Станом на 16.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість 1 473 050,50 грн.


   

Інформація за період роботи з 19 березня по 18 квітня 2018 р. Вознесенського місцевого центру з надання БВПД

В період з 19.03.2018 року по 18.04.2018 року включно до Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги та підпорядкованих йому Бюро правової допомоги звернулося на прийом всього 662 особи. На кожне звернення було надано обґрунтовані юридичні консультації з наявних питань. За результатами розгляду звернень, у вказаний період було видано 47 наказів про надання вторинної правової допомоги. Всі дії здійснено в передбаченій законом формі та строки.

19.03.2018 року директор Вознесенського МЦ НБВПД був присутній на дводенній робочій зустрічі із огляду перспектив діяльності державної системи безоплатної правової допомоги. Протягом двох днів представники Координаційного центру з надання правової допомоги разом із директорами 95 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - БВПД) обговорять перспективи подальшої діяльності державної системи БПД.
19.03.2018 року з 09.00 до 10.00 години, згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Єланецького бюро правової допомоги на I півріччя 2018 рік, який функціонує в Єланецькій центральній районній бібліотеці відбувся черговий прийом громадян головним спеціалістом Єланецького БПД Марку О.В. На прийом звернулась одна особа. Питання стосувалося спадкового права, а саме: черга спадкування за законом. Фахівець бюро вивчивши та проаналізувавши питання надала консультацію стосовно даного питання. Також клієнту було вручено буклети Я МАЮ ПРАВО та візитки з координатами Єланецького бюро правової допомоги.

19.03.2018 року з 10.00 до 11.00 год. згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Єланецького бюро правової допомоги на I півріччя 2018 року, який функціонує в Єланецькому відділі пробації, відбувся черговий прийом громадян, начальником Єланецького бюро правової допомоги Іриною Котенко. На прийом в цей час громадяни не звертались. Проте Ірина спільно із працівниками відділу обговорили питання стосовно закону про посилення відповідальності для боржників аліментів. Зокрема, щодо нового виду відповідальності - суспільно-корисні роботи, оплата за які піде на погашення боргу перед безпосередньо дитиною.

19.03.2018 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги проведено прийом громадян в приміщенні Кривоозерському районному центрі зайнятості. За отриманням безоплатної правової допомоги звернулось 2 особи, яким надано консультації та роз'яснення чинного законодавства.
Також працівники бюро проінформували, щодо Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та наголосили, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

19.03.2018 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД розповсюджено буклети " Я МАЮ ПРАВО!" у приміщенні Кривоозерському районному центрі зайнятості. Загалом було розміщено шість видів буклетів «ЯМП, а саме: * Не знаєш, як вирішити спір? 
- Забирають бізнес? Відбирають майно?
- Вимагають хабара за іспит чи навчання? 
- Як оформити договір оренди землі? 
- Як оформити виплату субсидій? 
- Не сплачуєш аліменти? Наслідки. 

19.03.2018 року працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги спільно з працівниками Кривоозерського районного сектор з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України проведено круглий стіл на тему: «Надання первинної та вторинної правової допомоги» та «Заходи та методи попередження злочинності».

Під час проведення круглого столу активно обговорювалося питання запобігання злочинності, зміцнення законності, забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів громадян. Також працівники бюро проінформували щодо Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та наголосили, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

19.03.2018 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД розповсюджено буклети " Я МАЮ ПРАВО!" у приміщенні Кривоозерського районного сектор з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

19.03.2018 року начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіною Ганною, було проведено робочу зустріч з головними спеціалістами відділу правової роботи апарату Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету Заболотною А.В. та Чебан Я.С. В ході зустрічі було обговорено проблемні питання звернень громадян та їх вирішення а також шляхи співпраці. Наприкінці зустрічі було залишено візитівки з координатами бюро, буклети на різні правові ситуації та буклети загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО".

20.03.2018 року в актовій залі Вознесенського ПАЛ начальником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Вознесенського МЦ НБВПД проведено лекційний семінар зі студентами ліцею на тему "Що робити, якщо затримала поліція: поради для неповнолітніх". Метою заходу було формування правової свідомості зростаючого покоління, виконання плану заходів проекту ЯМП та донесення до відома студентів інформації про їх права.  По закінчені лекції студентам та працівникам Вознесенського ПАЛ надано інформаційні буклети по заданій темі, буклети з інших правових питань, буклети правопрсвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Центру та Бюро.  Того ж дня на інформаційних стендах і столах розміщено інформаційни матеріали з правових питань

20.03.2018 року із 09.00 до 10.00 години керівником Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. та начальником Єланецького відділу ДВС ГТУЮ у Миколаївській області Валявським В.В. проведено спільний прийом громадян. За консультацією в цей час завернулась одна особа, питання стосувалося виконання судових рішення, а саме щодо заміни сторони виконавчого провадження. Вивчивши та проаналізувавши питання клієнту було надано кваліфіковану юридичну допомогу та відповіла на всі запитання. Крім того клієнту бюро були надані візитки з координатами бюро та вручено буклети «Я МАЮ ПРАВО».

20.03.2018 року заступником начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовською О.Ю. спільно з начальником державної виконавчої служби Гладкевич В.В. проведено спільний прийом громадян. На прийом за правовою допомогою звернулись громадяни з наступних питань :  - порядок збільшення розміру аліментів на утримання дитини;  - порядок стягнення заборгованості по аліментам. По завершенню прийому було розповсюджено буклети " Я МАЮ ПРАВО!" та візитівки з контактами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

20.03. 2018 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД розповсюджено буклети " Я МАЮ ПРАВО!" у приміщенні Кривоозерському районному будинку культури. Загалом було розміщено шість видів буклетів «ЯМП», а саме: * Не знаєш, як вирішити спір? 
- Забирають бізнес? Відбирають майно?
- Вимагають хабара за іспит чи навчання? 
- Як оформити договір оренди землі? 
- Як оформити виплату субсидій? 
- Не сплачуєш аліменти? Наслідки. 

20.03.2018 року з метою підвищення правової обізнаності громадян та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО» працівники Первомайського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД в приміщенні Софіївської сільської ради розмістили 5 видів буклетів « Я МАЮ ПРАВО»

20.03.2018 року відповідно до загальнонаціонального правопросвітницького проекту " Я МАЮ ПРАВО" на офіційному сайті Первомайської міської ради розміщенно інформаційні матеріали.

20.03.2018 року в приміщенні Южноукраїнського міського відділу ДВС ГТУЮ у Миколаївській області начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіною Ганною Вікторівною спільно з в.о. начальника Южноукраїнського міського відділу ДВС ГТУЮ у Миколаївській області Куницькою Тетяною Олександрівною було проведено спільний прийом громадян. На прийом звернулась одна особи з питання обмеження у праві виїзду за кордон боржника, який ухиляється від сплати аліментів. На звернення було надано обґрунтовану юридичну консультацію а також ознайомлено з загальнонаціональним право просвітницьким проектом Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО".

21.03. 2018 року з метою формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави, підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громадян захищати свої права, працівником Кривоозерського бюро правової допомоги розміщено інформаційний матеріал про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та інформаційні буклети в приміщені Відділення поштового зв'язку №4 Криве Озеро Центру поштового зв'язку №3 м.Первомайськ Миколаївської дирекції Публічного акціонерного товариства "Укрпошта".

21.03.2018 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД проведено вуличне інформування для жителів селища Кривого Озера з питань доступу до безоплатної правової допомоги. Громадянам розповідали про роботу та функції Кривоозерського бюро правової допомоги, категорії населення, які мають можливість скористатись послугами адвоката, умови отримання безоплатної вторинної правової допомоги.  Громадянам було роздано буклети " Я МАЮ ПРАВО!" та візитівки з контактами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

21.03.2018 року розміщено інформаційні матеріали загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», на сайті Арбузинської районної державної адміністрації

22.03.2018 року було проведено виїзне засідання координаційно-методичної ради з правової освіти населення на базі Кам'януватської ЗОШ І-ІІ ст. за участю фахівців Бюро. В ході засідання розглянуто питання роботи Кам'януватської ЗОШ І-ІІ ступенів з правового виховання учнів. В ході заходу було звернуто увагу на невід'ємність прав та обов'язків дітей стосовно дотримання вимог Конституції України, поваги до державних символів, навчання, поваги до старших.

Згідно порядку денного, на засіданні ради були розглянуті питання стану надання правової допомоги Братським бюро правової допомоги та відділом реєстрації актів цивільного стану.

Також присутніх поінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України « Я МАЮ ПРАВО», роздано відповідні інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику: «Не знаєш як вирішити спір?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?», «Твої права – Твій захист (правові орієнтири для кожної дитини)» та візитівки з контактними даними Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро.

22.03.2018 року в приміщені Врадіївської районної державної адміністрації відбулась робоча зустріч керівника апарату райдержадміністрації Пірог О.І. та начальника Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук О.Ю., на якій було обговорено питання щодо визначення посадової особи юридичної особи публічного права, оскільки існує неоднозначне розуміння данного поняття, в тому числі під час віднесення осіб до кола суб’єктів, які відповідно до чинного законодавства повинні подавати декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Наголошувалося також на необхідності встановлення відповідних критерій щодо віднесення осіб до кола посадових осіб юридичної особи публічного права, через наявність у них організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій та визначення змісту понять.Даний захід проводився в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту " Я МАЮ ПРАВО".

22.03.2018 року начальником Доманівського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиці1ї в Миколаївській області Хоменко О.М.  та працівниками Доманівського бюро правової допомоги  було проведено спільний прийом громадян.     На прийом звернулися  3 особи з питаннями сімейного та цивільного законодавства.

Громадяни, які прийшли на прийом отримали кваліфіковану юридичну допомогу зі своїх питань, також громадянам було повідомлено про загальнонаціональний право просвітницький проект Міністерства Юстиції України «Я_МАЮ_ПРАВО».

В кінці зустрічі серед присутніх були розповсюджені друковані матеріали правового характеру та буклети «Я МАЮ ПРАВО».

22.03.2018 року головний спеціаліст Южноукраїнського бюро правової допомоги  Брагар Каріна провела вуличне інформування населення шляхом розповсюдждення буклетів загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України  «Я МАЮ ПРАВО»  громадянам міста, а також розклеєно візитівки Южноукраїнського бюро правової допомоги на інформаційних стендах на пр. Незалежності м.Южноукраїнськ.

23.03.2018 року на інформаційному інтернет порталі «Вознесенськ онлайн» розміщено правила поведінки при затриманні поліцією.

23.03.2018 року метою підвищення правової обізнаності громадян та спроможності захищати свої права у повсякденному житті, на інформаційному стенді Врадіївського районного суду Миколаївської області розміщено буклети з інформацією про діяльність Врадіївського бюро правової допомоги.

23.03.2018 року працівники Доманівського бюро правової допомоги провели робочу зустріч з головою Доманівської районної організації ветеранів війни та праці Осадчук Раїсою Олександрівною.        

Під час зустрічі заступник начальника Доманівского БПД Єгоров Д.С., розповів що таке безоплатна правова допомога, що сьогодні система надання безоплатної правової допомоги в Україні – це мережа із 119 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та 432 бюро правової допомоги у всіх регіонах України, щоб кожен громадянин України міг скористатися своїм Конституційним правом на правову допомогу та вибір захисника відповідно до частини першої статті 59 Конституції України «кожен має право на правову допомогу».

     Головний спеціаліст Доманівського БПД Бойченко М.А., повідомив про Всеукраїнський просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», Знаю! Дію! Захищаю!, що основною метою даного проекту є підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

23.03.2018 року з метою підвищення правової свідомості громадян працівники Доманівського бюро правової допомоги провели семінар серед безробітних які стоять на обліку Доманівського районного центру зайнятості населення. Присутніх повідомили про роботу та функції Доманівського бюро правової допомоги, які категорії громадян можуть скористатись послугами адвоката для отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Також присутніх було проінформовано про проект «Я МАЮ ПРАВО!», що основною ціллю даного проекту є інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті. Серед присутніх були розповсюдженні інформаційні буклети «Я МАЮ ПРАВО!», та буклети з інформацією про місцезнаходження бюро.

23.03.2018 року працівниками Первомайського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД проведено вуличне інформування на площі Шевченка та по вулиці Вокзальна в ході якого відповідно до загальнонаціонального правопросвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО» поширено 6 видів буклетів та розклеєно листівку з контактами та місцезнаходженням бюро.

23.03.2018 року начальник Южноукраїнського бюро правової допомоги Ганна Зоткіна  в Комунальному закладі "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Южноукраїнська" (Університет ІІІ віку) провела лекцію на тему: "Злочини проти основ національної безпеки України. Злочини проти життя та здоров'я особи." а також було роздано буклети загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України  «Я МАЮ ПРАВО».

26.03.2018 року головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, біля Приват банку. Громадян ознайомлено з правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!» , його зміст та цілі, також розповсюджено інформаційні буклети «Я маю право!».

26.03.2018 року з 09.00 до 10.00 години, згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Єланецького бюро правової допомоги на I півріччя 2018 рік, який функціонує в Єланецькій центральній районній бібліотеці відбувся черговий прийом громадян керівником Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. На прийом звернулось дві особи. Питання стосувалися договірного права, а саме: щодо підстав розірвання договору оренди земельної ділянки та виконання судових рішень, саме щодо порядку відкриття виконавчого провадження. Також клієнтам були вручені буклети Я МАЮ ПРАВО та візитки з координатами Єланецького бюро правової допомоги.

26.03. 2018 року згідно з розпорядженням Кривоозерської РДА від 23.02.2018р. №39-р працівника Кривоозерського бюро правової допомоги включено до складу грипи, на яку покладено виконання регіонального плану з реалізації на території Кривоозерського району право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

26.03.2018 року відбувся інформаційно-просвітницький захід для безробітних в Кривоозерському районному центрі зайнятості на тему: на тему: «Я маю право!»та «Колективний договір, трудовий договір: поняття та порядок укладання».
Виконуюча обов’язки начальника Кривоозерського відділу бюро правової допомоги Олена Кернасовська прийняла участь в інформаційному семінарі для безробітних, які перебувають на обліку у Кривоозерському районному центрі зайнятості, аби проінформувати щодо Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та наголосили, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми ї захисту, також було роз’яснено порядок доступу до безоплатної правової допомоги та коло осіб які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Також працівник розповів відвідувачам центру зайнятості про колективний та трудовий договори про їх поняття та порядок укладання. По завершенню прийому громадян, було надано інформаційні друковані матеріали "
Я МАЮ ПРАВО!" та візитівки з контактами органів БПД.

26.03. 2018 року з метою підвищення рівня знань мешканців селища стосовно своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права, працівник Кривоозерського бюро правової допомоги в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО!» у Кривоозерському районному центрі зайнятості розповсюдила інформаційні матеріали та листівки з координатами Вознесенський місцевий центр з надання БВПДта бюро.

26.03.2018 року з метою підвищення рівня знань мешканців селища стосовно своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права, працівник Кривоозерського бюро правової допомоги в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО!» у приміщенні Миколаївська філія ВАТ «Укертелеком» ЦТП №5 розповсюдила інформаційні матеріали та листівки з координатами Вознесенський місцевий центр з надання БВПДта бюро.

27.03.2018 року Працівники Вознесенського МЦ НБВПД були присутні на Форумі Громад в м. Миколаєві

27.03.2018 року з метою належної реалізації Законів України «Про безоплатну правову допомогу», «Про запобігання та протидію домашньому насильству» Вознесенським МЦ НБВПД 27 березня 2018 року організовано робочу зустріч з представниками органів та установ м. Вознесенськ та району, на які Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» покладаються функції із здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

27.03.2018 року в приміщенні Вознесенського МЦ НБВПД відбулося засідання круглого столу на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству» в якому взяли участь працівники Кривоозерського бюро правової допомоги.
Присутні отримали інформацію, користування якою допоможе забезпечити допомогу та захист особам, які постраждали від насильства в сім’ї: деталізацію визначення видів насильства в сім’ї, їх проявів та ознак, алгоритмів дій п реагуванню на випадки насильства в сім’ї, перелік та контакти установ та організацій, в яких постраждалі можуть отримати соціальні послуги та допомогу. В нагоді стануть і отримані брошури та буклети.

27.03.2018 року начальник Южноукраїнського бюро правової допомоги Ганна Зоткіна, булла присутня на робочій зустрічі з представниками органів та установ м. Вознесенськ та району, на які Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» покладаються функції із здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

28.03.2018 року головний спеціаліст відділу право просвітництва та взаємодії з суб’єктом НБППД прийняла участь у робочій зустрічі інтеграторів в приміщенні Другого миколаївського центру з НБВПД В рамках зустрічі обговорили: стратегічну сесію планування подальшого розвитку інституту інтеграторів, яка нещодавно відбулась в Києві; розроблення програми надання безоплатної правової допомоги; спільні правопросвітницькі заходи, в тому числі в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

28.03.2018 року відбулося засідання ХІX сесії Братської районної ради сьомого скликання.

В засіданні сесії прийняли участь 19 депутатів районної ради, а також голова райдержадміністрації Олена Кузьміна, перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Шарата, народний депутат України Вадим Підберезняк, депутат Миколаївської обласної ради Олександр Казарін, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські, селищний голови, а також головний спеціаліст Братського бюро правової допомоги Наталья Юдова.

Під час засідання було розглянуто більше 20 питань, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Після засідання присутніх поінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», роздано відповідні інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику: "Не знаєш як вирішити спір?", "Вимагають хабара за іспит чи навчання?", "Твої права – Твій захист (правові орієнтири для кожної дитини)", "Забирають бізнес? Відбирають майно?", "Як оформити договір оренди землі?", "Не сплачуєш аліменти? Наслідки" та візитівки з контактними даними Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро.

28.03.2018 року працівниками Кривоозерського бюро правової допомоги спільно з працівниками Кривоозерського районного сектор з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України проведено круглий стіл на тему: «Заходи та методи попередження злочинності».

Під час проведення круглого столу активно обговорювалося питання запобігання злочинності, зміцнення законності, забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів громадян. Також працівники бюро проінформували щодо Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та наголосили, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. По завершенню засідання круглого столу було розповсюджено буклети " Я МАЮ ПРАВО!" та візитівки з контактами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

28.03.2018 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД розповсюджено буклети " Я МАЮ ПРАВО!" у приймальній депутата Миколаївської обласної ради.

28.03.2018 року відповідно до загальнонаціонального право просвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО» працівниками Первомайського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД проведено вуличне інформування по вулиці Театральна та Івана Виговського в ході якого розповсюджено 5 видів буклетів « Я МАЮ ПРАВО» та листівки з контактами та місцезнаходженням бюро та центру.

29.03.2018 року начальник Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук О.Ю. взяла участь в проведені «круглого столу» який був проведений в приміщенні Врадіївської районної державної адміністрації за участю Служби в справах дітей Врадіївської державної адміністрації , Врадіївського районного центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді та Врадіївського бюро правової допомоги. Під час зустрічі було обговорено Закон України від 7 грудня 2017 року № 2229-VIII "Про запобігання та протидію домашньому насильству". Особливу увагу приділено питанню щодо порядку дій органів влади у разі повідомлення про випадок насильства в сім’ї.

29.03.2018 року працівник Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД прийняла участь в урочистих заходах з нагоди відзначення74-ту річницю звільнення Кривоозерщини від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у визволення нашої країни та перемогу в Другій світовій війні. Присутнім громадянам повідомили про роботу та функції Кривоозерського бюро правової допомоги, категорії громадян, які можуть скористатись послугами адвоката, умови отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Всі учасники даного заходу отримали буклети. 

30.03.2018 року на інформаційному інтернет порталі розміщено інформацію стосовно обговорення актуальних питань виконання місцевим центром функцій щодо надання безоплатної правової допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі та повноваження державних структур, установ та організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства в сім’ї або насильства за ознакою статі.

 

30.03.2018 року в приміщенні Вознесенського МЦ НБВПД відбулося звітне засідання за І квартал

30.03.2018 року начальник Южноукраїнського бюро правової допомоги  Зоткіна Ганна Вікторівна  у комунальному закладі "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Южноукраїнська" в рамках Університету ІІІ віку, провела лекцію на тему: "Злочини проти власності. Злочини проти довкілля. Злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров'я населення».  Також було роздано буклети загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО».

02.04.2018 року головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги проведено виїзний прийом у Веселинівському районному відділі з питань пробації. На прийом звернулася одна особа з питанням: «Право засуджених на особисту безпеку». Працівником бюро по даному питанню надано роз’яснення та проінформовано про загальнонаціональний право- просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», який реалізується Міністерством юстиції України у співпраці з системою безоплатної правової допомоги.

02.04.2018 року відповідно до графіку роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги начальник Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук О.Ю. здійснила прийом громадян у Врадіївському районному центрі соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді. Так, на даний прийом звернувсь один громадян з питань трудового законодавства, в частинні надання додаткової відпустки учаснику бойових дій.Крім того, в рамках даного заходу Адамчук О.Ю. разом із директором центру Дулдієр О.В. обговорили проблемні питання, які виникають в органів місцевого самоврядування, щодо забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа житлом.

02.04.2018 року в службовому приміщенні Доманівського бюро правової допомоги фахівці БПД провели робочу зустріч з в. о. завідувача юридичного сектору апарату Доманівської РДА – Ліванжі О.А. Основною метою зустрічі було погодження проекту розпорядження «Про затвердження плану заходів щодо реалізації у Доманівському районі право просвітницького проекту «Я маю право»». Під час зустрічі було також більш детально обговорено ряд питань які найчастіше виникають в процесі реалізації даного проекту. Працівниками БПД було представлено ряд буклетів інформаційного характеру, які являються основним матеріалом для розповсюдження серед населення. Підсумовуючи результати проведення зустрічі домовились про подальшу співпрацю.

02.04.2018 року з 09.00 до 10.00 години, згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Єланецького бюро правової допомоги на I півріччя 2018 рік, який функціонує в Єланецькій центральній районній бібліотеці відбувся черговий прийом громадян керівником Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. На прийом звернулась одна особа. Питання стосувалися виконання судового рішення, а саме: строк пред’явлення виконавчого листа до виконання. Фахівець бюро вивчивши та проаналізувавши питання надала вичерпну консультацію. Також клієнту були вручені буклети Я МАЮ ПРАВО та візитки з координатами Єланецького бюро правової допомоги.

02.04.2018 року працівником Кривоозерського бюро правової дропомоги організовано мобільний пункт доступу громадян до безоплатної правової допомоги, а саме адресну правову допомогу та надано кваліфіковане роз'яснення з питання виправлення помилок у документах; порядок приватизації земельної ділянки.

02.04.2018 року з метою підвищення рівня знань мешканців села Михалкове стосовно своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права, працівник Кривоозерського бюро правової допомоги в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО!» розповсюдила інформаційні матеріали та листівки з координатами Вознесенський місцевий центр з надання БВПДта бюро.

02.04.2018 року по запрошенню Первомайської міськради працівники Первомайського бюро правової допомоги були присутні на апаратній нараді Первомайської міськради. По завершенню наради працівники відповідно до загальнонаціонального правопросвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО» поширили 5 буклетів « Я МАЮ ПРАВО» та листівки з контактами та місцезнаходженням бюро та Вознесенського МЦ з НБВПД.

03.04.2018 року в приміщенні Вознесенського міськрайонного центру зайнятості з 9.00 до 11.00 діяв дистанційний пункт доступу до БПД. За консультацією звернулась одна особа з питання порядку повернення кредитного боргу за кредитним договором

03.04.2018 року головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги проведено виїзний прийом у Веселинівському відділі Вознесенського об’єднаного управління пенсійного Фонду України Миколаївської області. Працівником бюро проінформовано громадян про загальнонаціональний право- просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», який реалізується Міністерством юстиції України у співпраці з системою безоплатної правової допомоги. Крім того, розповсюджено інформаційні буклети з контактами та місцезнаходженням бюро та Вознесенського місцевого центру з надання БВПД.

03.04.2018 року відповідно до графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги , головним спеціалістом Врадіївського бюро правової допомоги Гулько І.О., був проведений прийом громадян у Управлінні соціального захисту населення Врадіївської районної державної адміністрації Миколаївської області. За роз’ясненнями з правових питань особи не звертались. В приміщенні Управління соціального захисту населення, було залишено для працівників управління та клієнтів візитівки з координатами бюро та буклети загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО»

03.04.2018 року згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Врадіївського бюро правової допомоги, в приміщенні Врадіївського районного центру зайнятості, Начальник Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук О.Ю. провела черговий прийом громадян. Так, на даний прийом звернулося 3 осіб, з питань сімейного та пенсійного законодавства. Клієнтам було надано вичерпні роз’яснення питань, відповідно до вимог чинного законодавства та надано роздатковий матеріал проекту «ЯМП». 

03.04.2018 року начальник Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук Олена взяла участь в семінарі, організованому Врадіївським районним центром зайнятості, для безробітніх осіб. 

11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" № 2148-VIII від 3 жовтня 2017 року, або так звана "пенсійна реформа".Пенсійною реформою передбачені суттєві зміни до порядку нарахування пенсій та умов їх призначення. Зокрема, вже починаючи з 1 січня 2018 року для призначення пенсії за віком необхідно мати не менше 25 років страхового стажу. Кожного року до 2028 року страховий стаж, необхідний для отримання пенсії, буде збільшуватися на один рік, поки він не досягне 35 років. Реформа також передбачає, що на додаток до існуючої (солідарної) системи пенсійного забезпечення, вже починаючи з 1 січня 2019 року має функціонувати накопичувальна система. 04 квітня 2018 року дане питання обговирили начальник Врадіївського бюро правової допомги Адамчук О.Ю , головний спеціаліст бюро Гулько І.О. та фінансовий консультант компанії «EuroLife» Шуба В.В., яка додатково розповіла про завдання компанії її програми та функціонування накопичувальної системиДаний захід був проведений в рамках загальнопросвітницького проекту «»ЯМП!».

03.04.2018 року на базі Доманівського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції України в Миколаївській області відбулась спільна нарада. На якій були присутні начальник Доманівського районного відділу ДВС ГТУЮ в Миколаївській області Багній Дар’я Олександрівна, старший державний виконавець Мереженко Н.В., заступник начальника Доманівського БПД Єгоров Д.С., головний спеціаліст Доманівського БПД Бойченко М.А., та старший інспектор Доманівського РВ з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, майор внутрішньої служби Шейко О.І..

На нараді обсудили питання посилення відповідальності за несплату аліментів, як відомо, 7 грудня 2017 року Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів (№7277), а 4 січня 2018 року президент Петро Порошенко підписав закон про посилення відповідальності за несплату аліментів.

Також на нараді обсудили питання, щодо ознайомлення жителів Доманівського району з їх правами та способами їх захисту в рамках загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Представники державної виконавчої служби та Доманівського бюро правової допомоги вирішили затвердити графік спільних прийомів громадян на ІІ квартал 2018 року та організувати співпрацю.

По завершенню зустрічі в холі будинку в інформаційному куточку та серед присутніх були поширенні буклети інформаційного характеру «Безоплатної правової допомоги» та «ЯМП».

03.04.2018 року із 09.00 до 10.00 години керівником Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. та начальником Єланецького відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Валявським В.А. проведено спільний прийом громадян. За консультацією в цей час звернулося три особи, питання стосувалися сімейного права, зокрема щодо порядку розірвання шлюбу та виконання судових рішень, зокрема щодо закриття виконавчого провадження за фактом виконання. І. Котенко спільно із В. Валявським вивчивши та проаналізувавши питання надали кваліфіковану юридичну допомогу та відповіли на всі запитання. Крім того клієнтам, які звернулися до бюро були надані візитки з координатами бюро та вручено буклети «Я МАЮ ПРАВО».

03.04.2018 року заступником начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовською О.Ю. спільно з начальником державної виконавчої служби Гладкевич В.В. проведено спільний прийом громадян. На прийом за правовою допомогою звернулись громадяни з наступних питань : 
- порядок розірвання шлюбу в судовому порядку; 

- порядок стягнення аліментів на утримання повнолітніх дітей,які продовжують навчання;
-порядок збільшення розміру аліментів на утримання дитини.
По завершенню прийому було розповсюджено буклети " 
Я МАЮ ПРАВО!" та візитівки з контактами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

03.04.2018 року з метою підвищення рівня знань мешканців селища стосовно своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права, працівник Кривоозерського бюро правової допомоги в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО!» у приміщенні Кривоозерському відділені державної виконавчої служби розповсюдила інформаційні матеріали та листівки з координатами Вознесенський місцевий центр з надання БВПДта бюро.

03.04.2018 року працівниками Первомайського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД проведено інформування громадян в сквері Перемоги та по вулиці Грушевського в ході якого відповідно до загальнонаціонального право просвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО» розповсюджено 5 видів буклетів « Я МАЮ ПРАВО» та буклети: «Прийняття спадщини», « Безоплатна передача земельної ділянки», « Твої права - твій захист», « Поновлення на роботі», « Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник» та листівки з контактами та місцезнаходженням бюро та Вознесенського МЦ з НБВПД.

04.04.2018 року працівниками Врадіївського бюро правової допомоги було проведено вуличне інформування населення шляхом розповсюдждення буклетів загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО" громадянам селища, а також розклеєно візитівки Воадіївського бюро правової допомоги на інформаційних стендах по вул.Героїв Врадіївщини.

04.04.2018 року в рамках реалізації проекту «Я_Маю_Право!». На базі Доманівського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області та з метою всебічного вивчення ситуації, що стосується реалізації основних прав осіб ромського походження до Міжнародного дня ромів (08 квітня) на території Доманівського району, було проведено  нараду за участю начальника відділу ДРАЦС Хоменко О.М., заступника начальника Доманівського бюро правової допомоги Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Єгорова Д.С.  та старшого інспектора Доманівського РВ з питань пробації майора внутрішньої служби О.І. Шейка.

04.04.2018 року працівник Кривоозерського бюро правової допомоги провів робочу зустріч з адвокатом Дулдієр О.А. , в ході якої обговорювались питання щодо змін у законодавстві у 2018 році. Були розглянуті найактуальніші зміни у законодавстві, що вступили в дію у цьому році, зокрема: 7 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Також під час робочої зустрічі повідомлено про всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" метою якого є розширення кола громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав у різних життєвих ситуаціях.

04.04.2018 року на підставі підписаного меморандуму з Первомайською філією Миколаївського обласного центру зайнятості працівниками Первомайського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД відповідно до загальнонаціонального правопросвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО» було оновлено та розміщено інформаційні буклети : « Не знаєш як вирішити спір?», « Не знаєш як оформити договір оренди землі?», плакат « Я МАЮ ПРАВО» та буклети: « Прийняття спадщини», « Позбавлення батьківських прав», « Безоплатна передача земельної ділянки», « Безоплатна правова допомога ВПО», « Безплатна правова допомога в Україні».

05.04.2018 року працівники Доманівського БПД в рамках реалізації проекту «Я_Маю_ Право!», а також з метою залучення нових стейкхолдерів. Провели робочу зустріч з представником приватного підприємства по оформленню документів на земельні ділянки (ПП Малашина Л.П.) Христенко Л.Є. Під час зустрічі було обговорено ряд питань, які виникають в процесі реєстрації/перереєстрації земельних ділянок/паїв, а також в процесі виготовлення технічної документації/проекту на земельну ділянку, вартість послуг тощо. Домовились про подальшу співпрацю.

05.04.2018 року начальник Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіна Ганна Вікторівна, в офісі адвоката Коробкової Олени Оленксандрівни, спільно з помічником Аліною Миколаївною провели робочу зустріч стосовно надання безоплатної вторинної правової допомоги та методів її застосування на практиці та подальшої спільної співпраці. Наприкінці зустрічі, Ганна розповіла про загальнонаціональний право просвітницький проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», та залишила візитівки з контактами Южноукраїнського бюро правової допомоги та Вознесенський місцевий центр з надання БВПД а також буклети.

06.04.2018 року в приміщенні Вознесенського міськрайонного суду з 11.00 до 12.00 діяв дистанційний пункт доступу до БПД. За консультацією звернулась одна особа з питання порядку спадкування.

06.04.2018 року в рамках проекту «Я_маю_право!» в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» з метою всебічного вивчення ситуації, що стосується реалізації основних прав осіб ромського походження на території Доманівського району було проведено круглий стіл за участі працівників Доманівського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Миколаївській області, служби у справах дітей Доманівської РДА, Доманівського бюро правової допомоги Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Обговорено актуальні питання, які потребують правового супроводу, реалізацію права громадян на правову допомогу, питання впровадження програм зайнятості, та новації міністерства юстиції України. Ознайомлено присутніх з проектами Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО", функціонуванням пілотних проектів "Реєстрація народження у пологовому відділенні", "Шлюб за добу", "Проставлення апостиля на документах", веб-портал "Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану".

06.04.2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО та на підтвердження свого інтересу до взаємовигідної співпраці, в приміщені Єланецького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції відбулася зустріч начальника відділу ДВС Валявського В.В. та начальника відділу «Єланецьке бюро правової допомоги» Котенко І.О. Метою зустрічі було обговорення та укладення угоди про утворення дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, який функціонуватиме на постійній основі в приміщенні районного відділу ДВС за визначеним графіком. За результатами зустрічі сторонами підписана дану угода, досягнуто домовленостей по всім питанням, розміщено графік роботи на стенді відділу.

06.04.2018 року начальник Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіна Ганна,  у комунальному закладі "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Южноукраїнська" в рамках Університету ІІІ віку, провела лекцію на тему: "Адміністративні правопорушення: поняття, ознаки. Види адміністративних правопорушень. Мета і види адміністративних стягнень»,а також, було роздано буклети загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО».

10.04.2018 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги проведено робочу зустріч з головним спеціалістом служби у справах дітей Кривоозерської РДА. В ході зустрічі були обговоренні проблемні питання, які виникають в органів місцевого самоврядування, щодо заборони дітям віком до 16 років з 22.00 до 6.00 перебувати у закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг, та закладах громадського харчування, якщо їх не супроводжує принаймні один з батьків чи інший законний представник дитини, дана норма закріплена в Законі України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час».

Також ознайомлено про Всеукраїнський правопросвітницький проект Міністерства юстиції України "Я_МАЮ_ПРАВО!", метою якого є розширення кола громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав у різних життєвих ситуаціях.

10.04.2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницкого проекту « Я МАЮ ПРАВО» працівниками Первомайського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД в приміщенні Первомайського автовокзалу розмістили 5 видів буклетів « Я МАЮ ПРАВО» та буклети « Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник», « Безоплатна передача земельної ділянки».

11.04.2018 року працівники Доманівського бюро правової допомоги спільно з працівниками Доманівського відділу обслуговування громадян Вознесенського ОУПФУ Миколаївської області, провели спільний прийом громадян.

На прийом звернулася одна особа з питання «перерахунок пенсії». Їй була надана аргументована правова допомога по її питанню.

Під час прийому працівники ПФУ також ознайомили присутніх з веб - порталом електронних послуг Пенсійного фонду України, - які послуги можна отримати на ньому.    

Присутнім було повідомлено про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО

По завершенню зустрічі було досягнуто домовленості про створення дистанційного пункту на базі Вознесенського ОУПФУ Миколаївської області, серед присутніх були розповсюдженні інформаційні буклети та буклети з контактною інформацією Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро.

11.04.2018 року згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Єланецького бюро правової допомоги на I півріччя 2018 рік, який функціонує в Єланецькому районному центрі зайнятості за адресою: відбувся черговий спільний прийом громадян за участю начальника Єланецького бюро правової допомоги І.Котенко та провідного юрисконсульта центру зайнятості О. Гальченко. В цей час на прийом за консультацією звернулось дві особи. Питання стосувалися права соціального забезпечення, а саме: щодо призначення пенсії за віком та сімейного права, а саме: щодо встановлення факту батьківства. Ірина Котенко спільно із Оленою Гальченко надали громадянам вичерпну кваліфіковану інформацію по даним питання. Також Ірина вручила громадянам буклети Міністерства Юстиції України «Я МАЮ ПРАВО».

12.04.2018 року по запрошенню Вознесенського міськрайонного центру зайнятості головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктом НБППД прийняла участь в обговоренні питань співпраці та взаємодії з молоддю. До відома присутніх було доведено про функціїї системи безоплатної правової допомоги, діяльність Вознесенського МЦ НБВПД, програму правопросвітництва, загальнонаціональний проект Я МАЮ ПРАВО та надано інформаційні матеріали з правових питань та візитівки центру та бюро.

12.04.2018 року в приміщенні Вознесенського МРЦЗ відбувся семінар для безробітних з числа учасників АТО за участю представників Всеукраїнської благодійної організації "Ініціатива заради життя" в рамках реалізації проекту "Посилення організаційної спроможності Центрів допомоги демобілізованим учасникам АТО та їх сім'ям у Миколаївській області" та працівників Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вториннної правової допомоги.
Мета зустрічі – покращити рівень знань військовослужбовців, які приймали участь в антитерористичній операції щодо змісту, об’єму та порядку реалізації основних соціальних гарантій та пільг учасників АТО та членів їх сімей.
Активному спілкуванню сприяла приємна та невимушена атмосфера, яка панувала в аудиторії.

12.04.2018 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД розповсюджено буклети " Я МАЮ ПРАВО!" у приміщенні ПАТ «Державний ощадний банк України».

12.04.2018 року працівник Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД провела робочу зустріч з головним спеціалістом по роботі із зверненнями громадян відділу діловодства та конторолю апарату РДА . Під час робочої зустрічі було обговорено про спільні заходи з метою інформування громадян про безоплатну правову допомогу , також працівник центру проінформувала, щодо Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України " Я МАЮ ПРАВО!" спрямованого на підвищення правової культури українців. По закінченні зустрічі у приміщенні Кривоозерської РДА розміщено інформаційно-роздатковий матеріал з контактами Кривоозерського бюро правової допомоги .

12.04.2018 року працівниками Первомайського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД в приміщенні Первомайського РВ УДМС України в Миколаївській області розмістили інформаційні буклети « Я МАЮ ПРАВО», а саме: « Не знаєш, як вирішити спір?» та плакат « ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!».

13.04.2018 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено робочу зустріч у Братському РВ УДМС України в Миколаївській області, в рамках якої з фахівцями обговорено взаємодію щодо реалізації прав громадян на правову допомогу. 

Також на стендах установи розміщено інформаційні матеріали загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО»: «Не знаєш як вирішити спір?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?», крім цього, буклети на правову тематику: «Встановлення факту родинних відносин», «Порядок розірвання шлюбу», «Встановлення факту належності особі правовстановлюючих документів» та візитівки з контактними даними Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро.

13.04.2018 року працівники Доманівського БПД в рамках реалізації проекту «Я маю право» провели робочу зустріч з начальником управління праці та соцзахисту населення Щирбой Тамарой Павлівной.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань, які найчастіше виникають в громадян в процесі оформлення субсидій, державної соціальної допомоги тощо. Безпосередньо тематично поспілкувались про фактори, які являються найбільш впливовими при розрахунку субсидій, оскільки законодавством України право на отримання державної субсидії мають сім’ї, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг (в межах встановлених норм споживання та з урахуванням пільг) перевищують розмір обов’язкового відсотка платежу. Сума платежу для кожного домогосподарства   визначається індивідуально і залежить від сукупного доходу сім’ї; додатково було обговорено питання стосовно кола осіб, які не мають права на отримання субсидії.                                         Домовились про подальшу співпрацю та створення спільного дистанційного пункта прийому громадян.

13.04.2018 року з метою підвищення правової обізнаності громадян  та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО» працівники Первомайського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД в приміщенні Лисогірської сільської ради розмістили 5 видів буклетів « Я МАЮ ПРАВО», а також листівки з контактами та місцезнаходженням бюро та центру.

15.04.2018 року головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги проведено роз’яснювальну роботу в   Веселинівській музичній школі. Працівником бюро проінформовано громадян про загальнонаціональний право - просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», який реалізується Міністерством юстиції України у співпраці з системою безоплатної правової допомоги. Крім того, розповсюджено інформаційні буклети з контактами та місцезнаходженням бюро та Вознесенського місцевого центру з надання БВПД.

16.04.2018 року головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги проведено виїзний прийом у Веселинівському відділі Вознесенського об’єднаного управління пенсійного Фонду України Миколаївської області. Працівником бюро проінформовано громадян про загальнонаціональний право- просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», який реалізується Міністерством юстиції України у співпраці з системою безоплатної правової допомоги. Крім того, розповсюджено інформаційні буклети з контактами та місцезнаходженням бюро та Вознесенського місцевого центру з надання БВПД.

 

16.04.2018 року з 09.00 до 10.00 години, згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Єланецького бюро правової допомоги на I півріччя 2018 рік, який функціонує в Єланецькій центральній районній бібліотеці за адресою: відбувся черговий прийом громадян головним спеціалістом Єланецького бюро правової допомоги Марку О.В. На прийом звернулась одна особа. Питання стосувалися сімейного права, а саме: зміни розміру аліментів. Фахівець бюро вивчивши та проаналізувавши питання надала вичерпну консультацію. Також клієнту були вручені буклети Я МАЮ ПРАВО та візитки з координатами Єланецького бюро правової допомоги.

16.04.2018 з 10.00 до 11.00 год. згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Єланецького бюро правової допомоги на I півріччя 2018 року, який функціонує в Єланецькому відділі пробації, відбувся черговий прийом громадян, начальником Єланецького бюро правової Вознесенський МЦ з надання БВПД допомоги Іриною Котенко. На прийом в цей час звернулась одна особа. Питання стосувалося сімейного права, зокрема щодо позбавлення батьківських прав особу, яка відбуває покарання в місцях позбавлення волі.

16.04.2018 року з метою формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави, підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громадян захищати свої права, для жителів селища Криве Озеро працівником Кривоозерського бюро правової допомоги розміщено інформаційний матеріал про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та інформаційні буклети на території смт Криве Озеро.

16.04.2018 року працівник Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД провела робочу зустріч з працівниками Кривоозерського районного сектор з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України. Під час робочої зустрічі було обговорено про спільні заходи з метою інформування громадян про безоплатну правову допомогу , також працівник центру проінформувала, щодо Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України " Я МАЮ ПРАВО!" спрямованого на підвищення правової культури українців. По закінченні зустрічі було розміщено інформаційно-роздатковий матеріал з контактами Кривоозерського бюро правової допомоги .

16.04.2018 року на офіційному веб-сайті м. Первомайська відповідно до загальнонаціонально право просвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО» розміщено інформаційні буклети « Я МАЮ ПРАВО».

17.04.2018 року працівники Вознесенського МЦ НБВПД провели лекцію для студентів Вознесенського коледжу МНАУ.

17.04.2018 року о 09,00 ранку головний спеціаліст Доманівського бюро правової допомоги Бойченко М.А., спільно з начальником Доманівського районного відділу ДВС ГТУЮ в Миколаївській області Багній Д. О., провели спільний прийом громадян.

На прийом звернулося 2 особи з питань цивільного та житлового законодавства. Їм була надана аргументована правова допомога з їхніх питань.

Також присутнім було повідомлено про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

17.04.2018 року з 09.00 до 10.00 години, згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Єланецького бюро правової допомоги на I півріччя 2018 рік, який функціонує в Єланецькому районному відділі ДВС ГТУЮ в Миколаївській області відбувся прийом громадян керівником Єланецького бюро правової допомоги Іриною Котенко та начальником Єланецького відділу ДВС Валявським В.В. На прийом звернулось дві особи. Питання стосувалися виконання судового рішення, а саме: строк пред’явлення виконавчого листа до виконання та питання щодо набуття громадянства України. Фахівець бюро вивчивши та проаналізувавши питання надала вичерпну консультацію. Також клієнту були вручені буклети Я МАЮ ПРАВО та візитки з координатами Єланецького бюро правової допомоги.

18.04.2018 року в телефоному режимі до Веселинівського бюро правової допомоги звернулося 1 особа, з питанням щодо внесення змін до актового запису цивільного стану. Працівником бюро було надано роз’яснення по даному питанню.

18.04.2018 року о 09.00 ранку головний спеціаліст Доманівського бюро правової допомоги Бойченко М.А., спільно з начальником Доманівського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області, Хоменко О.М., провели спільний прийом громадян. На прийом звернулося 2 особи з питань цивільного законодавства.

Також під час прийому узгодили графік роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на 2018 рік. Всіх присутніх було проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», та вручено інформаційні буклети

18.04.2018 року в приміщенні Южноукраїнського міського центру зайнятості, було проведено робочу зустріч начальника Южноукраїнського бюро правової допомоги  Зоткіною Ганною Вікторівною,  з директором Южноукраїнського міського центру зайнятості Ретюнських Ольгою Сергіївною та провідним юрисконсультом Мачковою Оксаною Петрівною. Під час зустрічі було обговорено основні положення законодавства про зайнятість, модернізацію та розвиток державної служби зайнятості, застосування нових методів та технологій, спрямованих на запобігання довготривалому безробіттю, змін у сфері надання послуг. Також, завдяки плідній співпраці центру зайнятості та Южноукраїнського бюро правової допомоги, було обговорено план лекцій та семінарів на ІІ квартал 2018 року. Наприкінці зустрічі було залишено візитівки з координатами бюро  та буклети загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України  «Я МАЮ ПРАВО».

Вся інформація вчасно розміщувалась на офіційних сторінках Вознесенського МЦ в соціальних мережах. Невиконаних зобов’язань перед суб’єктами надання БВПД, адвокатами, іншими фізичними чи юридичними особами немає.

Скарг на діяльність працівників Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги не надходило.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1037112
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
141
948
2959
1028285
15595
26214
1037112

Ваш IP: 162.158.79.216
Время: 2019-09-18 02:14:37
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua