Станом на 16.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість 1 473 050,50 грн.


   

Інформація за період роботи з 17 лютого по 16 березня 2018 р. Вознесенського місцевого центру з надання БВПД

В період з 17.02.2018 року по 16.03.2018 року включно до Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги та підпорядкованих йому Бюро правової допомоги звернулося на прийом всього 628 особи. На кожне звернення було надано обґрунтовані юридичні консультації з наявних питань. За результатами розгляду звернень, у вказаний період було видано 70 наказів про надання вторинної правової допомоги. Всі дії здійснено в передбаченій законом формі та строки.

17.02.20180 року на центральній площі м. Вознесенськ відбулося святкування Масляної, організоване міською владою. Жителі міста та району прийняли активну участь у запропонованих змаганнях і конкурсах. Не оминули свято і працівники Вознесенського місцевого центру з надання БВПД. Громадянам розповіли про їх права і механізми їхнього захисту, про дію правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО, про діяльність центру та бюро. Також вознесенцям роздано буклети ЯМП та з інших правових питань, що виявилися вчасними та корисними, як зазначили громадяни.

19.02.2018 року головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги проведено семінар для секретарів сільських рад. Темою семінару є: Указ Президента України «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»Головний спеціаліст  наголосила, що метою даного проекту є підвищення рівня правової свідомості та культури населення, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя. По закінченню заходу кожен з присутніх отримав інформаційні буклети «Я МАЮ ПРАВО».

19.02. 2018 року з 09.00 до 10.00 години, згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Єланецького бюро правової допомоги на I півріччя 2018 рік, який функціонує в Єланецькій центральній районній бібліотеці за адресою: смт. Єланець, вул. Соборна, 115 на 2 поверхі у читальному залі., відбувся черговий прийом громадян головним спеціалістом Єланецького БПД Марку О.В. На прийом звернулась одна особа. Питання стосувалося спадкового права, а саме: щодо терміну для вступу в спадщину. Фахівець бюро вивчивши та проаналізувавши питання надала вичерпну консультацію стосовно питання. Також клієнту було вручено буклети Я МАЮ ПРАВО та візитки з координатами Єланецького бюро правової допомоги.

19.02.2018 року начальник Єланецького БПД Ірина Котенко спільно із головою громадської організації Іриною Морозовою та заступником начальника Управління соціального захисту населення Юлією Гавриловою здійснили спільний виїзд до віддаленого населено пункту, села Ольгопіль Єланецького району. Під час виїзду до с.Ольгопіль відбулися збори ветеранів первинної організації. Під час зустрічі обговорювалися соціальні питання громадян, зокрема шляхи поліпшення соціального обслуговування громадян похилого віку та ветеранів за місцем проживання.

19.02.2018 року, в рамках виїзду мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги, керівник відділу «Єланецьке бюро правової допомоги» І.Котенко провела прийом громадян у с. Ольгопіль Єланецького району. На прийом звернулися місцеві мешканці, які потребували консультації з різних правових питань, зокрема, щодо оформлення права власності на земельну ділянку, спадкового права тощо. На всі питання громадяни отримали фахові консультації та роз’яснення.

19.02.2018 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги проведено прийом громадян в приміщенні Кривоозерському районному центрі зайнятості. За отриманням безоплатної правової допомоги звернулось 3 осіб, яким надано консультації та роз'яснення чинного законодавства.
Також працівники бюро проінформували, щодо Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та наголосили, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

19.02.2018 року з метою підвищення рівня знань мешканців селища стосовно своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права, працівник Кривоозерського бюро правової допомоги в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в приміщені Кривоозерському районному центрі зайнятості було розміщено буклети на правову тематику та листівки з координатами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

19.02. 2018 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД розповсюджено буклети " Я МАЮ ПРАВО!" у приміщенні Укрпошти Кривоозерського району Миколаївської області. Загалом було розміщено шість видів буклетів «ЯМП, а саме: * Не знаєш, як вирішити спір? 
* Забирають бізнес? Відбирають майно?
* Вимагають хабара за іспит чи навчання? 
* Як оформити договір оренди землі? 
* Як оформити виплату субсидій? 
* Не сплачуєш аліменти? Наслідки. 

20.02.2018 року згідно графіку дії дистанційного пункту доступу до правової допомоги на базі Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради головним спеціалістом відділу правової інформації та консультацій Вознесенського місцевого центру з надання БВПД здійснено прийом громадян. За консультацією звернулись три особи з наступних питань: порядок спадкування за заповітом, порядок стягнення аліментів на неповнолітню дитину, порядок перерахунку пенсії. Громадянам надано вичерпні консультації та інформаційні матеріали правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО. В приміщенні УпСЗН міської ради розміщено інформаційні плакати з контактними даними.

20.02.2018 року головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги проведено виїзний прийом громадян в Веселинівському відділі Вознесенського об’єднаного управління пенсійного Фонду України Миколаївської області. На прийом звернулася одна особа з питання складання заповіту. Працівником бюро надано роз’яснення по даному питанню.

20.02.2018 року із 09.00 до 10.00 години керівником Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. та начальником Єланецького відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Валявським В. проведено спільний прийом громадян. За консультацією в цей час звернулося дві особи, питання стосувалися земельного права та спадкового права, а саме: сплата податку на землю та отримання свідоцтва на право на спадщину за законом. І. Котенко вивчивши та проаналізувавши питання надала кваліфіковану юридичну допомогу та відповіла на всі запитання.

20.02.2018 року начальник Єланецького БПД Ірина Котенко спільно із головою громадської організації Іриною Морозовою та заступником начальника Управління соціального захисту населення Юлією Гавриловою здійснили спільний виїзд до віддаленого населено пункту, села Возсіятське Єланецького району. Під час виїзду до с. Возсіятське було проведено ряд заходів, а саме:

В приміщенні Возсіятської сільської ради відбулися збори ветеранів первинної організації. Під час зустрічі обговорювалися соціальні питання громадян, зокрема шляхи поліпшення соціального обслуговування громадян похилого віку та ветеранів за місцем проживання.

В приміщені Возсіятської сільської ради відбулася робоча зустріч керівника Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. із фахівцями із соціальної роботи відділу надання соціальних послуг Управління соціального захисту населення Єланецької районної державної адміністрації Пасічник О.В. та Машкін Т.В. Під час зустрічі І.Котенко розповіла про систему безоплатної правової допомоги в Україні в цілому, та зокрема щодо функціонування на території Єланеччини Єланецького бюро правової допомоги. Ознайомила із положенням Закону України « Про безоплатну правову допомогу» в частині категорій осіб, які мають право на отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Під час зустрічі обговорювали питання надання соціальних послуг мешканцям села Возсіятське та найбільш гострі проблеми з якими громадяни звертаються до фахівців відділу.

20.02.2018 року в рамках виїзду мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги, керівник відділу «Єланецьке бюро правової допомоги» І.Котенко провела прийом громадян у с. Возсіятське Єланецького району. На прийом звернулися місцеві мешканці, які потребували консультації з різних правових питань, зокрема, щодо внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудового розслідування; щодо державної реєстрації права власності на земельну ділянку в ДЗК; щодо перерахунку пенсії державному службовцю; щодо мирової угоди в кримінальному процесі, тощо. На всі питання громадяни отримали фахові консультації та роз’яснення.

20.02.2018 року з метою підвищення рівня знань мешканців селища стосовно своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права, працівник Кривоозерського бюро правової допомоги в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на території селища розповсюдила інформаційні матеріали та листівки з координатами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

20.02. 2018 року заступником начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовською О.Ю. спільно з начальником державної виконавчої служби Гладкевич В.В. проведено спільний прийом громадян. На прийом за правовою допомогою звернулись громадяни з наступних питань : 
-порядок оформлення спадщини без правовстановлюючих документів; 
-порядок стягнення заборгованості по аліментам. По завершенню прийому було розповсюджено буклети " 
Я МАЮ ПРАВО!" та візитівки з контактами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

20.02. 2018 року минає чотири роки з того часу, коли Україна пережила криваві події – розстріл на Майдані. Сотня українців віддала своє життя за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні в бібліотеках району пройшла низка патріотичних заходів в яких прийняв участь працівник Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД . Присутнім громадянам повідомили про роботу та функції Кривоозерського бюро правової допомоги, категорії громадян, які можуть скористатись послугами адвоката, умови отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Всі учасники даного заходу отримали буклети : 

- «Відчуження земельної ділянки у державну чи комунальну власність»;
-«Договір емфітевзису»; 

- «Норми розміщення господарських будівель біля житлового будинку»; 

-«Вимагають хабар за іспит чи навчання?»; 

-«Не знаєш як вирішити спір?»; 

-«Не знаєш як оформити субсидію?»; 

- «Не знаєш як оформити договір оренди землі?»; 

- «Не отримуєш аліменти?» та інформаційні друковані матеріали з контактами органів системи БПД.

21.02.2018 року із 09.00 до 10.00 години керівником Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. та начальником Єланецького відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Більчук О.П., проведено спільний прийом громадян. За консультацією в цей час звернулась одна особа, питання стосувалося цивільного права, а саме: встановлення факту належності правовстановлюючого документа. І. Котенко вивчивши та проаналізувавши питання надала кваліфіковану юридичну допомогу та відповіла на всі запитання. Крім того клієнтам, які звернулися до бюро були надані візитки з координатами бюро та вручено буклети «Я МАЮ ПРАВО».

Керівника відділу «Єланецьке бюро правової допомоги» Вознесенського МЦ з надання БВПД   І.О. Котенко включено до складу комісії з питань захисту прав дитини Єланецької райдержадміністрації. Таким чином, 21 лютого 2018 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, на якій була присутня і керівник Єланецького БПД І.Котенко. На засіданні членами комісії розглянуто ряд питань: про неналежне виконання батьківських обов’язків громадянами по відношенню до малолітніх дітей, надання дозволу на переоформлення спадщини на малолітніх дітей, про позбавлення батьківських прав громадян по відношенню до малолітніх дітей, а також продовження терміну перебування малолітньої дитини в Миколаївському Будинку дитини, про зняття з соціального супроводу сім'ї, згідно з клопотанням районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

21.02.2018 року згідно з розпорядженням Кривоозерської РДА від 24.01.2018р. та від 31.01.2018 р. працівника Кривоозерського бюро правової допомоги включено до складу координаційної ради з питань сім’ї, жінок та дітей при райдержадміністрації та до складу робочої групи по взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

21.02.2018 року згідно з розпорядженням Кривоозерської РДА від 24.01.2018р. та від 31.01.2018 р. працівника Кривоозерського бюро правової допомоги включено до складу координаційної ради з питань сім’ї, жінок та дітей при райдержадміністрації та до складу робочої групи по взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

21.02.2018 року на сайті Кривоозерської РДА в розділі «Безоплатна правова допомога» розміщено інформаційний матеріал на тему: «    Види насильства та куди звертатись, якщо зазнали насильства в сім’ї».

21.02.2018 року на сайті Кривоозерської РДА в розділі «Безоплатна правова допомога» розміщено інформаційний матеріал на тему: «Виїзд дитини за кордон. Процедура та документи.»

22.02.2017 року головний спеціаліст відділу правової консультації та інформації Вознесенського місцевого центру з надання БВПД згідно графіка дії дистанційних пунктів доступу до правової допомоги провела прийом громадян на базі Управління соціального захисту населення Вознесенської районної ради. За консультацією звернулась одна особа з питання соціального забезпечення. По закінченню консультації громадянка отримала інформаційні буклети проекту Я МАЮ ПРАВО. На інформаційних стендах і столах розміщено інформаційні матеріали з різних правових питань, плакати, в тому числі ЯМП та візитівки з контактами МЦ та Бюро. Того ж дня головним спеціалістом відділу правової консультації та інформації Вознесенського МЦ з НБВПД здійснено адресну правову допомогу з питання визнання права власності на спадщину. Окрім правової консультації до відома громадянки доведено про дію правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО

22.02.2018 року в рамках підписаного раніше меморандуму про співпрацю старшим інспектором Братського районного сектору з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України майором внутрішньої служби Фабриковим О.В. та начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено спільний прийом громадян, на який звернувся громадянин В., якого цікавило питання оформлення субсидії. Заявнику надано вичерпні консультації та надано роз’яснення щодо права на вторинну правову допомогу та необхідних документів для цього.
Крім цього, на стендах установи розміщено інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику: «Встановлення факту родинних відносин», «Порядок розірвання шлюбу», «Позбавлення батьківських прав: підстави та порядок розгляду», «Умови призначення і виплат допомоги при народженні дитини», «Встановлення факту належності особі правовстановлюючих документів», «Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати», «Поновлення на роботі …», а також загально
національного правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України « Я МАЮ ПРАВО» - «Не знаєш як вирішити спір?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?», «Яка відповідальність за несплату аліментів?», «Не знаєш як оформити субсидію?», видання "Юстиція відкрита для людей", візитівки з контактними даними Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро.

22.02.2018 року Позитивна практика. Здійснюючи представництво інтересів громадянина , було вжито заходи щодо написання заяви про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, запитів в органи державної влади, архів та до органів місцевого самоврядування.Дана заява була подана до Врадіївського районного суду Миколаївської області і за результатами її розгляду ухвалено рішення про задоволення позовних вимог громадянина в повному об'ємі.

22.02.2018 року заступником начальника Доманівського бюро правової допомоги Єгоровим Д. С. проведено робочу зустріч з директором Доманівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Арматраут Г.І., та фахівцем із соціальної роботи ДРЦСССДМ Кулішовою І.Г..     Під час зустрічі обговорювались основні завдання діяльності бюро та питання можливої подальшої спів праці  ДРЦСССДМ та бюро в проведенні право просвітницької роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують правової допомоги. Також під час зустрічі представник бюро розповів про загально національний право просвітницький проект Міністерства Юстиції України «Я МАЮ ПРАВО». За результатами проведеної зустрічі з Доманівським РЦСССДМ досягнуто домовленості про подальшу співпрацю.

22.02.2018 року згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Кривоозерського бюро правової допомоги з 09.00 до 10.00 години у читальному залі Кривоозерської центральної районної бібліотеки відбувся черговий прийом громадян. На прийом звернулась три особи. Питання стосувалось спадкового та трудового права, а саме: порядок оформлення спадщини та пропущення запису у трудовій книжці. Працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД надано кваліфіковану правову консультацію стосовно зазначеного питання та роздано візитівки з координатами Кривоозерського бюро правової допомоги.

22.02.2018 року з метою формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави, підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громадян захищати свої права, працівником Кривоозерського бюро правової допомоги розміщено інформаційний матеріал про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та інформаційні буклети в приміщені Кривоозерському об’єднаному управлінні пенсійного фонду України в Миколаївській області.

23.02.2018 року заступник начальника Доманівського бюро правової допомоги, був присутній на річному звіті голови Доманівської Районної Державної Адміністрації за 2017 рік та колегії на якій обговорювали стан, тенденції та підсумки соціально-економічного розвитку Доманівського району за 2017 рік. По завершенню колегії друковані матеріали з контактними даними бюро були поширені серед присутніх.

23.02.2018 року заступник начальника Доманівського бюро правової допомоги Єгоров Д.С., провів інформування населення про загальнонаціональний право просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» шляхом розповсюдження буклетів та розклейки контактної інформації в приміщеннях «Укртелекому», «Ощадного банку», та магазинів.

23.02.2018 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги проведено прийом громадян в приміщенні управлінні соціального захисту населення. За отриманням безоплатної правової допомоги звернулось 2особи, яким надано консультації та роз'яснення чинного законодавства.
Також працівники бюро проінформували, щодо Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та наголосили, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. Всі учасники даного заходу отримали буклети : 
- «Відчуження земельної ділянки у державну чи комунальну власність»;
- «Договір емфітевзису»; 
- «Норми розміщення господарських будівель біля житлового будинку»; 
- «Вимагають хабар за іспит чи навчання?»; 
- «Не знаєш як вирішити спір?»; 
- «Не знаєш як оформити субсидію?»; 
- «Не знаєш як оформити договір оренди землі?»; 
- «Не отримуєш аліменти?» та інформаційні друковані матеріали з контактами органів системи БПД.

23.02.2018 року працівниками Первомайського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з надання БВПД в мікрорайоні «Фрегат» м. Первомайська в житлових будинках розміщено буклети «Встановлення факту родинних відносин», «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник» та листівки з контактами та місцезнаходження бюро та Вознесенського МЦ з надання БВПД.

23.02.2018 року начальник Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіна Ганна в Комунальному закладі "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Южноукраїнська" (Університет ІІІ віку) провела лекцію на тему: "Батьківство. Позбавлення батьківських прав".

26.02.2018 року у приміщенні управління "Одеська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа" Координаційного центру з надання правової допомоги відбулась друга робоча зустріч з працівниками місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему "Як не втратити спадщину. Покроково". Під час заходу розглядались теоретичні та практичні аспекти спадкування за законом. Фахівці відділу правової консультації та інформації та відділу представництва Вознесенського місцевого центру з надання БВПД прийняли участь в обговоренні актуальних правових питань клієнтів, які звертаються за правовою допомогою щодо оформлення спадкових прав та виконували цікаві практичні завдання з розробки інформаційних матеріалів у форматі "питання - відповідь" з зазначеної теми. Результатом обміну досвідом стане створення нових інформаційно-методичних матеріалів, котрі допоможуть у майбутньому ефективніше вирішувати питання спадкового права.

26.02.2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правоосвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» та з метою підвищення правової свідомості українців, в приміщенні Врадіївського районного військового комісаріату, працівниками Врадіївського бюро правової Вознесенський місцевий центр з надання БВПД допомоги були розміщені інформаційні буклети та контактні дані Врадіївського бюро правової допомоги та Вознесенського МЦ з НБВПД. Інформаційнй буклети з питань:«Не знаєш, як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Як оформити договір оренди землі?», «Не сплачуєш аліменти?», «Реалізація права учасників АТО на землю і житло», «Пільги учасникам бойових дій та особам прирівняних до них», «Укладення та припинення контрактів військовими під час АТО».

26.02.2018 року з 09.00 до 10.00 години, згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Єланецького бюро правової допомоги на I півріччя 2018 рік, який функціонує в Єланецькій центральній районній бібліотеці відбувся черговий прийом громадян головним спеціалістом Єланецького БПД Марку О.В. На прийом звернулась одна особа. Питання стосувалося сімейного права, а саме: щодо зміни розміру аліментів. Фахівець бюро вивчивши та проаналізувавши питання надала вичерпну консультацію стосовно питання

26.02.2018 року на офіційному веб-сайті бібліотеки в колонці «Правова допомога» у вкладці «Роз’яснення із правових питань» опубліковано актуальні консультативні статті на тему: «Що робити у випадку втрати трудової книжки?», « Нові засоби примусового стягнення боргів за аліментами з недобросовісних батьків» та «Виселити не можна залишити: як зняти з реєстрації особу із Вашого житла». Ознайомитися із даними публікаціями можливо за посиланням: http://www.elaneclibrary.tk/index.php/pravova-dopomoga/rozyasnennya-iz-pravovikh-pitan

27.02.2018 року з метою підвищення рівня знань мешканців селища стосовно своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права, працівник Кривоозерського бюро правової допомоги в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО!» на території селища розповсюдила інформаційні матеріали та листівки з координатами Вознесенський місцевий центр з надання БВПДта бюро.
В рамках виконання плану заходів Всеукраїнського просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та у зв’язку з тим, що не всі громадяни мають можливість особисто звернутися за правовою допомогою до Кривоозерського бюро правової допомоги 
Вознесенський місцевий центр з надання БВПД , 27 лютого, в рамках виїзду мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги, заступник начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД  О.Ю.Кернасовська провела прийом громадян у с. Бурилове Кривоозерського району. На прийом за правовою допомогою звернулись громадяни з наступних питань: 
- порядок внесення запису до трудової книжки; 

- порядок оформлення житлових субсидій;

-порядок збільшення розміру аліментів на утримання дитини;
- порядок розірвання договору оренди землі(земельного паю).
По завершенню прийому було розповсюджено буклети " 
Я МАЮ ПРАВО!" та візитівки з контактами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

28.02.2018 року в рамках виконання плану заходів загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та з метою підвищення спроможності громадян захищати свої права у повсякденному житті, працівниками Врадіївського бюро правової допомоги в приміщенні Врадіївського відділення поштового зв’язку «Укрпошта» було розповсюджено інформаційні матеріали з контактними даними бюро. 
Крім того, в поштовому залі для громадян, розміщено інформаційні методичні рекомендації з питань: 

-Вимагають хабара за іспит чи навчання?;

- Не знаєш, як вирішити спір?;

- Не знаєш, як оформити договір оренди землі?;

- Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини;

- Поновлення на роботі незаконно звільненого працівника;

- Зняття з реєстрації місця проживання;

- Встановлення факту родинних відносин.

28.02.2018 року начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги було проведено інформаційну компанію у ТОВ "Гранд Інвест Сервіс" Критий ринок м.Южноукраїнськ. Працівникам було роз'яснено порядок отримання безоплатної правової допомоги, категорії осіб, яким надається безоплатна вторнна правова допомога а також було роздано візитівки з координатами бюро та буклети загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерва юстиції України "Я МАЮ ПРАВО".

01.03.2018 року згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Кривоозерського бюро правової допомоги з 09.00 до 10.00 години у читальному залі Кривоозерської центральної районної бібліотеки відбувся черговий прийом громадян. На прийом звернулась одна особа. Питання стосувалось порядку укладання та правові наслідки договору дарування. Працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД надано кваліфіковану правову консультацію стосовно зазначеного питання та роздано візитівки з координатами Кривоозерського бюро правової допомоги.

01.03. 2018 року з метою формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави, підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громадян захищати свої права, для жителів селища Криве Озеро працівником Кривоозерського бюро правової допомоги розміщено інформаційний матеріал про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та інформаційні буклети на території смт Криве Озеро.

01.03.2018 року по запрошенню Первомайської міськради Первомайське бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з надання БВПД були присутні на черговій сесії Первомайської міської ради сьомого скликання. На сесії було розглянуто питання стосовно комунальної власності територіальної громади міста Первомайська, які підлягають приватизації у 2018 році, передачу транспортного засобу, ряд рішень стосовно земельних питань, життєдіяльності міста, надання матеріальної допомоги громадянам, фінансування у 2018р. тощо. По завершенню працівники Первомайського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з надання БВПД серед присутніх відповідно до загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» поширили 6 видів буклетів та листівки з контактами та місцезнаходженням бюро та центру.

02.03.2018 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено флешмоб на підприємствах селища. Так, у цех телекомунікаційних послуг № 11 (Укртелеком) та відділенні поштового зв'язку №1 Братське Центру поштового зв'язку №3 м.Первомайськ Миколаївської дирекції Публічного акціонерного товариства "Укрпошта" розміщено інформаційні матеріали на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» : «Не знаєш як вирішити спір?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?», «Яка відповідальність за несплату аліментів?», «Не знаєш як оформити субсидію?», всього одинадцять видів буклетів, та візитівки з контактними даними Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро.

02.03.2018 року в рамках виконання плану заходів Всеукраїнського просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» фахівці Єланецького бюро правової допомоги Ірина Котенко та Олена Марку на центральній площі в смт. Єланець Миколаївської області провели вуличну інформаційну компанію в ході якого вручали громадянам буклети «Я МАЮ ПРАВО» шести видів, інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей», візитки з координатами Єланецького БПД та буклети із правовими консультаціями розроблені працівниками системи безоплатної правової допомоги.

02.03.2018 року працівники Первомайського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з надання БВПД були присутні на засіданні Первомайського центру допомоги учасникам АТО. На засіданні голова центру допомоги учасникам АТО прозвітував пророблену роботу за рік, розгянуто питання заміни голови та заступника центру допомоги учасникам АТО також були обговорені проблемні питання з якими звертаються учасники АТО.         По завершенню засідання відповідно до загальнонаціонального правопросвітиницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» працівники Первомайського бюро правової допомоги поширили серед присутніх 6 видів буклетів «Я МАЮ ПРАВО» та листівки з контактами та місцезнаходженням бюро та Вознесенського МЦ з надання БВПД.

02.03.2018 року начальник Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіна Ганна в Комунальному закладі "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Южноукраїнська" (Університет ІІІ віку) провела лекцію на тему: "Обов'язок дітей утримувати батьків " а також було роздано буклети загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО".

05.03.2018 року згідно графіка дії дистанційних пунктів доступу до правової допомоги начальником відділу представництва Вознесенського місцевого центру з надання БВПД проведено черговий прийом громадян на базі Вознесенського ОУПФУ. За роз'ясненнями з правових питань звернулось дві особи. Громадяни отримали роз'яснення про порядок призначення пенсії та спадкування за заповітом. Також надано інформацію про правопросвітницький проект Мін'юсту Я МАЮ ПРАВО.

05.03.2018 року відповідно до графіку роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги начальник Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук О.Ю. здійснила прийом громадян у Врадіївському районному центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді. Так, на даний прийом звернулось двоє громадян Карпенко Ю.Р., Белінська О.О. по питанню отримання соціальної допомоги. Адамчук О. повідомила, щодо порядку звернення та переліку документів, які потрібно подавати для призначення соціальної допомоги зазначивши, що уповноважений представник сім’ї подає управлінню соціального захисту населення такі документи як: заяву; документ, що посвідчує особу уповноваженого представника сім’ї; довідку про склад сім’ї; декларацію про доходи та майно (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї); довідку про наявність та розмір земельної частки (паю). При цьому, орган праці та соціального захисту населення видає уповноваженому представнику сім’ї повідомлення про прийняття заяви та документів із зазначенням дати прийняття. Рішення про призначення такої допомоги або про відмову в її наданні приймається управлінням соціального захисту населення протягом десяти календарних днів. По закінченню заходу в пиміщенні Врадіївського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді були розміщенні інформаційні матеріали «Я МАЮ ПРАВО!».

05.03.2018 року з 09.00 до 10.00 години, згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Єланецького бюро правової допомоги відбувся черговий прийом громадян головним спеціалістом Єланецького БПД Марку О.В. На прийом звернулось дві особи. Питання стосувалося сімейного права, а саме: щодо складення позовної заяви про зміну розміру аліментів та кримінального права, а саме: щодо закриття кримінального провадження.

05.03.2018 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги проведено прийом громадян в приміщенні Кривоозерському районному центрі зайнятості. За отриманням безоплатної правової допомоги звернулось одна особа, яким надано консультації та роз'яснення чинного законодавства.
Також працівники бюро проінформували, щодо Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та наголосили, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. По закінченню прийому громадянам було роздано буклети " 
Я МАЮ ПРАВО!" та візитівки з контактами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

05.03.2018 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД проведено вуличне інформування для жителів селища Кривого Озера з питань доступу до безоплатної правової допомоги. Громадянам розповідали про роботу та функції Кривоозерського бюро правової допомоги, категорії населення, які мають можливість скористатись послугами адвоката, умови отримання безоплатної вторинної правової допомоги.  Громадянам було роздано буклети " Я МАЮ ПРАВО!" та візитівки з контактами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

05.03.2018 року працівники Первомайського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД за запрошенням Первомайської міськради були присутні на розширеній апаратній нараді Первомайської міської ради. На нараді було розглянуто питання життєдіяльності міста, піднято питання стосовно захворювань та закриття шкіл на карантин також були підведені підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за лютий 2018 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у березні 2018 року. По закінченню наради відповідно до загальнонаціонального правопросвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО» працівники бюро поширили 6 видів буклетів « Я МАЮ ПРАВО» та листівки з контактами центру та бюро серед присутніх.

05.03.2018 року начальником Южноукраїнського бюро правової домопомоги Зоткіною Ганною було проведено робочу зустріч з керівником відділення банку "Креді Агріколь" Рескоале Юлією Василівною. В ході зустрічі, було обговорення шляхи надання безоплатної правової допомоги, категорії осіб, яким надається безоплатна вторинна правова допомога, а також, було залишено для працівників відділення та клієнтів банку візитівки з координатами бюро та буклети загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО".

06.03.2018 року з метою розширення правової свідомості громадян України на сайті інформаційно-аналітичного порталу "Вознесенськ онлайн" розміщено інформацію «Позбавлення батьківських прав: підстави та порядок розгляду (пам’ятка)».

06.03.2018 року працівники Вознесенського МЦ з НБВПД прийняли участь в робочій зустрічі з питань протидії домашньому насильству, організовану працівниками Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД.

06.03.2018 року керівництво Вознесенського МЦ з НБВПД прийняло участь в засіданні круглого столу з питань пропозиції щодо удосконалення положень законодавства у сфері надання безоплатної правової допомоги в частині її якості, організовану працівниками Регіонального центру з НБВПД.

06.03.2018 року з 09:00 по 10:00 год. в приміщенні Врадіївського районного центру зайнятості відповідно до графіку роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги начальник Врадіївського бюро правової допомоги Адамчук О.Ю. здійснила прийом громадян. Так, на даний прийом громадяни не звертались, під час даного заходу Адамчук О.Ю. разом із директором центру Григор̓євою Н.І. обговорили питання щодо активізації в проведенні роботи, що передбачає надання безоплатної правової допомоги громдянам що знаходяться на обліку в РЦЗ під час роботи дистанційного пункту. По закінченню заходу в пиміщенні Врадіївського районного центру зайнятості були розміщенні інформаційні матеріали «Я МАЮ ПРАВО!» та контактні дані Врадіївського бюро правової допомоги.

06.03.2018 року з 10.00 до 11.00 години, згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до правової допомоги, головний спеціаліст Врадіївського бюро правової допомоги Гулько І. здійснила прийом громадян у Управлінні соціального захисту населення Врадіївської районної державної адміністрації Миколаївської області. На прийом звернулась одна особа. Питання стосувалося порядку перерахування пенсії. Працівником бюро надано кваліфіковану правову допомогу із зазначеного питання. По закінченню заходу для працівників та клієнтів Управління соціального захисту населення населення Врадіївської районної державної адміністрації Миколаївської області було розміщено інформаційний матеріал про Всеукраїнський правоосвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО» та візитівки з контактними даними бюро.

06.03.2018 року з метою виконання плану заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою інформування громадян щодо їх прав та механізмів їх захисту. Працівники Доманівського бюро правової допомоги здійснили виїзд до с. Маринівка, Доманівського району.

     В ході даного виЇздного заходу представники бюро завітали до Маринівського професійного аграрного ліцею, та провели робочу зустріч з працівниками даного закладу. В ході зустрічі фахівці бюро повідомили про роботу та функції Доманівського бюро правової допомоги, категорії громадян, які можуть скористатись послугами адвоката, умови отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Всі учасники даного заходу отримали буклети " Я МАЮ ПРАВО!"

06.03.2018 року працівники Доманівського бюро правової допомоги спільно із старшим інспектором Доманівського РВ з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, майором внутрішньої служби Шейко О.І., провели робочу зустріч з заступником директора з навчально-виховної роботи Маринівського професійного аграрного ліцею Богдановою Аллою Миколаївною. В ході проведення даної робочої зустрічі на обговорення було винесення ряд питань актуальних на даний час, що стосується підліткової злочиності. Адже проблема підліткової злочинності стоїть не тільки перед працівниками міліції, а і перед всім суспільством в цілому, бо підлітки - це діти, а діти наше майбутнє. Нажаль наша держава та окремі батьки не в змозі турбуватися належним чином про дітей. Якщо зануритись глибше, то можна побачити, що у них повністю змінилися норми, цінності, установки, атрибути, проведення дозвілля та обрання професії. В кінці зустрічі присутнім було повідомлено про загальнонаціональний право просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», та розповсюджені інформаційні буклети.

06.03.2018 року з метою виконання плану заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою інформування громадян щодо їх прав та механізмів їх захисту. Головний спеціаліст Доманівського бюро правової допомоги Бойченко М.А., розповсюдив інформаційні буклети «ЯМП» та буклети з контактною інформацією про місцезнаходження бюро в гуртожитку №3 Маринівського ПАЛ ( професійно аграрного ліцею ).

06.03.2018 року із 09.00 до 10.00 години керівником Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. та начальником Єланецького відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Валявським В.А. проведено спільний прийом громадян. За консультацією в цей час звернулося чотири особи, питання стосувалися сімейного права та виконання судових рішень.

06.03. 2018 року працівник Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД прийняла участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 95- річниці утворення Кривоозерського району. Присутнім громадянам повідомили про роботу та функції Кривоозерського бюро правової допомоги, категорії громадян, які можуть скористатись послугами адвоката, умови отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Всі учасники даного заходу отримали буклети : 
- «Відчуження земельної ділянки у державну чи комунальну власність»;
- «Договір емфітевзису»; 

- «Норми розміщення господарських будівель біля житлового будинку»; 
- «Вимагають хабар за іспит чи навчання?»; 

- «Не знаєш як вирішити спір?»; 

- «Не знаєш як оформити субсидію?»; 

- «Не знаєш як оформити договір оренди землі?»; 

- «Не отримуєш аліменти?» та інформаційні друковані матеріали з контактами органів системи БПД.

06.03.2018 року з метою підвищення рівня знань мешканців селища стосовно своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права, працівник Кривоозерського бюро правової допомоги в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в приміщені Кривоозерської райдержадміністрації було розміщено буклети на правову тематику та листівки з координатами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

06.03.2018 року відповідно до графіку мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги директором Вознесенського місцевого центру з надання БВПД Сторчаком С.О., начальником Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіною Г.В. та начальником Арбузинського РВ ДВС ГТУЮ у Миколаївській області Макухою Я.С. було здійснено виїзд до с. Агрономія Арбузинського району для проведення прийому громадян на базі Агрономійської сільської ради. На прийом громадян звернулось дві особи з питань земельного законодавства. Зоткіною Ганною в приміщенні сілької ради було залишено візитівки з координатами Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та бюро а також буклети загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО".

07.03.2018 року згідно графіка роботи дистанційних пунктів доступу до системи безоплатної правової допомоги начальником відділу представництва проводився прийом громадян на базі Вознесенського МЦЗ. За консультацією звернулась одна особа стосовно порядку розірвання трудового договору за власним бажанням. Окрім правових роз'яснень громадянці надано інформацію про правопросвітницький проект Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро правової допомоги.

07.03.2018 року фахівці Братського бюро правової допомоги Василий Чорновалюк та Наталья Юдова взяли участь в урочистих заходах, присвячених річниці від дня народження видатного художника слова, патріота України - Тараса Григоровича Шевченка.

Голова райдержадміністрації Кузьміна О.П. та голова районної ради Фесько Т.М. привітали всіх присутніх з 204-ю річницею від дня народження Кобзаря, а вихованці Братського будинку творчості школярів представили театралізовану літературно-музичну композицію. 

По закінченню заходу серед присутніх поширено інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику: «Встановлення факту належності особі правовстановлюючих документів», «Безоплатна передача земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності», «Умови призначення і виплат допомоги при народженні дитини», «Прийняття спадщини, у складі якої є нерухоме майно, у випадку відсутності у спадкоємців правовстановлюючих документів на майно», а також загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» - «Не знаєш як вирішити спір?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?» та візитівки з контактними даними Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро.

07.03.2018 року з метою виконання плану заходів щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою інформування громадян щодо їх прав та механізмів їх захисту. Головний спеціаліст Доманівського бюро правової допомоги провів вуличне інформування населення на вулицях та в магазинах с. Маринівка, Доманівського району.

07.03.2018 року керівником Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. та начальником Єланецького відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Більчук О.П. проведено спільний прийом громадян. За консультацією звернулася одна особа, питання стосувалися спадкового права, а саме щодо місця відкриття спадщини та спадкування за законом

07.03.2018 року керівником Єланецького бюро правової допомоги Котенко І.О. в приміщені Центру надання адміністративних послуг, яке знаходиться за адресою: смт.Єланець, вул. Паркова 15/1 на другому поверсі було розміщено інформаційні матеріали, а саме: буклети «ЯМП» шести видів, інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей», буклети із правовими консультаціями та візитки із координатами Єланецького БПД.

12.03.2018 року провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Братського районного центру зайнятості Олександром Неговорою спільно з начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком проведено семінар для безробітних. Також присутніх поінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України « Я МАЮ ПРАВО» та роздано відповідні інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику: «Встановлення факту родинних відносин», «Встановлення факту належності особі правовстановлюючих документів», «Безоплатна передача земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності», «Порядок розірвання шлюбу», «Позбавлення батьківських прав: підстави та порядок розгляду», «Умови призначення і виплат допомоги при народженні дитини», «Прийняття спадщини, у складі якої є нерухоме майно, у випадку відсутності у спадкоємців правовстановлюючих документів на майно», «Поновлення на роботі незаконно звільненого працівника», «Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати», «Зняття з реєстрації місця проживання», «Виселення з квартири без надання іншого жилого приміщення та Позбавлення особи права користування жилим приміщенням», «Твої права – Твій захист (правові орієнтири для кожної дитини)», а також загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» - «Не знаєш як вирішити спір?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?», «Яка відповідальність за несплату аліментів?», «Не знаєш як оформити субсидію?» та візитівки з контактними даними Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро.

Того ж дня начальником бюро з метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі проведено прийом громадян у дистанційному пункті доступу на базі Братського РЦЗ. За консультаціями звернулась громадянка Ш. з питання спадкового права, на яке заявниці надано вичерпну консультацію.

12.03.2018 року головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги розповсюджено буклети «Я МАЮ ПРАВО» та контактні дані бюро у відділі ведення державного реєстру виборців Веселинівської райдержадміністрації , що знаходиться за адресою: смт. Веселинове, вул. Мозолевського, 14. 

12.03.2018 року головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги розповсюджено матеріали правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та контактні дані Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро в управлінні соціального захисту населення Веселинівської райдержадміністрації, що знаходиться за адресою: смт. Веселинове, вул. Мозолевського, 14. 

12.03.2018 року працівники Доманівського бюро правової допомоги провели робочу зустріч з персоналом Маринівської сільської ради, а саме з начальником ВОС (військово-облікового столу) сільської ради та касиром. Присутнім повідомили про роботу та функції Доманівського бюро правової допомоги, категорії громадян, які можуть скористатись послугами адвоката, умови отримання безоплатної вторинної правової допомоги. А також в ході розмови заступник начальника Доманівського БПД Єгоров Д.С. повідомив про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», що однією з найголовніших цілей даного проекту є підвищення юридичної грамотності українських громадян. Серед присутніх були поширенні інформаційні плакати та буклети «ЯМП».

12.03.2018 року до Кривоозерського бюро правової допомоги в телефонному режимі звернулася громадянин О., який через проблеми зі здоров’ям, у зв’язку з інвалідністю, не має змоги самостійно відвідати приймальню бюро, що знаходиться за адресою: смт Криве Озеро вул. Кобзара,42 для того, щоб отримати правову допомогу. Питання стосувалося представлення інтересів в суді для захисту майнових прав на нерухоме майно. Цього ж дня, працівники бюро відвідали клієнта з обмеженими можливостями за адресою його проживання, ознайомилися із документами та прийняли звернення про надання БВПД.

13.03.2018 року працівники Вознесенського місцевого центру з надання БВПД провели робочу зустріч з працівниками Прибужанівської сільської ради стосовно питань пенсійної реформи та розмістили інформаційні буклети проекту Я МАЮ ПРАВО на стендах та столах в приміщенні ради для самостійного ознайомлення громадян. Того ж дня в приміщенні магазину с. Прибужани Вознесенського району розміщено візитівки Вознесенського МЦ з НБВПД та Бюро, а також буклети і плакати з правових питань ЯМП.

13.03.2018 року з метою підвищення правової обізнаності громадян у головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги проведено інформування громадян щодо діяльності Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Веселинівського бюро. Крім того, поширено буклети «Я МАЮ ПРАВО» та «БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ: Ваш юридичний провідник».

13.03.2018 року головним спеціалістом Веселинівського бюро правової допомоги серед працівників Веселинівської райдержадміністрації, розповсюджено матеріали правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та контактні дані Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та бюро.

13.03.2018 року начальник Єланецького бюро правової допомоги І.Котенко в приміщенні Єланецької районної центральної бібліотеки для студентів Єланецького професійного аграрного ліцею провела лекцію на тему: «Що важливо знати про адміністративну відповідальність неповнолітніх».

13.03. 2018 року відбувся інформаційно-просвітницький захід для безробітних в Кривоозерському районному центрі зайнятості на тему: на тему: «Я маю право!», «Доступ до безоплатної вторинної правової допомоги – як спосіб захисту порушених прав» та «Колективний договір, трудовий договір: поняття та порядок укладання». Виконуюча обов’язки начальника Кривоозерського відділу бюро правової допомоги Олена Кернасовська прийняла участь в інформаційному семінарі для безробітних, які перебувають на обліку у Кривоозерському районному центрі зайнятості, аби поінформувати їх стосовно доступу до якісної безоплатної правової допомоги. Виступаюча детально роз’яснила хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу, які саме правові послуги можна отримати в бюро, що потрібно для звернення до бюро.
Олена повідомила про систему безоплатної правової допомоги , право на отримання первинної безоплатної правової допомоги, порядок реалізації права, та право на отримання вторинної правової допомоги. Також в ході лекції дано роз’яснення присутнім про зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

13.03.2018 року працівник Кривоозерського бюро правової допомоги проінформувала безробітних в Кривоозерському районному центрі зайнятості, щодо Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та наголосили, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми ї захисту, також було роз’яснено порядок доступу до безоплатної правової допомоги та коло осіб які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Також працівник розповів відвідувачам центру зайнятості про колективний та трудовий договори про їх поняття та порядок укладання.

13.03.2018 року з метою підвищення рівня знань мешканців селища стосовно своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права, працівник Кривоозерського бюро правової допомоги в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в приміщені Кривоозерському районному центрі зайнятості було розміщено буклети на правову тематику та листівки з координатами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

13.03.2018 року Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року №638-р «Про реалізацію право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у 2017-2019 роках» та наказу Міністерства юстиції України від 16.08.2017 року №2611/5 «Про реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», метою якого є підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб, у Первомайській міській централізованій бібліотечній системі створено правопросвітницьку зону «Я МАЮ ПРАВО!». Це інтерактивний простір у якому кожен бажаючий може ознайомитися із збірниками нормативно-правових актів «Офіційний вісник України» за 2018 рік. Працівники Первомайського Бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з надання БВПД долучились до даного заходу та розмістили плакат «Знаю! Дію! Захищаю!» а також буклети «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Не знаєш, як оформити договір оренди землі?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?»

14.03.2018 року в телефоному режимі до Веселинівського бюро правової допомоги звернулося 1 особа, з питанням щодо розірвання шлюбу. Працівником бюро було надано вичерпну інформацію.

14.03.2018 року згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Єланецького бюро правової допомоги на I півріччя 2018 рік, який функціонує в Єланецькому районному центрі зайнятості відбувся черговий спільний прийом громадян за участю начальника Єланецького бюро правової допомоги І.Котенко та провідного юрисконсульта центру зайнятості О. Гальченко. В цей час на прийом за консультацією звернулось дві особи.

З нагоди відзначення Дня українського добровольця, 14.03.2018 року в Єланецькій районній центральній бібліотеці відбулися заходи приурочені цій даті. На заході були присутні учасники бойових дій (УБД), ветерани війни, та учасники антитерористичної операції(АТО). На зустріч також була запрошена начальник Єланецького бюро правової допомоги І.Котенко. Бібліотекар Л. Тітова та начальник бібліотеки В. Слободніченко привітали присутніх із цією видатною датою. Після цього Ірина Котенко розповіла присутнім про систему безоплатної правової допомоги в Україні, напрями роботи та повноваження, які виконують фахівці системи БПД. Окремо зупинилась на загальнонаціональному просвітницькому проекті «Я МАЮ ПРАВО», вручила буклети «Я МАЮ ПРАВО» та візитки з координатами Бюро.

14.03.2018 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД проведено вуличне інформування для жителів села Бурилове Кривоозерського району з питань доступу до безоплатної правової допомоги. Громадянам розповідали про роботу та функції Кривоозерського бюро правової допомоги, категорії населення, які мають можливість скористатись послугами адвоката, умови отримання безоплатної вторинної правової допомоги.  Громадянам було роздано буклети " Я МАЮ ПРАВО!" та візитівки з контактами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

14.03.2018 року працівником Кривоозерського бюро правової допомоги проведено робочу зустріч з працівником бібліотеки с. Бурилове. Під час робочої зустрічі обговорено порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги та ознайомлено з Всеукраїнським правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!". Також у приміщені бібліотеки села були розповсюдженні буклети " Я МАЮ ПРАВО!" та візитівки з контактами Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та бюро.

15.03.2018 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. в рамках підписаної угоди про утворення дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В., проведено прийом громадян, на який звернулась громадянка Г. по питанню стягнення заборгованості по сплаті аліментів на дитину, заявниці надано відповідну консультацію, крім цього, також роз’яснено порядок отримання тимчасової державної допомоги на випадок ухилення одного із батьків від сплати аліментів. 

Для ознайомлення надано інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО»: «Яка відповідальність за несплату аліментів?», «Не знаєш як вирішити спір?», «Не знаєш як оформити субсидію?» та візитівки з контактними даними Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро.

15.03.2018 року в рамках досягнутих раніше домовленостей та з метою реалізації проекту   PROF-TEST за професією юрист для старшокласників району у Братському бюро правової допомоги проведено захід профорієнтування для молоді.

Цього дня начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Братського районного центру зайнятості Олександром Неговорою проведено зустріч з учнями 11-А класу Братської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Школярів поінформовано щодо системи безоплатної правової допомоги в України, ознайомлено з основними цілями та завданнями діяльності, нормативно – правовою базою діяльності організації.

Учням показано робочі місця працівників бюро та наглядно показано, яким чином проводиться прийом громадян.

Також присутніх поінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України « Я МАЮ ПРАВО», роздано відповідні інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику: «Не знаєш як вирішити спір?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?», «Яка відповідальність за несплату аліментів?», «Твої права – Твій захист (правові орієнтири для кожної дитини)» та візитівки з контактними даними Вознесенського місцевого центру з надання БВПД та Бюро.

15.03.2018 року в рамках виконання плану заходів загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», начальником Врадіївського бюро правової Адамчук О.Ю. та начальником Врадіївського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Чернегою Г. І. проведено спільний прийом громадян. За отриманням безоплатної правової допомоги звернулась одна особа, якої було надано консультацію, з питання що стосувалося сімейного законодавства. Також клієнту було вручено буклети «Я МАЮ ПРАВО» та візитки з координатами Врадіївського бюро правової допомоги та Вознесенського МЦ з надання БВПД.

15.03.2018 року згідно графіка роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги Кривоозерського бюро правової допомоги з 09.00 до 10.00 години у читальному залі Кривоозерської центральної районної бібліотеки відбувся черговий прийом громадян. На прийом звернулась дві особи. Питання стосувалось спадкового та сімейного права, а саме: порядок оформлення спадщини за законом та порядок збільшення розміру аліментів на утримання малолітньої дитини. Працівником Кривоозерського бюро правової допомоги Вознесенський місцевий центр з надання БВПД надано кваліфіковану правову консультацію стосовно зазначеного питання та роздано візитівки з координатами Кривоозерського бюро правової допомоги.

15.03.2018 року з метою формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави, підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громадян захищати свої права, працівником Кривоозерського бюро правової допомоги розміщено інформаційний матеріал про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та інформаційні буклети в управлінні держпродспоживслужби в Кривоозерському районі.

15.03.2018 року начальник Єланецького БПД Ірина Котенко спільно із головою громадської організації Іриною Морозовою та заступником начальника Управління соціального захисту населення Юлією Гавриловою здійснили спільний виїзд до віддаленого населено пункту, села Ясногородка Єланецького району. Під час виїзду до с. Ясногородка відбулися збори ветеранів первинної організації. Під час зустрічі обговорювалися соціальні питання громадян, зокрема шляхи поліпшення соціального обслуговування громадян похилого віку та ветеранів за місцем проживання.

15.03.2018 року в рамках виїзду мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги, керівник відділу «Єланецьке бюро правової допомоги» І.Котенко провела прийом громадян у с. Ясногородка Єланецького району. На прийом звернулися місцеві мешканці, які потребували консультації з різних правових питань, зокрема, щодо впровадження медичної реформи, призначення субсидії на тверде паливо, наслідки укладання договору довічного утримання, місце відкриття спадщини, поховання померлої людини в розрізі останніх нововведень законодавства. На всі питання громадяни отримали фахові консультації та роз’яснення.

 

15.03.2018 року з метою підвищення правової обізнаності громадян  та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО» працівники Первомайського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД в приміщенні Болеславчицької сільської ради розмістили 6 видів буклетів « Я МАЮ ПРАВО».

16.03.2018 року з метою розширення правової свідомості громадян начальником відділу представництва Вознесенського місцевого центру з надання БВПД в приміщенні Вознесенського міськрайонного центру зайнятості прочитано лекцію на тему "Легальна зайнятість". На інформаційних стендах та столах розміщено буклети з різноманітних правових питань та проекту Я МАЮ ПРАВО. Того ж дня, за потребою громадян, було організовано мобільну точку доступу та надано консультації з питання визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

16.03.2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницкого проекту «Я МАЮ ПРАВО» працівниками Первомайського бюро правової допомоги Вознесенського МЦ з НБВПД в приміщенні залізничного вокзалу станції Первомайськ – на – Бузі поширили 6 видів буклетів « Я МАЮ ПРАВО» та розклеїли листівки з контактами та місцезнаходженням бюро та Вознесенського МЦ з НБВПД.

16.03.2018 року начальник Южноукраїнського бюро правової допомоги Зоткіна Ганна в Комунальному закладі "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Южноукраїнська" (Університет ІІІ віку) провела лекцію на тему: "Поняття злочину. Злочин, його види та стадії.Звільнення від покарання. Покарання та його види. Призначення покарання. Звільнення від покарання та його відбування." а також було роздано буклети загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО".

Вся інформація вчасно розміщувалась на офіційних сторінках Вознесенського МЦ в соціальних мережах. Невиконаних зобов’язань перед суб’єктами надання БВПД, адвокатами, іншими фізичними чи юридичними особами немає.

Скарг на діяльність працівників Вознесенського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги не надходило.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1037111
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
140
948
2958
1028285
15594
26214
1037111

Ваш IP: 172.69.63.102
Время: 2019-09-18 02:14:31
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua