Станом на 16.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість 1 473 050,50 грн.


   

Інформаційна довідка про роботу Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги станом на 17.11.2017 р.

За період з 19 жовтня 2017 р.  по 17 листопада 2017 р. Першим миколаївським місцевим центром з надання БВПД та бюро правової допомоги було зареєстровано всього 1230 звернень клієнтів, надано 1157 правових роз’яснень та консультацій,  у т.ч.  605 особа звернулася до Центру вперше.

274 правових роз’яснень та консультацій надано у головному офісі місцевого центру безпосередньо, та 956 – у відділах бюро правової допомоги Першого центру (Березанське БПД – 205, Новоодеське БПД – 109, Ольшанське БПД – 255  та Очаківське БПД – 387).

За цей період було прийнято 73 письмових звернення громадян про надання безоплатної вторинної правової допомоги, з них 47 звернень прийнято  у головному офісі  та 26 - у відділах бюро правової допомоги).

 

В період 19.10.2017 – 17.11.2017 видано 60 доручень про призначення адвоката та 19 наказів на працівників центру (з них 8 наказів на працівників відділу представництва Першого центру, та 11  наказів - на спеціалістів відділів бюро правової допомоги).

Продовжуємо активну роботу щодо здійснення  виїзних (мобільних) пунктів консультування громадян, у тому числі на виконання розпорядження КМУ від 13.09.2017 р. № 638-р «Про реалізацію проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках», наказів МЮУ стосовно надання інформації про роботу, проведену в рамках пілотного проекту «Я маю право» в частині організації та проведення широкої роз’яснювальної роботи з метою підвищення рівня правової обізнаності землевласників і землекористувачів щодо способів захисту їх майнових прав та надання необхідної правової допомоги.

Так, виїзні прийоми громадян мобільною групою з питань антирейдерського захоплення землі відбулися у жовтні-листопаді 2017 у селах Іванівка, Острівка, Матросівка, Благодатне,  Камянка, Дмитрівка, Солончаки Куцурубської ОТГ  Очаківського району; у селах Тузли, Рибаківка, Коблево,  смт Березанка Березанського району, у Ольшанській ОТГ,  Шостківській та Ковалівській сільській раді Миколаївського району, під час яких надавалися індивідуальні консультації з різноманітних питань як земельного законодавства, так і порядку отримання безоплатної вторинної правової допомоги, та інших питань, тощо.

Спеціалістами Центру та бюро здійснюються постійні спільні прийоми громадян з фахівцями органів місцевого самоврядування, установ та організацій області.

В рамках підписаних Меморандумів про співпрацю, спільні консультування громадян у приміщенні Очаківського міськрайонного відділу ДРАЦС проведені фахівцями Очаківського відділу бюро правової допомоги  01 листопада разом із начальником Очаківського міськрайонного відділу ДРАЦС у Миколаївській області Наталією Сергіївною Леоновою, 03 листопада в приміщенні Очаківського міськрайонного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, за участю начальника Очаківського міськрайонного відділу ДВС Ігоря Вовченка. Під час прийому було надано 9 юридичних консультацій з питань порядок надання БВПД, порядок розподілу стягнутих з боржника грошових сум, арешт і вилучення майна (коштів) боржника, порядок звернення стягнення на кошти та інше майно боржника, порядок поділу спадщини між спадкоємцями, оскарження порушення права користування земельною ділянкою та порядок зміни імені.

03 листопада 2017 року головний спеціаліст відділу "Ольшанське бюро безоплатної правової допомоги" Наталія Прутка спільно з Управлінням Пенсійного фонду України в Миколаївському районі Миколаївської області проведела виїзний прийом громадян до Ольшанської селищної ради. Під час прийому 5 громадянам надано юридичні консультації, що стосувалися звільнення з роботи за власним бажанням та наслідки такого звільнення; нарахування пенсії учаснику АТО,  як здійснюється перерахунок пенсії за віком і за стажем роботи; де можна отримати довідку про заробітну плату, якщо підприємство ліквідоване; та інші.

07 листопада 2017 року головний спеціаліст «Очаківське бюро правової допомоги» Лілія Таворська здійснила виїзний прийом до села Благодатне Чорноморської ОТГ Очаківського району, під час якого громадянам було надано 24 юридичні консультації з актуальних правових питань,  серед яких: гарантії для працівників при розірванні трудового договору, отримання державної субсидії на отримання житлово-комунальних послуг в 2017-2018р., новели пенсійної реформи перерахунку пенсії, порядок написання звернення до органів місцевого самоврядування, порядок державної реєстрації земельної ділянки в державному земельному кадастрі, дострокове припинення договору оренди землі, тощо.

З метою надання адресної  правової  допомоги 15 листопада 2017 року працівники Центру здійснили виїзний прийом до мешканця міста, інваліда першої групи для прийняття звернення, щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги, яке стосується оскарження відмови у наданні доплати до пенсії , як члену "сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни".

1

 

 

З метою розширення можливостей доступу незахищених верст населення до БПД працівники Центру продовжують проводити активну діяльність з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями,
проводяться робочі зустрічі, семінари, круглі столи.  

11-13 вересня начальник відділу представництва  Вікторія Пазурчик прийняла участь у Базовому тренінгу Програми YOUTH WORKER "Молодіжний працівник" -2017р., під час якого  було опрацьовано таки модулі: Молодіжна політика і молодіжна робота; Громада і молодіжна робота в громаді; Компетенції молодіжного працівника, та видано свідоцтво Державного інституту сімейної та молодіжної політики про підвищення кваліфікації.

20 жовтня 2017 року, в рамках проекту "Школа права" для неповнолітніх осіб, які перебувають у Миколаївському слідчому ізоляторі, працівники Центру провели лекцію "Звільнення від відбування покарання (обставини які впливають на вид покарання) УДЗ", 10 листопада -  лекцію на тему "Адміністративне правопорушення. Адміністративна відповідальність".

25 жовтня працівники Центру провели правове навчання та правову гру "Країна мої прав" для учнів 8-11 класів Кам'янської ЗОШ Очаківського району Миколаївської області, під час якої  школярам розповіли про кримінальну відповідальність неповнолітніх, про види покарання при скоєнні кримінального правопорушення неповнолітньою особою, про право захист неповнолітніх у разі скоєння правопорушення тощо. Також, учні згадали про свої права та обов'язки під час правової гри "Країна моїх прав", розділившись на групи, створили уявну країни із своїми назвами, правами, обов'язками та низькою обов'язкових правил, які б вони притримувались у сучасному житті. 

Спеціалісти центру та бюро приймають активну участь у семінарах для безробітних осіб у районних центрах зайнятості та проводять навчання для слухачів Університету ІІІ віку у Територіальних  центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг) установах соціального захисту області.

07 листопада 2017 рокуголовнийспеціаліст відділу правової інформації та консультацій провела черговеправове навчання для слухачів Університету ІІІ віку Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Центрального району на тему: «Огляд основного закону про захист прав споживачів. Основніпроблеми, з якимистикаютьсяспоживачітоварів, робіт і послуг. Досвід європейськихкраїн у регулюванніпитаннязахисту прав споживачів».Під час проведення навчання слухачі активно ставили питання, які безпосередньопов’язані із правами споживачів, а саме, щодо порядку звернення до суду з питаннязахисту та відновленняпорушених прав та механізму судового розгляду таких категорій справ.

09 листопада 2017 р. працівниками Центру проведено публічне звітування  «Розвиток системи безоплатної правової допомоги та підсумки роботи Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 9 місяців 2017 року», який проходив на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова.

 

2

 

  Протягом 7-12 листопада 2017 року начальник відділу представництва Вікторія Пазурчик здійснила навчально-інформаційний візит до м. Берлін, що проходив у рамках проекту "Медіація як рушійна сила порозуміння в українському суспільстві", який реалізується Німецьким дитячим фондом Child Fund Deutschland, Фондом Східна Європа у співпраці з німецькою Громадською організацією «Child Fund Deutschlande»» та за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини. Під час тренінгу Вікторія ознайомилась з досвідом та кращими практиками Німеччини у сфері медіації, ненасильницької комунікації та побудови діалогу між конфліктуючими сторонами, вирішення конфліктів мирним шляхом та налагодження порозуміння. Розглядалися також питання міжкультурної компетенції вирішення конфліктів; ролі миротворчої медіації в конфліктному суспільстві; сприйняття ВПО та їх ролі у миротворенні; можливості використання медитаційного підходу у контексті забезпечення прав ВПО тощо.

3

 

14 листопада на базі міської бібліотеки відділу культури Очаківської міської ради відбувся круглий стіл на тему: «Як органи місцевого самоврядування і держава можуть відповісти на правові потреби громад!?».

 

4

 

Заходи відділу «Очаківське бюро правової допомоги»:

20 жовтня  проведено лекцію для членів громадської організації «Рада ветеранів сіл Іванівка та Яселка» на теми: «Порядок написання звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій, юридичних та фізичних осіб». Під час заходу було обговорено, що таке первинна та вторинна правова допомога, категорії клієнтів, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, порядок її отримання. Також було роз’яснено загальні положення про написання звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій, юридичних та фізичних осіб; види звернень; особливості написання заяв, пропозицій, скарг, клопотань тощо.

Проведено робочу зустріч із старостою Іванівської сільської ради Куцурубської об’єднаної територіальної громади, під час якої роз’яснено про  діяльність Очаківського бюро правової допомоги та  висвітлено основні завдання та цілі, роз’яснено види правових послуг, які надає Бюро, поняття первинної та вторинної правової допомоги, а також категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. 

23 жовтня працівники відділу «Очаківське бюро правової допомоги» разом із працівниками Очаківського міськрайонного центру зайнятості та командирів військових частин міста Очаків, провели семінар для безробітних та УБД на тему: «Укладення контрактів на військову службу», де висвітлили особливості укладення контрактів, переваги військової служби за контрактом, основні права та обов’язки військовослужбовців тощо.

25 жовтня в рамках проекту «Мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги з питань земельного законодавства» працівників апарату Очаківської райдержадміністрації ознайомлено з проектом «Я маю право!» та іншими актуальними проектами органів юстиції. В приміщеннях адміністрації розміщено листівки та інформаційні буклети.

5

02 листопада на базі Очаківської міської бібліотеки начальник відділу «Очаківське бюро правової допомоги» взяла участь у семінарі «Гармонійний розвиток дитини. Формування умов для розвитку вільної особистості». Даний семінар був організований громадською організацією Центр гармонійного розвитку Особистості «СОФІЯ». Під час виступу Валерія Кутюхіна також довела до відома присутніх інформацію про Очаківське бюро правової допомоги. 

06 листопада начальник відділу «Очаківське БПД» взяла участь у оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів Очаківської районної державної адміністрації, під час якої Валерія провела звітування про підсумки роботи Очаківського бюро правової допомоги за 9 місяців 2017 року. В приміщенні відділу «Очаківське бюро правової допомоги» відбулась робоча зустріч з працівниками Очаківського міськрайонного відділу з питань виконання кримінальних покарань та пробації Південного міжрегіонального управління. Під час зустрічі обговорювались проблемні питання надання БПД клієнтам Пробації, які виникають на стадії досудового слідства та у подальшому. Також обговорено подальший план спільних заходів щодо надання безоплатної правової допомоги суб’єктам Пробації. 

07 листопада головний спеціаліст «Очаківське БПД» на запрошення директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Очаківського району провела лекцію для студентів Університету третього віку на теми: «Порядок написання звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій, юридичних та фізичних осіб» та «Новели пенсійної реформи».

 

 Заходи відділу «Березанське бюро правової допомоги»:

25.10.2017 працівниками відділу «Березанське бюро правової допомоги» розповсюджувались інформаційні матеріали про надання БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» серед організацій та установ смт. Березанка Миколаївської області.

30.10.2017 начальник відділу «Березанське БПД»  взяла участь у правовому навчанні для державних службовців Березанської районної державної адміністрації. Людмила розповіла державним службовцям про «Зняття з реєстрації місця проживання в судовому порядку шляхом позбавлення особи права користування жилим приміщенням».

31.10.2017  в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено  інформаційно-роз’яснювальну роботу для працівників Управління соціального захисту населення Березанської районної державної адміністрації. Окрема увага була приділена новому загальнонаціональному право просвітницькому проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

01.11.2017 проведено роботу зустріч з працівниками будинку Стаціонарного відділення для постійного проживання Територального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в с. Тузли Березанського району Миколаївської області.  Під час зустрічі обговорено шляхи співпраці з питань надання безоплатної правової допомоги клієнтам закладу. 

02.11.2017 начальник відділу взяла участь у засіданні Березанської районної державної адміністрації з питання «Розвиток системи безоплатної правової допомоги та підсумки роботи відділу «Березанське бюро правової допомоги».   Підводячи підсумки роботи Бюро за 9 місяців 2017 року, Людмила висловила вдячність за довіру і партнерство присутнім в залі, за участю яких здійснюється розвиток системи БПД не лише в Березанському районі та Миколаївській області.

07.11.2017 проведено правове навчання для працівників Територіального центру соціального обслуговування населення Березанської райдержадміністрації на теми: «Договір оренди землі» та «Протидія насильству в сім'ї».  Розкриваючи першу тему навчання, Людмила розповіла про істотні умови та порядок укладення договору оренди землі, про умови дострокового розірвання договору оренди земельної ділянки, а також роздала інформаційні буклети: «Не знаєш, як оформити договір оренди землі? Захищай свої права!» та «Договір оренди землі».

08.11.2017 прочитано лекцію для слухачів Університету третього віку на тему: «Особливості спадкування за заповітом», на якої слухачі  проінформовані про основні умови спадкування як за законом так і за заповітом, про права спадкодавців під час складання заповіту, умови отримання спадкового майна за заповітом тощо.


6

 

15.11.2017 в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальник відділу провела урок з Правознавства для учнів 10 класу Березанської ЗОШ I-III ступенів на тему: «Юридична відповідальність». Людмила ознайомила школярів з видами юридичної відповідальності, окрему увагу зупинила на адміністративних стягненнях та заходах впливу , які застосовують до неповнолітніх, що здійснили проступок. Розповіла про обставини, що пом’якшують чи обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення. Також, зазначила вік кримінальної відповідальності, розповіла про основні види покарань за вчинені злочини та примусові заходи виховного характеру. 

 

7

 

Заходи відділу «Новоодеське бюро правової допомоги»:

18.10.2017 проведено лекцію для педагогічного колективу Дільничної ЗОШ Новоодеського району про порядок отримання БПД та роз'яснення чинного земельного законодавства.

19.10.2017 на базі Новоодеської центральної районної бібліотеки начальник відділу Новоодеського бюро провів лекцію для учнів Новоодеського професійного аграрного ліцею. Слухачам було повідомлено про основні положення Закону України "Про протидію торгівлі людьми", форми торгівлі людьми, методи вербування та експлуатації людини, небезпечні випадки працевлаштування за кордоном. Також повідомлено про ряд компетентних органів, які реалізують заходи спрямовані на попередження, профілактику та нейтралізацію цього негативного явища.

25 жовтня головний спеціаліст бюро провела зустрічі із викладачами Новоодеської ЗОШ № 3 та із працівниками філії Новоодеської міської бібліотеки з метою висвітлення основних завдань та цілей БВПД; а також  відвідала учнів Новоодеського районного будинку дитячої та юнацької творчості, для вручення подяк, грамот та заохочувальних призів за участь у конкурсі малюнків «Права очима дітей!».

08.11.17 у приміщенні Новоодеської райдержадміністрації пройшло звітування про результати роботи за 3 квартал 2017 року Новоодеського бюро правової допомоги. На захід були присутні постійні партнери Бюро: Новоодеський відділ ДРАЦС, Новоодеський відділ ДВС, Новоодеська ЦРЛ, управління соціального захисту населення Новоодеської РДА, відділ освіти Новоодеської РДА, відділ реєстрації Новоодеської міської ради, Центр сім'ї дітей та молоді, служба у справах дітей Новоодеської РДА, керівники та працівники сттуктурних підрозділів Новоодеської РДА, а також керівник апарату Новоодеської РДА та депутат Новоодеської районної ради Гузан Валентина Степанівна.

 

8  9

 

 14.11.2017 в рамках рейду служби у справах дітей Новоодеської райдержадміністрації та центру з питань дітей сім'ї та молоді "Діти вулиць" начальником відділу Новоодеського бюро було проведено спільний захід для учнів 5-10 класів Кандибинської СЗОШ І-ІІІ ступенів Новоодеського району на тему "Права, обов'язки та відповідальність неповнолітніх", який пройшов з метою попередження злочинності серед юних громадян в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО"!

Також 14.11.2017 року в рамках "РЕЙДУ" служби у справах дітей Новоодеської райдержадміністрації проведено робочу зустріч з керівництвом Кандибинської сільської ради Новоодесього району Миколаївської області, спільно із працівниками служби у справах дітей Новоодеської райдержадміністрації, працівниками Центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді проведено для учнів старших класів Новоінгульської СЗОШ І-ІІІ ступенів ознайомчу лекцію про права, обов'язки, відповідальність неповнолітніх, попередження насилля серед школярів, травлі та булінгу.

 

Заходи відділу «Ольшанське бюро правової допомоги»:

19 жовтня,  25 жовтня, 07 та 15 листопада головний спеціаліст відділу «Ольшанське бюро ПД» Наталія Прутка приймала участь у семінарах для безробітних у Миколаївському районному центрі зайнятості з правовими роз’ясненнями та консультаціями з різноманітних питань .

10

08 листопада в рамках виїзного прийому громадян для працівників с. Трихати Ольшанської об'єднаної територіальної громади проведено правороз'яснювальну роботу щодо порядку отримання БПД, роз’яснено про основні завдання та цілі Бюро правої допомоги. Також в приміщенні сільської ради розміщено чергову інформаційну площадку (стенд).

Під час робочої зустрічі з працівниками Ольшанської селищної ради працівників ради проінформовано про надання БПД: основні завдання та цілі, роз’яснено види правових послуг, які надає Бюро, поняття первинної та вторинної правової допомоги, а також категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Також в приміщенні селищної ради розміщено чергову інформаційну площадку (стенд), на якої розміщено інформацію про основні завдання та функції бюро правової допомоги з контактною інформацією Центру та Бюро.

Проведено правороз’яснювальну роботу серед населення Миколаївського району та робочі зустрічі з працівниками Шостаківської сільської ради та Ковалівської сільської ради Миколаївського району, під час яких в приміщенні рад розміщено інформаційну площадку (стенд) з контактною інформацією Центру та Бюро.

 

Впродовж звітного періоду тривала активна робота щодо вуличного інформування громадян та проведення інших інформаційних компаній, які проводяться під час всіх виїзних прийомів громадян, під час всіх заходів та виступів. Під час інформаційних компаній за період жовтень-листопад 2017 р. було розповсюджено понад 550 інформаційних буклетів, листівок та Кейсов з різноманітних правових питань та з контактною інформацією Центру та бюро.

Позитивний досвід роботи.

-                     04.05.2017 року до відділу «Новоодеське БПД» звернулась громадянка К. з питанням щодо розірвання шлюбу та стягнення аліментів з чоловіка на сина. Головним спеціалістом бюро Вікторією Пушкаревською  було підготовано позовну заяву про розірвання шлюбу та стягнення аліментів. 28.08.2017 року Рішенням Новоодеського районного суду (справа 482/724/17) було задоволено позов в інтересах громадянки К., та виданий виконавчий лист про примусове стягнення аліментів. 24.10.2017 року Вікторія написала заяву громадянці К. до відділу ДВС та відправила для відкриття виконавчогопровадження.

-                     До відділу «Березанське БПД» звернулася жінка за консультацією щодо неможливості внесення інформації. Під час консультації, Віра Григорівна розповіла, що має намір, на підставі рішення суду про визнання права власності на земельну ділянку, внести інформацію до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, але отримала відмову від державного реєстратора у проведенні такої реєстрації, у зв’язку з неналежністю відповідних документів заявниці, а саме в даному рішенні суду в прізвищі позивача було допущено помилку. Центром було призначено її представником головного спеціаліста відділу «Березанське БПД» Василя Мельнікова, який склав заяву про виправлення в рішенні суду описок та з відповідними додатками подав її до Березанського районного суду Миколаївської області. Заяву було повністюзадоволено.

-                     В червні 2017р. до Центру звернулась громадянка Анна А., через свого представника, з питання визнання колишнього члена родини таким, що втратив право на користування майном та примусового зняття його з реєстраційного обліку. Начальником відділу представництва Вікторією Пазурчик було організовано попередню зустріч із довіреною особою, під час спілкування та на підставі наданих документів, дійсно вбачалось порушення право власності заявника, а також, оскільки особа тривалий час не проживала, а сплата комунальних послуг нараховувалась, виникала заборгованість яку необхідно було сплачувати заявнику. Вікторією надано правове роз’яснення щодо того як необхідно діяти, які докази необхідно зібрати для подальшої підготовки позовної заяви для звернення до суду. Після отримання документів було складено позов та подано до суду. Рішенням від 25.09.2017р. позов було задоволено в повному обсязі та визнано особу такою, що втратила прово на проживання в житловому приміщенні заявника.

-                     В липні 2017 року до відділу «Очаківське БПД» звернувся громадянин Володимир Ч. для отримання правової допомоги, що полягала у зверненні до суду про стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної плати та відшкодування моральної шкоди. Працівниками Бюро було надано консультацію та прийнято звернення на безоплатну вторинну правову допомогу, роз’яснено права особи, наголошено перелік документів, які необхідно зібрати для складання заяви окремого провадження для звернення до суду. Відповідно до доручення Центру, Валерією Кутюхіною було складено позовну заяву про стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної плати та відшкодування моральної шкоди та подано до Очаківського міськрайонного суду. Рішенням від 13 вересня 2017р. позовну заяву про стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної плати та відшкодування моральної шкоди – задовольнили частково, а саме – стягнули з роботодавця заробітну плату та моральну шкоду.

-                     В жовтні 2017 року до відділу «Очаківське БПД» звернувся громадянин Сергій Ю. учасник бойових дій, для отримання правової допомоги щодо розірвання шлюбу. Після отримання всіх документів, відповідно до доручення Центру, Валерією Кутюхіною було складено позовну заяву про розірвання шлюбу та подано до Очаківського міськрайонного суду. Рішенням від 06 листопада 2017р. позовну заяву про розірвання шлюбу – задовольнили повністю.

11

-                     У травні 2017 року до відділу «Березанське БПД» звернулась пенсіонерка - Килина Фоківна, жителька села Калинівка Березанського району, Миколаївської області, за допомогою у реєстрації права власності на житловий будинок та присадибної земельної ділянки. Працівниками Бюро було роз’яснено клієнтці порядок передачі громадянам земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) та взято супровід і безпосередню участь у розробці, погодженні, розгляді проекту землеустрою, а також реєстрації в Державному реєстрі права власності на земельну ділянку. 9 листопада 2017 року Килина Фоківна отримала витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на земельну ділянку.

-                     В серпні 2017 року до відділу «Березанське БПД» звернулась жінка за консультацією щодо оформлення права власності на земельну ділянку. Під час консультації, Раїса Іванівна розповіла, що їй було відмовлено у державній реєстрації прав та їх обтяжень на земельну ділянку на підставі того, що було виявлено невідповідність написання імені заявниці в заяві та державному акті на право постійного користування землею. Так як Раїса Іванівна належить до категорії малозабезпечених осіб і має право на безоплатну вторинну правову допомогу, то Центром було призначено її представником начальника відділу «Березанське бюро правової допомоги» Людмилу Бенедюк (Людмила Бенедюк), яка склала заяву про встановлення факту належності правовстановлюючого документа і направила її до Березанського районного суду Миколаївської області. 17 жовтня 2017 року рішенням суду заяву задоволено і вже сьогодні жінка зареєструвала своє право власності на земельну ділянку.

               12

26.10.2017 року начальник відділу представництва Вікторія Пазурчик прийняла участь в прямому ефірі радіо "Миколаїв" в програмі "На всі 100" на тему: Договір дарування чи довічного утримання (догляду) та 01.11.2017 року  - у прямому ефірі програми "Новий день" ТК "Миколаїв" на тему: "Шлюб з іноземцем"

15.11.2017 року начальник відділу представництва Вікторія Пазурчик прийняла участь у черговому ефірі ТК "Миколаїв" в програмі "На всі 100" на тему: "Особливості виїзду малолітніх громадян за межі України, а також актуальні питання що супроводжують подорожування із дитиною за кордон".

  13

11.11.2017 року в Березанській районній газеті "Березань" № 45 (9488) опубліковано статтю начальника відділу "Березанське бюро правової допомоги" Людмили Бенедюк на тему: "Як повернути частину грошей за навчання студента".

    14

 16.11.2017 року на сайті «Очаків сьогодні» вийшла стаття «Як органи місцевого самоврядування можуть відповісти на правові потреби громад».

 

16.11.2017 року на сайті ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», офіційних сайтах адміністрацій, районних рад  вийшло оголошеня про конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

15

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1037068
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
97
948
2915
1028285
15551
26214
1037068

Ваш IP: 162.158.78.245
Время: 2019-09-18 02:10:27
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua