Станом на 16.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість 1 473 050,50 грн.


   

Інформаційна довідка за квітень 2017

В період з 20.03.2017 року по 19.04.2017 включно року до Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги та підпорядкованих йому Бюро правової допомоги звернулося на прийом всього 550 осіб. На кожне звернення було надано обґрунтовані юридичні консультації з наявних питань. За результатами розгляду звернень, у вказаний період було видано 62 накази про надання вторинної правової допомоги. Всі дії здійснено в передбаченій законом формі та строки.

 17 березня відбулась зустріч головного спеціаліста відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД Чічкіної О.О. з керівником Прибужанівської сільської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району    Тараненко О.А. Під час зустрічі мова йшла про забезпечення населення достатньою інформацією про можливість кожної людини отримати безоплатну правову допомогу, а для деяких категорій населення отримати захисника за Державний кошт. Олександр Анатолійович погодився сприяти Вознесенському МЦ у проведенні інформаційних та правопросвітніх заходів для громади, а також пообіцяв залучити до інформування населення сільських старост.

17 березня в селищі Братське відбувся мітинг з нагоди 73-ї річниці визволення Братського району від нацистських загарбників. На мiтинг зібрались учні шкіл селища, трудові колективи, керівництво району, ветерани. 
Під час мітингу у Парку Слави головним спеціалістом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. проведено інформування громадян щодо вимог законодавства у питанні надання правової допомоги.

21 березня у приміщенні Обласного центру соціально-психологічної допомоги Вознесенським МЦ з НБВПД проведено семінар для осіб, що знаходяться там на обліку на тему «Дискримінація. Домашнє насильство. Методи правового захисту». На семінар залучено місцевого практикуючого психолога. Начальник відділу правової інформації та консультації Палій Наталія розповіла присутнім про різні життєві ситуації, де наявні випадки насильства в сім’ї. Також вказала на межу, коли за такі дії може настати адміністративна та кримінальна відповідальність.
Запрошений практикуючий психолог Сторчак Оксана відзначила, що випадки насильства в сім’ї мають свою першопохідну основу – конфлікт. Якщо бачити і залишати проблему не вирішеною, вона сама по собі не вирішиться, а ймовірно тільки загостриться.

21 березня головним спеціалістом Первомайського бюро правової допомоги Брагар К.Г. з метою покращення правосвідомості серед молоді було проведено семінар з нагоди «Міжнародного дня боротьби за ліквідацію расової дискримінації». На семінарі були присутні студенти 2-го та 3-го курсу спеціальності "Правознавство" Первомайського політехнічного коледжу.

Семінар пройшов у жвавому спілкуванні, обговорювали поняття "расизму" та відповідальності за порушення рівноправності громадян залежно від їх расової належності, релігійних переконань та за іншими ознаками, згідно Кримінального кодексу України. Підняте питання гендерної нерівності, зацікавило студентів та переросло в декілька хвилинну дискусію.

На завершення серед присутніх поширено інформаційні буклети з назвою: «Увага! Дискримінація!» та «Толерантність – це мистецтво жити в світі з несхожими на тебе людьми», в яких міститься інформація про глобальну проблему-дискримінацію, яка існує в світі та зокрема в Україні і проявляється у всіх сферах суспільного життя.

23 березня на базі Южноукраїнського бюро правової допомоги проведено прийом громадян Директором Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сторчаком Сергієм Олександровичем.Під час прийому було проведено 2 індивідуальні консультації.

23 березня заступник начальника Врадіївського бюро правової допомоги взяла участь в проведенні сесії Врадіївської районної ради.

23 березня головний спеціаліст Доманівського бюро правової допомоги Гінжул Аліна зустрілася з начальником відділу організації виробництва та переробки сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку Доманівської РДА Маташнюком Максимом Вікторовичем. Сторони домовились про співпрацю в перенаправленні звернень клієнтів, що мають юридичне значення для максимально ефективного вирішення порушених в них питань. 

23 березня Лисогірською сільською радою висловлено подяку начальнику Первомайського бюро правової допомоги Порхуну Віталію Михайловичу за надання консультацій з юридичних питань в інтересах територіальної громади с. Лиса Гора та сприяння з оформлення документації процесуального характеру.

До Первомайського бюро правової допомоги за правовою консультацією звернулась громадянка Т. з питання: «Роз'яснення статті 181 Сімейного кодексу України (способи виконання батьками обов'язку утримувати дитину)». Громадянці було надана правова консультація з даного питання та роз'яснено шляхи її вирішення. А також було роз'яснено ст.ст. 13, 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». В результаті чого вона написала звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Наказом Вознесенського місцевого центру з безоплатної вторинної правової допомоги №80 від 08.02.2017 року призначено захисника Т. для надання безоплатної вторинної правової допомоги та видано доручення №014-03-00080 від 08.02.2017 року на Порхуна Віталія Михайловича, призначеного наказом Вознесенського МЦ з НБВПД на посаду начальника Первомайського бюро правової допомоги №19/к від 29.07.2016 року.

Здійснюючи представництво інтересів Т. в межах доручення, було вжито заходи щодо написання позовної заяви про стягнення аліментів на неповнолітню дитину.

Дана позовна заява була подана до Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області і за результатами її розгляду 16.03.2017 року, ухвалено рішення про задоволення позовних вимог Т. в повному об'ємі.

 

24 березня жителі Вознесенська відзначають 73-ю річницю з Дня визволення міста від фашистських загарбників. Зібралась громада вшанувати пам’ять загиблих воїнів в парку 1-го Травня. Присутні покладали квіти на могили загиблих героїв, дякували присутнім живим ветеранам за їх велику мужність, нескореність та незламність. Слава Героям та Слава Україні звучало у кожного на вустах. По закінченні мітингу головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД Чічкіною О.О. поширено серед присутніх інформацію щодо діяльності та місцезнаходження центру.

24 березня головний спеціаліст Доманівського бюро правової допомоги Гінжул Аліна зустрілася з провідним юрисконсультом Доманівського районного центру зайнятості Лацановською Оксаною Михайлівною. Сторони домовились про сприяння в обміні актуальною інформацією, що може бути корисною для розвитку системи БПД, та співпраці в перенаправленні звернень клієнтів для максимально ефективного вирішення порушених в них питань. 

24 березня працівники Єланецького бюро правової допомоги у інтернет - колонці опублікували « Пам’ятку щодо процедури отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України (ТОТ)», « Пам’ятку щодо процедури отримання свідоцтва про смерть, коли особа померла на тимчасово окупованій території України (ТОТ) », також у вкладку « Загальні питання » внесені відомості щодо концепції реформи фінансування системи охорони здоров'я та щодо розширення проекту « Шлюб за добу » на всю Україну.

27 березня на базі Врадіївської районної бібліотеки відбулося засідання молодіжної колегії Врадіївщини. На дане засідання було запрошено заступника начальника Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук О., яка розповіла школярам про систему безоплатної правової допомоги в Україні, зокрема про роботу бюро. Присутнім було пояснено, хто і як може скористатися послугами бюро для реалізації свого права на правову допомогу, яким чином правові знання можуть бути використані і застосовані в повсякденному житті.

28 березня фахівці Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Гнатюк П.О. та Чічкіна О.О. завітали до Новосілківської ЗОШ І-ІІI ступенів, де поспілкувались з завучем Корнійчук Є.Е. щодо поширення інформації про діяльність та місцезнаходження Вознесенського місцевого центру з НБВПД серед учительського складу. 
За результатами зустрічі фахівці центру заручились підтримкою завуча у проведенні спільних правоосвітніх заходів для школярів.

 

28 березня фахівці Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Гнатюк П.О. та Чічкіна О.О. поширили інформацію про БПД у приміщенні у приміщенні Новосілківського фельдшерсько-акушерського пункту.

 

28 березня фахівці Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Гнатюк П.О. та Чічкіна О.О. поширили інформацію про БПД у відділенні Укрпошти с.Новосілка Вознесенського району.

 

     28 березня фахівці Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Гнатюк П.О. та Чічкіна О.О. провели адресний виїзний прийом до учасника бойових дій в Афганістані та учасника ВВВ.

28 березня головним спеціалістом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. та начальником Братського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Маташнюк А.О. проведено спільний прийом громадян.

28 березня в приміщенні Єланецького професійного аграрного ліцею відбулася зустріч заступника начальника Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. із студентами третього курсу, які навчаються в даному закладі освіти. Метою зустрічі було проведення семінару на тему: « Вплив соціальних мереж на підлітків ». Під час виступу Ірина розповіла студентам, які небезпеки приховує загалом Інтернет простір та зокрема соціальні мережі, та яким чином не стати жертвою « інтернет мережі ».

 

28 березня головним спеціалістом Южноукраїнського бюро правової допомоги  Соколенко Ганною Вікторівною було здійснено виїзд до смт. Арбузинка, де проведено зустріч з начальником Арбузинського районного відділу державної виконавчої служби - Макухою Яною Сергіївною та начальником Арбузинського районного відділу реєстрації актів цивільного стану - Хмельовською Оленою Вікторівною. Обговоренню підлягало виконання спільного наказу Головного територіального управляння юстиції в Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області. У приміщеннях Арбузинського РВ ДВС та РВ РАЦС Миколаївської області розміщено оголошення про діяльність бюро та інформаційні буклети.

 

28 березня головним спеціалістом Южноукраїнського бюро було відвідано Управління соціального захисту населення Арбузинської районної адміністрації Миколаївської області. Під час зустрічі з керівником установи - Лимарь Наталею Володимирівною, обговорено ряд питань стосовно проведення спільних робочих зустрічей з учасниками бойових дій. Далі мова йшла про порядок оформлення пільг учасниками бойових дій. За результатами зустрічі підписано Меморандум про співпрацю. У приміщенні установи розміщено оголошення з контактними даними Южноукраїнського бюро правової допомоги.

 

28 березня головний спеціаліст Южноукраїнського бюро  завітала до Арбузинського районного центру зайнятості та поспілкувалась з заступником директора Будулуцою Ганною Пилипівною стосовно співпраці в організації спільних семінарів на базі Арбузинського районного центру зайнятості. За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо проведення семінару на базі ЦЗ у квітні. Наприкінці підписано Меморандум про співпрацю і розміщено оголошення про діяльність Бюро правової допомоги та його місцезнаходження.

29 березня заступником начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено робочу зустріч з головним лікарем Братської ЦРЛ Васильченко О.А., головним лікарем Братського ЦПМСД  Кузіною О.О. та представниками трудових колективів. Обговорювались питання діяльності бюро та отримання громадянами передбаченої законодавством правової допомоги, а також забезпечення учасників бойових дій ліками та лікарськими засобами. По закінченню зустрічі було роздано інформаційні матеріали з контактами бюро для розміщення на інформаційних стендах установ.

29 березня заступник начальника Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. спільно із провідним юрисконсультом Єланецького РЦЗ Гальченко О.В. провели прийом громадян в мобільному/дистанційному пункті доступу до безоплатної правової допомоги, який створений в Єланецькому РЦЗ. На прийом звернулася громадянка Петрова О.П. 1961 року народження. Питання стосувалося соціального забезпечення, а саме: зарахування до страхового стажу періоду догляду за дітьми до досягнення ними 3-річного віку.

29 березня заступник начальника Котенко І.О. в приміщені Єланецького бюро правової допомоги спільно із адвокатом Марку О.В. провела спільний прийом громадян із правових питань. На прийом звернулась одна особа. Питання, яке цікавило громадянку стосувалося спадкового права, зокрема права на обов’язкову частку у спадщині. Вислухавши клієнта бюро, їй надали вичерпну консультацію.

Співпраця із громадськими організаціями – запорука забезпечення доступу соціально незахищених громадян до безоплатної правової допомоги. Єланецьке бюро правової допомоги активно веде роботу щодо залучення до співпраці громадські організації Єланеччини. Нещодавно заступник начальника Єланецького бюро Котенко І.О. налагодила роботу із громадською організацією « Єланецька районна організація Всеукраїнської організації інвалідів « Союз організації інвалідів України». В суботньому випуску районної газети « Єланецький вісник » голова громадської організації Гервасьєв І. розмістив статтю в якій рекомендував громадянам звертатися до Єланецького бюро правової допомоги чим підтвердив інтерес та прагнення до плідної співпраці.

30 березня продовжив свою роботу мобільний консультаційний пункт консультування в с. Ясногородка Єланецького району. Виїзд до мобільного пункту доступу до БПД здійснила заступник начальника Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. На прийом звернулося чотири особи. Питання стосувалися земельного права, зокрема щодо встановлення права власності на присадибну земельну ділянку ; житлового права, а саме заключення договору купівлі-продажу житлового будинку; та сімейного права – щодо поділу спільної власності подружжя. На всі запитання були надані кваліфіковані консультації.

31 березня працівники Вознесенського місцевого центру з надання БВПД провели черговий прийом громадян на базі дистанційного пункту доступу до БПД, що знаходиться у приміщенні Кудрявцівської селищної ради Веселинівського району. На прийом звернулося 3 особи.

31 березня на базі Братського бюро правової допомоги проведено виїзний прийом громадян Директором Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сторчаком Сергієм Олександровичем. На прийом звернулося дві громадянки, яким надано вичерпні індивідуальні консультацій з правових питань, що стосувалися дотримання бюджетного законодавства та порядку продовження терміну надання субсидій на оплату послуг ЖКГ, при цьому, акцентувалась увага на нюансах норм законодавства у вказаних сферах.

03 квітня головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги проведено виїзний прийом за домашньою адресою ветерана війни Порхун Л.І. (вул. Заводська, б. 21).

03 квітня головний спеціаліст Первомайського бюро правової Брагар К.Г. взяла участь у розширеній апаратній нараді Первомайської міської ради під головуванням мера Дромашко Л.Г. По завершенню наради поширила інформаційно-роздатковий матеріал з контактами центру та бюро серед присутніх.

 04 квітня головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги проведено семінар для секретарів сільських рад. У ході проведеного заходу присутнім було роз’яснено, що 3 січня 2017 року Петро Порошенко підписав  Закон України «Про Вищу раду правосуддя». Цим документом  внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Зазначені зміни набрали чинності - 5 січня 2017 року.

04 квітня в телефоному режимі до Веселинівського бюро правової допомоги звернулося 2 особи, з питанням щодо укладення договору та оформлення спадщини. Працівником бюро було надано вичерпну інформацію.

04 квітня в приміщенні Єланецької районної центральної бібліотеки відбулося планове засідання круглого столу ГО « Єланецька районна організація ВОІ       « СОУІ » та Єланецької районної ради ветеранів, з питань забезпечення соціальних гарантій людей з особливими потребами, на яке були запрошені працівники Єланецького бюро правової допомоги. Окрім представників Єланецького бюро на засіданні були присутні голова громадської організації інвалідів Гервасьєв І.,  голова Єланецької райдержадміністрації О. Посашкова, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ю. Гаврилова, виконуюча обов’язки завідуючої методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Т.Бурлака, юрист Єланецького районного центру зайнятості О. Гальченко, головний спеціаліст Єланецького бюро правової допомоги С. Вакаренко, представники громадськості. Під час зустрічі було обговорено ряд питань, зокрема, про працевлаштування осіб з обмеженими можливостями згідно Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», про доступність інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури, про план організації оздоровлення дітей з особливими потребами  в оздоровчих таборах в 2017 році. Головний спеціаліст Єланецького бюро правової допомоги С. Вакаренко презентував діяльність бюро, яке діє на території Єланеччини з 1 вересня 2016 року. Присутнім було роз’яснено що таке первинна та вторинна правова допомога, як її отримати та які категорії громадян мають право на безоплатного адвоката за рахунок держави.

4 квітня  керівник Єланецького бюро правової допомоги І.Котенко спільно із фахівцем Єланецького районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Валявським В. провели спільний прийом громадян. На прийом звернулася 1 особа. Питання стосувалося договірного права, зокрема реєстрація договору оренди земельної ділянки. І.Котенко роз’яснила порядок реєстрації договору та надала вичерпну інформацію стосовно питання.

04 квітня в приміщенні Первомайського бюро правової допомоги відбувся виїзний прийом директором Вознесенського МЦ БВПД Сторчак С.О. Спільно з начальником Первомайського бюро Порхун В.М. було проведено спільне консультування громадян. На прийом звернулася 3 особи з питання приватизації земельної ділянки, поновлення батьківських прав та приведення до належного стану правовстановлюючих документів на житловий будинок. Усім громадянам, які звернулися на прийом було надано належну правову консультацію.

05 квітня заступником начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. та начальником Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Щербиною Н.М. проведено спільний прийом громадян.

05 квітня в Веселинівському бюро правової допомоги проведено спільний прийом з начальником відділу ДРАЦС. На прийом звернулися 4 особи стосовно отримання пенсії по втраті годувальника, щодо реєстрації права власності на землю, незаконне звільнення працівника та внесення змін до актового запису цивільного стану. Працівником бюро надано роз’яснення по даним питанням.

05 квітня на виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 01.11.2016 р. №635/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в бюро правової допомоги у Миколаївській області» проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги Порхун В.М. та начальником Первомайського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Мельниченко Н.А.

06 квітня в місцях масового скупчення громадян, а саме на ринку та центрі Веселинове, поширено інформацію про діяльність Веселинівського бюро правової допомоги. До громадян доведено мету безоплатної правової допомоги, порядок отримання вторинної правової допомоги, категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Під час інформування, громадянам були надані друковані матеріали «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?»

06 квітня на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 01.11.2016 № 655/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в бюро правової допомоги у Миколаївській області» в приміщені Врадіївського бюро правової допомоги начальником бюроо правової допомоги Адамчук Оленою Юріївною та в.о. начльника Врадіївського районного відділу ДВС Назаренком Юрієм Васильовичем проведено спільний прийом громадян.

 07 квітня в смт. Веселинове по вул. Ганнівська проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу. Громадянам доведено інформацію про діяльність Веселинівського бюро правової допомоги. А також повідомлено, що безоплатну правову допомогу у Веселинівському районі можна отримати за адресою: смт. Веселинове, вул. Елеваторна, 6, тел.: 2-10-86.

07 квітня головним спеціалістом було проведено вуличне інформування громадян щодо діяльності та місцезнаходження бюро, розповсюджено інформаційні буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога» .

10 квітня заступником начальника Южноукраїнського бюро правової допомоги направлено лист до КУ «Інформаційне агентства «Контакт» з проханням розміщення на сторінках газети  публікації показників діяльності бюро за І квартал 2017 року.

11 квітня заступником начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. та начальником Братського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Маташнюк А.О. проведено спільний прийом громадян.

11 квітня в приміщенні Єланецького бюро правової допомоги відбулася зустріч начальника бюро Котенко І.О. та голови ГО « Єланецька районна організація ВОІ « СОУІ » Гервасьєва І.А. Під час зустрічі сторони домовились брати участь у сфері соціального захисту населення та обговорили інші узгоджені напрями співпраці та підписали меморандуму про співпрацю. Головна мета цього документу – поглиблення співпраці між системою безоплатної правової допомоги й інвалідами, удосконалення надання такої допомоги, реалізація усіх прав і свобод осіб з інвалідністю нарівні з іншими громадянами без дискримінації за ознакою інвалідності. Підписання меморандуму дає змогу консолідувати і скоординувати зусилля сторін, спрямованих на надання кваліфікованої безкоштовної юридичної допомоги інвалідам. Зазначений меморандум має на меті розвиток мережі партнерів та незалежних провайдерів надання безоплатної правової допомоги, налагодження співпраці між сторонами, спрямованої на підвищення рівня правової поінформованості осіб.

11 квітня головний спеціаліст Первомайського бюро правової допомоги Брагар К.Г взяла участь у мітингу з нагоди відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів.

12 квітня головним спеціалістом було поширено інформаційні матеріали для осіб, що знаходяться на обліку в закладах Державної служби зайнятості.

13 квітня головним спеціалістом було розміщено в приміщенні Укрпошти інформацію про категорії осіб які мають право на безоплатну правову допомогу.

14 квітня головним спеціалістом було розміщено по центральним вулицям селища інформацію про діяльність та місцезнаходження Кривоозерського бюро з надання безоплатної правової допомоги.

18 квітня з 09.00 до 10.00 в приміщенні Єланецького бюро правової допомоги керівник бюро І. Котенко спільно із в.о. начальника Єланецького районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Нертик Ю. провели спільний прийом громадян. На прийом звернулося 2 особи. Питання стосувалися спадкового права – щодо відмови від прийняття спадщини на користь іншої особи та земельного права – щодо мораторію на продаж землі. Громадянам було надано юридичну допомогу по даним питанням.

19 квітня на виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 01.11.2016 р. №635/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в бюро правової допомоги у Миколаївській області» проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги Порхун В.М. та начальником Первомайського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Мельниченко Н.А.

Вся інформація вчасно розміщувалась на офіційних сторінках Вознесенського МЦ в соціальних мережах. Невиконаних зобов’язань перед суб’єктами надання БВПД, адвокатами, іншими фізичними чи юридичними особами немає.

Скарг на діяльність працівників Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги не надходило.

 

 

 

       Директор                                                                                              С.Сторчак

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1037153
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
182
948
3000
1028285
15636
26214
1037153

Ваш IP: 172.69.63.56
Время: 2019-09-18 02:35:01
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua