Станом на 16.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість 1 473 050,50 грн.


   

Інформаційна довідка про роботу Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги станом на 18.01.2017 р.

За період з 01 по 17 січня 2017 р. до Першого миколаївського місцевого центру всього звернулося 168 осіб.

З них  56 чол. звернулося до офісу місцевого центру безпосередньо, та 112 чол. звернулися до відділів бюро правової допомоги.

Всі клієнти центру отримали консультації та роз’яснення. Прийнято 34 письмових звернень громадян про надання безоплатної вторинної правової допомоги, (з них 7 письмових звернень прийнято у відділах бюро правової допомоги), за результатами розгляду яких було видано  34 наказів директора про надання безоплатної вторинної правової допомоги (з них 7 – через відділи бюро) та 1 - про відмову у наданні БВПД .

             Із загальної кількості осіб, які звернулися з початку року:  89 – чоловіків та 79 -  жінок.

 20.12.2016 року проведено виїзний прийом до Ташинськоїсільської ради Березанського району.

Перший миколаївський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги постійно розширює мережу мобільних консультативних пунктів. На сьогоднішній день Центром відкрито та функціонує 13 консультаційних пунктів:

 

Для інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій

На базі громадської організації «Миколаївська міська організація інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій». Мобільний пункт працює в режимі телефонного дзвінка. Працівники Першого ММЦ здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби: м. Миколаїв, вул. Шевченко, 71, офіс 104.

На базі шпиталю інвалідів війни Миколаївської області. Мобільний пункт працює в режимі телефонного дзвінка. Працівники Першого ММЦ здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби: м. Миколаїв, вул. Київська, 1.

На базі Миколаївського посту для військовослужбовців при Миколаївському міжміському автовокзалі. Кожного четвертого четверга місяця з 08:00 год. до 12:00 год., м. Миколаїв, проспект, Богоявленський, 21

 Для учасників АТО

На базі військової частини А 1574 (73-й морський центр спеціалізованих операцій Військово-Морських Сил України). Кожного другого четверга місяця 10:00 год. до 12:00 год., Миколаївська обл., м. Очаків, вул. ім. О.В. Зінченко.

На базі військової частини А 2428 (Миколаївський обласний шпиталь). Мобільний пункт працює в режимі телефонного дзвінка. Працівники Першого ММЦ здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби за адресою: м. Миколаїв, вул. Урицького, 4.

 Для всіх категорій громадян

На базі Очаківської районної державної адміністрації. Кожного другого четверга місяця з 10:00 год. до 12:00 год. Миколаївська обл, м. Очаків, вул. Соборна, 7а.

На базі Березанської районної державної адміністрації. Кожного третього четверга місяця з 10:00 год. до 12:00 год. Миколаївська область, смт. Березанка, вул. Соборна, 33.

На базі Новоодеської районної державної адміністрації. Кожного четвертого четверга місяця з 10:00 год. до 12:00 год. Миколаївська область, м. Нова Одеса, вул. Соборна, 202.

На базі ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» діє громадська приймальня УГСПЛ. Кожного вівторка та четверга місяця з 10:00 год. до 17:00 год. м. Миколаїв, вул. Севастопільська, 15, кв. 3.

На базі Громадського центру з моніторингу дотримання прав людини. Кожного першого четверга місяця з 13:00 год. до 15:00 год. м. Миколаїв, вул. Спаська, 75А, кабінет 201.

 Для ув'язнених

Ольшанська виправна колонія №53. Миколаївська обл., Миколаївський район, смт. Ольшанське. В силу специфіки закладу та контрольно-пропускного режиму колонії робота мобільного консультативного пункту на території колонії проводиться не рідше 1 разу на місяць, а також у разі потреби – на вимогу засуджених та за попереднім погодженням з адміністрацією виховної колонії.

Миколаївський слідчий ізолятор. м. Миколаїв, вул. Лагерне поле, 5. Мобільний пункт працює в режимі телефонного дзвінка. Працівники Першого ММЦ здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби.

 

Для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Очаківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Працівники Першого ММЦ здійснюють виїзний прийом громадян за адресою: м. Очаків, вул. Соборна, 56.

Фахівцями Першого миколаївського місцевого центру з НБВПД та спеціалістами відділів Бюро правової допомоги активно практикується надання адресної допомоги малозабезпеченим верствам населення, в тому числі особам з інвалідністю. У разі якщо особа, яка звертається за допомогою у наданні безоплатної вторинної правової допомоги, не має змоги самостійно пересуватися, спеціалісти центру здійснюють виїзний прийом додому, для прийняття письмового звернення.

-       20.12.2016 року працівниками Очаківського бюро правової  надана адресна допомога жительці міста Очаків, пенсіонерці 1927 року народження, яка із обмеженими фізичними можливостями та під час візиту було надано консультацію з приводу порядку написання апеляційної скарги та звернень до Генерального прокурора України.

-       16.01.2017 року головний спеціаліст відділу «Березанське бюро правової допомоги» Мельніков Василь відвідав Березанську центральну району лікарню для надання адресної правової допомоги пенсіонерові Ахмет Є.С., що перебуває на стаціонарному лікуванні в хірургічному відділенні. Під час візиту пенсіонера було проконсультовано та прийнято від нього звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги разом з необхідним пакетом документів.

З метою популяризації послуг керівництвом Центру постійно проводяться робочі зустрічі, семінари, круглі столи з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями. Інформація про проведення заходів систематично надається для висвітлення на офіційному сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Миколаївській області.

15.12.2016 року, на запрошення директора Новоодеської центральної районної бібліотекиДронової Т.А., головний спеціаліст відділу «Новоодеське бюро правової допомоги» Виктория Пушкаревська провела інформаційну годину із студентами Університету III віку. Головний спеціаліст розповіла студентам Університету ІІІ віку про житлові субсидії, як просто отримати субсидію, які саме документи подаються для призначення субсидії та інше.

16.12.2016 року за запрошенням голови Троїцької сільської ради начальник відділу Новоодеське БПД виступив перед депутатами сільської ради з промовою про реалізацію у Новоодеському районі ініціатив Міністерства юстиції України, а саме запровадження якісної правової допомоги на безоплатній основі. У виступі наголошено на тому, що держава гарантує визначеній категорій громадян їх право на отримання БПД, написання процесуальних документів, доступ до сервісів юстиції та ін.

20.12.2016р. головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної допомоги та роботи з адвокатами Центру провела лекцію для студентів Університету ІІІ віку у відділі соціальної допомоги в дома Центрального району Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на тему: «Порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги». Юлія розповіла присутнім про те, що таке первинна і вторинна правова допомога, як її отримати, в яких випадках особі буде відмовлено у наданні, куди необхідно звернутись для: консультування, вирішення питань цивільних справ або захисту у разі кримінального вчинення злочину чи адміністративного правопорушення. Зазначила, які документи необхідно надати до Центру та розповіла про процедуру призначення адвоката.

12.2016 року начальник відділу «Березанське БПД»  відвідала Ташинську сільську раду Березанського району, де ознайомила колектив сільської ради з питанням щодо права жителів громади на БПД та порядок їх реалізації. Також висвітлила питання про підстави та порядок надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, державні гарантії на правову допомогу.

21 грудня 2016 рокуголовний спеціаліст відділу «Березанське бюро правової допомоги»  прийняв участь в інформаційному семінарі для безробітних, які перебувають на обліку в Березанському районному центрі зайнятості на тему: «Громадські та інші роботи тимчасового характеру.

21.12.2016 року начальником відділу Новоодеську БПД проведено роз'яснення з приводу функціювання бюро правової допомоги у районному коммунальному підприємстві Бюро технічноїі нвентаризації. До відома працівників було доведено інформацію про порядок отримання БПД, категорії громадян, якімають на неї право, зміни до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" в частині розширення категорій громадян, які матимуть доступ до безкоштовних правових послуг.

21 грудня 2016 року заступник начальника відділу «Очаківське бюро правової допомоги» провела лекцію для студентів Університету третього віку при територіальному центрі з надання соціальних послуг (соціальної допомоги) м. Очаків на теми: «Спадкування за законом». Під час лекції було обговорено, особливості спадкування за законом, спадкові черги, порядок спадкування за правом представлення, розміри часток у спадщині спадкоємців за законом. Також Валерія Кутюхіна провела анкетування щодо найбільш актуальних тем, що цікавлять студентів Університету третього віку та відповіла на запитання присутніх, які їх найбільше цікавили.

23 грудня 2016 року головним спеціалістом відділу «Новоодеського бюро правової допомоги»   проведено робочу зустріч з начальником Інформаційнно-консультаційного центру «Правильное решение» в м. Нова Одеса Сіліним Денисом Олександровичом. Під час зустрічі мова йшла про основні завдання діяльності бюро, були вручені буклети «що таке безоплатна правова допомога, та як її отримати» та «10 популярних запитань про нові тарифи і субсидії».

26 грудня 2016 року заступник начальника відділу «Очаківське бюро правової допомоги» провела правове навчання для соціальних працівників Територіального центру з надання соціальних послуг (соціальної допомоги) м. Очаків на теми: «Порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги». Було обговорено, що таке первинна та вторинна правова допомога, категорії клієнтів, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, порядок її отримання.

27 грудня 2016 року головним спеціалістом відділу «Березанського бюро правової допомоги»  проведено робочу зустріч з новопризначеним прокурором Березанського відділу Першої миколаївської міської прокуратури Миколаївської області Книрш Євгенієм Валентиновичем. Під час зустрічі мова йшла про основні завдання діяльності бюро, були вручені буклети «Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник» та «Порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги». Також під час зустрічі обговорювались шляхи щодо подальшої взаємодії в рамках надання безоплатної правової допомоги мешканцям Березанщини.

28.12.2016 року головним спеціалістом Новоодеського бюро правової допомоги продовжено роботу з розповсюдження корисної інформації для громадян у формі буклетів Порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги серед працівників державної сфери. До завідувача сектору з питань державної реєстрації Новоодеської РДА Фомича О.В. доволі часто звертаються з правовими питаннями, відповіді на які може дати Бюро, тому важливо інформувати громадян через органи влади, про шляхи реалізації їхніх конституційних прав.

03 січня 2017 року в приміщенні відділу «Очаківське бюро правової допомоги» відбувся круглий стіл на тему «Реформи 2017 року щодо надання безоплатної правової допомоги». Учасниками круглого столу стали працівники районного відділу Кримінально-виконавчої інспекції та працівники Очаківського бюро правової допомоги.  Під час заходу обговорено найактуальніші питання реформи 2017 року, а саме: Закон України «Про Вищу раду правосуддя», який вніс зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

 Новоодеське бюро правової допомоги продовжує компанію зі співробітництва з органами державної влади, з метою оповіщення громадян про їхнє право на безоплатну правову допомогу. Центр надання адміністративних послуг при Новоодеській райдержадміністрації це той підрозділ, де найчастіше звертаються громадяни з правовими питаннями щодо оформлення нерухомості. 11.01.2017 року на інформаційному стенді установи розміщено буклети «Порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги». В.о. начальника відділу забезпечення ЦНАПу, адміністратор Давідян Е.Б. та державнийреєстратор сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації Литвиненко Н.Є. сприятимуть поширенню відомостей серед заявників про роботу Бюро, шляхом розміщення інформаційних буклетів, статей та інших матеріалів.

12 січня 2017 року заступник начальника відділу «Ольшанське бюро правової допомоги» Максим Кугут взяв участь у  семінарі для безробітних в Миколаївському районному центрі зайнятості. Максим Кугут поінформував про систему БПД, основні завдання та форми роботи бюро, категорії осіб, які мають право на безоплатну правову допомогу.

12.01.2017 року з метою поширення інформації про БПД Новоодеське бюро правової допомоги налагоджує співпрацю з помічником народного депутата України Вадатурського Андрія Олексійовича – Аніщенко О.В., який погодився лобіювати питання проведення спільних прийомів громадян на базі приймальні нардепа.  У приміщені розміщено буклети «Порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги» з адресою бюро.

13.01.2016 року на базі Першого Центру проведено семінар-нараду для працівників Бюро правової допомоги. Спеціалісти центру підвели підсумки результатів діяльності центру за 2016 р., результативні показники Центру, наголошено про розширення кола осіб, які мають право на гарантовану державою безоплатну вторинну правову допомогу. Директор ще раз зупинився про обов’язкове продовження створення виїзних (мобільних) та дистанційних пунктів консультування громадян, зосередив увагу на проведення інтеграції первинної та вторинної правової допомоги в об’єднаних територіальних громадах та проведення правопросвітницької роботи в загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладах, на підприємствах, установах, організаціях та ЗМІ.  Також начальники відділів Центру провели роз’яснення з приводу видачі довіреностей (посвідчень) працівникам Бюро, про порядок другого етапу впровадження системи електронних декларацій та про правила заповнення форми декларації працівниками Центру. Також для працівників Бюро ще раз було проведено наочні уроки та надані практичні поради щодо роботи в системі КІАС.

16.01.2017 року головним спеціалістом відділу «Березанське бюро правової допомоги» Василем Мельніковим було проведено робочу зустріч з директором Територіального центру соціального обслуговування «Надання соціальних послуг» Березанського району.

18.01.2016 року на базі Першого Центру розпочала свою роботу робоча група з розробки Програм безоплатної правової допомоги, з метою створення рівних можливостей для доступу незахищених верств населення до БПД, а в разі необхідності – до правосуддя, для захисту порушених прав в районах, які знаходяться під юрисдикцією Центру та новостворених об’єднаних територіальних громадах.

9.Відповідно до розробленого графіку скайп-зв'язку з бібліотеками Новоодеського, Березанського, Миколаївського, Очаківського районів,              м. Очакова та м. Миколаєва - кожен громадянин, який звернеться до бібліотеки,  зможе отримати консультацію «онлайн». Такі консультації надаються кожного другого та четвертого четверга місяця, починаючи з лютого 2016 року з 14:00 год.до 17:00 год. 12.01.2017 року надано 1 скайп-консультацію з правових питань, щодо порядку призначення пенсії по втраті годувальника.

10.28.12.2016 року між Першим центром та громадською організацією «СХІД. ІНТЕГРАЦІЯ» підписано меморандум про взаємне співробітництво, основною метою якої є задоволення і захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, духовних та інших конституційних прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, членів сімей військовослужбовців та учасників добровольчих територіальних батальйонів, осіб, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, членів сімей, що загинули в зоні АТО та «Небесної сотні».

Також 11.01.2017 року між Першим Центром та Управлінням соціального захисту населення Очаківської міської ради підписано договір про співпрацю, основною метою якого є організація спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості незахищених верств населення, щодо права на безоплатну правову допомогу, шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей та інших заходів.

              11.01.2017 року між Першим Центром та громадською організацією «Очаків за справедливість» підписано меморандум про співпрацю.

 11.01.2017 року між Першим Центром та Міською бібліотекою відділу культури Очаківської міської ради підписано меморандум про співпрацю, основною метою організація та проведення безоплатних онлайн-консультацій у форматі скап-спілкування на базі бібілотеки, поширення інформації про право визначених законодавством категорій осіб на БПД,  організація спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості незахищених верств населення, щодо права на безоплатну правову допомогу, шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, виїзних прийомів та інших заходів.

               16.01.2017 року між Першим Центром та Територіальним центром соціального обслуговування «Надання соціальних послуг» Березанського району підписано Меморандум про співпрацю, що передбачає реалізацію спільних заходів та проектів, а також спільну координацію та забезпечення своєї діяльності з надання повноцінної БПД незахищеним верствам населення.

 

На виконання доручення Міністра юстиції та директора Координаційного центру, з метою активізації інформування населення про надання правової допомоги Центром та з метою поширення серед населення інформації про функціонування системи безоплатної вторинної правової допомоги, впродовж звітного періоду, Першим миколаївським місцевим центром продовжується активна робота щодо вуличного інформування громадян, а саме:

19.12.2016 року начальник відділу «Березанське бюро правової допомоги» провела інформаційну компанію під час проведення святкового заходу в Березанському будинку культури до дня Святого Миколая.

26.12.2016 року головним спеціалістом відділу «Новоодеського бюро правової допомоги» проведено інформування громадян на ринку «Альянс».

28.12.2016 року головним спеціалістом відділу «Березанське бюро правової допомоги»  проведено вуличне інформування громадян в смт. Березанка Миколаївської області.

11.01.2017 року, з метою поширення інформації про функціонування системи БПД серед населення, заступник начальника відділу «Ольшанське бюро правової допомоги» Максим Кугут провів вуличне інформування громадян в мікрорайоні Варваровка Центрального району м. Миколаєва. Під час проведення флешмобу всім учасникам було роздано буклети з контактною інформацією бюро.

 12.15.12.2016 року у прямий ефір вийшла остання передача «Маєте право» в Очаківській районній редакції проводового радіомовлення «Очаківська нива». 

Головний спеціаліст відділу «Очаківське БПД» Лілія Таворська розповіла про «Соціальні гарантії військовослужбовців та учасників бойових дій», де висвітлила питання щодо соціального захисту військовослужбовців та пільг учасникам бойових дій на комунальні послуги, а саме: загальні засади правового регулювання соціального захисту учасників бойових дій; коли надаються пільги? ; хто має право на пільги та які умови їх призначення?; та як надаються пільги за місцем реєстрації чи фактичним місцем проживання?

20.12.2016 року в новинах ТК «Миколаїв» висвітлено проведення круглого столу «Адаптація Переселенців у місцевих громадах» в якому прийняли участь представники Центру. Під час проведення круглого столу представники громадських організацій, органів державної та виконавчої влади, волонтери та переселенці обговорювали проблемні питання внутрішньо переміщених осіб в Україні та в Миколаївській області і шляхи їх вирішення. https://youtu.be/fYCV2aYHPvM

27.12.2016 року в Першому Очаківському громадсько-аналітичному видавництві "Очаків сьогодні" вийшла стаття відділу «Очаківське бюро правової допомоги», присвячена до 100 днів роботи Бюро, де висвітлюються послуги, які надає та заходи, що проводить Бюро.

https://www.facebook.com/1mykolaiv.centr.BVPD/photos/a.525454730943690.1073741830.524122961076867/741664265989401/?type=3

29.12.2016 року в Березанській районній газеті "Березень" №53 (9443) вийшла стаття на тему: "Аліменти на утримання повнолітньої дитини, яка навчається".

https://www.facebook.com/1mykolaiv.centr.BVPD/photos/a.525454730943690.1073741830.524122961076867/743718385783989/?type=3

05.01.2017 року на офіційному сайті Березанської районної державної адміністрації розміщена інформація про вносені зміни до Закону України "Про безоплатну правову допомогу". http://berezanka.mk.gov.ua/ua/news/?id=33333

05.01.2016 рокув Березанській районній газеті №1 (944) від вийшла стаття начальника відділу "Березанське бюро правової допомоги"  Людмили Бенедюк на тему: "Узаконення старих будинків та відумерла спадщина".

https://www.facebook.com/1mykolaiv.centr.BVPD/

12.01.2017 року на офіційному сайті Очаківської міської ради розміщенно оголошення щодо внесення змін до Закону України "Про безоплатну правову допомогу".

https://www.facebook.com/1mykolaiv.centr.BVPD/photos/pcb.748321575323670/748321518657009/?type=3

12.01.2017 року на офіційному сайті Очаківської районної державної адміністрації розміщено інформацію щодо внесення змін до Закону України "Про безоплатну правову допомогу".

http://ochakiv.mk.gov.ua/ua/news/?id=33476

Інформація про проведену Центром роботу постійно висвітлюється на офіційній сторінці “Facebook” Першого миколаївського місцевого центру з НБВПД.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1037075
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
104
948
2922
1028285
15558
26214
1037075

Ваш IP: 162.158.78.41
Время: 2019-09-18 02:11:02
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua