Станом на 09.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

Заходи проведені 6 червня 2017р. Другим миколаївським місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги та його структурними підрозділами

Всю вказану інформацію можна знайти на сторінці Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД у Facebook: https://www.facebook.com/2mbvpd/

Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД

6 червня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша, Олена Тиховод та Катерина Середенко провели опитування серед жителів міста Миколаєва щодо обізнаності про систему безоплатної правої допомоги. В результаті опитування встановлено, що майже 60% опитаних знають про існування системи безоплатної правової допомоги, з них 17% зверталися за допомогою до центрів та задоволені отриманими послугами. Також 29% найближчим часом планують звернутися за правовою допомогою. Серед громадян міста було розповсюджено інформаційні буклети про місце розташування центру та бюро, а також порядок отримання БВПД.

1

2

3

4

Снігурівське бюро правової допомоги

6 червня співробітники відділу "Снігурівське бюро правової допомоги" провели інформування в приміщенні Снігурівського відділення "Укрпошти" та повідомили громадян про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги, а також було розповсюджено листівки з контактними даними Снігурівського бюро правової допомоги та буклети на тему: "Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник".

5

6

Баштанське бюро правової допомоги

6 червня, головним спеціалістом відділу "Баштанське бюро правової допомоги" Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД разом з працівниками фінансового управління Баштанської райдержадміністрації було проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу стосовно доступу громадян до первинної та вторинної безоплатної правової допомоги. Також серед присутніх розповсюджено інформаційні матеріали про систему безоплатної правової допомоги та порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги.

7

8

Березнегуватське бюро правової допомоги

6 червня співробітники відділу "Березнегуватського бюро правової допомоги" Другого миколаївського  місцевого центру з надання БВПД Василь Басько та Юрій Терлецький провели флеш-моб з розповсюдження буклетів на тему «Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник» серед мешканців смт Березнегувате та Березнегуватського району.

9

10

Новобузьке бюро правової допомоги

6 червня, працівники відділу "Новобузьке бюро правової допомоги" Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД надали адресну допомогу інваліду 2 групи. За домовленістю із громадянином, який не взмозі дістатися до бюро самостійно,було здійснено виїзд за місцем його проживання для надання правової консультації. Громадяни, які за станом здоров'я не можуть прибути до бюро, мають право отримати правову допомогу за місцем фактичного проживання.

11

Казанківське бюро правової допомоги

6 червня начальник відділу "Казанківське бюро правової допомоги" Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Євген Мороховець спільно з представниками Казанківського районного центру зайнятості провели інформаційно-пізнавальну гру "Знай своє право" з учнями молодших класів у літньому таборі Новоданилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Казанківської районної ради Миколаївської області.

12

13

6 червня начальник відділу "Казанківське бюро правової допомоги" Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Євген Мороховець також провів виїзний прийом громадян у Казанківській виправній колонії № 93, с. Новоданилівка Казанківського району Миколаївської області. Цільовою аудиторією були засуджені, які незабаром підлягатимуть звільненню. Спільно з фахівцями Казанківського районного центру зайнятості засудженим особам було надано вичерпні консультації стосовно майбутніх можливостей працевлаштування, відновлення втрачених документів, захисту та відновлення порушених прав. Після заходу всім присутнім було роздано інформаційні буклети "Бюро правової допомоги - ваш юридичний провідник".

14

15

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1035478
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
551
774
1325
1028285
13961
26214
1035478

Ваш IP: 162.158.78.71
Время: 2019-09-16 13:34:28
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua