Станом на 09.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

Інформація за період роботи з 18 жовтня по 17 листопада 2017 р. Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД

ДРУГИЙ МЦ

 

В рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко провели інтерактивний урок для учнів Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області. Для учнів був проведений правопросвітницький захід на тему "Права та обов'язки дитини". Також було розповсюджено інформаційні матеріали та буклети на правову тематику.

1

            18 жовтня заступник директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша спільно з представником Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Светланою Перебейнос розповіли про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я маю право!", а також особливості проекту "Школа практичного права" в ефірі програми "Це Вас хвилює" на Телеканалі "Миколаїв". Під час прямого ефіру глядачі дізналися про цілі та строки проведення проету "Я МАЮ ПРАВО!". Нагадаємо, що з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

2

            В рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" 19 жовтня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко проели інтерактивний урок для учнів Любомирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час правопросвітницького заходу школярі дізналися: які права має дитина та якими нормативними актами вони гарантуються, як захистити свої права, які обов'язки мають неповнолітні.Також серед всіх присутніх розповсюджено інформаційні буклети.

3

            19 жовтня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко провели інтерактивний урок для учнів 9-11 класів Української ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час правопросвітницького заходу школярі більше дізналися про права та свободи людини, а також обов'язки неповнолітніх. Серед школярів було розповсюджено буклети проету "Я МАЮ ПРАВО!" та про безоплатну правову допомогу.

4

            До Другого миколаївського місцевогу центру з надання БВПД надійшла подяка начальнику відділу представництва Анастасия Васенёва від клієнтки.

5

3 РОКИ ВНУТРІШНЬОГО ПЕРЕМІЩЕННЯ

Відзначаючи триріччя прийняття Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», 19-20 жовтня 2017 р. у м. Києві відбувся національний форум «Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції», організатором якого виступив Проект Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні» в межах Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 та у співпраці з Посольством Японії в Україні. Начальник відділу правопросвітництва Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Юлія Болгак взяла участь в Форумі та поділилася успішними практиками інтеграції ВПО під час заходу. Метою Форуму є обмін інформацією та надихаючим досвідом учасників, сприяння мережуванню внутрішньо переміщених осіб, організацій, які з ними працюють, та різних зацікавлених сторін, що впроваджують політику та практики, спрямовані на інтеграцію переселенців у приймаючі громади. Під час форуму було досягнуто наступних завдань: поширення «історій успіху» та конкретних прикладів позитивних змін у результаті внеску внутрішньо переміщених осіб, що добре інтегрувались у приймаючі громади в Україні; обмін досвідом проведення інтеграційних ініціатив, заходів та проектів, що реалізуються різними державними інституціями та НУО у сфері зайнятості, підприємництва, освіти, громадянської участі тощо; підвищення обізнаності щодо існуючих складнощів внутрішнього переміщення, які потребують вирішення на регіональному та національному рівнях; сприяння розвитку інтеграційної політики для внутрішньо переміщених осіб з метою забезпечення довготривалих рішень на місцевому та національному рівнях.

6

            АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Співробітниками Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД було надано адресну правову допомогу особі, яка обмежена в пересуванні. Начальник відділу правової інформації та консультацій Олена Заболотня прийняла заяву про надання вторинної правової допомоги від особи, яка не може особисто з’явитися до центру надання правової допомоги внаслідок тяжкого стану здоров’я.

7

            20 жовтня головний спеціаліст Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Катерина Середенко провела інформаційний семінар для роботодавців у Вітовському районному центрі зайнятості. Під час правопросвітницького заходу учасники дізналися про: порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги, діяльність центрів з надання вторинної правової допомоги, успішні справи адвокатів, які співпрацюють з місцевим центром. Також серед присутніх було розповсюджено інформаційні буклети на правову тематику та буклети проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

8

            На Миколаївщині презентували програму правової допомоги. 24 жовтня 2017 року, Регіональний центр з надання БВПД у Миколаївській області провів «Круглий стіл» на тему: «Як органи місцевого самоврядування і держава можуть відповісти на правові потреби громад?». Мета заходу – поширення позитивного досвіду взаємодії центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, органів місцевого самоврядування та громадських організацій у розробленні, прийнятті та реалізації місцевих програм надання безоплатної правової допомоги, пошук дієвих механізмів вирішення проблемних питань, що виникають при реалізації програм. Співробітники Другого миколаївського центру з надання БВПД прийняли активну участь в обговоренні.

9

            25 жовтня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко провели інтерактивний урок для учнів 5-11 класів Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів Березнегуватського району Миколаївської області. В рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" школярам було роз'яснено: що таке права та свободи людини; як можна захистити свої права; які обов'язки мають неповнолітні. Серед присутніх також було розповсюджено інформаційні буклети на правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

10

            В рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко провели інтерактивний урок на тему "Я та мої права" для учнів 7-11 класів Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Казанківського району Миколаївської області. Школярам було роз'яснено права та обов'язки дітей, а також розповсюджено інформаційні матеріали про безоплатну правову допомогу та проект "Я МАЮ ПРАВО!".

11

            Начальник відділу правової інформації та консультації Олена Заболотня взяла участь у роботі консультаційного центру з питань організації надання безоплатної правової допомоги при Миколаївській обласній державній адміністрації проведено прийом громадян.

12

            Співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олена Заболотня та Катерина Середенко під час минулого тижня провели два інформаційний семінари для осіб, що перебувають на обліку в Корабельному районному центрі зайнятості. Під час правопросвітницьких заходів присутні дізналися про: порядок надання первинної та вторинної правової допомоги, де можна отримати правову допомогу у м. Миколаєві. Також учасники мали можливість отримати консультацію від співробітників Центру. Під час заходів розповсюджено інформаційні буклети на правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

13

            30 жовтня головний спеціаліст Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Катерина Середенко взяла участь у Круглому столі на тему: "Медіація, як спосіб позасудового урегулювавання конфліктів – в профессії юриста", що проходив на базі Миколаївського інституту права НУ «ОЮА». Під час заходу адвокат-медіатор Балацька Оксана виступила з доповіддю «Введення в медіацію. Що це таке? Як це працює? Для чого це потрібно?». Жваву дискусію також викликав виступ судді Новобузького районного суду Миколаївської області Васильченко Наталії Олександрівнівни на тему: "Навіщо медіація судовій моделі? Моделі судової медіації. Пілотні проекти з впровадженням медіація в судах". Учасниками круглого столу стали начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк; суддя-тренер Національної школи суддів України, суддя-спікер Жовтневого районного суду Миколаївської області Глубоченко Сергій Михайлович; начальник Вiтовського районного сектору Миколаївського мiського вiддiлу з питань пробацiї Пiвденного мiжрегiонального управлiння з питань виконання кримiнальних покарань та пробацiї Мiнiстерства юстиції, капiтан внутрiшньої служби Білявська Дарина, а також студенти, науково-педагогічні працівники та практикуючі юристи.

14

            Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД оголосив про проведення конкурсу фото робіт «Права людини – мої права», який присвячений святкуванню Міжнародного дня захисту прав людини 10 грудня 2017 року.

15

            Начальника відділу правопросвітництва Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Юлію Болгак було запрошено до участі у Молодіжному форумі «DOBRE ДІЙ» в ролі спікера, де фахівчиня Центру розповіла про важливість громадської активності, а також запросила молодь з ОТГ Миколаївської області долучитися до конкурсу фоторобіт.

16

            1 листопада співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко провели інтерактивний урок для учнів Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новобузького району Миколаївської області. Під час даного правопросвітницького заходу, що проводився в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!", школярі дізналися про права та обов'язки неповнолітніх, а також роботу системи БПД. Розповсюджено інформаційні буклети на правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

17

            В рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!", 1 листопада співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко провели інтерактивний урок для учнів Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новобузького району Миколаївської області. Школярі дізналися про: права та свободи людини та громадянина, обов'язки та відповідальність неповнолітнього, роботу системи безоплатної правової допомоги в Україні. Також під час заходу було розповсюджено інформаційні матеріали проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

18

            2 листопада співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко в прямому ефірі на Радіо Миколаїв розповіли про конкурс фоторобіт "Права людини - мої права" та правопросвітницьку діяльність центру.

19

            Прийнято участь у круглому столі "Основи адвокатської діяльності". 1 листопада начальником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олексій Костенко прийнято участь у круглому столі "Основи адвокатської діяльності", на базі Миколаївського інституту права НУ ОЮА. На круглому столі були присутні адвокати та представники Ради адвокатів Миколаївської області. Під час круглого столу обговорювались питання повноважень адвокатів, новели в адвокатській етиці, відбувся обмін досвідом.

20

            6 листопада заступник директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша провела майстер-клас "Як захистити свої права" для учасників семінару в Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Під час правопросвітницького заходу Наталія Гнатуша поінформувала учасників про порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги. Також було розповсюджено інформаційні буклети на правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

21

            6 листопада співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко в прямому ефірі на Телеканал "Миколаїв" розповіли про конкурс фоторобіт "Права людини - мої права" та правопросвітницьку діяльність центру.

22

            7 листопада в приміщенні Кризового медіа-центру в м. Миколаєві відбулась Прес-конференція, присвячена старту конкурсу фоторобіт. Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД оголошує про проведення конкурсу фоторобіт «Права людини – мої права», який присвячений святкуванню Міжнародного дня захисту прав людини 10 грудня 2017 року. До участі у конкурсі запрошуються: учні 10-11 класів ЗОШ, студенти коледжів, технікумів, університетів Миколаївської області. Робота може бути як індивідуальною, так і колективною.

23

            В рамках проведення Дня учасника АТО та орієнтації на службу за контрактом в Інгульському РЦЗ відбулася зустріч представника центру з надання БВПД та безробітних осіб, які стоять на обліку в центрі зайнятості. Присутніх було ознайомлено з переліком послуг які вони можуть отримати звернувшись до Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

24

            8 листопада співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко проевли інтерактивний урок для учнів Лоцкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Баштанського району Миколаївської області. Під час правопросвтіницького заходу, що проводився в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!", школярі дізналися про права людини та громадянина, а також відповідальність неповнолітніх. Розповсюджено правові буклети та буклети проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

25

            В рамках Всеукраїнського проекту "Я МАЮ ПРАВО!" 8 листопада співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко провели інтерактивний урок для учнів 5-11 класів Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Баштанського району Миколаївської області. Школярі в ігровій формі дізналися про права дитини та відповідальність неповнолітніх. Також серед присутніх було розпосюджено інформаційні буклети на правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

26

            8 листопада директором Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олегом Антонцем було здійснено прийом громадян у с. Лоцкине та с. Новоолександрівка Баштанського району Миколаївської області. Нагадаємо, що в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" діють мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги з питань антирейдерського захоплення землі та порушення земельного законодавства. Під час прийому громадянам надавались консультації з питань укладання договорів оренди земельних ділянок, оформлення земельної ділянки та багато інших. Також під час виїздів мобільної групи було розповсюджено інформаційні буклети проекту "Я МАЮ ПРАВО!" на тему захисту прав громадян.

27

            15 листопада співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко провели інтерактивний урок для учнів Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вітовського району Миколаївської області. В рамках Всеукраїнського проекту "Я МАЮ ПРАВО!" школярам було роз'яснено права та свободи людини, а також обов'язки та відповідальність неповнолітніх. Розповсюджено інформаційні буклети про систему БПД та проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

28

            15 листопада співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко провели вуличне інформування громадян про можливість отримання безоплатної правової допомоги та розповсюдили серед мешканців с. Михайло-Ларине Вітовського району Миколаївської області інформаційні матеріали. Також інформаційні буклети Всеукраїнського проекту "Я МАЮ ПРАВО!" були розповсюджені у Михайло-Ларинській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

29

            15 листопада співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко провели інформування мешканців с. Каліновка Вітовського району Миколаївської області про можливість громадян отримати безоплатну правову допомогу в центрах з надання БВПД та в бюро правової допомоги. Інформаційні буклети на правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО!" було розповсюджено також у Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

30

            15 листопада співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко здійснили вуличне інформування громадян в с. Мішково-Погорілове Вітовського району Миколаївської області. Відбулась робоча зустріч директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олега Антонця з директором Мішково-Погорілівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Серед учнів та вчителів було розповсюджено інформаційні буклети проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

31

            16 листопада співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко провели інтерактивний урок для учнів Загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів м. Миколаєва. Школярі дізналися про права та обов'язки громадян, а також про причини злочинності в суспільстві. Для присутніх була прочитана лекція на тему: "Насилля в сім'ї та дискримінація. Шляхи запобігання насиллю". В рамках Всеукраїнського проекту "Я МАЮ ПРАВО!" розповсюджено інформаційні буклети на правову тематику.

39

БАШТАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 19 жовтня заступник начальника відділу «Баштанське бюро правової допомоги» Андрощук Сергій взяв участь у засіданні ради громадських організацій при Баштанській районній державній адміністрації, на якому було розповсюджено інформаційні матеріали про доступ до безоплатної правової допомоги та обговорено питання, які розглядалися на засіданні ради.
 • 26.10.2017 в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Баштанського бюро правової допомоги на сайті Баштанської районної ради, Баштанської райдержадміністрації розміщено в рубриці «Правова допомога з питань земельного законодавства» наступну інформацію:
 • Вимоги до клопотання про передачу земельної ділянки

Державна реєстрація земельної ділянки в державному земельному кадастрі

Державна реєстрація прав власності на земельну ділянку

Дія мораторію на відчуження

Кадастровий номер земельної ділянки

Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам

Оренда землі

Пільги учасникам АТО щодо отримання земельних ділянок

Погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Право на земельний пай

Розгляд скарг у сфері державної реєстрації земельної ділянки.

 • Також на базі Баштанського ДРАЦС ГТУЮ у Миколаївській області відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, в ході якої головним спеціалістом Баштанського бюро правової допомоги Інна Донченко надано правові консультації 3 клієнтам. Також розміщено інформаційні буклети різної правової тематики на інформаційному стенді Баштанського ДРАЦС ГТУЮ у Миколаївській області.
 • 30 жовтня представники Баштанського бюро безоплатної правової допомоги вчергове взяли участь в груповому профорієнтаційному заході, який відбувся в Баштанському районному центрі зайнятості.
 • 02 листопада на базі Баштанського РВ ДВС ГТУЮ у Миколаївській області відбулася робота Дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, в ході якої головним спеціалістом Баштанського Бюро надано правові консультації 3 клієнтам. Також розміщено інформаційні буклети різної правової тематики на інформаційному стенді Баштанського РВ ДВС ГТУЮ у Миколаївській області.
 • В ході зустрічі директора Баштанського центру зайнятосі - Філіпенка О.С. та керівника Баштанського ББПД Андрощука С.О., яка відбулась паралельно, в ході конструктивного діалогу, було окреслено план спільних заходів, в т. ч. щодо спільних виїзних заходів в населені пункти Баштанської ОТГ з метою інформування соціально незахищених верств населення про їх можливість отримання безоплатної правової допомоги та надання послуг служби зайнятості. Здійснено обмін інформаційними матеріалами щодо роботи, послуг та контактної інформації сторін.

32

БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • Заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько прийняв участь в урочистих заходах до Дня захисника України, які організовані Березнегуватською районною радою та райдержадміністрацією та відбувались в районному будинку культури.
 • Заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько для відвідувачів бюро правової допомоги прочитана лекція на тему «Оренда земельної ділянки. Покрокова інструкція».
 • Заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василем проведена робоча зустріч з начальником служби у справах дітей РДА Фурдак Т.В., за результатами якої досягнуто домовленості про розповсюдження працівниками служби у справах дітей РДА буклетів на теми: «Позбавлення батьківських прав: підстави та порядок розгляду», «Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини», «Твої права – твій захист» та на іншу правову тематику.
 • 23 жовтня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провів для працівників Березнегуватської центральної районної бібліотеки семінар на тему «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник».
 • 24 жовтня відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі Березнегуватського районного центру зайнятості, під час якого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько В.М. надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулись 4 клієнта. Також всім присутнім в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитана лекція про порядок отримання безоплатної правової допомоги та роздані інформаційні буклети.
 • 25 жовтня в приміщенні Березнегуватської районної ради, в папки з поштовою кореспонденцією сільських рад району в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василем розміщені матеріали на теми: «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник», «Звернення громадян. Маєш право знати! » задля їх розміщення в місцях відвідування громадян, в 14-ти сільських радах району.
 • Заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько взяв участь у святкуванні 230-річниці з дня заснування селища Березнегувате, де в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провів флешмоб серед мешканців смт.Березнегувате та розповсюдив буклети на різну правову тематику.
 • 30 жовтня заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василем Басько для відвідувачів бюро правової допомоги в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитана лекція на тему «Позбавлення батьківських прав».
 • Також проведено виїзний прийом громадян у Новосевастопольській сільській раді Березнегуватського району, де в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитано лекцію на тему «Право громадянина на безоплатну правову допомогу», розповсюджено інформаційні буклети.
 • 31 жовтня відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Березнегуватського району управління соціального захисту населення Березнегуватської райдержадміністрації, під час якого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько В.М. надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулось 4 клієнта. Також всім присутнім в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитана лекція про порядок отримання безоплатної правової допомоги та роздані інформаційні буклети.
 • 1 листопада заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василь в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провів для працівників Березнегуватської центральної районної бібліотеки семінар на тему «Порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги».
 • 6 листопада представником бюро Василь Басько проведена робоча зустріч з Нововолодимирівським сільським головою Цацуріним В.В., під час якої в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» роз’яснено права громадян на безоплатну правову допомогу та за результатами зустрічі досягнуто домовленості про розповсюдження працівниками Нововолодимирівської сільської ради серед мешканців сільської ради буклетів на теми: «Позбавлення батьківських прав: підстави та порядок розгляду», «Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини», та на іншу правову тематику.
 • 7 листопада в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитана лекція про порядок отримання безоплатної правової допомоги та роздані інформаційні буклети для відвідувачів Управління соціального захисту населення Березнегуватської райдержадміністрації.
 • 8 листопада в приміщенні Березнегуватської районної ради, в папки з поштовою кореспонденцією сільських рад району в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василем розміщені матеріали на теми: «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник», «Звернення громадян. Маєш право знати! » задля їх розміщення в місцях відвідування громадян, в 14-ти сільських радах району.
 • 9 листопада Басько Василь прийняв участь у роботі постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, законності, соціального захисту населення та засобів масової інформації, де проінформував присутніх про проведену бюро роботу по виконанню заходів «Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Березнегуватського району на 2016-2018 роки», затвердженої рішенням районної ради від 09 вересня 2016 року №3.
 • 11 листопада заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько прийняв участь в урочистих заходах з відзначення 50-річчя Новосевастопольської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» також було прочитано лекцію про порядок отримання безоплатної правової допомоги та роздано інформаційні буклети присутнім.

33

34

ВОСКРЕСЕНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • Працівниками Воскресенського бюро в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО" було проведено урок серед учнів Філії Надбузького професійного аграрного ліцею на тему "Права дитини". Було розповсюджено інформаційні буклети та надано індивідуальні консультації всім бажаючим. Також надано допомогу у складанні звернень до органів державної влади.
 • Працівниками бюро було здійснено виїзд до Вітовського районного комісаріату для налагодження співпраці і при потребі надання правової допомоги військовослужбовцям, учасникам АТО.
 • Також було проведено чергову зустріч з головою Жовтневого районного осередку ВОІ СОІУ О. Сливка та складено план дій щодо заходів приурочених до дня інвалідів.
 • Розповсюджено матеріали про діяльність бюро в Управлінні Держпраці у Миколаївській області.

35

КАЗАНКІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 19 жовтня начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець здійснив виїзди з мультидистанційною групою соціального обслуговування населення на територію с. Троїцько-Сафонове та с. Миколаївка Казанківського району. В бібліотеках на території зазначених сільських рад відбулися засідання слухачів «Університету третього віку» територіального центру соціального обслуговування Казанківського району, під час яких Євген Мороховець провів лекції на теми: «Оформлення спадщини» та «Договір оренди землі», розповсюдив інформаційні буклети різної правової тематики, презентував інформаційні матеріали стосовно Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»
 • 20 жовтня начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець провів робочу зустріч із в.о. начальника Казанківського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Головіним О.Ю. стосовно організації спільних правопросвітницьких заходів та проведення правороз'яснювальної роботи у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».
 • 24 жовтеня головний спеціаліст відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Інна Ликова провела інформаційний флеш-моб бюро серед органів та установ смт Казанка.
 • 25 жовтня начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провів практикум на тему: "Захист прав дітей" для працівників Казанківської центральної районної бібліотеки, здійснено оформлення тематичного куточка "Я маю право" та "Правова допомога", розповсюджено інформаційні буклети «Правові орієнтири для кожної дитини»
 • 26 жовтня у приміщенні бюро на основі укладеного Меморандуму про співпрацю та у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено індивідуальний тренінг "Знай свої права!" для осіб, які перебувають на обліку в органах пробації.
 • 27 жовтня у селі Володимирівка Казанківського району відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Казанківської районної ради за участі голови районної ради, заступника голови райдержадміністрації, селищного та сільських голів. Одним із питань пленарної частини засідання було визначено забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування щодо надання безоплатної правової допомоги. На запрошення голови районної ради В.В. Коніщука участь у засіданні взяв начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець, який окреслив для присутніх можливі форми взаємодії, напрямки посилення співпраці у контексті забезпечення громади доступом до безоплатної правової допомоги. Також серед сільських голів району поширено інформаційні буклети бюро та листівки у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

36

37

СНІГУРІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • Проведено інформування щодо роботи та видів діяльності системи безоплатної правової допомоги серед співробітників та відвідувачів Державної казначейської служби Снігурівського району, Снігурівської міської ради, санітарно-епідеміологічної служби Снігурівського району. Також було розповсюджено інформаційні буклети про порядок надання первинної та вторинної правової допомоги.
 • В рамках проекту " Я МАЮ ПРАВО!" працівниками Снігурівського бюро проведено зустрічі з представниками Снігурівського відділення ПАТ Укрзалізниця, ПП Погрібна, супермаркет 33 кв. метра та проінформовано населення м. Снігурівки та району про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюджено листівки з контактними даними бюро та буклети на різноманітну правову тематику.
 • В рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" працівниками Снігурівського бюро БПД розповсюджено буклети на теми: "Поновлення на роботі незаконно звільненого працівника" та "Встановлення факту належності особі правовстановлюючих документів" серед працівників та відвідувачів Снігурівського відділення "Нова пошта", Снігурівського районного сектору державної міграційної служби, а також проінформовано населення м. Снігурівки та району про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги,розповсюджено листівки з контактними даними бюро та буклети на різноманітну правову тематику.
 • Протягом тижня працівниками Снігурівського бюро розповсюджено буклети на теми:"Прийняття спадщини, у складі якої є нерухоме майно, у випадку відсутності у спадкоємців правовстановлюючих документів на майно", та "Зняття з реєстрації місця проживання".
 • Також в рамках проекту "Я маю право", серед працівників та відвідувачів "Снігурівського відділу ведення Державного реєстру виборців" та "Центру соціальної реабілітації дітей - інвалідів у Снігурівському районі", проінформовано населення м. Снігурівки та району про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги,розповсюджено листівки з контактними даними бюро та буклети на різноманітну правову тематику.

38

Посилання на публікації в Інтернет-виданнях:

http://bashtanka.mk.gov.ua/ua/news/?id=41035

http://svidok.info/ru/news/11810

http://nikmedia.com.ua/news/view/26315/nikolaevcev_priglashayut_prinyat_uchastie_v_fotokonkurse

http://bogoyavlensk.info/obshchestvo/nikolaevsev-priglashayut-prinyat-uchastie-v-fotokonkurse.html

http://nikvesti.com/news/public/119014

https://sovremennik.mk.ua/news/687-Fotokonkurs-o-pravakh-cheloveka-startoval-.html

https://www.0512.com.ua/news/1853127

http://mayu-pravo.com/news/view/v-nikolaeve-startoval-fotokonkurs-dlya-shkolnikov-i-studentov-o-pravah-cheloveka-a18598/

            Посилання на запис радіопрограми «На всі 100»:

https://www.youtube.com/watch?v=tPFuKXrSIAE

            Посилання на записи виступів на телебаченні:

https://www.youtube.com/watch?v=Guxtr5ooxAo

https://www.youtube.com/watch?v=_zg7hj3ea_A

https://www.youtube.com/watch?v=EZT5-To7uwE&;feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=p7naDS-mZzc&;feature=youtu.be

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1035478
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
551
774
1325
1028285
13961
26214
1035478

Ваш IP: 162.158.78.71
Время: 2019-09-16 13:34:28
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua