Станом на 16.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість 1 473 050,50 грн.


   

Інформаційна довідка про роботу Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги станом на 16.06.2017 р.

За період з 18 травня по 16 червня 2017 р. до Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  звернулося  всього 363  особи.

З них  109 осіб звернулося до офісу місцевого центру безпосередньо, та 254 особи звернулися до 4 відділів бюро правової допомоги Першого центру (Березанського БПД – 86 чол., Новоодеського БПД – 69, Ольшанського БПД – 39  та Очаківського БПД – 60).

За цей період було надано 379 роз’яснень та консультацій. Прийнято 92 письмових звернення громадян про надання безоплатної вторинної правової допомоги, (з них 60 – у головному офісі Центру та 32 - у відділах бюро правової допомоги).

В період 18.05.2017-16.06.2017 видано 97 доручень про призначення адвоката та наказів на працівників центру (68– доручень на адвокатів, 29 – наказів директора на працівників центру, з них 15  наказів - на спеціалістів відділів бюро правової допомоги).

За цей період на начальника відділу представництва Першого центру було видано 16 наказів директора  центру. Начальник відділу взяла участь у 9 судових засіданнях. У 6 справах – питання були вирішені позитивно на користь клієнтів центру.

Із загальної кількості осіб, які звернулися за цей період, найбільша кількість звернень надійшла від осіб віком 35 - 60 років  165 звернень (що складає 45,5%), понад 60 років 139  ( 38,3 %) від 18-35 років 58 (15,9%), та до 18 років – 1 особа (0,2%).

Аналіз звернень свідчить про те, що найбільша кількість звернень у травні-червні 2017 р. надійшла з питань житлового права – 50 (13,7%),  соціального забезпечення – 34 (9,4%), земельного права – 48 (13,2%), інше цивільне — 65  (17,9%), – 54 (14,8%), договірного – 35 (9,6%), спадкового — 36 (9,9%), сімейного – 39 ( 10,7%),  трудового – 20 (5,5%), адміністративного – 12 (3,3%),  виконання судових рішень  - 10 (2,7%), медичного – 3 (0,8%), та інше – 37 (10,1%).

Із загальної кількості осіб, які звернулися до центру за цей період : 173 – чоловіків та 247 -  жінок.

За період с 18 травня по 16 червня 2017 р.  Першим миколаївським місцевим центром проведено наступні виїзні (мобільні) пункти консультування громадян:

19.05.2017 року інтегратор Першого центру та головний спеціаліст відділу Ольшанське бюро правової допомоги провели виїзний прийом до Михайлівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.
Працівники Центру провели робочу зустріч з головою Михайлівської об'єднаної територіяльної громади та провели особистий прийом в с. Новогригорівка. Під час проведення виїзного прийому було надано 3 індивідуальні правові консультації - щодо отримання матеріальної допомоги на оздоровлення учаснику АТО, порядку вступу у спадщину, оформлення пенсії за віком та про порядок виділення земельних ділянок учасникам АТО.

19.05.2017р. головний спеціаліст «Новоодеського БПД»  здійснила виїзний прийом до Себинської сільської ради Новоодеського району та провела робочу зустріч з секретарем – Селецькою І.І. та працівниками сільської ради. Працівникам сільської ради було висвітлено основні завдання та цілі, роз’яснено види правових послуг, які надає бюро, поняття первинної та вторинної правової допомоги, а також категорії громадян, які мають право на БВПД. Під час зустрічі дійшли згоди щодо співпраці для висвітлення правових питань населенню та надання безоплатної правової допомоги. Також під час прийому громадян було надано 4 юридичні консультації з питань: поновлення строку вступу в спадщину, стягнення аліментів, роз’яснення Закону України «Про звернення громадян», та щодо самозахвату земельної ділянки . 

23.05.2017 р. спеціаліст центру та головний спеціаліст відділу «Ольшанське БПД» провели виїзний прийом до села Червоне Поле Михайлівської ОТГ. Під час проведення виїзного прийому надано 2 індивідуальні правові консультації - щодо порядку розірвання договору оренди земельної ділянки та порядку реєстрації права власності земельної ділянки.

25.05.2017 р. головний спеціаліст відділу «Березанське бюро правової допомоги» провів виїзний прийом громадян у  Краснопільській сільській раді Березанського району. Під час проведення виїзного прийому громадян за консультаціями звернулось 3 особи з питань: укладення договору оренди земельної ділянки (паю); прийняття спадщини за законом та порядок оскарження заповіту; оформлення та отримання пільгової пенсії. Громадянам було надано правові консультації з даних питань та роз’яснено порядок отримання вторинної правової допомоги.

28.05.2017 року, з нагоди святкування Дня захисту прав дітей, під час проведення Дитячого фестивалю «Baby Star», працівники Першого центру надавали безоплатні правові консультації та проводили правороз'яснювальну компанію серед дітей, батьків та гостей м. Миколаєва у центрі міста на вулиці Соборної .

29 травня 2017 року головний спеціаліст відділу Новоодеське БПД,  разом із працівниками Новоодеського районного відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, провели спільний прийом умовно засудженого без позбавлення волі. Спеціаліст розповіла працівникам про систему безоплатної правової допомоги, завдання та цілі #БПД, види правових послуг, які надає бюро, поняття первинної та вторинної правової допомоги, а також категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

02.06.2017 року спеціаліст Першого центру провела виїзний прийом та лекцію для неповнолітніх, які перебувають у Миколаївському СІЗО. Вікторія розповіла про порядок отримання БВПД,  щодо порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання, про зміни до Закону, який відомий в народі як "закон Савченко".

06.06.2017 р. директором Першого центру  та спеціалістом проведено виїзний прийом до Миколаївського посту для військовослужбовців, який розташований на Міжміському Миколаївському автовокзалі, під час якого було надано три індивідуальні консультації з питань: отримання земельної ділянки учасником АТО, дія та припинення контракту в особливий період, та які послуги учасники АТО можуть отримати в бюро і центрах безоплатної вторинної правової допомоги.

07.06.2017 в приміщенні Очаківського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану відбувся спільний прийом за участю: начальника Очаківського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Леонової Н.С. та начальника відділу «Очаківське БПД». Під час прийому було надано 2 юридичних консультацій з правових питань: порядок видачі свідоцтва про смерть особи, яка померла на тимчасово окупованій території України та порядок розірвання шлюбу у відділі ДРАЦС.

12.06.2017 відбувся спільний прийом за участю працівників з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Новоодеського районного відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління та головного спеціаліста відділу «Новоодеське БПД». Під час прийому також було надано інформацію  про види правових послуг, які надає Бюро, поняття первинної та вторинної правової допомоги, а також категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

13.06.2017 року за ініціативи Новоодеського БПД проведено спільний прийом громадян начальником відділу Новоодеське бюро правової допомоги  та головним спеціалістом командування Новоодеського районного військового комісаріату Думановським Олександром. 
Під час прийому розглянуто питання щодо проблеми звільнення у запас учасника АТО. За результатами прийому було направлено лист до органу виконавчої влади та рекомендовано звернутись до районного РВК для більш повноцінної подальшої допомоги. Також під час прийому розповсюджено  тематичні буклети: "Реалізація права учасників АТО на землю та житло", "Укладення та припинення контрактів військовими під час АТО", "Дії позичальника мобілізованого та учасників АТО", "Пільги учасникам бойових дій та особам прирівняним до них".

Також 13.06.2017 року, в громадській приймальні народного депутата України Вадатурського О., начальник відділу «Новоодеське БПД» провів черговий спільний прийом громадян разом із помічником народного депутата України Аніщенком О.В. Під час прийому надано індивідуальну консультацію з питання, пов'язаного з дією договірних зобов'язань

14.06.2017 р. в Новоодеському районному відділі ДРАЦС у Миколаївській області відбувся черговий спільний прийом громадян за участю начальника відділу «Новоодеське БПД»  та начальника Новоодеського районного відділу ДРАЦС у Миколаївській області Ю.Оларь. На прийом звернулася особа з питанням отримання дублікату свідоцтва про шлюб.

Перший миколаївський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги постійно розширює мережу мобільних консультативних пунктів. На сьогоднішній день Центром відкрито та функціонує 13 консультаційних пунктів:

Для інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій

На базі громадської організації «Миколаївська міська організація інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій». Мобільний пункт працює в режимі телефонного дзвінка. Працівники Першого ММЦ здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби. м. Миколаїв, вул. Шевченко, 71, офіс 104.

На базі шпиталю інвалідів війни Миколаївської області. Мобільний пункт працює в режимі телефонного дзвінка. Працівники Першого ММЦ здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби. м. Миколаїв, вул. Київська, 1.

На базі Миколаївського посту для військовослужбовців при Миколаївському міжміському автовокзалі. Кожного четвертого четверга місяця з 08:00 год. до 12:00 год. м. Миколаїв, проспект, Богоявленський, 21

 Для учасників АТО

На базі військової частини А 1574 (73-й морський центр спеціалізованих операцій Військово-Морських Сил України). Кожного другого четверга місяця 10:00 год. до 12:00 год. Миколаївська обл., м. Очаків, вул. ім. О.В. Зінченко.

На базі військової частини А 2428 (Миколаївський обласний шпиталь). Мобільний пункт працює в режимі телефонного дзвінка. Працівники Першого ММЦ здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби. м. Миколаїв, вул. Урицького, 4.

 Для всіх категорій громадян

На базі Очаківської районної державної адміністрації. Кожного другого четверга місяця з 10:00 год. до 12:00 год. Миколаївська обл, м. Очаків, вул. Соборна, 7а.

На базі Березанської районної державної адміністрації. Кожного третього четверга місяця з 10:00 год. до 12:00 год. Миколаївська область, смт. Березанка, вул. Соборна, 33.

На базі Новоодеської районної державної адміністрації. Кожного четвертого четверга місяця з 10:00 год. до 12:00 год. Миколаївська область, м. Нова Одеса, вул. Соборна, 202.

На базі ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» діє громадська приймальня УГСПЛ. Кожного вівторка та четверга місяця з 10:00 год. до 17:00 год. м. Миколаїв, вул. Севастопільська, 15, кв. 3.

На базі Громадського центру з моніторингу дотримання прав людини. Кожного першого четверга місяця з 13:00 год. до 15:00 год. м. Миколаїв, вул. Спаська, 75А, кабінет 201.

 Для ув'язнених

Ольшанська виправна колонія №53. Миколаївська обл., Миколаївський район, смт. Ольшанське. В силу специфіки закладу та контрольно-пропускного режиму колонії робота мобільного консультативного пункту на території колонії проводиться не рідше 1 разу на місяць, а також в разі потреби – на вимогу засуджених та за попереднім погодженням з адміністрацією виховної колонії.

Миколаївський слідчий ізолятор. м. Миколаїв, вул. Лагерне поле, 5. Мобільний пункт працює в режимі телефонного дзвінка. Працівники Першого ММЦ здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби.

Для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Очаківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Працівники Першого ММЦ здійснюють виїзний прийом громадян по мірі виникнення потреби. м. Очаків, вул. Соборна, 56.

З метою популяризації послуг керівництвом Центру постійно проводяться робочі зустрічі, семінари, круглі столи з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями. Інформація про проведення заходів систематично надається для висвітлення на офіційному сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Миколаївській області.

19 травня 2017 року в Новоодеському професійному аграрному ліцеї пройшов круглий стіл присвячений Дню пам’яті жертв репресій.
Захід проведено для виховання у студентів свідомості, патріотизму, громадської позиції. На заході начальник відділу Новоодеське БПД  висвітлив основні історичні спекти цього прикрого історичного періоду, а також розповів слухачам про роботу Міністерства юстиції України щодо доступу громадян до 
БПД, зокрема реабілітованих громадян, поширив тематичні буклети

19 травня 2017 року головний спеціаліст відділу Новоодеське БПД провела захід у дошкільному навчальному закладі «Калинонька» с.Себине. Вікторія проінформувала персонал дошкільного навчального закладу про систему БПД, завдання та цілі. Також було роз’яснено види правових послуг, які надає бюро, поняття первинної та вторинної правової допомоги, а також категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. 

19 травня 2017 року головний спеціаліст «Новоодеське бюро правової допомоги»  провела робочу зустріч з секретарем Себинської сільської ради Новоодеського району Селецькою І.І. та працівниками сільської ради. 
Працівникам сільської ради було висвітлено основні завдання та цілі, роз’яснено види правових послуг, які надає 
Бюро, поняття первинної та вторинної правової допомоги, а також категорії громадян, які мають право на БПД. Під час зустрічі дійшли згоди щодо співпраці для висвітлення правових питань населенню та надання безоплатної правової допомоги. 
         19 травня 2017 року також головний спеціаліст відділу Новоодеське бюро правової допомоги 
у Себинської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Новоодеського району  розповіла про систему безоплатної правової допомоги, завдання та цілі  БПД. Були роздані буклети на тему: «Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник» та інформаційні матеріали із зазначенням місцезнаходження відділу «Новоодеське бюро правової допомоги».

 22 травня 2017 року головний спеціаліст відділу Очаківське бюро правової допомоги  провела захід для учнів 1-го класу Очаківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради на тему: «Права та обов’язки дітей». 
 Захід проходив в ігровій формі, спочатку спеціаліст ознайомила дітей з їх правами, продемонструвавши ілюстративний матеріал, потім малята грали в цікаву гру «Так чи ні», слухали казки і називали які права були порушені, а згодом всіх дітей було залучено до створення плакату «Правова квітка». В кінці заняття малеча отримала солодощі за участь у даному заході.

23.05.2017 року працівники Першого центру прийняли участь у черговій сесії Нечаінської сільської ради Миколаївського району, на якій проінформували присутніх депутатів, представників громадськості та представників влади про порядок отримання БПД, про місце знаходження Ольшанського бюро правової допомоги та про категорію осіб, які мають право на безоплатного адвоката.

Новоодеське бюро ПД плідно співпрацює із колегами Новоодеської державної нотаріальної контори. 23.05.2017 р. Державний нотаріус Г.В. прийняла участь спільно із працівниками бюро у проведенні роз'яснювальної роботи серед населення про доступ до БПД та щодо нюансів спадкового законодавства. З метою поширення відомостей про Бюро серед клієнтів контори, та задля підвищення правової грамотності населення на стендах закладу розміщено буклети: "Бюро правової допомоги Ваш юридичний провідник", "Узаконення старих будинків та відумерла спадщина", "Реалізація права учасників АТО на землю та житло", "Пільги учасникам бойових дій та особам прирівняних до них".

25 травня 2017 року головний спеціліст відділу «Березанське бюро правової допомоги»  з робочим візитом завітав до Краснопільської сільської ради Березанського району. Василь Олександрович ознайомив колектив сільської ради з питанням щодо організації надання безоплатної первинної правової допомоги органами місцевого самоврядування, висвітлив питання про підстави та порядок надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, державні гарантії на правову допомогу.

Також 25 травня 2017 року спеціліст відділу «Березанське бюро правової допомоги» , перебуваючи з робочим візитом та території Краснопільської сільської ради Березанського району, відвідав дитячий дошкільний заклад «Буратіно», де працівникам садочку розповів про існування системи безоплатної правової допомоги в Україні, роботу Березанського бюро правової допомоги, перелік суб’єктів, які мають право на безкоштовного адвоката та розширення з січня 2017 року кола осіб, які мають право на послуги правника. 

26 травня 2017 року директор Першого центру разом із начальником відділу «Березанське бюро правової допомоги»  взяли участь в засіданні ХІІІ сесії Березанської районної ради сьомого скликання, що відбувалась в смт. Березанка Миколаївської області. Олег Матвієнко виступив перед депутатським корпусом з питанням організації надання безоплатної первинної правової допомоги органами місцевого самоврядування та розповів про проект Уряду «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

29.05.2017 року, з нагоди святкування Дня захисту дітей, головним спеціалістом відділу "Новоодеське бюро правової допомоги" спільно із працівниками Новоодеської районної дитячої бібліотеки проведено правознавчі мандри «Казки читаємо-права вивчаємо» та інтерактивні ігри «Дитина під парасолькою прав» та «Правова квітка» для учнів 1-4 класів Новоодеської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів. 

30.05.2017 року, з нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей головний спеціаліст відділу правової інформації та консультації  для вихованців дошкільного навчального закладу "Золоті зернятка" провела правові ігри, під час яких визначали, які права  має кожна дитина. 
Дітки із задоволенням приймали участь у розвагах, а також кожен із них розповів про права дітей.

30 травня 2017 року відбувся ювілейний, п’ятий випуск в Університеті третього віку - 28 студентів поважного віку отримали сертифікати про завершення навчання. Протягом навчального року слухачі відвідали курс лекцій на актуальні питання від начальника відділу «Очаківське бюро правової допомоги» Валерії Кутюхіної, яка являється педагогом-волонтером Територіального центру з надання соціальних послуг (соціального обслуговування) м. Очакова. На лекціях студенти вивчали найбільш актуальні теми, серед яких: заповіт, спадковий договір, договір довічного утримання,  договір дарування тощо. Валерія Кутюхіна була нагородженна грамотою за волонтерську роботу із студентами Університету третього віку

31.05.2017 року у м. Очакові, у відділі «Очаківське бюро правової допомоги» Першим центром, в рамках публічного звіту перед населенням міста і району відбувся черговий круглий стіл на тему: «Посилення правової спроможності громад. На круглому столі були присутні: директор Регіонального центру з надання БВПД,  перший заступник голови Очаківської районної адміністрації С.П.Стовманенко, начальник юридичного відділу апарату Очаківської міської ради та її виконавчого комітету Ж.М.Добровольська, начальник управління ЖКГ, депутат Очаківської міської ради В.В.Пашко, начальник Очаківського міськрайонного відділу з питань виконання кримінальних покарань та пробації Південного міжрегіонального управління Л.В.Кузнецова, начальник Очаківського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Л.Леонова, голова громадської організації «Очаків за справедливість» О.Іваницький, голова громадської організації «Схід. Інтеграція» С.Пономарьова, старости сіл Куцурубської та Чорноморської об’єднаних територіальних громад, представники з Управління соціального захисту населення Очаківської міської ради та Очаківського міськрайонного центру зайнятості, а також представники ЗМІ: газети «Очаків сьогодні» та «Очаків».

Начальник відділу «Очаківське бюро правової допомоги»  розповіла про підсумки роботи бюро та Першого Миколаївського місцевого центру з надання БВПД за 2016-2017 роки.Основні питання, які були розглянуто та обговорено у ході діалогу -актуальні питання щодо переорієнтації системи БПД, посилення правової спроможності та правових можливостей територіальних громад, їх правові потреби. Були визначенні найбільш гострі і злободенні системні проблеми мешканців району, селищних рад, об'єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування.

Директор Центру Олег Матвієнко презентував «методичні рекомендації щодо організації надання безоплатної первинної правової допомоги органами місцевого самоврядування», розробленими співробітниками Першого миколаївського місцевого центру з надання БВПД. 
Під час проведення круглого столу були обговоренні можливі шляхи вирішення проблемних питань, а також виділено основні проблемні теми, які вимагають тісної співпраці та можливої методичної допомоги з боку юристів центру і бюро - щодо земельного законодавства, проблем об’єднання міста та району в єдину громаду тощо. Також обговорені підходи для налагодження співпраці, між Бюро та селищними радами, об'єднаними територіальними громадами, органами місцевого самоврядування та органами державної влади, щодо проведення спільних виїзних прийомів, семінарів, круглих столів тощо. 

30 травня 2017 р. ГО «10 квітня», управлінням «Одеська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа» в м. Миколаїв проведено тренінг «Посилення спроможності з питань захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні. Практики відновлення порушених прав ВПО», у якому взяли участь працівники центру та всіх бюро першого центру.

31 травня 2017 року начальник відділу «Березанське БПД»  взяла участь у правовому навчанні для державних службовців, що проводилося у Березанської РДА. Людмила виступила з питанням «Порядок  спадкування за законом та за заповітом», зазначивши, що кожен громадянин повинен знати як відкрити спадкову справу та оформити право власності на спадкове майно.  Всі присутні на правовому навчанні в райдержадміністрації отримали буклети «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник» з інформацією про послуги і місце знаходження бюро.

Протягом травня 2017 року, Першим центром проводився конкурс малюнків "Права очима дітей"для учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Миколаєва, Березанського, Новоодеського, Миколаївського, Очаківського районах та м. Очакова. Конкурс проводився з метою формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку. 

З нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей, 01.06.2017 року, начальник відділу «Очаківське бюро правової допомоги»  разом з працівниками міської бібліотеки відділу культури Очаківської міської ради та громадської організації «Червоний хрест», провели дитячий розважальний захід для дітей із малозабезпечених сімей. Валерія Кутюхіна привітала дітей зі святом, а також розповіла про Міжнародний День захисту дітей та про основні права дітей. Присутнім батькам було роздано інформаційні буклети про Бюро.

Також 01.06.2017 року з нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей, спеціалістами центру було проведено цілу низьку заходів. Так, разом   з Центральної бібліотекою ім. Крапівницького для дітей 1-4 класів проведено розважальні розвиваючі ігри на знання Казок, на якому нагадали про права дітей. Спеціалісти центру розповіли дітлахам про основні засади створення Міжнародного Дня захисту дітей та, застосовуючи мультимедійні матеріали, розповіли про права дітей.

01.06.2017 року - для відвідувачів дитячого городка «Казка» працівники Першого центру надавали безоплатні правові консультації та провели правороз'яснювальну компанію серед дітей, батьків та гостей м. Миколаєва.

Святкові заходи пройшли у всіх районах та містах, в яких взяли участь майже всі  працівники Центру та бюро правової допомоги.

01.06.2017 року між Першим миколаївським місцевим центром  та сектором ювенальної пробації м. Миколаєва Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції України підписано  меморандум про взаємне співробітництво у сфері надання безоплатної первинної правової допомоги.

2 червня 2017 року начальник відділу «Очаківське бюро правової допомоги»  взяла участь у семінарі для безробітних осіб з інвалідністю. Під час виступу Валерія Кутюхіна довела до відома присутніх інформацію про діяльність «Очаківського бюро правової допомоги». Валерія Кутюхіна наголосила на позитивних результатах діяльності Бюро та надала статистичну інформацію до відома присутнім.

06 червня 2017 року начальник відділу "Березанське бюро правової допомоги"  провела інформаційний захід в колективі Березанського відділення Ощадбанку. Працівників було ознайомлено з поняттям безоплатної правової допомоги, завданнями та цілями, а також отриманням первинної та вторинної правової допомоги. Разом з начальником відділення Ощадбанку було обговорено ряд питань щодо взаємодії між структурами та співпраці в межах надання правових послуг населенню. Також, по закінченню зустрічі, були розміщені в приміщенні Ощадбанку інформаційні буклети «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник» для клієнтів банку.

06 червня 2017 року відділом «Очаківське бюро правової допомоги»  разом з Очаківським міськрайонним відділом з питань виконання кримінальних покарань та пробації Південного міжрегіонального управління, підписано договір про співпрацю. Під час зустрічі було обговорено особливості правового захисту незахищених верст населення, зміни в законодавстві щодо порядку доступу до безоплатної правової допомоги, майбутня організація спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості населення шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів тощо.

06 червня 2017 року відбулась зустріч між головним спеціалістом відділу "Березанське бюро правової допомоги"  та начальником новоствореного Березанського районного сектору з питань пробації Південного міжрегіонального Управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Ігорем Хаданом з питання налагодження співпраці між структурами щодо надання громадянам безоплатної правової допомоги. У ході зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю, метою якого стала реалізація права на доступ до безоплатної вторинної та первинної правової допомоги незахищеним верствам населення. 

07 червня 2017 року начальник відділу «Березанське бюро правової допомоги»  провела чергове правове навчання для працівників Територіального центру соціального обслуговування населення Березанської райдержадміністрації на теми: «Права та соціальний захист дітей-інвалідів», «Конституційні основи в Україні» та «Як повернути гроші позичені за розпискою». 

09 червня 2017 року головний спеціаліст відділу «Новоодеське бюро правової допомоги»  провела роз’яснювальну роботу працівникам Новоодеського відділення статистики у Миколаївській області, щодо надання БПД.

13 червня 2017 року начальник відділу «Березанське бюро правової допомоги»  прийняла участь в інформаційному семінарі з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру для безробітних громадян у Березанському центрі зайнятості.

Протягом 8-10 червня працівники Центру прийняли участь у другому модулі Миколаївської школи медіації, спільного проекту ВБО "Инициатива ради жизни", ГО "Луганський гуманітарний центр" та Центральна бібліотека ім.М.Л. Кропивницького м.Миколаїв.

15.06.2017 року, в день захисту літніх людей, працівниками  відділу "Новоодеське бюро правової допомоги"  спільно із працівниками Новоодеської районної центральної бібліотеки, з працівниками Новоодеського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Новоодеському районі Миколаївській області проведено інформаційну годину з студентами Університету III віку.

Також 15 червня 2017 року, у День захисту літніх людей, відділ "Березанське бюро правової допомоги здійснили флеш-моб з інформування людей похилого віку про роботу системи #БПД. Головний спеціаліст розповсюджував інформаційні матеріали в смт. Березанка, зокрема буклети «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник» та соціальну газету: «Будьте уважні! Захистіть ваші гроші від шахраїв!».

16 червня 2017 року головний спеціаліст відділу Новоодеське бюро правової допомоги  завітала до дошкільного навчального закладу «Малятко» с.Артемівка на випускне свято.Вікторія привітала всіх присутніх зі святом та подарувала випускникам дитячого дошкільного закладу від бюро правової допомоги зошити «Вчимось писати без проблем» та буклети батькам «Права дітей» та «Особисті немайнові права та обов’язки батьків».

Відповідно до розробленого графіку скайп-зв'язку з бібліотеками Новоодеського, Березанського, Миколаївського, Очаківського районів, м. Очакова та м. Миколаєва - кожен громадянин, який звернеться до бібліотеки,  зможе отримати консультацію «онлайн». Такі консультації надаються кожного другого та четвертого четверга місяця, починаючи з лютого 2016 року з 14:00 год. до 17:00 год.

З метою покращення результативності та ефективної діяльності місцевого центру  Миколаївської області постійно ведеться робота над розробкою і тиражуванням інформаційних буклетів,  нових форм звітності з графічною та аналітичною частиною щодо функціонування та розвитку системи БПД в регіоні, розміщенням інформації на офіційному веб-сайті регіонального центру тощо.

У рамках святкування Дня захисту дітей  спеціалістами розроблено та раздруковано інформаційні буклетина тему: "Права дітей".

На виконання доручення Міністра юстиції та директора Координаційного центру, з метою активізації інформування населення про надання правової допомоги Центром та з метою поширення серед населення інформації про функціонування системи безоплатної вторинної правової допомоги, впродовж звітного періоду, Першим миколаївським місцевим центром триває активна робота щодо вуличного інформування громадян та інших інформаційних компаній.

19.05.2017 проведено інформаційну компанію спеціалістом Новоодеського БПД у с.Себине, під час якої було роз’яснено види правових послуг, які надає #Бюро, поняття первинної та вторинної правової допомоги, а також категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. 

24 травня 2017 року та 25 травня 2017 року головний спеціліст відділу «Березанське бюро правової допомоги» Перший миколаївський місцевий центр з надання БВПД Василь Мельніков, перебуваючи з робочим візитом та території Краснопільської сільської ради Березанського району, та з метою  підвищення правової обізнаності мешканців Березанщини, головний спеціаліст відділу "Березанське бюро правової допомоги" провів чергове "вуличне" інформування громадян в смт. Березанка, під час якого ознайомлював із місією та завданнями #бюро правової допомоги, порядком отримання #БПД, а також розповсюджував друковану інформацію з переліком правових послуг, які надає Бюро із зазначенням його адреси та контактів.

6 червня 2017 року начальником відділу «Новоодеського бюро правової допомоги»  проведено інформування громадян, та розповсюдження тематичних буклетів з адресою Бюро .

09.06.2017 року проводилась інформаційна кампанія для мешканців міста Нова Одеса.

11.   В Березанській районній газеті "Березань" від 20.05.2017 № 20 (9463) опубліковано статтю начальника відділу Березанське бюро правової допомоги  на тему: "Примусове зняття з реєстрації нинішнього або колишнього члена сім'ї".

24.05.2017 року начальник відділу Березанське бюро правової допомоги  прийняла участь у черговому прямому ефіріТелеканал "Миколаїв" в передачі "Це Вас хвилює" на тему: "Отримання статусу безробітного. Реєстрація та перебування на обліку в центрі зайнятості".
https://www.youtube.com/watch?v=VU0f9AgFQuc

25.05.2017 року на сайті Новоодеської райдержадміністрації вийшла стаття відділу Новоодеське Бюро правової допомоги  на тему: "Все про біометричний паспорт"  http://novaodesa.mk.gov.ua/ua/1461315927/

27.05.2017 року в Березанській районній газеті "Березань" вийшла стаття начальника відділу Березанське бюро правової допомоги  на тему: "Якщо вас покусала собака".

26.05.2017 року начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги взяла участь у  прямому ефірі на радіо "Миколаїв FM" на тему: Спадщина та заповіт: практичні питання". https://www.youtube.com/watch?v=Bt4P6JAxqDw&;feature=youtu.be

31.05.2017 року на офіційному сайті Очаківської районної державної адміністрації вийшла стаття: "На Очаківщині відбулося засідання круглого столу «Посилення правової спроможності громад».
http://ochakiv.mk.gov.ua/ua/news/?id=37102

31.05.2017 року на офіційному сайті газети "Очаків сьогодні" вийшла стаття про проведення круглого столу "Посилення правової спроможності громад".
http://ochakov-segodnya.com.ua/gromadska-organizaciya-ocha…/

02.06.2017 року в Очаківській міській газеті "Очаків" (№25(897)) вийшла стаття на тему: «Закінчили навчальний рік» в якій випускники «Університету третього віку» 2016-2017 навчальних років урочисто отримували сертифікати, де викладачем-волонтером працювала – начальник відділу «Очаківське бюро правової допомоги» ю

 06.06.2017 року на сайті Новоодеської районної державної адміністрації  вийшла стаття відділу «Новоодеського БПД» на тему оплати аліментів відповідно до статті 190 СК України
http://novaodesa.mk.gov.ua/ua/1461315927/

09.06.2017 року в Очаківській міській газеті "Очаків" (№25(897)) вийшла стаття на тему: «Тільки діалог – шлях вирішення проблемних питань громад! » щодо засідання круглого столу 31 травня 2017 року на тему: «Посилення правової спроможності громад».

09.06.2017 року в Очаківській міській газеті "Очаків" (№25 (897)) вийшла стаття на тему: «Дитячі посмішки найкраща є подяка», щодо святкування Міжнародного дня захисту дітей в м.Очакові.

09.06.2017 року в Очаківській районній газеті "Чорноморська зірка" (№45-46(12040-12041)) вийшла стаття на тему: «Посилення правової спроможності громад», в якій висвітлюються основні питання, що були розглянуті та обговорені на засіданні круглого столу 31 травня 2017 року.

10.06.2017 року в Новоодеській районній газеті "Промінь" (№45-46 (11286-87)) вийшла стаття на тему: «Дитинства щаслива пора» щодо святкування Міжнародного дня захисту дітей в м.Нова Одеса, в якій прийняли участь працівники відділу «Новоодеське бюро правової допомоги» .

10.06.2017 року в Новоодеській районній газеті "Промінь" (№45-46 (11286-87)) вийшла стаття на тему: «Казки читаємо-права вивчаємо» щодо святкування Міжнародного дня захисту дітей в м.Нова Одеса, в якій прийняла участь головний спеціаліст відділу «Новоодеське бюро правової допомоги».

 

Інформація про проведену Центром роботу постійно висвітлюється на офіційній сторінці “Facebook” Першого миколаївського місцевого центру з НБВПД та сайті регіонального центру з надання БВПД.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1037051
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
80
948
2898
1028285
15534
26214
1037051

Ваш IP: 162.158.78.197
Время: 2019-09-18 02:08:50
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua