Станом на 16.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість 1 473 050,50 грн.


   

Інформація за період роботи з 19 квітня по 18 травня 2018 р. Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД

20 квітня заступник директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша провела лекцію у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Під час правопросвітнього заходу присутні дізнались про порядок отримання безоплатної правової допомоги, державні гарантії її надання та успішні практики захисту порушених прав громадян. В рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту "Я маю право" слухачі інтерактивної лекції отримали буклети на правову тематику: як оформити субсидію, як вирішити спір, що робити, коли відбирають майно, вимагають хабара за іспит чи навчання, як оформити договір оренди землі.

1

Про порядок реалізації права на безоплатну правову допомогу пенсіонерам державного підприємства «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування Зоря Машпроект», сьогодні розповідала заступниця директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша. Спільно з представницею Інгульського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області Світланою Щербаковою надали присутнім консультації з питань пенсійного забезпечення. В рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» учасники заходу отримали інформаційні буклети з питань отримання безоплатної правової допомоги, оформлення субсидії, пенсійного забезпечення та електронних послуг ПФУ.

2

            Фахівчині Другого миколаївського місцевого центру розпочали ранок з виступу на передачі Новий день на Телеканалі "Миколаїв" та розповіли про старт правового марафону «Я МАЮ ПРАВО».

3

            ОХОРОНА ПРАЦІ

До Дня охорони праці фахівцями Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД було розроблено та розповсюджено разом з партнерами Інгульським районним центром зайнятості інформаційний буклет на тему "Захист трудових прав". Охорона праці - запорука життя!

4

            ПРАВОВИЙ МАРАФОН "Я МАЮ ПРАВО!"

Вже 14 травня стартує Правовий марафон "Я МАЮ ПРАВО!", який триватиме до 1 червня і завершиться розважальною програмою о 12.00 в Дитячому містечку Казка Городок. Незабаром опублікуємо запис з ранкового ефіру "Українського радіо "Миколаїв", в якому фахівчині Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД надали інформацію про проведення марафону.

5

            Я МАЮ ПРАВО

Стартував Правовий марафон «Я МАЮ ПРАВО!», основна мета якого полягає в організації правопросвітницького заходу в навчальних закладах Миколаївської області, шляхом проведення інтерактивного уроку для школярів. Так, вчора, марафон розпочався з загальноосвітньої школи №19. Малюнки учнів, які ми отримали під час уроку, буде можливість переглянути 1-го червня в Дитячому містечку «Казка».

6

            ПРОДОВЖУЄМО ПРАВОВИЙ МАРАФОН «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках Правового марафону «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інтерактивний урок в Миколаївській загальноосвітній школі №11.

7

СУДОВА РЕФОРМА

В Миколаєві відбувся тренінг "Судова реформа: як громадськості впливати на місцях". Участь у тренінгу також взяли фахівчині відділу правопросвітництва Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД.

В рамках тренінгу відбулась публічна презентація результатів аналізу суддів Апеляційного суду Миколаївської області за критеріями доброчесності, ознайомлення з джерелами та алгоритмами пошуку інформації про суддю, а також групова командна робота над пошуком інформації про місцевих суддів.

8

БАШТАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 24.04.2018 в рамках Всеукраїнського проекту "Я МАЮ ПРАВО!" заступником начальника відділу «Баштанське бюро правової допомоги» Андрощуком Сергієм спільно з представниками Баштанського районного центру зайнятості проведено інтерактивний урок для учнів 5-11 класів Новопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Баштанського району Миколаївської області, а також обговорено з директором школи процес перетворення Новопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у філію опорної школи Баштанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та порядок подолання в майбутньому можливих негативних наслідків від даного процесу.
 • 24.04.2018 в рамках Всеукраїнського проекту "Я МАЮ ПРАВО!" заступником начальника відділу «Баштанське бюро правової допомоги» спільно з представниками Баштанського районного центру зайнятості на базі Новопавлівської сільської ради відповідно до графіку виїзних мобільних точок доступу відбувся прийом громадян, яких було проінформовано про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги та розповсюджено інформаційні матеріали в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».
 • Інформаційні матеріали про надання безоплатної правової допомоги розповсюджено серед населення м. Баштанки, а саме: в громадських місцях, організаціях, установах, підприємствах, навчальних закладах.

9

БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 23.04.2018 для членів Березнегуватської районної організації «Українського товариства мисливців та рибалок», в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», прочитана лекція на тему «Безоплатна передача земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності».
 • 24.04.2018 за графіком відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Березнегуватського району управління соціального захисту населення Березнегуватської райдержадміністрації, під час якого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулось 2 клієнта. Також всім присутнім в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитана лекція на тему «Забирають бізнес? Відбирають майно?» та роздані інформаційні буклети.
 • 25.04.2018 проведена робоча зустріч з Висунським сільським головою Кривошей С.В., під час якої в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» роз’яснено про права громадян на безоплатну правову допомогу та загальні положення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Також за результатами зустрічі досягнуто домовленості про розповсюдження працівниками Висунської сільської ради серед мешканців сільської ради буклетів на теми: «Позбавлення батьківських прав: підстави та порядок розгляду», «Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини», «Виселення з квартири без надання іншого жилого приміщення. Позбавлення особи права користування жилим приміщенням» та на іншу правову тематику.
 • 2 травня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько В.М. взяв участь у прийомі громадян інспектором Березнегуватського районного сектору з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України ст. л-том внутрішньої служби Дідик Т.О., під час якого, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитав лекцію на тему «Забирають бізнес? Відбирають майно?» та розповсюдив інформаційні буклети на різну правову тематику.
 • 3 травня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василь, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», провів на автовокзалі смт. Березнегувате флеш-моб з розповсюдження буклетів на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник» та інші серед мешканців смт. Березнегувате.
 • 4 травня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василь для працівників Березнегуватського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», прочитав лекцію на тему «Не знаєш, як вирішити спір?».
 • 7 травня заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василем для відвідувачів бюро правової допомоги, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», прочитана лекція на тему «Не отримуєш аліменти?».
 • В Березнегуватській районній газеті «Народна трибуна» 05 травня 2018 року за № 35-36, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», опублікована стаття на тему «Про стягнення державної соціальної допомоги «Дітям війни», підготовлена та надана на публікацію заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василем.
 • 8 травня заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василем для членів Березнегуватської районної організації ветеранів, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», проведений семінар на тему «Не знаєш, як вирішити спір?».
 • 10 травня заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василем для працівників Березнегуватської державної нотаріальної контори, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», прочитана лекція на тему «Забирають бізнес? Відбирають майно?».
 • 16 травня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василь, на виконання доручення Другого ММЦ з НБВПД щодо проведення Правового марафону, приуроченого до Дня захисту прав дітей та Графіку виступів працівників відділу «Березнегуватське бюро правової допомоги» в навчальних закладах сільської місцевості, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО», провів інтерактивний урок та лекцію для учнів Любомирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему «Твої права – твій захист» та розповсюдив інформаційні буклети на різну правову тематику.
 • 17 травня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василь, на виконання доручення Другого ММЦ з НБВПД щодо проведення Правового марафону, приуроченого до Дня захисту прав дітей та Графіку виступів працівників відділу «Березнегуватське бюро правової допомоги» в навчальних закладах сільської місцевості, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО», провів інтерактивний урок та лекцію для учнів Березнегуватського професійного ліцею на тему «Твої права – твій захист» та розповсюдив інформаційні буклети на різну правову тематику.

10

ВОСКРЕСЕНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 20 квітня - здійснення виїзного прийому громадян до Калинівської сільської ради Вітовського району та інформування відвідувачів щодо роботи та виду діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюдження листівок з контактними даними бюро та буклетів на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО".
 • Також начальник відділу «Воскресенське бюро правової допомоги» та начальник Вітовського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Некрасова Наталя Володимирівна в рамках проекту «Я маю право» провели лекцію для учнів Калинівської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів на тему : «Підліток та протиправна поведінка».
 • 23.04.2018 року - начальник відділу "Воскресенське бюро правової допомоги" Aнатолій Берсан проінформував відвідувачів Воскресенської селищної ради, щодо роботи та виду діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюдив листівки з контактними даними бюро та буклети на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО!".
 • 26.04.2018 року – інформування відвідувачів Корабельний районний центр зайнятості щодо роботи та виду діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюдження листівок з контактними даними бюро та буклетів на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО!". Також начальник відділу "Воскресенське бюро правової допомоги" провів лекцію на тему "Права споживача – корисні поради, щодо захисту своїх прав".
 • 03.05.2018 року – Інформування відвідувачів Корабельного районного центру зайнятості щодо роботи та виду діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюдження листівок з контактними даними бюро та буклетів на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО". Також начальник відділу «Воскресенське бюро правової допомоги» провів лекцію на тему «Правові аспекти легальної зайнятості в Україні».
 • 08.05.2018 року – Інформування відвідувачів Адміністрації Корабельного району щодо роботи та виду діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюдження листівок з контактними даними бюро та буклетів на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО".
 • 11.05.2018 року – Інформування відвідувачів Вітовської Районної Державної Адміністрації щодо роботи та виду діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюдження листівок з контактними даними бюро та буклетів на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО". Також начальник відділу «Воскресенське бюро правової допомоги» провів лекцію на тему «Правові аспекти легальної зайнятості в Україні».
 • 14.05.2018 року було проведено урок для учнів Воскресенської ЗОШ в рамках Правового марафону «Я МАЮ ПРАВО».

11

КАЗАНКІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 19.04.2018 року – начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провів роботу дистанційного пункту доступу до правової допомоги у приміщенні Казанківського РВ ДВС ГТУЮ у Миколаївській області. Відвідувачів ознайомлено із основними аспектами проекту, поширено інформаційні матеріали проекту та брошури бюро.
 • 25.04.2018 року – начальник відділу "Казанківське бюро правової допомоги" Євген Мороховець провів робочу зустріч із представниками Казанківського районного центру зайнятості населення стосовно визначення формату спільної роботи у рамках Правового марафону, приуроченого до Дня захисту дітей. Досягнуто домовленості про організацію спільних правопросвітницьких заходів та посилення співпраці у зазначеному напрямку.
 • 26.04.2018 року - начальник відділу "Казанківське бюро правової допомоги" Євген Мороховець та головний спеціаліст відділу Iнна Ликова в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" провели інформаційний флеш-моб бюро. Серед мешканців смт Казанка поширено інформаційні матеріали проекту та бюро.
 • 2 травня начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» провів роботу дистанційного пункту доступу до правової допомоги у приміщенні Казанківської центральної районної бібліотеки. Також проведено робочу зустріч із представниками бібліотеки стосовно визначення формату спільної роботи у рамках Правового марафону, приуроченого до Дня захисту дітей. Досягнуто домовленості про організацію спільних правопросвітницьких заходів та посилення співпраці у зазначеному напрямку. Наприкінці зустрічі на інформаційному стенді бібліотеки оновлено відомості бюро, розміщено інформаційні матеріали проекту «Я маю право!» та буклети «Правові орієнтири для кожної дитини».
 • 3 травня начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець провів інформаційний флеш-моб бюро серед мешканців смт Казанка, поширено інформаційні матеріали проекту «Я маю право!» та буклети бюро.
 • 8 травня начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець провів робочу зустріч із начальником Казанківського районного відділу з питань пробації Челнаковою І. О. стосовно організації спільної роботи під час проведення Правового марафону серед школярів району. За результатами зустрічі досягнуто домовленості про долучення працівників відділу з питань пробації до заходів, запланованих бюро. Також, на інформаційному стенді відділу розповсюджено інформаційні буклети різної правової тематики, презентовано інформаційні матеріали стосовно Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».
 • 10 травня начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провів інформаційний флеш-моб бюро серед органів та установ смт Казанка.
 • 15.05.2018 року – начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець у м. Миколаєві взяв участь у семінарі-практикумі для працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області на тему: «Особливості надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам», організованому Координаційним центром БПД та ГО «10 квітня»
 • 16.05.2018 року - начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» провів роботу дистанційного пункту доступу до правової допомоги у приміщенні Казанківського районного відділу ДВС. Для відвідувачів залишено інформаційні матеріали проекту «Я маю право!» та брошури бюро
 • Також, для секретарів сільських рад району та в. о. старост, у рамках проведення для них навчання Казанківською державною нотаріальною конторою щодо особливостей порядку вчинення ними нотаріальних дій, начальником відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євгеном Мороховцем проведено інформаційну лекцію стосовно проекту «Я маю право!» та роботи системи БПД, поширено інформаційні матеріали проекту та брошури бюро для мешканців громади та сіл району.

12

НОВОБУЗЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • В рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці Новобузького бюро правової допомоги розпочали марафон з віддалених населених пунктів. Проведено інтерактивний урок в Баратівській ЗОШ.

13

СНІГУРІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 19.04.2018 р. працівниками Снігурівського бюро правової допомоги в рамках роботи дистанційного консультативного пункту та проекту "Я МАЮ ПРАВО!" було здійснено прийом громадян в Снігурівській ДНК. Проведено інформування відвідувачів про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюджено листівки з контактними даними Снігурівського бюро правової допомоги, буклети "Я МАЮ ПРАВО!" та буклети безоплатної правової допомоги на різноманітну правову тематику.
 • 26.04.2018 р. працівниками Снігурівського бюро правової допомоги в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено лекцію на тему: «Домашнє насильство в сім‘ї» та проведено вуличне інформування громадян, а також розповсюджено листівки з контактними даними Снігурівського бюро правової допомоги, буклети «Я МАЮ ПРАВО!» та буклети безоплатної правової допомоги на різноманітну правову тематику.
 • Цього тижня працівниками Снігурівського бюро правової допомоги в рамках роботи мобільного консультативного пункту та проекту "Я маю право" було здійснено прийом громадян в Баратівській сільській раді та підписано меморандум про взаємну співпрацю.
 • Також в Баратівській та Юріївській ЗОШ I-III ступенів проведено лекцію на тему: "Правові орієнтири для кожної дитини". Здійснено вуличне інформування громадян щодо роботи та видів діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюджено листівки з контактними даними Снігурівського бюро правової допомоги та буклети на різноманітну правову тематику.
 • Між Снігурівською районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості, Снігурівською районною гімназією ім. Т.Г. Шевченка та Снігурівським бюро правової допомоги було підписано угоду про проходження навчальної практики учнями, які будуть навчатися у вищих навчальних закладах за спеціальністю "юрист". В ході навчання учнів було проїнформовано про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги в цілому. Після вступу до ВУЗів деякі з дівчат виявили бажання стати параюристами та допомагати громадянам з правових питань.
 • 17.05.2018 р. працівниками Снігурівського бюро правової допомоги спільно з працівниками Снігнурівського РВ з питань пробації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України в Миколаївській області було проведено зустріч з неповнолітніми, які знаходяться на обліку в Снігурівському РВ з питань пробації. В ході зустрічі дітей було проінформовано про їх права, обов’язки та способи захисту власних прав для самостійного звернення до суду.

14

Посилання на запис радіопрограми «Ти & Право» на Радіо НикВестиФМ:

http://nikvesti.fm/broadcast/show/34

https://www.facebook.com/nikvestifm/videos/212256952702891/

Посилання на записи програми «Новий день»:

https://www.youtube.com/watch?v=ZrXAVQvhiqg

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1037045
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
74
948
2892
1028285
15528
26214
1037045

Ваш IP: 173.245.54.44
Время: 2019-09-18 02:08:18
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua