Станом на 09.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

Інформаційна довідка за серпень 2017

В період з 17.07.2017 року по 18.08.2017 включно року до Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги та підпорядкованих йому Бюро правової допомоги звернулося на прийом всього 635 особи. На кожне звернення було надано обґрунтовані юридичні консультації з наявних питань. За результатами розгляду звернень, у вказаний період було видано 61 наказ про надання вторинної правової допомоги. Всі дії здійснено в передбаченій законом формі та строки.

18.07.2017 р.      адресний виїзний прийом у Вознесенський геріатричний пансіонат. Прийом проводили начальник відділу представництва та головний спеціаліст відділу правової інформації та консультації.

18.07.2017 р.      адресний виїзний прийом до жительки м.Вознесенськ, яка здійснити виїзд безпосередньо до центру немала змоги через інвалідність та похилий вік. Прийом проводили начальник відділу представництва та головний спеціаліст відділу правової інформації та консультації.

18.07.2017 р.      начальником відділу представництва та головним  спеціалістом відділу правової інформації та консультації проведено робочу зустріч з працівниками Вознесенського геріатричного пансіонату.

19.07.2017 р. на виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 29.03.17 року №178/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в приміщеннях бюро правової допомоги Миколаївської області протягом 2017 року» проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги Порхун В.М. та начальником Первомайського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління  юстиції у Миколаївській області Мельниченко Н.А. На прийом завернулося 3 особи з таких питань:

1.Внесення змін до актового запиту про народження ( при оформленні спадщини було виявлено розбіжності в написанні прізвища)

2.Внесення змін до актового запиту про шлюб.

3.Поновлення актового запиту про народження за 1962р. особи народженої на тимчасово окупованої території.

19.07.2017  р.  головний спеціаліст  Єланецького бюро правової допомоги  Марку Олена та в.о. начальника Єланецького районного відділу ДРАЦС  ГТУЮ  в Миколаївській області  Геляра Л.  провели спільний прийом та  консультування жителів Єланеччини та району. Цього дня за правовою консультацією на прийом жодна особа не звернулась.

 

20.07.2017 р. з метою налагодження партнерських стосунків та вдосконалення роботи в процесі захисту конституційних прав і свобод громадян працівниками Веселинівського бюро правової допомоги проведено робочу зустріч у відділі ДВС Головного територіального управління юстиції. Присутнім доведено до відома інформацію про систему безоплатної правової допомоги в Україні, акцентовано увагу на створенні та функціонуванні Веселинівського бюро, а також надано роз'яснення стосовно надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, які правові послуги включають кожна із них, хто є суб'єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу та який порядок звернення за її наданням. Крім того,  головний спеціаліст прозвітувала про результати діяльності Веселинівського бюро правової допомоги за III квартал 2017 року. Ознайомила присутніх з проведеною роботою, щодо консультування громадян, інформування вразливих категорій населення, тематичні семінари, виїзні прийоми, вуличні інформування, надання адресної правової допомоги та  було озвучено основні статистичні показники діяльності, результативні показники, а також позитивна практика надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

20.07.2017 р. з 09:00 до 10:00 в приміщенні Врадіївського бюро правової допомоги був проведний прийом громадян начальника Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук Олени Юріївни та начальника Врадіївського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Івнова Володимира Мколайовича. На даний прийом громадяни не звертались, під час проведеної зустрічі, було обговорено питання, щодо особливості визнання судом мирової угоди на стадії виконавчого провадження.

24.07.2017 р.  працівниками Врадіївського бюро правової допомоги було здійснено виїзд в Доброжанівську сільську раду, в один із найвіддаленіших населених пунктів Врадіївського району. Метою даного виїзду стало наданння громаді професійної правової допомоги, а також проведення аналізу взаємодії органів місцевого самоврядування та громадських організацій у Врадіївському районі, так, як на сьогоднішній день рівень владно-громадської взаємодії на рівні місцевого самоврядування є досить низьким.  Відповідно до плану роботи Врадіївського бюро правової допомоги на липень, головним спеціалістом Врадіївського бюро правової допомоги  Пугачовою І.О. було здійснено вуличне інформування громадян про місцезнаходження та діяльність бюро. Розміщено на центральних стендах селища буклети «Бюро правової допомоги:ваш юридичний провідник» та « Що таке безоплатна правова допомога та як її отримати?».

25.07.2017 р. начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги було проведено зустріч з т.в.о. головного лікаря Южноукраїнської міської лікарні Самойленко Миколою Івановичем. Мова йшла про розповсюдження інформаційних матеріалів бюро правової допомоги у лікувальному закладі. Також досягнуто домовленості про створення мобільного консультаційного пункту на базі лікарні.

25.07.2017 р. начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги було проведено лекцію для відпочиваючих відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська». Пенсіонерам було роз’яснено, щодо їх права на отримання безоплатної правової допомоги (первинної та вторинної) в Южноукраїнському бюро правової допомоги, яка надає юридичні консультації, складання заяв, скарг, представництво інтересів у судах та інше.

26.07.2017 р. начальник бюро правової допомоги Соколенко Г.В. була присутня на круглому столі  в кабінеті директора департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради. Під час зустрічі були розглянуті проблемні питання з якими зустрічаються громадські організації у своєї діяльності (талонна система лікувального закладу, культурно-масові заходи громадських організацій, правова допомога вразливим категоріям населення міста).

26.07.2017  р.  з 08.00 до 10.00  год. згідно графіка роботи мобільного консультаційного та дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги  Єланецького бюро правової допомоги  на II півріччя 2017 рік, який функціонує в Єланецькому районному центрі зайнятості за адресою: смт. Єланець, вул. Паркова, 1, відбувся спільний прийом громадян за участю начальника Єланецького бюро правової допомоги І.Котенко та провідного юрисконсульта центру зайнятості О. Гальченко. В цей час на прийом за консультацією звернулося дві особи. Питання стосувалися соціального захисту населення, а саме: підстави припинення реєстрації громадяна, як безробітного та тривалість і розмір виплати допомоги по безробіттю учаснику АТО.  Особам було надано кваліфіковані юридичні консультації.

27.07.2017 р. працівниками Єланецького бюро правової допомоги І.Котенко та головним спеціалістом бюро О. Марку було складено правові консультації для наповнення системи «WikiLegalAid» на тему :

-Використання страхових сертифікатів міжнародної системи автомобільного страхування "Зелена картка";

-Відповідальність банків при здійсненні переказу коштів.

31.07.2017 р.      головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги проведено вуличне інформування жителів с.Григорівка Братського р-ну.     

31.07.2017 р.      головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги проведено вуличне інформування жителів с.Орлове Поле Братського р-ну.

31.07.2017 р.      головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги проведено вуличне інформування жителів с.Новомар’ївка Братського р-ну. 

31.07.2017 р.      головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги проведено вуличне інформування жителів с.Миколаївка Братського р-ну.     31.07.2017 р.      головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги проведено вуличне інформування жителів залізничної станції Людмилівка Братського р-ну.    

31.07.2017 р.      головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги проведено вуличне інформування жителів  с.Трикрати Вознесенського р-ну.

             01.08.2017 р. відповідно до графіку прийому громадян, головним спецiалiстом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. та начальником Братського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Константіновою А.О. проведено робочу зустріч та прийом громадян. Оскільки за консультацією ніхто не звернувся, то було заплановано майбутнє проведення заходу з боржниками для роз’яснення пiдвищення вiдсотку алiментiв до 50% вiд прожиткового мiнiмуму доходів громадян.

01.08.2017  р. в Веселинівському бюро правової допомоги проведено спільний прийом з начальником відділу ДВС. На прийом звернулося 4 особи, стосовно складання заповіту, щодо отримання повторного свідоцтва про народження, оформлення права власності на землю та щодо зміни опікуна. Працівником бюро надано роз’яснення по даним питанням.

01.08.2017 р. головним спеціалістом Доманівського бюро правової допомоги Бойченко М.А. в с. Суха Балка проведено вуличне інформування населення. Громадянам було роз’яснено основні зміни в Законі України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, розповсюджено інформаційні буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога» та довідкову інформацію про діяльність та місцезнаходження бюро.

01.08.2017 р. головним спеціалістом Южноукраїнського бюро правової допомоги Брагар К.Г. в приміщенні Департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради проведено зустріч з учасниками АТО. Під час бесіди присутнім роз’яснено основні завдання та цілі бюро, а також право громадян на отримання безоплатної правової допомоги. Присутніх цікавило питання щодо санаторно-курортного лікування та медичного страхування для учасників АТО. Головним спеціалістом надано роз’яснення з даних питань та поширено роздатковий матеріал з переліком пільг для даної категорії населення серед учасників зустрічі.

01.08.2017 р.  з 09.00 до 10.00 години начальник Єланецького бюро правової допомоги  Котенко І.О., головний спеціаліст бюро Марку О.В. та в.о. начальника  Єланецького відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області  Мельник Юлія Іванівна  провели спільний прийом громадян.  За консультацією в цей час звернулося дві  особи. Питання стосувалися сімейного права – щодо розірвання шлюбу та стягнення аліментів. Громадянам, які звернулися до Єланецького бюро правової допомоги було повідомлено про можливість отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

02.08.2017 р.      головним спеціалістом відділу правової інформації та консультації  розміщено інформаційні матеріали на стенді Вознесенського міськрайонного суду.

02.08.2017 р.  головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги розміщено консультаційну статтю на тему «Захист прав споживачів» у вознесенській районній газеті «День за Днем».

             02.08.2017 р. начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. та начальником Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Щербиною Н.М. проведено спільний прийом громадян.

02.08.2017 р. в Веселинівському бюро правової допомоги проведено спільний прийом з в.о.начальника відділу ДРАЦС. На прийом звернулися 2 особи, стосовно оформлення спадщини та щодо отримання повторного свідоцтва про смерть,  працівником надано роз’яснення по даним питанням.

02.08.2017 р. головним спеціалістом Кривоозерського бюро правової допомоги Формогей А.П. разом з заступником Кривоозерського відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Брунькевич К.І. проведено спільний прийом громадян. Цього дня за правовою консультацією на прийом звернулася одна особа з питання порядку розірвання шлюбу, працівником бюро роз’яснено порядок розірвання шлюбу органами ДРАЦС та в судовому порядку. Також звернуто увагу на перелік необхідних документів для отримання захисника від держави.

02.08.2017 р. начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги Соколенко Г.В. проводився виступ  в прямому ефірі «Миколаїв  FM» на тему "Договір довічного утримання".

02.08.2017 р. начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги Соколенко Г.В. проводився виступ на телеканалі «Миколаїв» в программі «Це вас хвилює» на тему «Договір довічного утримання».

02.08.2017 р. головним спеціалістом Первомайського бюро правової допомоги Шайбаковою Д.П. розміщено інформацію про діяльність та місцезнаходження Первомайського бюро правової допомоги на інформаційних стендах та на стендах автобусних зупинок в районі Голта м.Первомайськ.

02.08.2017 р. на виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 29.03.17 року №178/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в приміщеннях бюро правової допомоги Миколаївської області протягом  2017 року» проведено спільний прийом громадян головним спеціалістом Первомайського бюро правової допомоги Шайбаковою Д.П. та начальником Первомайського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління  юстиції у Миколаївській області Мельниченко Н.А. На прийом завернулося 3 особи з таких питань:

1. Встановлення факту смерті особи померлої на тимчасово окупованої території Луганської області.

2. Встановлення факту народження на тимчасово окупованої території Криму.

3. Витребування документів з РФ відповідно до вимог Мінської Ковенції.

03.08.2017 р. відбулася робоча зустріч головного спеціаліста відділу представництва Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Чепраги О.Л. з медперсоналом Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні мікрорайону «Фрегат».

03.08.2017 р.  працівниками Доманівського бюро правової допомоги був здійснений виїзд в с. Лідіївка та завітали з робочим візитом до ДП «Лідіївське-Нібулон», під час зістрічі серед працівників ДП «Лідіївське», були розповсюджені буклети з інформацією та місцезнаходженням бюро. А також співробітникам  роз’яснені основні функції які здійснює та виконує Доманівське бюро правової допомоги а саме: що являє собою бюро правової допомоги, які послуги можна отримати у бюро, хто може скористатися послугами бюро та хто оплачує послуги бюро.

04.08.2017 р.  в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії, з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, яка триває з 24 липня до 06 серпня 2017 року, у Єланецькому РЦЗ відбувся  профінформаційний семінар «Легальна зайнятість» для осіб, які зареєстровані як безробітні в центрі зайнятості, в якому взяли участь начальник Єланецького бюро правової допомоги  Котенко І.О., провідний юрисконсульт Єланецького РЦЗ Гальченко О.В., оперуповноважений кримінальної поліції Єланецького відділу поліції Новоодеського відділу поліції Головного управління національної поліції в Миколаївській області лейтенант поліції Антикало Д.В.,  начальник відділу з питань праці та зайнятості УСЗН Єланецької районної державної адміністрації Мітла Н.А. Дана зустріч виявилась досить актуальною, під час якої присутні задавали численні питання та дискутували.

07.08.2017 р. головний спеціаліст Доманівського бюро правової допомоги М.А. Бойченко, був присутній на розширеній апаратній нараді в Доманівській районній державній адміністрації, на якій обговорювали стан, тенденції та підсумки соціально-економічного розвитку Доманівського району. По завершенню колегії друковані матеріали з контактними даними бюро були поширені серед присутніх.

07.08.2017 р. головний спеціаліст Первомайського бюро правової допомоги Шайбакова Д.П. взяла участь у розширеній апаратній нараді Первомайської міської ради під головуванням мера Дромашко Л.Г. По завершенню наради поширила інформаційно-роздатковий матеріал з контактами центру та бюро серед присутніх.

08.08.2017 р. головний спеціаліст відділу представництва Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Чепрага О.Л. провела плідну зустріч з колективом  КЗ « Первомайський центр соціально– психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради.

08.08.2017 р. головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги поширено інформаційні буклети з різних правових питань у приміщенні Вознесенського міського відділу ДРАЦС.

08.08.2017 р. головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги поширено інформаційні буклети з різних правових питань у приміщенні Вознесенського міськрайонного відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

          08.08.2017 р.  начальник Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук О. здійснила виїзний прийом в Іванівську сільську раду. Під час  виїзного прийому провела робочу нараду з головою сільської ради, в ході якої обговорили питання отримання  громадянами безоплатної юридичної консультації та адвокатських послуг – якщо це буде необхідно та у випадку належності до визначених законом категорій осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

09.08.2017 р. головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги проведено вуличне інформування жителів  м.Вознесенськ та району на тему «Залишення в небезпеці».

09.08.2017 р. заступник начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Олена Кернасовська разом із головним спеціалістом Алісою Формогей провели робочу зустріч з представником Кривоозерської районної державної адміністрації головним спеціалістом по роботі із зверненнями громадян загального відділу діловодства та контролю апарата Кривоозерської райдержадміністрації Турундою Наталією Романівною.
В ході зустрічі обговорені питання та заплановані спільні заходи, які мають за мету забезпечення реалізаціі прав і свобод людини і громадянина, захисту цих прав і свобод, їх відновлення у разі іх порушення.

09.08.2017 р. головним спеціалістом Южноукраїнського бюро правової допомоги Брагар К.Г. було проведено лекцію для відпочиваючих відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» на тему: «Договір довічного утримання».

10.08.2017 р.  працівниками  Веселинівського бюро правової допомоги розроблено інформаційний стенд для громадян, де розміщено буклети з правових питань, програма надання безоплатної правової допомоги, інформація щодо розвитку системи та підсумки роботи у 2016 році та багато іншої, корисної інформації.

10.08.2017 р. працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги заступником начальника Оленою Кернасовською та головним спеціалістом Алісою Формогей проведено «вуличне» інформування населення з питань доступу до безоплатної правової допомоги для жителів селища Криве Озеро. До мешканців було доведено інформацію про можливість кожного отримати правову завернувшись до Кривоозерського бюро правової допомоги.

11.08.2017 р. головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги спільно з завідувачем Комунального закладу «Бібліотечна мережа                      м. Вознесенська» бібліотеки №1 Барановською Р.В. створено  інформаційний куточок, виставку правових консультацій до святкування Дня Незалежності України. 

11.08.2017 р. головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги на інформаційному порталі «Вознесенськ Онлайн» розміщено інформаційні матеріали з земельних питань.

11.08.2017 р. по вул. Кінга головним спеціалістом Веселинівського бюро проведено роз’яснювальну роботу щодо поширення інформації про норми безоплатної приватизації земельних ділянок громадянам та зазначила які пільги мають учасники АТО щодо отримання земельних ділянок.

11.08.2017 р.  в приміщені Єланецького районного центру зайнятості для осіб, які  тимчасово перебувають на обліку в центрі як безробітні,  начальник Єланецького бюро правової допомоги Ірина Котенко  провела семінар на тему: «Проблемні питання у сфері земельних відносин. Укладення договорів оренди землі та їх припинення». Ірина розповіла присутнім про найгостріші проблеми, які виникають між власниками та орендарями при передачі своїх земельних паїв в оренду.  Ірина  повідомила, що громадяни, які потребують правової допомоги мають право звернутися до фахівців Єланецького бюро правової допомоги та отримати кваліфіковану юридичну консультацію із будь яких правових питань, а також за необхідності отримати безкоштовного адвоката за рахунок держави.

11.08.2017  р. на електронну адресу органів місцевого самоврядування Єланецького району  розіслано методичні матеріали та буклети із земельних питань, а саме: Умови передачі земельних ділянок орендатором в суборенду; буклет «Відчуження земельної ділянки у державну чи комунальну власність»; буклет «Договір емфітевзису»; буклет «Норми розміщення господарських будівель біля житлового будинку»; Кейс 3; Кейс 4; Методичні рекомендації ВМЦ.

11.08.2017 р. керівник Єланецького бюро правової допомоги Ірина Котенко провела робочу зустріч із директором Єланецької центральної районної бібліотеки  Вікторією Слободніченко. Метою даної зустрічі стало підписання угоди про утворення дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, який буде створено на базі Єланецької бібліотеки. Під час зустрічі сторони обговорили організаційні питання створення пункту та узгодили графік роботи даного пункту . В кінці зустрічі угода була підписана, сторонами досягнуто згоди з усіх пунктів угоди про утворення дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги.

14.08.2017 р. головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги проведено вуличне інформування про діяльність та місцезнаходження бюро. Було поширено буклети "БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ: Ваш юридичний провідник" та зазначені контакти бюро.

14.08.2017 р. головний спеціаліст Врадіївського бюро правової допомоги  Пугачова Ірина провела інформування населення шляхом розміщення інформаційних матеріалів земельного законодавства на інформаційному стенді  нотаріуса Врадіївського районного нотаріального округу (приміщення Врадіївської селищної ради).

В інформаційні матеріали включена наступна тематика:

- Порядок отримання безкоштовно земельної ділянки у власність;

- Оренда земельної ділянки. Покрокова Інструкція;

-  Умови передачі земельних ділянок орендатором в суборенду;

- буклет «Відчуження земельної ділянки у державну чи комунальну власність»;

- буклет «Договір емфітевзису»;

буклет «Норми розміщення господарських будівель біля житлового будинку».

З метою покращення якості та оперативності  надання правових консультацій, працівниками правової допомоги були розроблені інформаційні матеріали, які є актуальними та практичиними у використанні на сьогоднішній день.15.08.2017 р. працівниками Врадіївського бюро правової допомоги дані матеріали були розміщенні в приміщені Врадіївської районної ради на стенді Центру надання адміністративних послуг.

14.08.2017 р. на сайті Врадіївської РДА розміщенні інформаційні матеріали з питань земельного законодавства.

14.08.2017 р. працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги було створено інформаційну колонку на сайті Кривоозерської РДА.

14.08.2017 р. відбувся прийом громадян із правових питань. Прийом проводився головним спеціалістом Єланецького бюро правової допомоги Оленою Вікторівною Марку. Сьогодні до дистанційного пункту консультування звернулася одна особа. Було обговорено питання розірвання договору банківського кредиту. Та надано кваліфіковане роз’яснення, що аналіз положеннь чинних нормативно-правових актів, можна говорити про те, що одностороння зміна умов договору зі сторони кредитора передбачена за певних умов, одностороннє розірвання договору зі сторони позичальника можливе у судовому порядку або шляхом повного погашення кредиту, а зі сторони кредитора – у випадку невиконання позичальником своїх зобов’язань.

14.08.2017 р. головним спеціалістом Єланецького бюро правової допомоги  Оленою  Марку на центральній площі в смт. Єланець було проведено вуличну інформаційну компанію - флешмоб на тему толерантності та протидії дискримінації у сім’ї. Громадянам вручали інформаційні матеріали, буклети та візитки з координатами Єланецького бюро правової допомоги

15.08.2017 р. на території Вознесенської виправної колонії №72 відбулось чергове виїзне засідання Спостережної комісії при Виконавчому комітеті Вознесенської міської ради. Головний спеціаліст Вознесенського МЦ з НБВПД Городня О.О., як член комісії прийняла участь у розгляді матеріалів представлених на 11 засуджених осіб, що відбувають покарання у Вознесенській ВК № 72.

15.08.2017 р. в Веселинівському бюро правової допомоги проведено спільний прийом  з в.о. начальника відділу ДВС. На прийом звернулося 5 осіб, стосовно укладення договору купівлі-продажу, реєстрації права власності на земельну ділянку, складання заповіту та оформлення спадщини. Працівником бюро надано роз’яснення по даним питанням.

15.08.2017 р. начальник Врадііївського бюро правової допомоги взяла участь у виїзному прийомі громадян з питань антирейдерського захоплення землі.

15.08.2017 р. заступник начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Олена Кернасовська разом із головним спеціалістом Алісою Формогей провели робочу зустріч з державним нотаріусом Шинкарук Надією Іванівною. В ході зустрічі заплановані спільні заходи, які мають за мету забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, захисту цих прав і свобод, їх відновлення у разі їх порушення.

Також було обговорено основні проблематичні питання земельного законодавства, які виникають в осіб, що звертаються до державного нотаріуса.

15.08.2017 р.  працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги в інформаційній колонці на сайті Кривоозерської РДА було розміщено інформаційний матеріал на тему: «Земля – основне національне багатство».     

15.08.2017 р.  з 09.00 до 10.00  години головний спеціаліст  Єланецького бюро правової допомоги  Марку О.В. та в.о. начальника  Єланецького відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області  Валявський В.  провели спільний прийом громадян.  За консультацією  в цей день звернулася одна особа, питання стосувалося порядку призначення, стягнення аліментів. Фахівець бюро Марку О.В. вивчивши та проаналізувавши питання надала кваліфіковану юридичну допомогу з питання розміру, порядку призначення аліментів, а працівник ДВС надав роз’яснення з порядку стягнення аліментів.

             16.08.2017 р. головним спецiалiстом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. та начальником Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Щербиною Н.М. проведено спільний прийом громадян.

16.08.2017 р. працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги в інформаційній колонці на сайті Кривоозерської РДА було розміщено інформаційні матеріали з земельних питань.

16.08.2017 р. на виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 29.03.17 року №178/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в приміщеннях бюро правової допомоги Миколаївської області протягом 2017 року»  проведено спільний прийом громадян начальником первомайського бюро правової допомоги Порхун В.М. та начальником Первомайського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління  юстиції у Миколаївській області Мельниченко Н.А.

16.08.2017 р. направлено електронні листи до сільських рад Первомайського району Миколаївської області, щодо розповсюдження інформації з приводу земельних питань.

16.08.2017  р. згідно графіка роботи мобільного консультаційного та дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги  Єланецького бюро правової допомоги  на II півріччя 2017 рік, який функціонує в Єланецькому районному центрі зайнятості за адресою: смт. Єланець, вул. Паркова, 1, відбувся черговий спільний прийом громадян за участю головного спеціаліста  Єланецького бюро правової допомоги О. Марку та провідного юрисконсульта центру зайнятості О. Гальченко. В цей час на прийом за консультацією звернулась одно особа. Питання стосувалися соціального захисту населення, а саме: підстави припинення реєстрації громадяна, як безробітного. Фахівець бюро Олена та юрисконсульт Олена пояснили, що згідно ст.45 Закону України «Про зайнятість населення» та Постанови КМУ від 20.03.2013 № 198 «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб,  які шукають роботу»:  Таким чином особам було надано кваліфіковану юридичну допомогу.

16.08.2017 р. на сайті Єланецької райдержадміністрації було розміщено інформацію у розділі «бюро безоплатної правової допомоги» http://elanets.mk.gov.ua/ua/1478180400/1478180662/

17.08.2017 р. проведено виїзний прийом громадян з питань антирейдерського захоплення землі у с. Прибужжя Доманівського р-ну. Прийом проводили: Сторчак С.О. – директор Вознесенського МЦ, Гнатюк П.О. – начальник відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами МЦ, Єгоров Д.С. – заступник начальника відділу «Доманівське бюро правової допомоги», Багній Д.О. – старший державний виконавець Доманівського РВДВС, Лацановська С.М. – приватний нотаріус Доманівського районного нотаріального округу.

17.08.2017 р. проведено виїзний прийом громадян з питань антирейдерського захоплення землі у с. Акмечетські Ставки Доманівського району. Прийом проводили: Сторчак С.О. – директор Вознесенського МЦ, Гнатюк П.О. – начальник відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами МЦ, Єгоров Д.С. – заступник начальника відділу «Доманівське бюро правової допомоги», Багній Д.О. – старший державний виконавець Доманівського РВДВС,  Лацановська С.М. – приватний нотаріус Доманівського районного нотаріального округу.

17.08.2017 р. проведено виїзний прийом громадян з питань антирейдерського захоплення землі у с. Мостове  Доманівського району. Прийом проводили: Сторчак С.О. – директор Вознесенського МЦ, Гнатюк П.О. – начальник відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами МЦ, Єгоров Д.С. – заступник начальника відділу «Доманівське бюро правової допомоги», Багній Д.О. – старший державний виконавець Доманівського РВДВС, Лацановська С.М. – приватний нотаріус Доманівського районного нотаріального округу.

17.08.2017 р. на сайті Врадіївської РДА розміщено інформаційні матеріали «Бюро правової допомоги ваш юридичний провідник».

17.08.2017 р. відповідно до графіку виїзду мобільної групи з питань антирейдерського захоплення землі, директором Вознеенського МЦ з НБВПД Сторчаком С.О., начальником відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ Гнатюком П.О, заступником начальника Доманівського бюро правової допомоги Єгоровим Д.С. та старшим державним виконавцем Доманівського РВДВС Багній Д.О. проведено прийом громадян у с. Прибужжя, с. Акмечетські Ставки та с. Мостове Доманівського району.
Прийом громадян проводився на базі зазначених сільських рад. Під час прийому у с. Прибужжя зареєстровано 6 звернень.


Під час роботи мобільної групи у с. Акмечетські Ставки за консультацією звернулась 1 особа з питання порядку отримання земельної ділянки замість померлого чоловіка – ветерана війни.

      
Останнім був прийом громадян у с. Мостове під час якого до фахівців звернулося 3 особи з питання розірвання договору оренди землі та
 умови передачі земельних ділянок орендатором в суборенду.

17.08.2017 р. розміщено інформаційні матеріали з земельного права на стенді сільської ради с.Мостове Доманівського району.

17.08.2017 р. працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги розміщено інформацію про діяльність та місцезнаходження Кривоозерського бюро правової допомоги на інформаційних стендах селища, на стендах автобусних зупинок, а також інформаційні матеріали розміщено в скриньках сільських рад Кривоозерської РДА. В інформаційні матеріали включена наступна тематика:

- Порядок отримання безкоштовно земельної ділянки у власність;

- Оренда земельної ділянки. Покрокова Інструкція;

- Умови передачі земельних ділянок орендатором в суборенду;

- буклет «Відчуження земельної ділянки у державну чи комунальну власність»;

- буклет «Договір емфітевзису»;

-буклет «Норми розміщення господарських будівель біля житлового будинку».Та інші інформаційні матеріали.

17.08.2017 р. працівник Кривоозерського бюро правової допомоги здійснила адресну правову допомогу одинокій особі, мешканці смт. Кривого  Озера. Жінку цікавило питання отримання ліків безкоштовно або з незначною доплатою.

17.08.2017 р. працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги розміщено консультаційну статтю на тему: «Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям у 2017 році» у Кривоозерській районній газеті.

18.08.2017 р. головним спецiалiстом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. проведено розповсюдження інформаційних матеріалів щодо діяльності бюро на автовокзалі селища та ринковій площі.

Братським бюро правової допомоги на офіційних сайті Братської райдержадміністрації у рубриці: «Правова допомога» розміщено інформаційні матеріали щодо надання безоплатної правової допомоги.

 

Вся інформація вчасно розміщувалась на офіційних сторінках Вознесенського МЦ  в соціальних мережах. Невиконаних зобов’язань перед суб’єктами надання БВПД, адвокатами, іншими фізичними чи юридичними особами немає.

Скарг на діяльність працівників Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги не надходило.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1035559
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
632
774
1406
1028285
14042
26214
1035559

Ваш IP: 162.158.79.108
Время: 2019-09-16 13:40:51
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua