Станом на 16.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість 1 473 050,50 грн.


   

Інформаційна довідка за січень 2018

В період з 12.12.2017 року по 18.01.2018 року включно до Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги та підпорядкованих йому Бюро правової допомоги звернулося на прийом всього 702 особи. На кожне звернення було надано обґрунтовані юридичні консультації з наявних питань. За результатами розгляду звернень, у вказаний період було видано 72 наказа про надання вторинної правової допомоги. Всі дії здійснено в передбаченій законом формі та строки.

12.12.2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права начальником Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук О.Ю. та головою молодіжної колегії Бондаренком Р.О. на базі Врадіївської ЗОШ №1 було проведено просвітницький урок «Права людини» з різноманітними правовими іграми та конкурсами. В пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Та реалізації положень Указу №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Указ сприятиме формуванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав.

12.12.2017 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. та начальником Братського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Константіновою А.О. проведено спільний прийом громадян, в рамках якого обговорено шляхи реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та розповсюджено буклети на правову тематику та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

12.12.2017 року відбулася звітна конференція  Єланецької районної ради ветеранів України, в якій взяли участь голова райдержадміністрації О.Посашкова, голова районної ради В.Богданцев, перший заступник голови райдержадміністрації О.Гуліна, селищний та сільські голови, голови первинних ветеранських організацій. На захід також була запрошена начальник Єланецького бюро правової допомоги І.Котенко. В ході заходу І.Котенко також подякувала голові ради ветеранів І.Морозовій за співпрацю із Єланецьким бюро правової допомоги. Після цього розповіла присутнім про систему безоплатної правової допомоги та позитивну практику роботи із соціально вразливими верствами населення. Розповсюдила серед ветеранів візитки з координатами бюро. Також візитки було вручено головам сільських рад, які були присутні на конференції.

13.12.2017 року відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, в.о. директора Вознесенського місцевого центру з надання БВПД  Гнатюком П.О., начальником відділу представництва Вознесенського МЦ Бобровим А.М., начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіною Г.В. спільно з начальником Арбузинського РВ ДВС ГТУЮ у Миколаївській області Макухою Я.С. та головним спеціалістом Арбузинського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Миколаївській області Короленко А.С. проведено прийом громадян у с.Кавуни, с.Іванівка та с.Агрономія Арбузинського району. Під час прийому звернулось 3 особи з питань земельного законодавства. У сільських радах було розміщено буклети правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та візитівки з координатами Южноукраїнського бюро правової допомоги.

13.12.2017 року відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі,  начальником Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук О.Ю. спільно з начальником Врадіївського РВ ДВС ГТУЮ у Миколаївській області Івановим В.М.. здійснено виїзний прийом до Краснопільської та Доброжаніської сільських рад. Під час прийому звернулось 2 особи з питань земельного законодавства, яким було надано правову консультацію та рекомендовані шляхи вирішення відповідного питання.

13.12.2017 роу начальник Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук Олена взяла участь у семінарі учнівської організації Равенала (Равенала -учнівська організація, створена учнями Врадіївської ЗОШ№1). Семінар щодо професійного орієнтування молоді, на якому були представлені 10 різноманітних професій, людьми з великом досвідом. Адамчук О. розповіла учням про професію «юрист», зокрема: Хто такі юристи; Чим займаються, які обовязки виконують; Якими якостями важливо володіти.

13.12.2017 року відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, в.о. директора Вознесенський місцевий центр з надання БВПД Гнатюк П.О., начальником відділу представництва Вознесенського МЦ Бобровим А.М., начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіною Г.В. спільно з начальником Арбузинського РВ ДВС ГТУЮ у Миколаївській області Макухою Я.С. та головним спеціалістом Арбузинського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Миколаївській області Короленко А.С. проведено прийом громадян у с.Кавуни, с.Іванівка та с.Агрономія Арбузинського району. Під час прийому звернулось 3 особи з питань земельного законодавства. У сільських радах було розміщено буклети правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та візитівки з координатами Южноукраїнського бюро правової допомоги.

14.12.2017 року  в рамках співпраці Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Тридубською загальноосвітньоїю школою І-ІІІ ст. відбувся інформаційно-просвітницький захід для учнів на тему: «Знаємо та реалізовуємо свої права» та «Я МАЮ ПРАВО!». Присутнім було роз’яснено значення безоплатної правової допомоги відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», що гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел. Також учнів ознайомлено зі змістом основних статей Загальної Декларації прав людини, Конвенцією ООН про права дитини, Конституцією України. Працівники Кривоозерського бюро правової допомоги розкрили основні правові поняття та відмітили такі якості, як людяність, почуття чуйності, доброти. По завершенню проведення круглого столу учасникам роздано буклети « Я МАЮ ПРАВО!» та візитівки з контактними даними Кривоозерського бюро правової допомоги .

14.12.2017 року  заступником начальника Кривоозерського бюро правової допомоги О. Кернасовскою відповідно до графіку виїзду мобільної групи Вознесенський місцевий центр з надання БВПД з питань антирейдерського захоплення землі проведено прийом громадян у с. Мазурово Кривоозерського району. Прийом громадян проводився на базі Мазурівської селищної ради, де надано інформацію стосовно антирейдерського захоплення землі та порушення земельного законодавства. На прийом звернулось дві особи. Громадянам надано консультацію з питань оформлення земельної ділянки, отримання пільг на житлово-комунальні послуги, порядку призначення та перерахунку пенсії. На базі органів місцевого самоврядування було поширено буклети на правову тематику та візитівки з контактами Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро.

15.12.2017 року працівниками Вознесенський місцевий центр з надання БВПД з метою реалізації заходів правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" в приміщенні Прибужанівської сільської ради розміщено плакати та буклети на правову тематику для самостійного ознаемлення.

15.12.2017 року в рамках реалізації плану заходів проекту "Я МАЮ ПРАВО!" працівниками Вознесенський місцевий центр з надання БВПД на базі Прибужанівської сільскої ради організовано прийом громадян. За консультацією звернулась одна особа з питанням про законність дій працівників банку. Головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій надала вичерпне пояснення питання, розповіла про місцезнаходження ВМЦ з НБВПД та категорії осіб, які можуть отримати безкоштовну правову допомогу.

15.12.2017  року для ознайомлення жителів с. Курячі Лози Кривоозерського району Вознесенський місцевий центр з надання БВПД з роботою та послугами Кривоозерського бюро правової допомоги та в рамках реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО!" були розповсюдженні буклети з правової тематики та інформаційні матеріали в Курячелозівській бібліотеці-філії села для самостійного ознайомлення з різними правовими питаннями, правовою інформацією в різних галузях права.

15 грудня начальник Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіна Ганна Вікторівна в Комунальному закладі "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Южноукраїнська" (Університет ІІІ віку) в рамках реалізації заходів правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" проведено лекцію на тему: "Спадкування". По завершеню семінару присутнім надано інформаційні буклети на правову тематику та контактні дані Бюро.

18.12.2017 року начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Братського районного центру зайнятості Олександром Неговорою проведено семінар для громадян з метою інформування про основні аспекти реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», що розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав. 
Того ж дня на базі Братського РЦЗ начальником Братського бюро правової допомоги проведено прийом громадян у мобільному пункті доступу. За консультаціями звернулося шестеро осіб з питань земельного та спадкового права, на які було надано вичерпні консультації. З метою забезпечення правовою допомогою роз’яснено порядок доступу до вторинної правової допомоги.
Також розповсюджено буклети з правової тематики та візитівки з контактами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

18.12.2017  року з 09.00 до 10.00  години,  згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги  Єланецького бюро правової допомоги  на II півріччя 2017 рік, який функціонує в Єланецькій центральній районній бібліотеці за адресою: смт. Єланець, вул. Соборна, 115 на 2 поверхі у читальному залі., відбувся черговий  прийом громадян начальником  Єланецького бюро правової допомоги  Іриною Котенко. На прийом завернулась одна особа. Питання стосувалося виконавчого напису нотаріуса, а саме:  Що являє собою виконавчий напис нотаріуса?  Клієнту було надано правову консультацію щодо даного питань та ознайомлено із можливістю звернення до Єланецького бюро правової допомоги за вторинною правовою допомогою . Також вручено візитки з координатами Єланецького бюро правової допомоги.

18.12.2017 року працівник Кривоозерського бюро правової допомоги О. Кернасовською спільно з працівником Кривоозерського ПАЛ І. Лисиганич провела семінар на тему: «Твої права та обов’язки». Метою заходу стало сприяння формуванню правового світогляду учнів, який включав би систему теоретичних поглядів на права, на цій основі формувати відповідну активну позицію учнів у реалізації прав у житті. Також працівник бюро ознайомила всіх присутніх з діяльністю Кривоозерського бюро правової допомоги, розповіла про правопросвітницький проект Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО!", розповсюдила інформаційні буклети та друковані матеріали.По закінченню заходу усім присутнім було надано інформаційні матеріали з контактами бюро та Вознесенський місцевий центр з надання БВПД.

18.12.2017 року  працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД розповсюджено буклети "Я МАЮ ПРАВО!" у приміщенні Мазурівської сільської ради Кривоозерського району Миколаївської області.

19.12.2017 року з метою підвищення правової свідомості громадян України та розширення знань про свої права і обов'язки та практичних навичок їх реалізації та захисту працівниками Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та представниками Вознесенської виправної колонії (№72) підписано Меморандум про співпрацю на 2018 рік та погоджено план правопросвітницьких заходів проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

19.12.2017 року з метою виконання плану заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністрества юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" головним спеціалістом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. здійснено виїзд до с. Сергіївка та с. Михайлівка Сергіївської сільської ради Миколаївської області. На території зазначених сіл проведено робочу зустріч з робітниками сільської ради, розміщено інформаційні буклети та візитівки з контактами Бюро для самостійного ознайомлення та проведено вуличне інформування громадян стосовно реалізації та захисту їхніх прав.

19.12.2017 року начальником Веселинівського бюро правової допомоги проведено виїзний прийом до Миколаївської с/ради під час прийому було проведено зустріч з головою сільської ради Колесник О.А. було роз’яснено функції та завдання бюро та розміщено брошури "Я МАЮ ПРАВО»

19.12.2017  року з 09.00 до 10.00  години, згідно графіку спільного прийому громадян керівник Єланецького бюро правової допомоги І.Котенко спільно із в.о. начальника  Єланецького районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції  у Миколаївській області Мельник Ю.І.  провели спільний прийом громадян. На прийом звернулося дві особи. Питання стосувалися земельного права, зокрема щодо накладення земельних ділянок та орендна плата за користування земельною ділянкою. І.Котенко вивчивши та проаналізувавши норми чинного законодавства надала роз’яснення стосовно даних питань.

19.12.2017 року  працівник Кривоозерського бюро правової допомоги прийняла участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня Святого Миколая Чудотворця біля Районного будинку культури в селищі Криве Озеро. Присутнім громадянам повідомили про роботу та функції Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД, категорії громадян, які можуть скористатись послугами адвоката, умови отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Також під час заходу було повідомлено про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!". Перехожих громадян проінформовано про чинники, які перешкоджають захисту прав та наголошено, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. Всі учасники даного заходу отримали інформаційні друковані матеріали з контактами органів системи БПД.

19.12.2017 року  працівник Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД провела робочу зустріч з працівником будинку культури. Під час розмови працівник бюро повідомив про основні засади та принципи роботи системи безоплатної правової допомоги, перспективи її становлення і розвитку, сутність та завдання, також перераховано категорії громадян, які можуть отримати безоплатну правову допомогу . Для підвищення правової свідомості відвідувачів були залишенні буклети "Я МАЮ ПРАВО!". Результатом зустрічі стала домовленість про налагодження ділового співробітництва, партнерства і постійної співпраці, в рамках проведення спільних заходів.

19.12.2017 року  працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовською О.Ю. проведено робочу зустріч з завідувачем сектору культури РДА Зелененькою Л.І.. Під час розмови працівник бюро повідомив про основні засади та принципи роботи системи безоплатної правової допомоги, перспективи її становлення і розвитку, сутність та завдання та перераховано категорії громадян, які можуть отримати БВПД.  Також працівники бюро взяли участь у майстер-класі з образотворчого мистецтва «Малюємо з любов’ю » присвяченого дню Святого Миколаю та презентували Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!", який спрямований на формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.
По закінченню заходу усім присутнім було надано інформаційні матеріали з контактами бюро та
Вознесенський місцевий центр з надання БВПД.

19.12.2017 року на виконання спільного наказу Головного управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру від 29.03.17 року №178/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в приміщеннях бюро правової допомоги Миколаївської області протягом 2017 року» було проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги Порхун В.М. та начальником Первомайського відділу ДВС Крецу Б.М.

20.12.2017 року в друкованому виданні "День за днем" розміщено статтю "Реалізація та захист прав людини", де висвітлено основні теоретичні та практичні поняття механізму реалізації та захисту прав людини в Україні. Автором статті, Бобровим А.М,, роз'яснено саме юридичний механізм захисту прав людини з урахуванням сучасних тенденцій правового та організаційного забезпечення реалізації та захисту прав людини. Фото статті можна переглянути за посиланням:

20.12.2017 року працівниками Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та представниками Прибужанівської ОТГ Вознесенського району Миколаївської області підписано Меморандум про співпрацю на 2018 рік. Під час зустрічі узгоджено графік виїзних прийомів громадян та план реалізації заходів проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

20.12.2017 року працівниками Вознесенський місцевий центр з надання БВПД в с.Прибужани Вознесенського району Миколаївської області проведено вуличне інформування громадян стосовно Всеукраїнського правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!". Жителям с. Прибужани доведено до відома про права та обов'язки, гарантовані державою, їх захист та реалізацію. Також для самостійного ознайомлення біля автобусної зупинки розміщено інформаційні плакати на правову тематику та з контактними даними ВМЦ з НБВПД та Бюро

20.12.2017 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. з метою виконання плану заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою інформування громадян щодо їх прав та механізмів їх захисту здійснено виїзд у с. Михайло–Жуково (Григорівська сільська рада). На території села проведено вуличне інформування громадян стосовно проекту «Я МАЮ ПРАВО!». На зупинці громадського транспорту розміщено візитівку з контактами Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро.

20.12.2017 року головним спеціалістом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. проведено спільний прийом з начальником Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Щербиною Н.М. В приміщенні установи з метою інформування громадян щодо правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" розміщено буклети на правову тематику та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

20.12.2017 року начальником Веселинівського бюро проведено робочу  зустріч з працівниками  дитячого садочка  "Пролісок" Миколаївської сільської ради на якій було роз’яснено функції та завдання бюро та розміщено брошури "Я МАЮ ПРАВО".

20.12.2017 року  фахівцем Єланецького  бюро правової допомоги  І.Котенко  Вознесенський місцевий центр з надання БВПД у приміщенні Ольгопільської сільської ради Єланецького  району Миколаївської області розповсюджено шість видів буклетів "Я МАЮ ПРАВО!" , інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей» та буклети із правовими консультаціями,.

20.12.2017  року з 09.00 до 10.00  години, згідно графіку спільного прийому громадян керівник Єланецького бюро правової допомоги І.Котенко спільно із начальником  Єланецького районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції  у Миколаївській області Більчук О.П.  провели спільний прийом громадян. На прийом громадяни в цей час не звертались.

20.12.2017  на базі Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання клубу «Юний правознавець». Діти зустрілися з представниками Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД Оленою Кернасовською та Алісою Формогей. Члени клубу розглянули права, які мають громадяни згідно з Загальною декларацією прав людини, а Олена Кернасовська ознайомила з діяльністю бюро правової допомоги. Учні дізналися про можливість отримання безкоштовної юридичної допомоги як дітям, так і дорослим. По завершенню заходу учасників було проінформовано про Всеукраїнський просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та наголошено, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

20.12.2017 року заступник начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовська О.Ю. , головний спеціаліст Формогей А.П. разом з начальником Кривоозерського відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Сенатор Н. В. проведено спільний прийом громадян. За юридичною допомогою звернулось три особи, яким надано консультації з наступних питань :
- порядок проставлення «Апостиль»;
- веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»;
- встановлення факту родинних зв’язків .
Крім того, працівники ознайомили присутніх з переліком юридичних послуг, які може надавати Кривоозерське бюро правової допомоги та
Вознесенський місцевий центр з надання БВПД,
По завершенню прийому громадян, було надано інформаційні друковані матеріали "
Я МАЮ ПРАВО!" та візитівки з контактами органів БПД.

20.12.2017  року о 10:00 год в приміщенні адмінбудинку Кривоозерської РДА відбулася чергова сесія Кривоозерської районної ради, де прийняла участь працівник Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД . Присутнім повідомлено про:
- роботу та функції Кривоозерського бюро правової допомоги;
- категорії населення, які мають можливість скористатись послугами адвоката;
- умови отримання безоплатної вторинної правової допомоги;
- останні зміни, внесені до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».
По закінченню сесії присутнім було надано інформаційні буклети "Я МАЮ ПРАВО!".

20.12.2017 року на виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 29.03.17 року №178/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в приміщеннях бюро правової допомоги Миколаївської області протягом 2017 року» проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги Порхун В.М. та начальником Первомайського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління  юстиції у Миколаївській області Мельниченко Н.А. На прийом звернулося 3 особи з таких питань:

1. Визначення походження дитини від чоловіка та дружини колишнього подружжя ( про невизнання колишнього чоловіка батьком дитини);

2. Реєстрація смерті на підставі лікарського свідоцтва про смерть виданого на території іншої держави;

3. Розірвання шлюбу за взаємною згодою подружжя, яке немає спільних неповнолітніх дітей( чоловік громадянин Німеччини).

21.12.2017 року головним спеціалістом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. здіснено виїзд до с. Миколаївка Миколаївської сільської ради з метою розповсюдження інформації щодо загальнонаціонального правовросвітницького проекту Міністрества юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!". На території зазначеного села було проведено вуличне інформування та робочу зустріч з головою сільської ради Шенкевич А.Д., розповсюджено інформаційні матеріали.

21.12.2017 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. на території с. Людмилівка Григорівської сільської ради розповсюджено інформаційні матеріали правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та контакти Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро, а саме: на залізничній станції «Людмилівка», на зупинці громадського транспорту, у магазині селища.

21.12.17 року начальником Веселинівського бюро правової допомоги було здійснено виїзний прийом прийом до відділення стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання людей похилового віку в с. Миколаївка була проведена зустріч із завідуючою закладу Пишняк Н.А. в адмін будівлі розміщено буклети на різну правову тиматику та буклети "Я МАЮ ПРАВО" а також контактну інформацію бюро. На зупинці в с. Миколаївка розміщено інформацію з контактами бюро.

21.12.2017 року в рамках виконання плану заходів  з реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», начальник  Єланецького бюро правової допомоги  І.Котенко відвідала Ольгопільську загальноосвітню школу I-III ступенів Єланецького району Миколаївської області. Мета з якою Ірина завітала до навчального закладу - підвищити загальний рівень знань учнів з розуміння проблем прав людини та дитини. Для учнів 7-9 класів Ольгопільської ЗОШ,  Ірина провела виховний захід на тему:  Знай свої права та вмій їх захистити» , «Права та обов’язки учнів». На завершення заходу серед учнів та вчителів закладу було розповсюджено інформаційну продукцію у вигляді  буклетів  «ЯМП», загалом було вручено 54 буклети, на 6 різних тем.

21.12.2017 року начальником Єланецького бюро правової допомоги Котенко І. з метою виконання плану заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою інформування громадян села Ольгопіль щодо їх прав та механізмів їх захисту, на території даного села проведено вуличне інформування громадян шляхом розповсюдження буклетів «ЯМП». Загалом вручено 60 буклетів на 6 різних тем.

21.12.2017 року працівниками Первомайського бюро правової допомоги відповідно до плану реалізації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО" в центральній бібліотеці м. Первомайська та в Вищому Навчальному Закладі  «Університет Сучасних Знань» м. Первомайська розміщено буклети та плакат « Я МАЮ ПРАВО», а також визитівки з контактими та місцезнаходженням Вознесенського МЦ з НБВПД та бюро.

22.12.2017 року з метою підвищеня обізнанності громадян стосовно вирішення правових питань в рамках реалізації плану заходів правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" працівники Вознесенський місцевий центр з надання БВПД провели вуличне інформування громадян в с.Тімірязєвка Вознесенського райоу Миколаївської області. Перехожим пояснено принцип дій у спірних питаннях, надано інформаційні буклети з питань оформлення субсидій, договорів оренди, отримання освіти тощо. Громадянам надано візитівки з контактами ВМЦ з НБВПД та Бюро.

22.12.2017 року з метою забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги та в рамках реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО!" працівники Вознесенський місцевий центр з надання БВПДорганізували прийом громадян в приміщенні Тімірязєвської сільської ради Вознесенського району. На прийом звернулась одна особа стосовно порядку отримання спадщини. Головним спеціалістом відділу правової інформації та консультацій надано кваліфіковане роз’яснення питання.

22.12.2017 року працівниками Вознесенський місцевий центр з надання БВПД в приміщенні Тімірязєвської сільської ради Вознесенського району розміщено буклети "Я МАЮ ПРАВО!", плакати на правову тематику та візитівки з контактними даними ВМЦ для самостійного ознайомлення громадян.

22.12.2017 року працівниками Врадіївського бюро правової допомоги проведено вуличне інформування в с. Краснівка Врадіївського району Миколаївської області. Під час проведення заходу були розповсюдженні інформаційні матеріали з питання: «Прийняття спадщини у складі якої є нерухоме майно, у випадку відсутності у спадкоємців правовстановлюючих документів на майно».

З метою підвищення рівня знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права, працівники Врадіївського бюро правової 15 січня в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розповсюдили інформаційні матеріали/буклети в приміщенні Врадіївського районного відділу ДВС  Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

22.12.2017   року згідно графіка роботи мобільного консультаційного та дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги  Єланецького бюро правової допомоги  на II півріччя 2017 рік, який функціонує в Єланецькому районному центрі зайнятості за адресою: смт. Єланець, вул. Паркова, 1., відбувся черговий спільний прийом громадян за участю начальника Єланецького бюро правової допомоги І.Котенко та провідного юрисконсульта центру зайнятості  О. Гальченко. В цей час на прийом за консультацією звернулось дві особи. Питання стосувалося соціального забезпечення, а саме: підстави отримання допомоги по безробіттю. Розмір виплат допомоги по безробіттю. Ірина Котенко спільно із Оленою Гальченко  надали клієнтам кваліфіковану правову допомогу.

22.12.2017 року в рамках виконання плану заходів  з реалізації  правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» на грудень 2017 року  начальник  Єланецького бюро правової допомоги  І.Котенко в приміщенні Єланецького районного центру зайнятості розповсюдила шість видів буклетів «ЯМП», а загалом 48 штук та інформаційний бюлетень «Юстиція відкрита для людей».

22.12.2017 року  працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД для ознайомлення жителів селища Криве Озеро з роботою та послугами Кривоозерського бюро правової допомоги були розповсюдженні буклети та інформаційні матеріали "Я МАЮ ПРАВО!" в дитячій бібліотеці селища для самостійного ознайомлення з різними правовими питаннями.

22.12.2017 року працівниками Первомайського бюро правової допомоги з метою виконання плану заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою інформування громадян щодо їх прав та механізмів їх захисту здійснено виїзд у с. Мигія Первомайського району Миколаївської обл. було розповсюджено 6 видів буклетів «Я МАЮ ПРАВО!». На інформаційному стенді в центрі села розміщено плакати « Знаю! Дію! Захищаю!».

Крім того цього ж дня  в приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Первомайська, розміщено плакати « Знаю! Дію! Захищаю!», та буклети на тему:

- « Не знаєш, як вирішити спір?»

- « Не знаєш, як оформити договір оренди землі?»

- «Не знаєш, як оформити субсидію?»

- «Не знаєшь, як оформити договір оренди землі?»    

26.12.2017 року з метою підвищення обізнаності громадян стосовно правових питань працівниками Вознесенський місцевий центр з надання БВПДпроведено вуличне інформування в с. Мартинівське Вознесенського району. Громадянам надано інформаційні буклети з правових питань "Я МАЮ ПРАВО!" та пояснено принципи діяльності ВМЦ з НБВПД. У місцях загального доступу розміщено плакати та візитівки з контактами Вознесенського місцевого центру з НБВПД та Бюро.

26.12.2017 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. серед мешканців с. Новомар’ївка та с. Обухівка Новомарї’вської сільської ради поширено буклети на правову тематику, зокрема, «Я МАЮ ПРАВО!» та візитівки з контактними даними Вознесенського МЦ з НБВПД та Бюро.

26.12.2017 року головним спеціалістом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. та начальником Братського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Константіновою А.О. проведено спільний прийом громадян, в рамках якого обговорено шляхи реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та розповсюджено буклети на правову тематику та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

26.12.2017 року працівниками Доманівського бюро правової допомоги з метою виконання плану заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою інформування громадян щодо їх прав та механізмів їх захисту на території сіл Коштове та Цвіткове(Жовтневе), Доманівського району. Проведено вуличне інформування громадян стосовно проекту «Я МАЮ ПРАВО!». На зупинках громадського транспорту, на місцевих магазинах розміщено візитівку з контактами бюро.

26..12.2017 року   керівник Єланецького  бюро правової допомоги І.О. Котенко. провела зустріч із головою Возсіятської сільської ради М. П. Кузнецовим. Під час зустрічі сторони обговорили та підтвердили важливість зусиль в правовій допомозі та правопросвітництві громадян. Ірина поінформували про кроки, що здійснюються з цією метою, та які суттєво сприяють спрощенню та розширенню доступу населення до безоплатної правової допомоги. За результатами зустрічі досягнута домовленість про сприяння представниками Возсіятської сільської ради у отриманні безоплатної правової допомоги громадянами, які проживають на території вказаної ради, В кінці зустрічі сторони уклали Меморандуму про співпрацю.

26.12.2017 року  фахівцем Єланецького  бюро правової допомоги  І.Котенко  у приміщенні Возсіятської  сільської ради Єланецького  району Миколаївської області розповсюджено шість видів буклетів, загалом 60 штук "Я МАЮ ПРАВО!" , інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей» та буклети із правовими консультаціями,.

26.12.2017 року  з 09.00 до 10.00 години згідно графіку спільного прийому громадян заступник начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД О.Кернасовська спільно з в.о. начальника Кривоозерського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області В.Гладкевич провели спільний прийом громадян. На прийом звернулось 2 особи. Питання стосувались земельного та сімейного права, зокрема щодо приватизації земельної ділянки та порядку нарахування аліментів. По завершенню прийому було розповсюджено буклети "Я МАЮ ПРАВО!" та візитівки Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

26.12.2017 року головний спеціаліст Кривоозерського бюро правової допомоги Формогей А.П. з метою виконання плану заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою інформування громадян щодо їх прав та механізмів їх захисту здійснено виїзд у с. Леніне. На території села проведено вуличне інформування громадян стосовно проекту «Я МАЮ ПРАВО!». На зупинці громадського транспорту розміщено візитівку з контактами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

27.12.2017 року працівниками Доманівського бюро правової допомоги з метою виконання плану заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою інформування громадян щодо їх прав та механізмів їх захисту, на території с. Прибужжя, Доманівського району проведено вуличне інформування громадян та розповсюджено інформацію з різних правових питань "ЯМП". На зупинках громадського транспорту та в зонах загального доступу, розміщено візитівку з контактами Бюро.

27.12.2017 року працівниками Доманівського бюро правової допомоги в приміщенні Прибузької сільської ради Доманівского району розміщено буклети "Я МАЮ ПРАВО!", плакати на правову тематику та візитівки з контактними даними Бюро та ВМЦ для самостійного ознайомлення громадян.

28.12.2017 року працівниками Доманівського бюро правової допомоги з метою виконання плану заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою інформування громадян щодо їх прав та механізмів їх захисту на території с. Акмечетські ставки, Доманівського району проведено вуличне інформування громадян та розповсюджено інформацію з різних правових питань "ЯМП". На зупинках громадського транспорту та в зонах загального доступу розміщено візитівку з контактами бюро.

28.12.2017 року  працівниками Доманівського бюро правової допомоги з метою виконання плану заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою інформування громадян щодо їх прав та механізмів їх захисту. Проведено робочу зустріч з працівниками Акмечетської сільської ради. В ході зустрічі присутнім було повідомлено, що однією з найголовніших цілей даного  проекту є підвищення юридичної грамотності українських громадян так як за даними Міністерства, понад 70% населення потребує знань про свої права. Першим етапом проекту стало роз'яснення у трьох блоках: права у сфері правосуддя, захист права власності і протистояння корупції у вищих навчальних закладах. По завершенню даної зустрічі працівникам сільської ради були залишені інформаційні буклети, та на будівлі сільської ради був приклеєний буклет з контактною інформацією бюро.

28.12.2017 року працівники Первомайського бюро правової  допомоги були присутні на черговій сесії Первомайської міської ради сьомого скликання. По закінченню сесії працівники Первомайського бюро правової допомоги поширили інформаційно-роздатковий матеріал на правову тематику та візитівки з контактами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро серед присутніх.

28.12.2017 року на офіційному сайті Первомайської міської ради відповідно до плану реалізації право просвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО»  розміщено відеоролики: « Про проект», « Антирейдерство », « Корупція в ВНЗ», « Правова допомога».

28.12.2017 року в рамках виконання плану заходів  з реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО»,  начальник  Єланецького бюро правової допомоги  І.Котенко відвідала Ольгопільську загальноосвітню школу I-III ступенів Єланецького району Миколаївської області. Мета з якою Ірина завітала до навчального закладу - ознайомити дітей  із основними правами та обов’язками дитини, виховати почуття гідності, відповідальності за свої вчинки, показати важливість юридичного закріплення права дітей на особливе піклування та допомогу з боку суспільства та держави. Для учнів 3-4 класів Ольгопільської ЗОШ,  Ірина провела виховний захід на тему: «Права та свободи твої дитино».

29.12.2017 року в рамках виконання плану заходів  з реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО»,  начальник  Єланецького бюро правової допомоги  І.Котенко та головний спеціаліст бюро О.Марку з метою донесення до відома громадян інформації стосовно правових питань та можливості отримання безоплатної правової допомоги здійснено ряд заходів в селі Возсіятське : Провели вуличну інформаційну компанію серед селян. Під час якої було вручено 24 буклети «ЯМП» та 4 шт. інформаційного видання «Юстиція відкрита для людей». Також вручали візитки з координатами Єланецького бюро правової допомоги та буклети із правовими консультаціями.  В приміщені аптеки «Фармація» № 29 (Єланецької ЦРА № 25 філії ПКВО), яка розташована в  с. Возсіятське фахівці бюро також розмістили буклети «ЯМП» загалом 36 шт. та 10 шт. інформаційного видання «Юстиція відкрита для людей». Також залишили візитки із координатами Єланецького бюро правової допомоги.

29.12.2017 року працівниками Вознесенський місцевий центр з надання БВПД з метою донесення до відома громадян інформації стосовно правових питань та можливості отримання безоплатної правової допомоги здійснено ряд заходів в рамках реалізації проекту « Я МАЮ ПРАВО», а саме:
- вуличне інформування та розміщення інформаційних буклетів «ЯМП» в с.Прибужани Вознесенського району
- адресна правова допомога та розміщення інформаційних буклетів в с.Тімірязєво Вознесенського району.

02.01.2018 року головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги проведено виїзний прийом у  Веселинівському районному відділі з питань пробації. На прийом звернулося 2 особи з питань виконання покарань. Крім того, з працівниками відділу було обговорено план спільних заходів на базі Веселинівського відділу з питань пробації та заохочення кращої практики й координації діяльності щодо надання безоплатної правової допомоги суб'єктам пробації.

02.01.2018 року в Веселинівському бюро правової допомоги проведено спільний прийом з начальником відділу ДВС. На прийом звернень не надходило.

02.01.2018 року з 09.00 до 10.00 години згідно графіку спільного прийому громадян начальник  Єланецького бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД І.Котенко спільно з в.о. начальника Єланецького районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області В. Валявським провели спільний прийом громадян. На прийом в цей звернулося 2 особи. Питання стосувалися сімейного права, зокрема щодо встановлення піклування над неповнолітньою дитиною. Вивчивши та проаналізувавши дане питання фахівець бюро Ірина надала кваліфіковану правову допомогу громадянам. Також роз’яснила положення ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» в частині можливості отримання безкоштовного адвоката за рахунок держави.

02.01.2018 року  в друкованному виданні "Кривоозерщина" (від 01.01.2018р. №1 (10304)) в статті під назвою "На терезах Феміди" проведено брейн-ринг, де прийняли участь працівники Кривоозерського бюро правової допомоги.
02.01.2018 року на виконання спільного наказу Головного управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру від 29.03.17 року №178/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в приміщеннях бюро правової допомоги Миколаївської області протягом 2017 року» було проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги Порхун В.М. та начальником Первомайського відділу ДВС Крецу Б.М.

03.01.2018 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. та начальником Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Щербиною Н.М. проведено спільний прийом громадян. Крім цього, на стендах установи розміщено інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

03.01.2018 року в Веселинівському бюро правової допомоги проведено спільний прийом з начальником відділу ДРАЦС. На прийом звернулася 1 особа з питання поділу майна подружжя. Працівником бюро надано консультацію відповідно до вимог чинного законодавства.

03.01.2018 року з 09.00 до 10.00 години згідно графіку спільного прийому громадян начальник  Єланецького бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД І.Котенко спільно з начальником  Єланецького районного відділу ДРАЦС  Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області О. Більчук провели спільний прийом громадян. В ході зустрічі сторони обговорили загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України « Я МАЮ ПРАВО».  Також обговорили такі пріоритетні  проекти Міністерства юстиції, як: «Онлайн будинок юстиції», «Шлюб за добу», «Свідоцтво про народження в пологовому будинку». Домовилися про інформування населення щодо проекту ЯМП та  щодо розповсюдження шести видів буклетів «Я МАЮ ПРАВО» серед громадян, які звертаються до відділу ДРАЦС. В ході зустрічі фахівець Єланецького БПД Ірина розмістила оголошення про проект ЯМП та буклети в приміщенні  Єланецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Загалом розміщено 12 буклетів «ЯМП»  та 4 інформаційного видання «Юстиція відкрита для людей».

04.01.2018 року головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктом надання БППД Вознесенський місцевий центр з надання БВПД проведено робочу зустріч з головою Прибужанівської сільської ради, де узгоджено графік прийому громодян стосовно правових питань, визначено дні проведення семенарів та лекцій в навчальних закладах.
головним спеціалістом відділу правової інформації та консультацій ВМЦ з НБВПД проведено прийом громадян. Розглянуто питання правомірності дій банківських працівників.
в приміщенні Прибужанівської сільської ради розміщенно інформаційні буклети та плакати "
 Я МАЮ ПРАВО!" та візитівки ВМЦ з НБВПД та Бюро.

05.01.2018 року в рамках виконання Меморандуму  про співпрацю укладеного 12.06.2017 р. між Єланецьким бюро правової допомоги та Єланецьким районним сектором з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції,   відбулася робоча зустріч начальника бюро І.Котенко та начальника сектору пробації Т. Топчу. Метою зустрічі було обговорення питання стосовно створення та функціонування  на базі Єланецького сектору пробації дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги. Сторони дійшли згоди по даному питанню, розробили графік роботи дистанційного пункту, домовились про розповсюдження даної інформації серед населення усіма доступними способами. В кінці зустрічі було підписано угоду про утворення дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги.

05.01.2018 року з метою виконання плану заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Первомайського бюро правової допомоги здійснено інформування по вулиці О. Коротченко розповсюджено 6 видів буклетів «Я МАЮ ПРАВО!», та розклеєно візитівку з контактами та місцезнаходженням бюро. Цього ж дня відповідно до підписаного меморандуму в приміщенні Первомайського-політехнічного коледжу розміщено буклети « Я МАЮ ПРАВО».

09.01.2018 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. та начальником Братського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Константіновою А.О. проведено спільний прийом громадян. Обговорено шляхи реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та розповсюджено буклети на правову тематику та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

09.01.2018 року працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги проведено вуличне інформування в с. Михалково Кривоозерського району Миколаївської області. Під час проведення заходу були розповсюдженні інформаційні матеріали з правових питань стосовно земельних ділянок та питань спадщини. Громадянам доведено до відома інформацію про роботу Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро, роз'яснено заходи з правопросвітницького проекту " Я МАЮ ПРАВО!".

09.01.2018 року начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіною Ганною було здійснено виїзд до с. Панкратове Арбузинського району для проведення вуличного інформування населення в рамках реалізації заходів Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», на вулицях села було розклеєно координати та номери Вознесенського місцевого центру з надання БВП та бюро, а також роздано та залишено у поштових скринька жителям буклети ЯМП та візитівки з координатами бюро.

10.01.2018 року працівники Вознесенський місцевий центр з надання БВПД провели робочу зустріч з начальником Управління соціального захисту Вознесенської районної держадміністрації. Під час зустрічі підписано меморандум про співпрацю та угоду про дистанційний пункт достубу до БПД, узгоджено графік прийому громадян та графік проведення семінарів з працівниками Управління соцзахисту громадян. 
В приміщенні Управління соцзахисту розміщено інформаційні буклети та плакати на правову тематику "
Я МАЮ ПРАВО"

11.01.2018 року головний спеціаліст Кривоозерського бюро правової допомоги Формогей А.П. з метою виконання плану заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою інформування громадян щодо їх прав та механізмів їх захисту на території селища Криве Озеро проведено вуличне інформування громадян.  На вулицях села було розклеєно візитівки з координатами та номерами телефонів Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

12.01.2018 року відбулося засідання Вознесенський місцевий центр з надання БВПД, де були присутні всі працівники ВМЦ з НБВПД та Бюро. На засіданні розглянуто наступні питання:
1. Звіт ВМЦ та Бюро за 2017 рік.
2. Обговорення позитивних практик.
3. Обмін досвідом в питаннях правопросвітництва.
4. План діяльності на 2018 рік.

15.01. 2018 року працівники Вознесенський місцевий центр з надання БВПД провели робочу зустріч з заступником начальника управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради. Під час зустрічі подовжено дію угоди про дистанційний пункт доступу до БПД та узгоджено графік прийому громадян на базі Управління соцзахисту населення.

15.01.2018 року працівники Вознесенський місцевий центр з надання БВПД провели робочу зустріч з працівниками Вознесенського об'єднанного Управління пенсійного фонду України Миколаївської області. Під час зустрічі подовжено меморандум про співпрацю та узгоджено графік роботи дистанційного пункту доступу до БПД.
в приміщенні Вознесенського об'єднанного Управління пенсійного фонду України Миколаївської області розміщено плакати та інформаційні буклети "ЯМП"

15.01.2018 року головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги проведено семінар для секретарів сільських рад  Веселинівського району . На даному заході найбільшу увагу було приділено презентації загальнонаціонального правопросвітницького  проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Присутнім доведено до відома основну мету проекту  – формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить стали розвиток України як сучасної правової демократичної держави. Після проведеного заходу кожен отримав інформаційні буклети.

15.01.2018  року з 09.00 до 10.00  години,  згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги  Єланецького бюро правової допомоги  на I півріччя 2018 року, який функціонує в Єланецькій центральній районній бібліотеці за адресою: смт. Єланець, вул. Соборна, 115 на 2 поверхі у читальному залі., відбувся черговий  прийом громадян начальником  Єланецького бюро правової допомоги  Вознесенський МЦ з надання БВПД Іриною Котенко. На прийом звернулося дві особи. Питання стосувалися  договірного права, а саме: орендна плата згідно договору оренди земельної ділянки та розірвання договору банківського кредиту. Громадянам було надано правову консультацію щодо даних питань, проінформовано щодо проекту «Я Маю Право» , вручено буклети «ЯМП» та надано  візитки з координатами Єланецького бюро правової допомоги.

15.01.2018 року з 10.00 до 11.00 год. згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги  Єланецького бюро правової допомоги  на I півріччя 2018 року, який функціонує в Єланецькому відділі пробації,  за адресою: смт. Єланець, вул. Паркова, 18 відбувся черговий  прийом громадян, начальником  Єланецького бюро правової  Вознесенський МЦ з надання БВПД допомоги  Іриною Котенко. На прийом звернулося 5 осіб. Громадянам було надано правову консультацію щодо даних питань, проінформовано щодо проекту «Я Маю Право» , вручено буклети «ЯМП» та надано  візитки з координатами Єланецького бюро правової допомоги.

15.01.2017 року  на сайті Єланецької районної державної адміністрації в колонці «Єланецьке бюро правової допомоги» у вкладці «Роз’яснення із правових питань»  працівниками Єланецького бюро правової допомоги Вознесенський МЦ з надання БВПД опубліковано правові консультації на теми: «Що робити у випадку втрати трудової книжки?», «Нові засоби примусового стягнення боргів за аліментами з недобросовісних батьків», «Виселити не можна залишити: як зняти з реєстрації особу із Вашого житла.»

15.01.2017 року  для ознайомлення жителів селища Кривого Озера з роботою та послугами Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД було розповсюджено буклети та інформаційні матеріали в приміщені Кривоозерської державної нотаріальної контори.

15.01.2017 року  для ознайомлення жителів селища Кривого Озера з роботою та послугами Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД в інформаційному куточку Кривоозерського районного центру зайнятості розміщено роздатковий матеріал на правову тематику проекту « Я МАЮ ПРАВО» та візитівки з контактами Бюро.

15.01.2018 року працівник Кривоозерського бюро правової допомоги з метою виконання плану заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України « Я МАЮ ПРАВО!» та з метою інформування громадян щодо їх прав та механізмів їх захисту на території селища Криве Озеро проведено вуличне інформування громадян.

15.01.2018 року на вулицях селища було розклеєно візитівки з координатами та номерами телефонів Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

16.01.2018 року начальником відділу представництва та головним спеціалістом відділу правової інформації та консультацій Вознесенський місцевий центр з надання БВПД організовано мобільний пункт доступу громадян до безоплатної правової допомоги, а саме адресну правову допомогу та надано кваліфіковане роз'яснення з питання порядку розділу спільно нажитого майна осіб, що не перебувають у шлюбі.

16.01.2018  року в Веселинівському бюро правової допомоги проведено спільний прийом з начальником відділу ДВС. На прийом звернулась 1 особа з питання виконання рішення суду в добровільному порядку.

16.01.2018  року із 09.00 до 10.00 години  керівником Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. та в.о. начальника Єланецького відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області  Валявським В.А. проведено спільний прийом громадян.  За консультацією в цей час звернулося дві особи, питання стосувалися договірного права, зокрема щодо розірвання договору банківського кредиту та цивільного права, щодо визнання особи  недієздатною. І. Котенко вивчивши та проаналізувавши питання надала кваліфіковану юридичну допомогу  та відповіла на всі запитання. Крім того клієнтам, які звернулися до бюро були надані візитки з координатами бюро та вручено буклети «Я МАЮ ПРАВО».

16.01.2017  працівником Кривоозерського бюро правової допомоги  Вознесенський місцевий центр з надання БВПД розповсюджено буклети " Я МАЮ ПРАВО" у приміщенні Кривоозерської ЗОШ 1-3 ст.№2.

16.01.2017 року згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Кривоозерського бюро правової допомоги з 09.00 до 10.00 години у читальному залі Кривоозерської центральної районної бібліотеки відбувся черговий прийом громадян. На прийом звернулась одна особа. Питання стосувалось договірного права, а саме: порядок та умови розірвання договору оренди земельної ділянки. Працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПДнадано кваліфіковану правову консультацію стосовно зазначеного питання та роздано візитівки з координатами Кривоозерського бюро правової допомоги.

16.01.2018 року на виконання спільного наказу Головного управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру від 29.03.17 року №178/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в приміщеннях бюро правової допомоги Миколаївської області протягом 2017 року» було проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги Порхун В.М. та начальником Первомайського відділу ДВС Крецу Б.М.

17.01.2018 року працівники Вознесенський місцевий центр з надання БВПД провели робочу зустріч з працівниками Вознесенського міськрайонного центру зайнятості. Під час зустрічі подовжено меморандум про співпрацю та узгоджено графік роботи дистанційного пункту доступу до БПД.
в приміщенні Вознесенського міськрайонного центру зайнятості.

17.01.2018 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. та начальником Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Щербиною Н.М. проведено спільний прийом громадян. В рамках робочої зустрічі обговорено підсумки діяльності за минулий рік, обговорено спільні напрацювання в напрямку реалізації заходів загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» щодо інформування громадян про їх права та захист останніх.  Крім цього, на стендах установи розміщено інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику: «Не знаєш як вирішити спір?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?», «Встановлення факту родинних відносин», «Порядок розірвання шлюбу», «Встановлення факту належності особі правовстановлюючих документів» та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

На стендах установи розміщено інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику: «Не знаєш як вирішити спір?», «Яка відповідальність за несплату аліментів?», «Не знаєш як оформити субсидію?», «Встановлення факту родинних відносин», «Порядок розірвання шлюбу», «Позбавлення батьківських прав: підстави та порядок розгляду», «Умови призначення і виплат допомоги при народженні дитини», «Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати», «Поновлення на роботі ….» та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

17.01.2018 року відбувся спільний виїзний прийом в Новопавлівську сільську раду Врадіївського району за участі заступника голови Врадіївської райдержадміністрації Боровицького І.В., директора районного центру зайнятості Григор̓євої Н.І. та начальника Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук О.Ю.. Даний виїзний прийом відбувся в приміщені будинку культури в присутності жителів с. Новопавлівка.

17.01.2018 року з метою  інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами, начальником Врадіївського бюро правової допомоги Новопавлівськії сільськії бібліотеці були розміщені інформаційні буклети та контактні дані бюро.

Інформаційні буклети з питань:  Не знаєш, як вирішити спір? Забирають бізнес? Відбирають майно? Вимагають хабара за іспит чи навчання? Як оформити договір оренди землі? Як оформити виплату субсидій? Не сплачуєш аліменти? Наслідки. Атакож буклети, що стосуються земельного, сімейного, трудового законодавства.

17.01.2018 року начальник Врадіївського бюро правової допомоги здійснила виїзний прийом у найвіддаленіший  населений пункт Врадіївського району Новопавлівську сільську раду. Де провела зустріч з трудовим колективом сільської ради, під час якої повідомила присутнім про роботу Бюро правової допомоги та надала юридичну консультацію з питань спадкового законодавства та роз̓яснення щодо порядку стягнення аліментів.

По закінченню, в доступних для громадян  місцях, розмістила інформаційні матеріали на правову тематику проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

17.01.2017   року згідно графіка роботи мобільного консультаційного та дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги  Єланецького бюро правової допомоги  на I півріччя  2018 рік, який функціонує в Єланецькому районному центрі зайнятості за адресою: смт. Єланець, вул. Паркова, 1., відбувся черговий спільний прийом громадян за участю начальника Єланецького бюро правової допомоги І.Котенко та провідного юрисконсульта центру зайнятості  О. Гальченко. В цей час на прийом за консультацією звернулось три особи. Питання стосувалися права соціального забезпечення, а саме: умови надання статусу безробітного та розмір виплат по безробіттю із січня 2018 р.  Ірина Котенко спільно із Оленою Гальченко надали громадянам вичерпну кваліфіковану інформацію по даним питання. Також фахівець бюро Ірина вручила клієнтам візитки з координатами бюро та 4 буклети  «ЯМП».

17.01.2018  року із 09.00 до 10.00  години  керівником Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. та начальником Єланецького відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області  Більчук О.П.. проведено спільний прийом громадян.  За консультацією в цей час звернулась одна особа, питання стосувалося сімейного права, зокрема щодо розірвання шлюбу.  І. Котенко спільно із Більчук О.П.  вивчивши та проаналізувавши питання надали кваліфіковану юридичну допомогу  та відповіли на всі запитання. Крім того клієнтці, яка звернулися до бюро було надано візитки з координатами бюро та вручено 2 буклети  «Я МАЮ ПРАВО».

На виконання Меморандуму про співпрацю, укладеного Єланецьким бюро правової допомоги та Єланецькою центральною районною бібліотекою, сьогодні, 17 січня 2018 р.  начальник бюро правової допомоги І.Котенко домовилась із директором Єланецької бібліотеки Слободніченко В.А.  про створення на офіційному веб- сайті Єланецької районної бібліотеки (http://www.elaneclibrary.tk/index.php/profil?view=remind) окремої колонки під назвою: «Правова допомога», яка буде містити вкладку: «Роз’яснення із правових питань».  На даній сторінці буде міститись інформація правового характеру, висвітлюватимуться заходи проведені спільно із Єланецькою бібліотекою, публікуватиметься інформація стосовно проекту «Я МАЮ ПРАВО» та ін.

17.01.2018 року працівником Кривоозерського бюро правової дропомоги організовано мобільний пункт доступу громадян до безоплатної правової допомоги, а саме адресну правову допомогу та надано кваліфіковане роз'яснення з питання розірвання договору земельного паю.

17.01.2017 року  працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД розповсюджено буклети " Я МАЮ ПРАВО" у приміщенні управлінні соціального захисту населення.

17.01.2018 року відповідно до загальнонаціонального правопросвітницького проекту  « Я МАЮ ПРАВО» працівниками Первомайського бюро правової допомоги Возненесенського місцевого центру з НБВПД в приміщенні Первомайської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості розміщено буклети « Я МАЮ ПРАВО» :  « Не знаєш, як оформити субсидію ?», « Не знаєш, як оформити договір оренди землі ?», « Не знаєш, як вирішити спір ?» та плакат « Знаю! Дію! Захищаю!»

17.01.2018 року на виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 29.03.17 року №178/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в приміщеннях бюро правової допомоги Миколаївської області протягом 2017 року» проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги Порхун В.М. та начальником Первомайського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління  юстиції у Миколаївській області Мельниченко Н.А. На прийом звернулося 3 особи з таких питань:

1. Реєстрація шлюбу з громадянином Чилі

2. Розставлення апостиля на нотаріально засвідченому перекладу свідоцтва про народження з апостилем

3. Виключення відомостей про батька з актового запису про народження дитини чоловіка, яким перебував у шлюбі з матір’ю дитини та визнання батьківства біологічним батьком .

18.01.2018 року працівники Вознесенський місцевий центр з надання БВПД провели семінар з адвокатами задля обміну досвідом вирішення типових проблем клієнтів.

18.01.2018 року начальник Братського бюро правової допомоги взяв участь у засіданні робочої групи під головуванням заступника голови райдержадміністрації Бунька А.М. щодо розгляду звернення громадян стосовно укладання договорів оренди торговельних місць. За підсумками розгляду піднятого питання сторонам надано пропозиції щодо укладання договорів в рамках вимог діючого законодавства та з дотриманням запропонованих пропозицій. Також, серед присутніх поширено інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику: «Не знаєш як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?» та візитівки з контактними даними Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро.

18.01.2018 року відповідно до загальнонаціонального правопросвітницького проекту  « Я МАЮ ПРАВО» працівниками Первомайського бюро правової допомоги в приміщенні комунального підприємства « Тепло» було розміщено плакат « Вимагай справедливих комунальних платежів» та 6 видів буклетів « Я МАЮ ПРАВО».

Вся інформація вчасно розміщувалась на офіційних сторінках Вознесенського МЦ  в соціальних мережах. Невиконаних зобов’язань перед суб’єктами надання БВПД, адвокатами, іншими фізичними чи юридичними особами немає.

Скарг на діяльність працівників Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги не надходило.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1037081
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
110
948
2928
1028285
15564
26214
1037081

Ваш IP: 173.245.54.44
Время: 2019-09-18 02:11:34
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua