бюро правової допомоги.

Крім того, за ініціативи керівництва Врадіївського РЦЗ для осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, створено інформаційний правовий куточок Врадіївського бюро правової допомоги.

05.09.2017 року заступник начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Олена Кернасовська провела робочу зустріч із керівником дитячої громадської організації «Мала селищна рада» Коваль Антоніною Іванівною. Під час зустрічі обговорено шляхи забезпечення якісного доступу громадян до правової допомоги шляхом проведення спільних правоосвітніх заходів.
За результатами зустрічі підписано меморандум про подальшу співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги.Начало формы

05.09.2017 року начальник Первомайського бюро правової допомоги  прийняв активну участь в засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Був доповідачем на тему: «Рейдерські захоплення в Миколаївській області та методи боротьби з даним явищем». В процесі обговорення актуальних питань було запропоновано ряд практичних пропозицій.

05.09.2017 року на виконання спільного наказу Головного управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру від 29.03.17 року №178/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в приміщеннях бюро правової допомоги Миколаївської області протягом 2017 року» було проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги Порхун В.М. та начальником Первомайського відділу ДВС Крецу Б.М.

05.09.2017 року начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіною Ганною Вікторівною згідно спільного наказу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області № 178/05 від 29.03.2017 "Про проведення спільних консультувань громадян" сьогодні в приміщенні Южноукраїнського міського відділу держаної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області проведено спільний прийом громадян з в.о. начальника Величко Тетяною Володимирівною. На прийом звернулось три особи, з питань: - щодо направлення держаним виконавцем подання до суду стосовно обмеження у праві виїзду за кордон боржника; щодо опису та арешту майна; щодо невиплати аліментів та розрахунку заборгованості по несплаті аліментів. На кожне звернення було надано обґрунтовані юридичні консультації з наявних питань.

 05.09.2017 року з 09.00 до 10.00 години начальник Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О., головний спеціаліст бюро Марку О.В. та в.о. начальника  Єланецького відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області  Валявським В.В.  провели спільний прийом громадян.  За консультацією  в цей час звернулося дві особи, яким було надано кваліфіковану правову допомогу.

05.09.2017 року заступником начальника Веселинівського бюро правової допомоги Ткач Д.С. проведено робочу зустріч з фахівцем соціальної роби дома центру надання соціальних послуг населення Веселинівської селищної ради в ході якої обговорено актуальні питання надання безоплатної правової допомоги населенню та досягнуто домовленості  про співпрацю, крім цього, в холі установи розміщено інформаційні матеріали з правових питань.

06.09.2017 року начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, головним спеціалістом відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вознесенського МЦ з НБВПД Радеєвим К.Ф., заступником начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовською О.Ю. та головним спеціалістом Кривоозерського бюро правової допомоги Формогей А.П. проведено виїзд мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі до с. Бурилове Кривоозерського району.

06.09.2017 року начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, головним спеціалістом відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вознесенського МЦ з НБВПД Радеєвим К.Ф., заступником начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовською О.Ю. та головним спеціалістом Кривоозерського бюро правової допомоги Формогей А.П. проведено виїзд мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі до с. Тридуби Кривоозерського району.

06.09.2017 року начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, головним спеціалістом відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вознесенського МЦ з НБВПД Радеєвим К.Ф., заступником начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовською О.Ю. та головним спеціалістом Кривоозерського бюро правової допомоги Формогей А.П. проведено виїзд мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі до с. Курячі Лози Кривоозерського району.

06.09. 2017 року, відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, головним спеціалістом відділу підтримки та розвитку інфраструктури Вознесенського МЦ з НБВПД Радеєвим К.Ф., заступником начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовською О.Ю. та головним спеціалістом Кривоозерського бюро правової допомоги Формогей А.П. ,. - проведено прийом громадян у с. Бурилове, с. Тридуби, с. Курячі Лози Кривоозерського району.          Прийом громадян проводився на базі органів місцевого самоврядування зазначених населених пунктів. Під час прийому люди звертались не тільки з земельних питань, а й з інших, зокрема у с. Бурилове зареєстровано 3 звернень з таких питань: встановлення факту родинних відносин; розірвання договору оренди землі; приватизація земельної ділянки.
Під час роботи мобільної групи у с. Тридуби за консультацією звернулась 5 осіб з питання: порядок укладення договору емфітевзису; прийняття спадщини; порядок оскарження договору дарування; визначення меж земельної ділянки; розірвання договору оренди землі.

Останнім був прийом громадян у с. Курячі Лози під час якого до фахівців звернулося 2 особи з питання : 
-визначення меж земельної ділянки;
- оформлення договору купівлі продажу.

06.09.2017 року начальник Первомайського бюро правової допомоги прийняв активну участь у нараді, яка відбулась в Первомайській РДА. Метою було створення оперативного штабу з протидії рейдерських захоплень господарств.

06.09.2017 року начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіною Ганною Вікторівною згідно спільного наказу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області № 178/05 від 29.03.2017 року про проведення спільних консультувань громадян сьогодні, в приміщенні Южноукраїнського міського відділу держаної реєстрації актів цивільного стану проведено спільний прийом громадян з в.о. начальника Бугаєвою Світланою Миколаївною. На прийом звернулась одна особи з питання зміни прізвища малолітніх дітей.

06.09.2017 року начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіною Ганною Вікторівною проведено робочу зустріч з директором Комунального закладу "Територіальний центр соціального обслуговування м.Южноукраїнська" Мартинко Антоніною Валеріївною. Під час зустрічі мова йшла про включення працівників бюро правової допомоги до навчального плану Університету ІІІ віку, що працює при комунальному закладі. 
Як результат - досягнуто домовленості про внесення до факультету "Основи права" актуальних тем з різних правових аспектів, які будуть викладатися для учнів Університету начальником бюро правової допомоги. По закінченні зустрічі сторони домовились укласти угоду про подальшу співпрацю в даному напрямку.

07.09.2017 року головний спеціаліст Кривоозерського бюро правової допомоги Аліса Формогей провела робочу зустріч із директором Тридубської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Майданик О.О.. Під час зустрічі обговорено комплекс заходів з правової освіти населення, спрямованих на підвищення правової свідомості громадян стосовно правових послуг. За результатами зустрічі підписано меморандум про подальшу співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги.

 07.09.2017 року працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги проведено вуличне інформування жителів селища Кривого Озера з питань доступу до безоплатної правової допомоги. Пересічним громадянам повідомили про роботу та функції Кривоозерського бюро правової допомоги, категорії населення, які мають можливість скористатись послугами адвоката, умови отримання безоплатної вторинної правової допомоги, також інформували про останні зміни внесені до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Після усного повідомлення, громадяни отримували інформаційні буклети

Метою даного інформування було підвищення обізнаності про права громадян та можливість у разі їх порушення безоплатно захистити їх звернувшись до Кривоозерського бюро правової допомоги.

07.09.2017 року спеціаліст Брагар Каріна Геннадіївна в котре мала змогу відкрити тонкощі юридичних азів для пенсіонерів, розкрити найбільш гострохвилюючі питання, розібрати ситуації кожного персонально та отримати консультацію, як діяти в тій чи іншій ситуації пенсіонеру у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська».

08.09.2017 року працівник Кривоозерського бюро правової допомоги провела робочу зустріч із прокурором Кривоозерського відділу Первомайської місцевої прокуратури Миколаївської області. Згідно законодавства, функції даних структур тісно переплітаються між собою, тому під час зустрічі було обговорено комплекс заходів з правової освіти населення, спрямованих на підвищення правової свідомості громадян, що включає в себе надання таких правових послуг, як: 1)надання правової інформації; 2)надання консультацій і роз’яснень з правових питань; 3)надання допомоги в складанні заяв, скарг, та інших документів не процесуального характеру; 4)надання допомоги в забезпеченні доступу до вторинної правової допомоги та медіації. За результатами зустрічі підписано меморандум про подальшу співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги.

08.09.2017 року головним спеціалістом Первомайського бюро правової допомоги Шайбаковою Д.П. в приміщенні управління соціального захисту населення Первомайської міської ради розміщено інформаційні матеріали з правових питань та матеріали з контактами та місцезнаходженням бюро.

08.09.2017 року стосовно проведення лекції у «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська», були зроблені публікації на сайті Южноукраїнської міської ради та на сайті «Барометр Южноукраинска».

08.09.2017 року на офіційно веб-сайті Южноукраїнської міської ради було опубліковано запрошення до Університету ІІІ віку з включенням факультету «Основи права».

08.09.2017  року начальник Єланецького бюро правової допомоги І.Котенко провела робочу зустріч із головою Єланецької районної ради ветеранів України  Морозовою Іриною.  Зустріч була  насиченою і змістовною. Під час зустрічі учасники обговорили ряд питань, які стосувалися діяльності районної ветеранської організації, питань співпраці ветеранської організації з Єланецьким бюро правової допомоги стосовно надання правових  послуг найуразливішим категоріям населення. В кінці зустрічі отримано домовленість про підписання меморандуму  про співпрацю.

08.09.2017 року заступником начальника Веселинівського бюро правової допомоги Ткач Д.С. проведено робочу зустріч з завідувачем ДНЗ "Сонечко" Веселинівської селищної ради в ході якої обговорено актуальні питання надання безоплатної правової допомоги та досягнуто домовленості про співпрацю, крім цього, в холі установи розміщено інформаційні матеріали з правових питань.

11.09.2017 року  працівники Кривоозерського бюро правової допомоги разом із керівником та працівниками Кривоозерського районного центру зайнятості проводили засідання  круглого столу, розповіли про результати діяльності центру, про досягнення, та зазначили: «Робота центру - це не тільки забезпечення доступу громадян до інформації про права та спосіб їх реалізації, це також розширення доступу до правосуддя. Тобто виконання місії – посилення правої спроможності людей та територіальних громад». Також розповіли як організована робота з надання правової інформації та консультацій громадянам, яким чином клієнт отримують доступ до вторинної правової допомоги. Підкреслила, що обов’язковою умовою є збереження конфіденційності. Окрема увага була приділена змінам до законодавства України та обговорено деякі особливості в роботі. Під час спілкування сторони обмінялися думками щодо форм, напрямів та методів співпраці при наданні громадянам безоплатної правової допомоги, своєчасному та повному інформуванні громадян. Та продовжуючи співпрацю погоджено дату наступного спільного семінар для осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Крім того працівники центру проінформували громадян про те, що таке первинна та вторинна правова допомога, а також ознайомили з послугами, які надає центр, а саме: надання правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру; надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги, тобто захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру. По завершенню було надано інформаційні друковані матеріали з контактами органів БПД.

11.09.2017 року в приміщенні Кривоозерського районного центру зайнятості відбулась робоча зустріч з метою обміну досвідом працівників Кривоозерського бюро правової допомоги з керівником центру зайнятості. Під час зустрічі обговорено шляхи забезпечення якісного доступу громадян до правової допомоги шляхом проведення спільних правоосвітніх заходів. За результатами зустрічі підписано меморандум про подальшу співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги.Начало формы

11.09.2017 року відбулася робоча зустріч голови правління громадської організації «Братська районна лікарняна каса» Беньковської Н.О. та начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюка В.О. 

В ході зустрічі обговорено ряд нагальних питань щодо доступу громадян до правової допомоги, продовження практики популяризації системи безоплатної правової допомоги серед населення.

Крім цього, з метою подальшої якісної та продуктивної взаємодії підписано меморандум про співпрацю.

11.09.2017 року працівники Доманівського бюро правової допомоги провели робочу зустріч та виїзний прийом на базі Доманівського відділу Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Миколаївської області. Під час зустрічі були обговорені питання які найчастіше виникають у людей та шляхи їх вирішення. В холі пенсійного фонду були залишенні буклети з інформацією та місцем знаходження бюро правової допомоги. А також була досягнута домовленість про створення дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги.

11.09.2017 року з 09.00 до 10.00 години, згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги  Єланецького бюро правової допомоги  на II півріччя 2017 рік, який функціонує в Єланецькій центральній районній бібліотеці за адресою: смт. Єланець, вул. Соборна, 115 на 2 поверхі у читальному залі, відбувся черговий  прийом громадян за участю головного спеціаліста  Єланецького бюро правової допомоги О. Марку. В цей час на прийом за консультацією  звернулась одна особа. Питання стосувалося спадкового права, а саме щодо права на  обов’язкову частку у спадщині. Фахівець бюро Олена  роз’яснила розмір обов’язкової частки та коло осіб, які мають право на обов’язкову частку у спадщині. Особі надано кваліфіковану юридичну допомогу.

12.09.2017 головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Городньою О.О. проведено робочу зустріч з директором Комунальної Установи «Територіальний центр соціального обслуговування м. Вознесенськ» - Коваленко Л.О., та завідувачем відділення денного перебування- Бордюжею О.В.

12.09.2017 року директором Вознесенського МЦ з надання БВПД Сторчаком С.О., начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, начальником Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О., головним спеціалістом Єланецького бюро правової допомоги Марку О.В. проведено виїзд мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі до с. Возсіятське Єланецького району.

12.09.2017 рокудиректором Вознесенського МЦ з надання БВПД Сторчаком С.О., начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, начальником Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О., головним спеціалістом Єланецького бюро правової допомоги Марку О.В. проведено виїзд мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі до с. Велика Солона Єланецького району.

12.09.2017 рокудиректором Вознесенського МЦ з надання БВПД Сторчаком С.О., начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, начальником Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О., головним спеціалістом Єланецького бюро правової допомоги Марку О.В. проведено виїзд мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі до с. Калинівка Єланецького району.

12.09.2017 року відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі директором Вознесенського МЦ з надання БВПД Сторчаком С.О., начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, начальником  Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О., головним спеціалістом Єланецького бюро правової допомоги Марку О.В. та державним нотаріусом Єланецького районного нотаріального округу Миколаївської області Макушевим С.П. проведено прийом громадян у с. Возсіятське, с. Велика Солона, с. Калинівка Єланецького району. Прийом громадян проводився на базі органів місцевого самоврядування зазначених населених пунктів. Під час прийому люди звертались не тільки з земельних питань, а й з інших. Таким чином всім особам було надано кваліфіковану юридичну допомогу із усіх питань.

12.09.2017 року заступником начальника Веселинівського бюро правової допомоги Ткач Д.С. проведено робочу зустріч з керівником ФГ "АГРО-Мет"          Бортником Є.М.. В ході зустрічі обговорено актуальні питання надання безоплатної правової допомоги для різних категорій населення. Як результат досягнуто домовленості про інформування трудового колективу закладу про право кожного на безоплатну правову консультацію, крім цього, в холі установи розміщено інформаційні матеріали з правових питань.

12.09.2017 року заступником начальника Веселинівського бюро правової допомоги Ткач Д.С. проведено робочу зустріч з директором ТОВ "Пролісок"  Горбатенком С.О.. В ході зустрічі обговорено актуальні питання надання безоплатної правової допомоги для різних категорій населення. Як результат досягнуто домовленості про інформування трудового колективу закладу про право кожного на безоплатну правову консультацію, крім цього, в холі установи розміщено інформаційні матеріали з правових питань та земельних питань

13.09.2017 року начальник Первомайського бюро правової допомоги взяв активну участь в засіданні «круглого столу», який проходив в Первомайської РДА Миколаївської області. Метою даного заходу було визначення  персонального складу оперативного штабу з антирейдерського реагування.

13.09.2017 року начальником Первомайського бюро правової допомоги Порхун В.М. було проведено тренінг з працівниками та посадовцями Первомайської РДА Миколаївської області. В результаті плідної зустрічі було обговорено практичні шляхи запобігання та боротьби з цим ганебним явищем, наголошено на найбільш характерні ознаки корупції. 

13.09.2017 року в рамках роботи обласного штабу з протидії рейдерству в аграрній сфері, разом з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Валентином Чистим  та керівником Южноукраїнського бюро БПД Ганною Зоткіною, проведено прийом з мешканцями Арбузинського району. Опрацьовано шляхи надання правової допомоги.

13.09.2017 року спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романом Возняком та директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Чистим В.О. проведено виїздний прийом жителів смт. Веселиново з питань антирейдерського захоплення землі та врожаю проведеного в рамках роботи мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги з питань земельного законодавства.

15.09.2017 року відбулось урочисте відкриття навчального року для студентів Університету ІІІ віку. Головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Городня О.О. також була запрошена на даний захід, як викладач-волонтер.

15.09.2017 року було розміщено інформацію  на створеній колонці  на сайті Врадіївської РАД  «Поновлення на роботі незаконно звільненого працівника»

15.09.2017 року головним спеціалістом Первомайського бюро правової допомоги було проведено лекцію з нагоди відзначення міжнародного дня демократії серед студентів ВНЗ «Університет Сучасних Знань». По завершенню лекції було надано інформацію про систему безоплатної правової допомоги, про роботу бюро та роздано буклети «Твої права - твій захист. Правові орієнтири для кожної дитини»,  матеріал з контактами та місцезнаходженням бюро.

18.09.2017 року головним спеціалістом Вознесенського МЦ з НБВПД проведено вуличне інформування в парку Січової Слави м. Вознесенськ.

18.09.2017 року відбулася робоча зустріч начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюка В.О. з районними фахівцями Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Братському районі Миколаївської області.

В ході зустрічі обговорено питання створення дистанційної точки доступу громадян до правової допомоги, яка б працювала відповідно графіка у приміщенні установи. 

По закінчені інформаційні буклети та візитівки з контактними даними бюро розміщено на інформаційному стенді управління.

Братським бюро правової допомоги на офіційному сайті Братської райдержадміністрації у рубриці: «Правова допомога» постійно проводиться оновлення інформаційних матеріалів, зокрема, щодо надання безоплатної правової допомоги, земельних та договірних питань.

18.09.2017 року головним спеціалістом Первомайського бюро правової допомоги було проведено лекцію з нагоди відзначення міжнародного дня демократії серед студентів Медичного коледжу « Монада». По завершенню лекції було надано інформацію про систему безоплатної правової допомоги, про роботу бюро та роздано буклети «Твої права - твій захист. Правові орієнтири для кожної дитини»,  матеріал з контактами та місцезнаходженням бюро.

18.09.2017 року з 09.00 до 10.00 години, згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги  Єланецького бюро правової допомоги  на II півріччя 2017 рік, який функціонує в Єланецькій центральній районній бібліотеці за адресою: смт. Єланець, вул. Соборна, 115 на 2 поверхі у читальному залі., відбувся черговий  прийом громадян за участю начальника  Єланецького бюро правової допомоги  Ірини Котенко. В цей час на прийом за консультацією жодна особа не звернулась.

18.09.2017 року відбулася зустріч начальника Єланецького бюро правової допомоги Іриною Котенко із головою ради ветеранів Єланецького району Іриною Морозовою, яка була спрямована на досягнення правової та соціальної підтримки, захисту пенсіонерів та інших незахищених верств населення. Метою даної зустрічі було підписання меморандуму про співпрацю.  На зустрічі сторони обговорили напрями співробітництва  та окреслили план дій на наступний місяць. Зокрема встановлена домовленість щодо проведення спільного круглого столу, який відбудеться 27 вересня 2017 року в приміщенні Єланецької центральної районної бібліотеки. По закінченню було підписано меморандум про співпрацю.

19.09.2017 року працівники Доманівського бюро правової допомоги відвідали з робочим візитом Доманівську районну центральну бібліотеку.

19.09.2017 року працівники Доманівського бюро правової допомоги провели робочу зустріч з головним лікарем Доманівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Подолян П.І..

Вся інформація вчасно розміщувалась на офіційних сторінках Вознесенського МЦ  в соціальних мережах. Невиконаних зобов’язань перед суб’єктами надання БВПД, адвокатами, іншими фізичними чи юридичними особами немає.

Скарг на діяльність працівників Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги не надходило.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1037069
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
98
948
2916
1028285
15552
26214
1037069

Ваш IP: 172.69.63.102
Время: 2019-09-18 02:10:32
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua