Станом на 16.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість 1 473 050,50 грн.


   

Інформаційна довідка за лютий 2017

В період з 19.01.2017 року по 17.02.2017 включно року до Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги та підпорядкованих йому Бюро правової допомоги звернулося на прийом всього 580 осіб. На кожне звернення було надано обґрунтовані юридичні консультації з наявних питань, а також складено 9 документів процесуального характеру. За результатами розгляду звернень, у вказаний період було винесено 61 доручення про надання адвоката за державний рахунок. Всі дії здійснено в передбаченій законом формі та строки. 

19 січня 2017 року головним спеціалістом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. проведено вуличне інформування громадян щодо основних цілей та завдань діяльності бюро.

         20 січня 2017 року о 14:00 працівники Врадіївського бюро правової допомоги взяли участь в святкових заходах, які відбулися в районному будинку культури, що були організовані Врадіївською РДА та Врадіївською райрадою до Дня Соборності та Свободи України.

20 січня 2017 року працівники  Єланецького бюро правової допомоги в смт. Єланець провели вуличну інформаційну кампанію (Флешмоб). Даний захід проводився з метою підвищення рівня правової культури, формування в громадян правосвідомості та з метою інформування громадян про можливість отримання безоплатної правової допомоги. Розповсюджувались інформаційні матеріали про діяльність Єланецького бюро правової допомоги  та буклети на тему: «Що таке безоплатна вторинна правова допомога, та як її отримати»,        « Реєстрація права на земельну ділянку в держреєстрі речових прав на нерухоме майно . Порядок 2016 »,  « Що робити, якщо тебе затримала поліція » та            « Право на безоплатну правову допомогу у кримінальному провадженні ». Також кожному було повідомлено про місію Бюро правової допомоги та надано візитки з координатами  Єланецького бюро. Громадськість проявляла високу зацікавленість до роздаткового матеріалу та відмічала актуальність і необхідність існування системи безоплатної правової допомоги в регіоні.

23 січня 2017 року на сайті Врадіївської райдержадміністрації розміщено методичні рекомендації з основних юридичних питань та шляхи їх вирішення в громадах.

24 січня 2017 року в телефоному режимі до Веселинівського бюро правової допомоги звернулося 2 особи, з питанням щодо складання заповіту та призначення пенсії по втраті годувальника. Працівником бюро було надано вичерпну інформацію.

24 січня  2017 року  Єланецьке     бюро правової допомоги, яке є  структурним підрозділом Вознесенського місцевого центру з надання БВПД, активно здійснює правопросвітницьку роботу в громадах відповідного району. Однією з форм такої роботи є проведення виїзних прийомів громадян по сільських радах. Для забезпечення права на безоплатну правову допомогу громадян, які не мають змоги добиратися до райцентру, фахівці Єланецького бюро правової допомоги провели виїзний прийом у Великосолонівській  сільській  раді. 

Жителів села консультували заступник начальника Єланецького бюро  правової допомоги Ірина Котенко, головний спеціаліст  бюро Вакаренко Сергій спільно із головою Великосолонівської сільської ради  Катановою Любов Олександрівною. На прийом працівників Єланецького бюро жителі села звернулись  з різними проблемними питаннями. Жителів громади турбували зокрема питання: спадкового, земельного, договірного, цивільного та сімейного права, оформлення правовстановлюючих документів на житловий будинок тощо. Всі громадяни отримали юридичні консультації, окрім того, їм роз’яснили порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги.

24 січня 2017 року заступник начальника  Єланецького бюро правової допомоги Котенко Ірина Олександрівна провела робочу зустріч із головою Великосолонівської сільської ради Катановою Любов Олександрівною. Котенко Ірина поінформувала про можливість створення точок доступу до безоплатної правової допомоги, зокрема, про створення мобільних консультаційних пунктів доступу до БВПД та дистанційних пунктів доступу до БВПД на базі Великосолонівської сільської ради, що дасть можливість мешканцям села  отримувати кваліфіковану правову допомогу юристів і адвокатів фактично за місцем свого проживання, що є запорукою створення рівних умов для доступу громадян до правосуддя. Результатом робочої зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю з даною сільською радою та про поширення інформації серед населення. Також було підписано меморандум про співпрацю між Великосолонівською сільською радою та Єланецьким бюро правової допомоги.

24 січня 2017 року  заступник начальника Єланецького бюро правової допомоги Котенко Ірина Олександрівна провела зустріч із секретарем Великосолонівської сільської ради Жоржа Валентиною Костянтинівною. В ході проведеної зустрічі заступник начальника Єланецького бюро правової допомоги розповіла про функціонування бюро правової допомоги на території Єланецького району, про його місцезнаходження та роботу, також було доведено інформацію про можливість кожного селянина безкоштовно отримати правову консультацію, а певним категоріям населення, що визначені Законом України, отримати безоплатну вторинну правову допомогу. Фахівець розповіла присутнім, що відтепер у Бюро мешканці місцевої громади можуть скористатися електронними сервісами Мін’юсту, а також отримати доступ до безоплатної вторинної правової допомоги (представництво інтересів у суді) у разі такої потреби. 

25 січня 2017 року спеціалісти Врадіївського бюро правової допомоги  проводили інформування працівників відділення поштового зв'язку №1 Врадіївка, Центру поштового зв'язку №3 м. Первомайськ Миколаївської дирекції ДП поштового зв’язку «Украпошта» за адресою вул. Незалежності, 93, щодо діяльності бюро, а також розмістили в легкодоступних місцях контактні дані, куди громадяни можуть звернутися для отримання безоплатної правової допомоги.

25 січня 2017 року в приміщенні Єланецького бюро правової допомоги відбулася робоча зустріч директора Вознесенського місцевого центру з надання БВПД Сторчака Сергія Олександровича із заступником начальника  бюро Іриною Котенко та головним спеціалістом  бюро Сергієм Вакаренком. Також було проведено прийом громадян. На прийом до Бюро звернулося декілька осіб. Питання клієнтів стосувалися договірного права, зокрема щодо розірвання договору оренди земельної ділянки. Директор Вознесенського місцевого центру роз’яснив підстави та процедуру розірвання договору оренди та надав інформацію щодо категорій осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

25 січня 2017 року директор Вознесенського місцевого центру з надання БВПД Сторчак Сергій Олександрович з робочим візитом відвідав Єланецьке бюро правової допомоги, де спільно з заступником начальника бюро Іриною Котенко та головним спеціалістом бюро Сергієм Вакаренком провів прийом громадян. 

25 січня 2017 року головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД розміщено інформацію про діяльність та місцезнаходження ВМЦ з НБВПД у районній газеті «День за Днем».

25 січня 2017 року заступник начальника  Доманівського бюро правової допомоги  Єгоров Дмитро Сергійович з робочим візитом Акмечетську сільську раду, під час якої зустрівся з головою сільської ради Мартиновою Оленою Михайлівною.

26 січня 2017 року головним спеціалістом Первомайського бюро правової допомоги Брагар К.Г. проведено вуличне інформування населення у сквері Перемоги та по вул. Карла Маркса. Громадянам було роз’яснено основні зміни в Законі України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, розповсюджено інформаційні буклети «Що таке БВПД» та довідкову інформацію про діяльність та місцезнаходження бюро.

27 січня 2017 року в рамках взаємодії та надання кваліфікованої допомоги, за погодженням Вознесенського МЦ з НБВПД в приміщенні Кінецьпільської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч начальника Первомайського бюро правової допомоги Порхуна Віталія та заступника начальника Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук Олени з жителями                     с. Кінецьпіль Первомайського району Миколаївської області з батьками, діти яких мають обмежені фізичні можливості. Зустріч відбулась з метою надання інформаційно-консультативної та правової допомоги присутнім.

Під час зустрічі мова йшла про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні, їх гарантії на всіх рівнях з усіма іншими громадянами, можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства, створення необхідних умов, які дають можливість інвалідам ефективно реалізувати права та свободи людини і громадянина та вести повноцінний спосіб життя згідно з індивідуальними можливостями, здібностями і інтересами.

27 січня 2017 року з метою забезпечення прав осіб, які звертаються до Южноукраїнського бюро правової було надіслано запит до Южноукраїнського об’єднаного управління ПФУ Миколаївської області щодо роз’яснення порядку формування довідки форми ОК-5 та підстав відсутності інформації про доходи особи за певний рік.

30 січня 2017 року головним спеціалістом відділу правопросвітництва і взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомогги, проведено флешмоб в приміщенні залу очікування Вознесенського залізничного вокзалу, а також оновлено інформацію для внутрішньо переміщених осіб на стенді "Інформація для пасажирів".

31 січня 2017 року заступник начальника Южноукраїнського бюро правової допомоги Мутель Вікторія Олександрівна  прийняла участь у засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради.

1 лютого 2017 року заступником начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. та начальником Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Щербиною Н.М. в рамках спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 01.11.2016 № 655/05 проведено прийом громадян.

1 лютого 2017 року в Веселинівському бюро правової допомоги проведено спільний прийом з начальником відділу ДРАЦС. На прийом звернулися 3 особи стосовно поновлення строків для прийняття спадщини, де працівником бюро було забезпечено доступ особи до вторинної правової допомоги. Щодо складання заповіту та зміни цивільно-правового договору, працівником бюро надано роз’яснення по даним питанням.

1 лютого 2017 року головним спеціалістом Доманівського бюро правової допомоги Гінжул А.Є. в с. Маринівка проведено вуличне інформування населення.            

           1 лютого 2017 року директор Вознесенського місцевого центру з надання БВПД Сторчак Сергій Олександрович з робочим візитом відвідав Доманівське бюро правової допомоги, де спільно з заступником начальника бюро Дмитром Єгоровим та головним спеціалістом бюро Аліною Гінжул провів прийом громадян. На прийом до Бюро звернулося декілька осіб.

2 лютого 2017 року працівники Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О., Вакаренко С.В. спільно із головним спеціалістом Єланецького районного центру зайнятості Коваленко Світланою Володимирівною та бібліотекаром Єланецької районної центральної бібліотеки Тітовою Людмилою Миколаївною в приміщенні бібліотеки провели семінар на тему : « Вплив соціальних мереж на підлітків. Наслідки віртуального спілкування». Семінар Ірина Котенко розпочала із запитання: «Чи відслідковують батьки чим займаються їхні діти в мережі інтернет», відповідь була очікувана, більшість із них навіть не знають в яких соціальних  мережах діти мають сторінки та з ким спілкуються онлайн. Під час проведення заходу Ірина розповіла присутнім про так звані «групи смерті», чим вони займаються та до яких трагедій призводять, також ознайомила присутніх із символікою цих груп для того, щоб батьки розуміли яким чином можна розгледіти дану групу та вберегти свою дитину від трагічних наслідків. Під час виступу Ірина продемонструвала відео-ролик, який містить інформацію про існування так званих « груп смерті », які несуть пропаганду суіциду та про випадок, який стався із 15- річним школярем, який перебував в одній із таких груп. В ході семінару Ірина розповіла про інші злочини, які вчиняються стосовно дітей, які є користувачами інтернету,  зокрема: педофілія, здирство і загрози,  домагання, розкрадання кредитних карт, азартні ігри, злісне поширення вірусів та інші.

3 лютого 2017 року головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД  для військовослужбовців Вознесенської в/ч А-2920 поширено інформаційні посібники "Захист прав і законних інтересів військовослужбовців та членів їх сімей".

6 лютого 2017 року відбулася робоча зустріч головного спеціаліста відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД із керівником ГО "Вознесенська міська організація Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України"".

У ході зустрічі обговорено питання щодо роботи, завдань та функцій центру, а також досягнуто домовленості про проведення спільних правоосвітніх заходів для осіб з обмеженими можливостями на базі громадської організації.

6 лютого 2017 року працівниками Врадіївського бюро правової допомоги проведено флешмоб в приміщенні залу очікування у Врадіївському залізничному вокзалі.

7 лютого 2017 року працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги та працівниками  Кривоозерського відділу ДВС проводився спільний прийом громадян в приміщенні бюро.

7 лютого 2017 року спеціалісти Врадіївського бюро правової допомоги  розмістили інформаційні матеріали бюро в приміщенні Врадіївського відділення Южноукраїнської ОДПІ.

7 лютого 2017 року головним спеціалістом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. та начальником Братського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області              Константіновою А.О. в рамках спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 01.11.2016 № 655/05 проведено прийом громадян.

7 лютого 2017 року з 09.00 до 10.00 години заступник начальника Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О., головний спеціаліст бюро Вакаренко С.В. та в.о. начальника  Єланецького відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області  Нертик Юлія Іванівна  провели спільний прийом громадян.  За консультацією в цей день звернулася одна особа, питання стосувалося адміністративного права, зокрема щодо порядку стягнення адміністративного штрафу за порушення правил ПДР. Працівники бюро вивчивши та проаналізувавши питання надали кваліфіковану юридичну допомогу.

8 лютого 2017 року з 09.00 до 10.00 години заступник начальника Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О., головний спеціаліст бюро Вакаренко С.В. та начальник  Єланецького відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області  Більчук О.П.  провели спільний прийом громадян.  За консультацією  в цей день звернулася одна особа, питання стосувалося сімейного права, зокрема щодо розірвання шлюбу. Працівники бюро спільно із працівниками ДРАЦС  вивчивши та проаналізувавши питання надали кваліфіковану юридичну допомогу.

8 лютого 2017 року працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги та в.о. начальника Кривоозерського відділу ДРАЦС Брунькевич А.І. проводився спільний прийом громадян в приміщенні бюро.

8 лютого 2017 року на виконання  спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 01.11.2016 № 655/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в бюро правової допомоги у Миколаївській області» в приміщені Врадіївського бюро правової допомоги заступником начальника бюро правової допомоги Адамчук Оленою Юріївною та начальником Врадіївського районного відділу ДРАЦС  Чернегою Галиною Іванівною проведено спільний прийом громадян.

8 лютого 2017 року головним спеціалістом відділу правої інформації та консультації Вознесенського МЦ з НБВПД Єрьоміною І.І. здійснено адресний виїзний прийом до жителя м.Вознесенськ. 

9 лютого 2017 року в тиждень безпеки в Інтернеті Вознесенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги закликає до обачного використання глобальної мережі учнів Вознесенської гімназії №1.

Фахівці центру Гнатюк Петро та Чічкіна Олена з метою попередити про небезпеки, які чатують в мережі 9 лютого провели урок права для учнів Вознесенської гімназії №1. Присутнім розкрито поняття Кібербоулінгу, Фішингу, Фармінгу та інші шахрайські методи впливу. А також, як захистити себе від зловмисників та що робити коли вже втрапили у пастку.

10 лютого 2017 року в телефоному режимі до Веселинівського бюро правової допомоги звернулася 1 особа з питанням щодо реєстрації права власності. Працівником бюро було надано вичерпну інформацію.

10 лютого 2017 року в місцях масового скупчення громадян, а саме на ринку та центрі смт. Веселинове, поширено інформацію про діяльність  Веселинівського бюро правової допомоги. До громадян  доведено мету безоплатної  правової допомоги, порядок отримання вторинної правової допомоги, категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Під час інформування, громадянам були надані друковані матеріали «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».

         10 лютого 2017 року заступник начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюк В.О. взяв участь у засіданні громадської ради при Братській райдержадміністрації під головуванням Пасенчука О. 

13 лютого 2017 року в  смт. Веселинове по вул. Набережна, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу. Громадянам доведено інформацію про діяльність Веселинівського бюро правової допомоги, а також повідомлено, що безоплатну правову допомогу у Веселинівському районі можна отримати за адресою: смт. Веселинове, вул. Елеваторна, 6, тел.: 2-10-86.

         13 лютого 2017 року працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги було проінформовано працівників Пенсійного фонду Кривоозерського району про діяльність та графік бюро правової допомоги.

13 лютого 2017 року  головний спеціаліст  Єланецького бюро правової допомоги Вакаренко Сергій Валерійович на виконання спільних заходів з профілактики правопорушень на 2017 рік, затвердженого Єланецьким бюро правової допомоги та Єланецьким професійним аграрним ліцеєм для студентів 2 курсу провів семінар на тему: «Адміністративна та кримінальна  відповідальність неповнолітніх». Під час виступу Сергій розповів студентам, що протиправна поведінка (дія або бездіяльність), яка посягає на державний або громадський порядок, власність, права і свободи громадян і за яку законодавством передбачено адміністративну відповідальність, визнається адміністративним правопорушенням. Вказав на те, що нажаль, практично щодня всі ми є свідками адміністративних правопорушень, або самі їх вчиняєте, часто навіть не усвідомлюючи цього.

         14 лютого 2017 року працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги було проведене інформування населення про  діяльність бюро в місцях великого скупчення людей - приміщення Приват Банку.

14 лютого 2017 року головним спеціалістом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. у приміщені книжкового магазину селища проведено інформування громадян та розповсюдження листівок на тему «Право громадян на безоплатну правову допомогу».

14 лютого 2017 року заступник начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюк В.О. прийняв участь у засіданні районної організації "Союзу організацій інвалідів України" під головуванням Литвиненко Н.М.

В ході зустрічі Чорновалюк В.О. поінформував присутніх щодо основних завдань діяльності бюро, зазначив хто саме має право на безоплатну правову допомогу, акцентуючи увагу на вимогах статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». 

Присутні прийняли активну участь в обговоренні піднятих питань. 

14 лютого 2017 року відбулась зустріч фахівців Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Гнатюка П.О., Чічкіної О.О. з головним лікарем КУ «Вознесенський Міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Дяченко Т.В.

Темою обговорення стало медичне забезпечення учасників АТО та інших пільгових категорій громадян. Також досягнуто домовленості про розміщення оголошення про роботу центру в усіх підпорядкованих установі медичних пунктах, та проведення виїзних прийомів громадян на базі лікарні. 

15 лютого 2017 року головним спеціалістом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. та начальником Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області проведено спільний прийом громадян. 

15 лютого 2017 року працівником Первомайського бюро правової допомоги проведено вуличне інформування населення з приводу роз'яснення внесених змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу в мікрорайоні Богопіль по вул. Ломоносова та Зої Космодем’янської.

15 лютого 2017 року в Веселинівському бюро правової допомоги проведено спільний прийом з начальником відділу ДРАЦС. На прийом звернулася 1 особа стосовно внесення змін до актового запису цивільного стану, працівниками надано роз’яснення по даному питанню.

15 лютого 2017 року заступник начальника Єланецького бюро правової допомоги Котенко Ірина Олександрівна провела робочу зустріч із адвокатом Марку Оленою Вікторівною в ході якої сторони активно обговорювали систему безоплатної первинної та вторинної правової допомоги та останні зміни до Закону України « Про безоплатну правову допомогу » в контексті розширення  категорій осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

15 лютого 2017 року головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД  розповсюджено інформацію про діяльність та місцезнаходження Вознесенського МЦ з НБВПД на інформаційних стендах автобусних зупинок північного мікрорайону м. Вознесенськ. 

16 лютого 2017 року в  смт. Веселинове по вул. Мозолевського проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу. Громадянам доведено інформацію про діяльність Веселинівського бюро правової допомоги. А також повідомлено, що безоплатну правову допомогу у Веселинівському районі можна отримати за адресою: смт. Веселинове, вул. Елеваторна, 6, тел.: 2-10-86.

17 лютого 2017 року працівниками Первомайського бюро правової допомоги проведено спільний прийом громадян директором Вознесенського місцевого центру з надання БВПД Сторчаком Сергієм Олександровичем, начальником бюро Порхун В.М. та головним спеціалістом бюро Брагар К.Г. На прийом до Бюро звернулося декілька осіб. Питання клієнтів стосувалися земельного та спадкового права, зокрема щодо переоформлення земельної ділянки та оформлення спадщини.

17 лютого 2017 року  працівники Єланецького бюро правової допомоги провели черговий семінар в Єланецькому районному центрі зайнятості для осіб, які перебувають на обліку. Тема семінару була присвячена системі безоплатної правової допомоги, а саме: «Безоплатна правова допомога як засіб посилення правових можливостей малозабезпечених верств населення та інших категорій громадян». Головний спеціаліст бюро Сергій Вакаренко розповів присутнім, що таке первинна та вторинна правова допомога, як її отримати, куди потрібно звернутися  та які категорії осіб мають право на безкоштовного адвоката. Під час розповіді Сергій звернув увагу присутніх на зміни в Законі України « Про безоплатну правову допомогу ».

17 січня 2017 року на проспекті Незалежності в смт. Єланець Миколаївської області працівники Єланецького бюро правової допомоги провели черговий флешмоб. Інформували громадян про систему БПД, порядок отримання послуг адвоката за рахунок держави. Під час проведення заходу були розповсюджені буклети з інформацією про безоплатну вторинну правову допомогу. Працівники Єланецького бюро правової допомоги інформували жителів смт. Єланець про основні нововведення в законі "Про безоплатну правову допомогу", зокрема змінами, якими передбачено розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу за рахунок надання такого права найбільш незахищеним суспільним групам. 

Вся інформація вчасно розміщувалась на офіційних сторінках Вознесенського МЦ в соціальних мережах.

Невиконаних зобов’язань перед суб’єктами надання БВПД, адвокатами, іншими фізичними чи юридичними особами немає.

Скарг на діяльність працівників Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги не надходило.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1037113
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
142
948
2960
1028285
15596
26214
1037113

Ваш IP: 162.158.78.29
Время: 2019-09-18 02:14:47
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua