Станом на 09.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

Інформаційна довідка за березень 2017

Деталі

В період з 20.02.2017 року по 16.03.2017 включно року до Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги та підпорядкованих йому Бюро правової допомоги звернулося на прийом  всього 507 осіб. На кожне звернення було надано обґрунтовані юридичні консультації з наявних питань, а також складено 4 документа процесуального характеру. За результатами розгляду звернень, у вказаний період було видано 70 наказів про надання вторинної правової допомоги. Всі дії здійснено в передбаченій законом формі та строки. 

20 лютого 2017 року о 10.00 на пл. Центральній м. Вознесенськ, біля пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні», відбувся мітинг з нагоди 3-ї річниці трагічних подій на Майдані. Вознесенський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги долучився до вшанування пам’яті загиблих патріотів, фахівці Вознесенського місцевого центру з НБВПД Гнатюк П.О. та Чічкіна О.О. по закінченню мітингу розповсюдили серед присутніх інформаційно - роздатковий матеріал з контактами центру.

21 лютого 2017 року заступником начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. та начальником Братського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Константіновою А.О. проведено спільний прийом громадян. На прийом звернулась одна особа. Громадянку Т., жительку селища Братське цікавило питання порядку оформлення права власності на земельну частку (пай), яка дісталась їй у спадок. 

21 лютого 2017 року головним спеціалістом відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги розповсюджено листівки Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги серед відвідувачів відділення поштового зв’язку №1 Вознесенськ Центру поштового зв’язку №2 м.Вознесенськ Миколаївської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

22 лютого  2017 року працівники Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. та Вакаренко С.В. спільно із головним бібліотекарем Єланецької центральної районної бібліотеки Тітовою Л.М.  провели черговий правопросвітницький захід для тимчасово безробітних громадян осіб, які перебувають на обліку в Єланецькому районному центрі зайнятості. Семінар відбувся на тему: «Правовий коледж. Правова освіта населення. Час нових підходів», на якому фахівці бюро  розповіли слухачам, що потрібно підвищувати рівень своєї правової культури для того, щоб мати  навики правильно застосовувати чинне законодавство України, вміти користуватися правовими нормами для прийняття правильного рішення  у складних життєвих ситуаціях.

22 лютого 2017 року в приміщенні Врадіївського бюро правової допомоги заступником начальника Бюро Адамчук Оленою проведено навчання для учнів 6-го класу Врадіївської районної гімназії на тему «Великі права маленької дитини».

22 лютого  2017 року з метою забезпечення потреб громади директором Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сторчаком С.О., проведено робочу зустріч з директором Миколаївського обласного представництва ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг» Чорноморець Н.М.

23 лютого 2017 року головним спеціалістом Доманівського бюро правової допомоги Гінжул А.Є. в с. Суха Балка проведено вуличне інформування населення.

23 лютого 2017 року підписано меморандум про співпрацю між Вознесенським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг».

23 лютого 2017 року відбувся прийом громадян директором Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Прийом проводився на базі Кривоозерського бюро правової допомоги. За правовою допомогою звернулося 2 особи.

24 лютого 2017  року працівниками  Южноукраїнського бюро правової допомоги проведено інформаційну кампанію на вулицях міста Южноукраїнська  з розміщення інформації «Що таке БПД та як її отримати» з контактами Южноукраїнського бюро правової допомоги.

24 лютого 2017 року у приміщені Вознесенського міськрайонного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для учасників бойових дій на тему «Права та пільги для УБД». Працівники Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бобров Андрій та Чічкіна Олена презентували послуги центру з правової допомоги.

28 лютого  2017 року заступник начальника Южноукраїнського бюро правової допомоги Мутель В.О. прийняла участь у засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради.

28 лютого 2017 року Єланецьке бюро правової допомоги та  Єланецький професійний аграрний ліцей з метою підвищення рівня правової культури учнівської молоді продовжують просвітницьку та інформаційну роботу в закладі. А тому працівники бюро правової допомоги в приміщенні аграрного ліцею  організували семінар на тему : « Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку ». Семінар проводився для студентів першого курсу, більшість з яких проживають у гуртожитку та проявляють асоціальну поведінку. На семінарі були присутні директор Єланецького професійного аграрного ліцею Кружкова Н.В. та заступник директора з виховної роботи Гордієнко Н.П. Під час виступу заступник начальника Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. розповіла про види адміністративних правопорушень, види адміністративних стягнень та заходи впливу, які застосовуються до неповнолітніх.

01 березня 2017 року на виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 01.11.2016 р. №635/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в бюро правової допомоги у Миколаївській області» проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги          Порхуном В.М. та начальником Первомайського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління  юстиції у Миколаївській області Мельниченко Н.А.

Прийнято 2-х громадян з питань:

- встановлення факту реєстрації народження за рішенням суду;  

- розірвання шлюбу за заявою подружжя, яке не має дітей (один з подружжя громадянин Канади);

01 березня 2017 року в Веселинівському бюро правової допомоги проведено спільний прийом з начальником відділу ДРАЦС. На прийом звернулися 5 осіб, стосовно прийняття спадщини, де було забезпечено доступ особи до вторинної правової допомоги, а також поновлення строків для прийняття спадщини, щодо розірвання договору, складання заповіту, стосовно безоплатної приватизації землі 2 га (ОСГ), працівником бюро надано роз’яснення по даним питанням.

01 березня 2017 року головним спеціалістом Братського бюро правової допомоги Юдовою Н.В. та начальником Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Щербиною Н.М. проведено спільний прийом громадян.

01 березня 2017 року з 10.00 до 12.00 години працівники Доманівського бюро правової допомоги - заступник начальника Єгоров Д.С. та головний спеціаліст бюро Гінжул А.Є. у приміщенні Доманівського відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області провели робочу зустріч з начальником Доманівського відділу ДРАЦС – Хоменко О.М. та провідними спеціалістами даної організації – Ніколюк М.В. та Бурою Н.М. Також пізніше до зустрічі приєдналися секретарі деяких сільських рад Доманівського району, а саме: секретар Мостівської сільської ради – Радчук Т.Д. та секретар Маринівської сільської ради – Леонова В.С.

01 березня 2017 року відбулась зустріч головного спеціаліста Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Чічкіної О.О. з директором обласного центру соціально-психологічної допомоги Губаревою С.Є.

01 березня  2017 року електронні сервіси Мінюсту – це сучасно, зручно і швидко, саме під таким гаслом пройшла чергова зустріч працівників Єланецького бюро правової допомоги із працівниками Єланецької центральної районної бібліотеки.  На зустрічі були присутні бібліотекар Єланецької центральної районної бібліотеки  Тітова Л.М. та Безкровна М.І., заступник начальника Єланецького бюро Котенко І.О. та головний спеціаліст бюро  Вакаренко С.В., також в ході зустрічі до спілкування  долучилися відвідувачі бібліотеки.  Ірина Котенко презентувала присутнім електронні сервіси Міністерства юстиції України. Основною метою даної зустрічі було створення точки доступу до онлайн сервісів Мінюсту на базі Єланецької центральної районної бібліотеки.

02 березня 2017 року головним спеціалістом Кривоозерського бюро правової допомоги було проведено вуличне інформування громадян щодо діяльності та місцезнаходження бюро, розповсюджено інформаційні буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога».

02 березня 2017 року для забезпечення права на безоплатну правову допомогу громадян, які не мають змоги добиратися до райцентру, працівники Первомайського бюро правової допомоги провели виїзний прийом громадян у приміщенні Мигіївської сільської ради. На прийом звернулося 4 особи з питання соціального забезпечення, а саме порядку отримання/перерахунку субсидії.

02 березня 2017 року  головним спеціалістом Кривоозерського бюро правової допомоги було розміщено по центральним вулицям селища інформацію про діяльність та місцезнаходження бюро.

02 березня 2017 року заступник начальника Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук О. здійснила виїзний прийом в Доброжанівську сільську раду. Підчас  виїзного прийому провела робочу нараду з трудовим колективом сільської ради, де повідомила присутнім що у бюро кожен громадянин може отримати юридичну консультацію та доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції. Крім того, клієнти мають змогу через бюро отримати доступ й до адвокатських послуг – якщо це буде необхідно та у випадку належності до визначених законом категорій осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

02 березня 2017 року відповідно до попередніх домовленостей підписано меморандум про співпрацю між Вознесенським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Громадською організацією Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

03 березня 2017 року головним спеціалістом Кривоозерського бюро правової допомоги було розміщено інформаційні матеріали з контактами бюро в приміщенні Укртелекому та біля відділення Укрпошти.

03 березня 2017 року в приміщенні Первомайського бюро правової допомоги відбулась робоча зустріч з представником ГО «Ніхто Крім Нас» та працівниками Первомайського бюро, стосовно залучення представника від бюро до складу Центру підтримки воїнів АТО.

03 березня 2017 року головний спеціаліст Первомайського бюро правової допомоги Брагар К.Г. була присутня на засіданні Центру допомоги учасникам антитерористичної операції. Засідання відбулось у приміщенні міської ради під головуванням Первомайського міського голови Л.Дромашко, за участю заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, заступника міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко.

03 березня  2017 року працівники Єланецького бюро правової допомоги оновили карту для внутрішньо переміщених осіб, яка раніше була розміщена на  автовокзалі в смт. Єланець.

06 березня 2017 року заступник начальника Доманівського бюро правової допомоги  Єгоров Д.С. провів робочу зустріч з начальником Загального відділу Доманівської селищної ради  – Міхенько І.В. та старшим інспектором Виконавчого комітету Доманівської селищної ради – Кучер Є.В.

06 березня 2017 року головний спеціаліст відділу представництва Вознесенського МЦ з НБВПД Чепрага О.Л. була присутня на розширеній апаратній нараді під головуванням Первомайського міського голови     Дромашко Л.Г.

По закінченню наради розповсюдила інформаційно-роздатковий матеріал з контактами центру та бюро серед присутніх.

 07 березня 2017 року в Веселинівському бюро правової допомоги проведено спільний прийом з начальником відділу ДВС. На прийом звернулося 4 особи, з наступних питань: стягнення заборгованості з виплати грошової компенсації за невикористану щорічну відпустку, розірвання договору купівлі-продажу, витребовування майна з чужого незаконного володіння та складання заповіту. Працівником бюро надано роз’яснення по даним питанням.

07 березня 2017 року з метою забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги особам з обмеженими можливостями фахівці Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. та Вакаренко С.В. провели інформаційно-просвітницьку зустріч в Єланецькій громадській організації « Спілка Організації Інвалідів України ». Спілкувалась Ірина Котенко із головою організації  Гервасьєвим  Іваном Андрійовичем.

09 березня 2017 року головний спеціаліст Братського бюро правової допомоги прийняла участь в урочистому заході з нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г Шевченка в холі адміністративної будівлі районної ради біля погруддя Т.Г Шевченка.

09 березня 2017 року  відбулася робоча зустріч заступника начальника Доманівського бюро правової допомоги Єгорова Д.С. та головного спеціаліста бюро Гінжул А.Є. з працівниками Доманівського відділу Вознесенської місцевої прокуратури – начальником відділу Ярош Віктором Віталійовичем та прокурорами: Параконною Анастасією Олександрівною, Рибачук Марією Богданівною та Льовіним Констянтином Васильвич.

09 березня 2017 року головний спеціаліст Первомайського бюро правової допомоги прийняла участь в урочистому заході з нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г Шевченка, в центрі міста біля пам’ятника Т.Г Шевченку. По закінченню мітингу розповсюдила серед присутніх інформаційно-роздатковий матеріал з контактами бюро.

09 березня 2017 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 01.11.2016 № 655/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в бюро правової допомоги у Миколаївській області» в приміщені Врадіївського бюро правової допомоги заступником начальника бюро правової допомоги Адамчук О.Ю. та начальником Врадіївського районного відділу ДРАЦС Чернегою Г.І. проведено спільний прийом громадян.

09 березня 2017 року в малій сесійній залі виконавчого комітету Вознесенської міської ради відбулась чергова зустріч Вознесенської міської громадської організації «Агентство Економічного Розвитку» з головами ОСББ.

Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ з НБВПД прийняв участь у засіданні, під час якого виступив перед присутніми та розповів про систему безоплатної вторинної правової допомоги, а також роздав інформаційні матеріали, які голови ОСББ можуть розповсюдити серед мешканців багатоквартирних будинків.

10 березня 2017 року в смт. Веселинове головним спеціалістом бюро проведено роз’яснювальну роботу щодо  поширення інформації про діяльність  Веселинівського бюро правової допомоги. До громадян доведено мету безоплатної правової допомоги, порядок отримання вторинної правової допомоги, категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Під час інформування, громадянам були надані друковані матеріали «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?»

10 березня 2017 року заступник начальника Южноукраїнського бюро правової допомоги Мутель В.О. прийняла участь у засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради.

10 березня 2017 року працівники Южноукраїнського бюро правової допомоги відвідали Южноукраїнський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області. Заступник начальника Южноукраїнського бюро Мутель В.О. провела зустріч с начальником відділу Нагорною Н.М., під час зустрічі обговорено  найчастіші звернення громадян з питань, які відносяться до компетенції відділу. Головний спеціаліст бюро Соколенко Г.В.  розмістила на стендах відділу та в приміщенні для відвідувачів буклети про бюро правової допомоги.

11 березня 2017 року в приміщенні Кам’яномостівської бібліотеки відбулась зустріч психолога з дружинами бійців АТО, яка була організована ГО «Ніхто Крім Нас». Захід відбувся на тему: «Сучасна жінка – це…». Працівник Первомайського бюро правової допомоги Брагар К.Г. також взяла участь у цьому заході, по завершенню розповіла про діяльність та місцезнаходження бюро, про основні пільги передбачені для учасників АТО та членів їх сімей та роздала інформаційно-довідковий матеріал для ознайомлення.

14 березня 2017 року заступником начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. та начальником Братського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Константіновою А.О. проведено спільний прийом громадян.

14 березня 2017 року на сайті Братської РДА у рубриці «Правова допомога» на сторінці Братського бюро правової допомоги розміщено інформаційний матеріал щодо концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я.

14 березня 2017 року Міжнародний день боротьби за ліквідацію расової дискримінації відзначається щорічно 21 березня. До цієї дати працівники Єланецького бюро правової допомоги розробили два інформаційні буклети під назвою: «Увага! Дискримінація!»  та   « Толерантність - це мистецтво жити в світі з несхожими на тебе людьми». Дані буклети розроблені задля  поширення їх серед населення Єланеччини шляхом проведення флешмобів та інших правопросвітницьких заходів.

14 березня 2017 року  головний спеціаліст Єланецького бюро правової допомоги Вакаренко С.В. в приміщені Єланецького бюро правової допомоги спільно із в.о. начальника Єланецького відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області  Мельник Ю.І. провели спільний прийом громадян. За консультацією  звернулася громадянка Іванова І.І.. Питання стосувалося заява про примусове виконання рішення  та сплата коштів виконавчого провадження. Громадянці Івановій І.І. було надано кваліфіковану консультацію з данного питання.

14 березня 2017 року в Веселинівському бюро правової допомоги проведено семінар для секретарів сільських рад, де було обговорено питання стосовно заповнення електронної  декларації.

14 березня 2017 року головним спеціалістом Кривоозерського бюро правової допомоги Формогей А.П. було проведено робочу зустріч з працівниками управління праці та соціального захисту населення. Під час зустрічі обговорено зміни в законодавстві що стосуються отримання пільг та оформлення субсидії різними категоріями населення.

15 березня 2017 року заступником начальника Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. та начальником Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області проведено спільний прийом громадян.

15 березня 2017 року працівники Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Гнатюк П.О. та Чічкіна О.О. здійснили черговий адресний виїзний прийом до жителів м. Вознесенськ. Через хворобу та досить поважний вік особи не мали змоги самостійно дістатися до центру та скористатися своїм правом на безоплатну правову допомогу.

По закінченні прийому, на подвір’ї багатоповерхівок, у почтових скриньках розповсюджено листівки з контактами центру та переліком осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

15 березня  2017 року на виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 01.11.2016 р. №635/05 «Про проведення спільних консультувань громадян в бюро правової допомоги у Миколаївській області» проведено спільний прийом громадян начальником Первомайського бюро правової допомоги Порхуном В.М. та начальником Первомайського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління  юстиції у Миколаївській області Мельниченко Н.А.

Прийнято 2-х громадян з питань:

- внесення змін до актового запису про народження неповнолітньої дитини щодо прізвища матері;

- використання документів на території Швеції.

15 березня 2017 року працівником Первомайського бюро правової допомоги Брагар К.Г. було розроблено інформаційні буклети «Права та обов’язки споживача», створенні з нагоди відзначення Всесвітнього дня захисту прав споживачів 15 березня 2017 року. Цього дня з громадянами, які зверталися до бюро було проведено додаткову бесіду по роз’ясненню прав та обов’язків споживачів та роздано інформаційний матеріал.

15 березня 2017 року в Веселинівському бюро правової допомоги проведено спільний прийом з начальником відділу ДРАЦС. На прийом звернулися 6 осіб, стосовно припинення договору поруки, розірвання договору в односторонньому порядку, складання заповіту, безоплатної приватизації землі 2 га (ОСГ), визнання права власності на житло та соціального забезпечення малозабезпечених сімей, де працівником бюро надано роз’яснення по даним питанням.

15 березня 2017 року заступник  начальника Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О.  та головний спеціаліст бюро Вакаренко С.В. провели вуличне інформування громадян. Даний захід проводився з метою підвищення рівня правової  культури, формування в громадян правосвідомості, та з метою інформування громадян про можливість отримання безоплатної правової допомоги.

15 березня 2017 року заступник начальника Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук О.Ю.  провела спільний прийом громадян з начальником  Врадіївського районного відділу ДВС  Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Івановим В.М., на прийом звернулось двоє громадян з питань примусового виконання судового рішення.

15 березня 2017 року з 09.00 до 10.00 години заступник начальника Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О., головний спеціаліст бюро Вакаренко С.В. та начальник Єланецького відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Більчук О.П. провели спільний прийом громадян. Працівники бюро разом із Більчук О.П. продуктивно використали даний час, зокрема, обговорювали онлайн сервіси Міністерства юстиції України, зокрема вихід проекту Міністерства юстиції України « Онлайн будинок юстиції » на всеукраїнському рівні.

16 березня 2017 року фахівці Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. та Вакаренко С.В. спільно із головним спеціалістом Єланецького районного центру зайнятості Коваленко С.В. поширили інформаційні матеріали для осіб, які знаходяться на обліку в Єланецькому районному центрі зайнятості. Матеріали містять інформацію стосовно первинної та вторинної правової допомоги, де і як її можна отримати, координати Єланецького бюро правової допомоги та види послуг, які там  можна отримати.

16 березня 2017 року заступник начальника Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. провела робочу зустріч із в.о. директора Єланецького районного центру зайнятості Забродською Т.О.. Метою зустрічі було створення на базі Єланецького РЦЗ мобільний/дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги задля розширення можливості надання правової допомоги особам які її потребують.

16 березня 2017 року заступник начальника  Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. в приміщенні Єланецького районного центру зайнятості провела робочу зустріч із провідним юрисконсультом Єланецького РЦЗ Гальченко О.В. Під час зустрічі сторони обговорили функціонування мобільного/дистанційного пункту доступу до БПД  та розробили графік роботи даного пункту.

16 березня 2017 року на базі Южноукраїнського бюро правової допомоги проведено спільний прийом громадян начальником Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Возняком Романом Івановичем, заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальником Управління реєстрації  Решетіловим Георгієм Олександровичем та заступником директора Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Сандулом Віктором Миколайовичем спільно з головним спеціалістом Южноукраїнського бюро Соколенко Ганною Вікторівною. Під час прийому було проведено 5 індивідуальний консультацій з правових питань, щодо екстрадиції осудженого на територію України, щодо взяття на облік по безробіттю в іншому регіоні України, щодо оформлення пільг одинокій матері та малозабезпеченій сім’ї, щодо податкової знижки на навчання та щодо травми на підприємстві.

16 березня на базі Вознесенського МЦ з НБВПД проведено особистий прийом громадян начальником Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Возняком Романом Івановичем, заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальником Управління державної реєстрації Решетіловим Георгієм Олександровичем та заступником директора Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Сандулом Віктором Миколайовичем спільно з директором Вознесенського МЦ з НБВПД Сторчаком Сергієм Олександровичем.

Вся інформація вчасно розміщувалась на офіційних сторінках Вознесенського МЦ в соціальних мережах.

Невиконаних зобов’язань перед суб’єктами надання БВПД, адвокатами, іншими фізичними чи юридичними особами немає.

Скарг на діяльність працівників Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги не надходило.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1035547
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
620
774
1394
1028285
14030
26214
1035547

Ваш IP: 172.69.63.132
Время: 2019-09-16 13:39:50
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua