Станом на 09.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

Інформація за період роботи з 17 травня по 16 червня 2017 р. Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД

Подяка Баштанському бюро правової допомоги:

25 травня до Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД надійшла подяка від клієнтки, яка отримала якісну правову допомогу. Громадянка Андреєва О. Г. тричі зверталася за правовою допомогою до Баштанського бюро правової допомоги (жовтень 2016р. , листопад 2016р., травень 2017р.).

Клієнтці було надано роз’яснення стосовно порядку стягнення аліментів, зокрема стосовно порядку примусового виконання рішення суду про стягнення аліментів відповідно до Закону України «Про виконавче провадження», а також стосовно відповідальності за прострочення сплати аліментів та притягнення боржника до кримінальної відповідальності.

У зв’язку з ухиленням боржника від сплати аліментів клієнтці надано допомогу у складенні заяв до органу виконавчої служби для видачі довідок про несплату аліментів для оформлення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.

Завдяки налагодженій взаємодії з Баштанським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області відповідно до меморандуму про взаємне співробітництво у сфері надання БВПД, питання щодо видачі довідок вдалося вирішити у встановлені законодавством строки.

17

Робота відділу "Баштанське бюро правової допомоги":

25 травня заступником начальника Баштанського бюро правової допомоги разом з начальником Баштанського РВ ДВС ГТУЮ в Миколаївській області проведено спільний прийом громадян, під час якого було прийнято 5 клієнтів, трьом із яких було роз’яснено діяльність бюро та двом надано консультації з приводу виконання судових рішень.

27 травня в черговому випуску Баштанської районної газети «Голос Баштанщини» буде опублікована стаття рекомендаційного характеру на тему «Права громадян (орендодавців) при передачі земельних паїв в оренду».

Також було розповсюджено інформаційні матеріали про надання безоплатної правової допомоги серед населення м.Баштанки, а саме: в громадських місцях, організаціях, установах, підприємствах, навчальних закладах.

15

6 червня, головним спеціалістом відділу "Баштанське бюро правової допомоги" Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД разом з працівниками фінансового управління Баштанської райдержадміністрації було проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу стосовно доступу громадян до первинної та вторинної безоплатної правової допомоги. Також серед присутніх розповсюджено інформаційні матеріали про систему безоплатної правової допомоги та порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги.

32

8 червня на базі Баштанського бюро правової допомоги було проведено робочу зустріч заступника начальника Бюро з представниками Баштанського районного відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. В ході робочої зустрічі було обговорено принципи взаємодії та визначено напрямки подальшої співпраці з метою підвищення ефективної діяльності, спрямованої на виконання норм Закону України «Про пробацію» та Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

39

Робота відділу "Березнегуватське бюро правової допомоги":

Заступником начальника Березнегуватського #бюро правової допомоги Василь Басько проведенi скайп - консультування громадян з питань надання безоплатної правової допомоги, під час якого надана безоплатна первинна правова допомога 1 клієнту з питань спадкування за законом.

16 травня відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі Березнегуватського районного центру зайнятості, під час якого Терлецький Юрій надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулись 3 клієнти з питань: спадкування за законом, оскарження рішення суду І інстанції в апеляційному порядку, надання безоплатної правової допомоги. Також всім присутнім надана інформація про порядок отримання безоплатної правової допомоги та інформаційні буклети.

Також Василь Басько прочитав лекцію на тему «Поняття безоплатної первинної та вторинної правової допомоги» та розповсюдив інформаційні буклети в районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

2

Співробітником Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько було укладено Меморандуми про взаємне співробітництво у сфері надання безоплатної первинної правової допомоги з Березнегуватською районною громадською організацією «Центр соціально-економічного розвитку» та Березнегуватською районною громадською організацією «Комітет підтримки землевласників та землекористувачів».

Головний спеціаліст Березнегуватського бюро правової допомоги Терлецький Ю.В. разом з працівниками Управління соціального захисту населення Березнегуватської райдержадміністрації здійснив виїзний прийом громадян у Любомирівській сільській раді Березнегуватського району, під час якого була прочитана лекція на тему «Поняття безоплатної первинної та вторинної правової допомоги», розповсюджені інформаційні буклети та здійснений прийом 3 громадян.

Також заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько було розповсюджено буклети на тему «Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник» в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування.

14

6 червня співробітники відділу "Березнегуватського бюро правової допомоги" Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Василь Басько та Юрій Терлецький провели флешмоб з розповсюдження буклетів на тему «Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник» серед мешканців смт. Березнегувате та Березнегуватського району.

Заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько провів робочу зустріч з начальником Березнегуватського районного сектору з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України І.В.Заковенко, під час якої роз’яснено про види діяльності бюро правової допомоги. За результатами зустрічі було укладено Меморандум про взаємне співробітництво у сфері надання безоплатної первинної правової допомоги з начальником Березнегуватського районного сектору з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України І.В.Заковенко.

Подяка Воскресенському бюро правової допомоги:

Восени, чи не в найперші дні роботи бюро, за правовою допомогою звернувся громадянин. Він вважав, що кредитор порушує його права, вимагаючи з нього величезну суму до сплати за невиконання ним кредитних зобов’язань, які він, за його підрахунками, виконав у повному обсязі. Так, в зв’язку з ліквідацією банку, громадянин не міг отримати будь-яку інформацію про стан свого рахунку.

Та через кілька років фін. установа стала позиватися до суду з вимогою накласти арешт на майно – автомобіль, якого і було взято в кредит та сплатити негайно непомірно велику суму заборгованості, походження якої пояснити в позові не змогли. Тож громадянин відразу і звернувся за правовою допомогою для спільного аналізу ситуації та підготовки потрібних для захисту процесуальних документів.

Під категорію громадян, що мають право на вторинну допомогу він не підпадав, тому в судових засіданнях захищав себе особисто. Та захищати себе дієво, на його думку, допомогли саме складені за допомогою працівників бюро процесуальні документи, де було вказано на відсутність законності у вимогах кредитора.

3

Успішний досвід відділу «Казанківське бюро правової допомоги»:

Співробітники бюро організували акцію інформування населення шляхом направлення роз'яснювальних листів (інформаційних буклетів бюро, контактних даних працівників) інвалідам Казанківського району як одній із вразливих категорій населення стосовно роботи бюро. Це стало можливим завдяки укладенню Меморандуму про співпрацю із Управлінням соціального захисту населення Казанківської районної державної адміністрації Миколаївської області.

Також, відділ «Казанківське бюро правової допомоги» Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД організував співпрацю із Миколо-Гулаківською бібліотекою (с. Миколо-Гулак Казанківського району), завідувач якої Реутова С.П., окрім сприяння у здійсненні Skype-консультування клієнтів бюро з приміщення бібліотеки, погодилась співпрацювати з бюро у якості параюриста.

Досягнуто домовленості щодо створення у бібліотеці правового інформаційно-довідкового пункту з метою сприяння розвитку правової освіти та культури серед мешканців с. Миколо-Гулак Казанківського району, полегшення комунікації бюро з клієнтами, які мають обмежені можливості зв'язку (відсутність телефонного та інтернет зв'язку), оперативне поширення актуальної правової інформації серед мешканців с. Миколо-Гулак Казанківського району.

11

Робота відділу "Казанківське бюро правової допомоги":

16 травня начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець провів робочі зустрічі із керівниками громадських організацій району, а саме Казанківської районної організації ветеранів війни і праці (керівник Ризук М.Г.), Казанківської районної організації волонтерів, Казанківської районної організації інвалідів (керівник Поліщук В.І.) стосовно оптимальних шляхів взаємодії, підвищення рівня правової освіти та культури населення району з акцентом на можливості отримання безоплатної правової допомоги на базі бюро.

17 травня співробітники бюро розробили інформаційний постер «Трудові права дитини в Україні», розпочавши інформаційний цикл до Дня захисту прав дитини.

18 травня головний спеціаліст відділу Інна Ликова в складі мобільної мультидистанційної групи Територіального центру соціального обслуговування населення здійснила виїзд до с. Миколаївка та с. Троїцько-Сафонове Казанківського району, де провела акцію з інформування про роботу бюро та провела особистий прийом громадян.

4

30 травня начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець в м. Миколаїв взяв участь у тренінгу «Посилення спроможності з питань захисту прав людини ВПО в Україні. Практики відновлення порушених прав ВПО».

1 червня було проведено робочу зустріч із представниками ініціативної групи мешканців багатоквартирних будинків в смт. Казанка щодо утворення ОСББ та особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, організації підведення водопостачання до зазначених багатоквартирних будинків

Також, було проведено робочі зустрічі із начальником служби у справах дітей Казанківської РДА та представником Володимирівської школи інтернат стосовно організації співпраці з бюро.

25

6 червня начальник відділу "Казанківське бюро правової допомоги" Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Євген Мороховець спільно з представниками Казанківського районного центру зайнятості провели інформаційно-пізнавальну гру "Знай своє право" з учнями молодших класів у літньому таборі Новоданилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Казанківської районної ради Миколаївської області.

33

6 червня, начальник відділу "Казанківське бюро правової допомоги" Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Євген Мороховець провів виїзний прийом громадян у Казанківській виправній колонії № 93, с. Новоданилівка Казанківського району Миколаївської області. Цільовою аудиторією були засуджені, які незабаром підлягатимуть звільненню. Спільно з фахівцями Казанківського районного центру зайнятості засудженим особам було надано вичерпні консультації стосовно майбутніх можливостей працевлаштування, відновлення втрачених документів, захисту та відновлення порушених прав. Після заходу всім присутнім було роздано інформаційні буклети "Бюро правової допомоги - ваш юридичний провідник".

34

7 червня начальник відділу "Казанківське бюро правової допомоги" Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД Євген Мороховець провів робочу зустріч із представниками Казанківського районного відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України. За результатами зустрічі було досягнуто домовленості про поглиблення співпраці, визначено основні напрямки взаємодії в контексті зниження рівня злочинності, забезпечення прав і свобод людини в системі пробації.

Робота відділу "Новобузьке бюро правової допомоги":

Працівники бюро прийняли участь у засіданні Університету «Третього віку» . Виступ був присв’ячений темі: «Право спільної сумісної власності. Право спільної сумісної власності подружжя».

Проведено роз’яснювальну компанію про роботу бюро правової допомоги та надання безкоштовної правової допомоги в архівному секторі Новобузької районної державної адміністрації.

Також співробітники бюро прийняли участь в масових заходах в місті присв’ячених «Дню вишиванки» під час яких розповсюджувались інформаційні матеріали на правову тематику

Було направлено клопотання до Новобузької районної державної адміністрації, Новобузької районної ради та Новобузької міської ради з пропозицією про відкриття сторінок «Новобузьке бюро правової допомоги» на офіційних сайтах установ.

1

Співробітники Новобузького бюро правової допомоги провели досить активну роботу по інформування населення про їх права та обов'язки:

 • взяли участь в святі до Дня останнього дзвоника на якому розповсюджували інформаційні матеріали,
 • було проведено праворозяснювальні заходи серед населення Камянської сільської ради та населення міста Новий Буг,
 • з нагоди святкування Дня дітей розповсюджено буклети про права дитини,
 • приймали активну участь в тренінгу в м. Миколаїв на тему: "Посилення спроможності з питань захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні".

23

Спiвробiтоники Новобузького бюро правової допомоги на цьому тижні провели досить активну роботу по інформуванню громадян про можливість отримання безоплатної правової допомоги. Інформаційна компанія проводилась і під час святкування Дня міста.

Крім того було підписано меморандум про співпрацю з Новобузьким районним відділом з питань пробації.

38

Робота відділу "Снігурівське бюро правової допомоги":

18 травня співробітники бюро провели інформування серед лікарів Снігурівської центральної районної лікарні про роботу та види діяльності Снігурівського бюро правової допомоги.

Було розповсюджено листівки з контактними даними Снігурівського бюро правової допомоги та буклети безоплатної правової допомоги на різноманітні теми.

56 червня співробітники відділу "Снігурівське бюро правової допомоги" провели інформування в приміщенні Снігурівського відділення "Укрпошти" та повідомили громадян про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги, а також було розповсюджено листівки з контактними даними Снігурівського бюро правової допомоги та буклети на тему: "Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник".

30

19 травня співробітники Другого миколаївський місцевий центр з надання БВПД прийняли участь в організації правового квесту спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області у Миколаївському юридичному ліцеї. Проведення квесту проводилось в рамках святкування Дня Європи. Учні ліцею вирішували завдання та отримали інформаційні матеріали про систему безоплатної правової допомоги.

Директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонець привітав переможців та подарував їм інформаційні блокноти.

6

7

19 травня 2017 року в Миколаївській обласній науковій бібліотеці ім. О.М. Гмирьова Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області проведено підсумкову конференцію до Дня Європи на тему "Питання євроінтеграції, захисту прав людини та імплементації права Європейського Союзу". Участь у конференції прийняли заступник голови облдержадміністрації з соціальних, гуманітарних питань, молоді, туризму та надання адміністративних послуг Кіндратів Віталій Зіновійович, Миколаївський міський голова Сенкевич Олександр Федорович, начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Возняк Роман Іванович, директор Миколаївського коледжу преси та телебачення, голова Миколаївської обласної громадської організації "Миколаївський пресс-клуб" Головченко Гліб Олександрович, заступник директора Другого миколаївського місцевого центру з надання безполатної вторинної правової допомоги Гнатуша Наталія Вікторівна, Добриднік Тетяна Василівна – правозахисник, голова ГО «Незалежна соціальна адвокація та право захист», Резнікова Юлія Миколаївна - уповноважений представник Міжнародного комітету захисту прав людини, комісар 8 рангу, Альохін Олег Михайлович - керівник Громадського Моніторингового Центру з дотримання прав людини, Олександра Скалько – юрист ГО «Час життя» та Ігорь Скалько – адвокат та правозахисник - майстер-клас щодо процедури подання заяви до Європейського суду з прав людини.

8

21 травня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД прийняли участь у Міжнародному фестивалі повітряних зміїв.

Було проведено правовий пікнік під час якого команда БПД проінформувала понад 1000 відвідувачів фестивалю про систему правової допомоги.

9

Заступник директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша провела лекцію для студентів Коледжа Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського на тему «Розвиток та функціонування системи БВПД в Україні».

Також було розповсюджено інформаційні матеріали щодо порядку надання безоплатної правової допомоги. Активних студентів було запрошено до співпраці з Другим миколаївським місцевим центром з надання БВПД як параюристів.

10

23 травня головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій у Другому миколаївському місцевому центрі з надання БВПД Олена Заболотня відвідала Корабельний районний центр зайнятості та провела інформаційно-роз’яснювальну роботу на тему: "Безоплатна правова допомога: хто має право та як її отримати".

Представник місцевого центру розповіла присутнім особам з інвалідністю про можливість отримання вторинної правової допомоги. Також учасники заходу були ознайомлені з державними гарантіями, що надаються особам, які мають інвалідність. Також було надано відповіді на інші правові питання, які хвилювали слухачів.

12

Співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД вже в друге взяли участь у зйомках програми "Я маю право". В даній програмі розглядаються питання отримання безоплатної правової допомоги.

Переглянувши сюжет Ви дізнаєтеся відповіді на питання:

 • як надається первина та вторинна правова допомога,
 • хто має право на отримання безоплатної правової допомоги,
 • як адвокати співпрацюють з центрами з надання БВПД,

а також багато іншої корисної інформації!

Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД висловлює вдячність усім учасникам зйомок програми "Я маю право".

Пропонуємо переглянути сюжет за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=QK0vrWTvfLs

Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД продовжує активно налагоджувати роботу з представниками громадських організацій. Цього разу було обговорено та сплановано співпрацю з Громадською організацією "Десяте квітня", яка займається захистом прав людини та правопросвітницькою діяльністю.

Звертайтеся за безоплатною правовою допомогою за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів 61. Контактний телефон: 44-54-60, 44-54-61.

13

25-27 травня головний спеціаліст у Другому миколаївському місцевому центрі з надання БВПД Катерина Середенко прийняла участь у навчанні в Миколаївській Школі медіації.

Під час першого модуля учасників було ознайомлено з основами процесу медіації, причинами винекнення конфліктів та способами вирішення спорів.

Миколаївська Школа медіації - це спільний проект ВБО "Ініціатива заради життя", Громадської організації "Луганський гуманітарний центр" та Центральної бібліотеки ім.М.Л. Кропивницького м.Миколаєва. Також ідея проведення школи медіації в Миколаївській області отримала підтримку Посольства Федеративної Республіки Німеччина. В рамках проекту буде підготовлено 30 майбутніх медіаторів, які будуть допомагати неповнолітнім вирішувати конфліктні ситуації.

Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД висловлює вдячність усім організаторам та тренерам Миколаївська Школа медіації!

16

31 травня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, заступник міського голови Євген Шевченко, заступник директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров прийняли участь у заходах присвячених Дню захисту дітей, які проводились Центральною міською бібліотекою для дітей ім. Ш. Кобера та В. Хоменко.

"Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України" - наголосив Роман Возняк. Спільно з працівниками Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД, участь у заходах прийняли представники Головного управління Національної поліції України у Миколаївській області та ГУ ДСНС України у Миколаївській області. Співробітники управління юстиції та центру разом представляли правовий майданчик, де в доступній для дітей формі розповідали про їх конституційні права та свободи. Кожна дитина обирала одне з прав людини та за допомогою квіточок допомагала створювати картину "Я та мої права".

19

20

У перший день літа в Миколаївському зоопарку з самого ранку стартувала святкова концертно-розважальна програма, організована з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Свято зібрало багато відпочивальників пришкільних таборів, дітлахів та їх батьків.

Працівниками Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД на території зоопарку проведено ряд розважальних заходів – малюнки на асфальті на тему «Я маю право!», розмальовували розфарбовки на тему прав дітей, віжповідали на цікаві питання з правничого кросворду.

З вітальним словом до малечі звернувся начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк. «Перший день літа – це по-справжньому ваш день, дорогі діти. Тут, у зоопарку, на вас чекає насичена розважальна програма з різними конкурсами та вікторинами. Сподіваюся, що всі знайдуть собі розваги до вподоби. Кожен отримає солодкий подарунок. Бажаю вам усім зростати здоровими, сильними, сміливими, щасливими. Гарних літніх канікул і відпочинку», – побажав Роман Возняк.

Також працівники управління юстиції та Центру розповсюджували серед дорослих буклети щодо можливості отримання правової допомоги, а малюків знайомили з їх правами та обов’язками, положеннями Конвенції про права дітей.

Діти радо приймали участь у заходах організованих управлінням юстиції: розгадували кросворди, малювали малюнки на асфальті, розмальовували розфарбовки. Наприкінці, учасники конкурсів отримали подаруночки та солодощі.

21

22

ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» було продовжено проведення циклу тренінгів для працівників відділів правової інформації та консультацій, відділів представництва та бюро правової допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.

30 травня 2017 р. в м. Миколаїв проведено тренінг «Посилення спроможності з питань захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні. Практики відновлення порушених прав ВПО».

Учасники тренінгу прибули майже з усіх районів Миколаївської області: Врадіївка, Воскресенськ, Веселинове, Баштанка, Вознесенськ, Єланець, Казанка, Нова Одеса, Южноукраїнськ, Очаків, Березнегувате, Братське, Новий Буг, Снігурівка.

Професійні юристи закладів БВПД мали змогу разом попрацювати над практичними завданнями, проаналізувати діюче законодавство, розробити шляхи вирішення спірних правовідносин, які виникають у переселенців. Теоретичні та практичні сесії тренінгу стосувалися огляду основного закону ВПО та Постанов № 505, 509, практичного досвіду ДК щодо надання вторинної правової допомоги, доступу ВПО до адресної допомоги та інших видів соціальної допомоги, основні проблеми, з якими стикаються ВПЛ в цьому питанні. Окрема увага була присвячена міжнародним стандартам захисту ВПО, а саме, керівним принципам ООН з питань внутрішнього переміщення. прогалини в

Під час тренінгу учасники зазначили, що багато з них вже надавали правову допомогу ВПО, в тому числі, є позитивна судова практика щодо захисту їх прав. Обмін практичним досвідом є важливою складовою для професійного розвитку та надання якісного захисту прав громадян України, зокрема, тих хто опинився в умовах переміщення у досить вразливому стані. Відчути «вразливість», спектр почуттів, які мають різноманітний вплив на людину, змогли підчас практичної вправи, яку провела Юлія Лісова (“Одеська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа”).

Окрему увагу було прикуто до проблемних питань ВПО щодо відмови у призначенні адресної допомоги на підставі п. 7 Постанови №505, дискримінаційного порядку отримання пенсій та інших видів соціальної допомоги лише через відділення Ощадбанку, «прив’язки» виплати пенсій до реєстрації ВПО тощо. Як зазначив юрист ГО «Десяте квітня» Богдан Копцюх: «Оскаржувати рішення органів влади, які порушують права ВПО можливо і робити це потрібно. В багатьох випадках вдається захистити права ВПО в адміністративному порядку, проте потрібно, щоб люди не боялися та не залишали «на потім» вирішення своїх юридичних питань, навіть, якщо для цього треба звернутися до суду. Бюрократичні перепони, тривалість строків очікування на поновлення своїх прав, т.п., не мають ставати на заваді в намірах довести свою правоту. Нам всім потрібно мати витримку і доводити справу до завершення, чим надихати інших, хто вже зневірився у можливості отримати позитивний результат, в свою чергу, юристи нашої організації завжди готові підтримати ті надати юридичний супровід». Учасники тренінгу повністю підтримали позицію фахівців ГО «Десяте квітня» та закликали ВПО звертатися за допомогою без зволікань, їм буде надана професійна правова допомога, а у випадку ідентифікації інших проблем, буде докладено максимум зусиль на скерування та якісне переправлення до відповідних компетентних органів влади або громадськості.

ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» висловлює велику подяку в організації проведення заходу управлінню “Одеська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа» Координаційного центру з надання правової допомоги, керівництву місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Миколаївській області.

Окрема вдячність Леоніду Клименко – ректору Чорноморського національного університету (ЧНУ) за надану можливість провести захід у приміщені Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню.

24

Більше фото за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/0B_q80GdHrC0pVkgtUHlkVk9yTkE

http://desyatekvitnya.com/?p=2041

https://nikolaev-city.net/24341/v-nikolaeve-govorili-o-zashchite-prav-vpl-vozmozhnostyah-i-podderzhke

Я МАЮ ПРАВО ПРОТИСТОЯТИ КОЛЕКТОРАМ

Колектори сьогодні часто можуть дозволяти собі забагато. Щоб колектори не почували себе наче риба у воді - варто знати декілька порад.

З цього питання консультують в программі "Я маю право":

 • начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк;
 • політтехнолог Андрій Острів;
 • фахівець Воскресенського бюро правової допомоги Микола Богатий;
 • адвокат, який співпрацює із системою БПД Тетяна Гриненко.

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=Ii18ooUeo7I

1 червня відбулася робоча зустріч співробітників Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД з представниками Пробації України в особі начальника Інгульского районного сектору Миколаївського міського відділу з питань пробації Південного міжрегіонального відділу з питань пробації Міністрерства юстиції Іванко В. Г.

Було обговорено подальшу співпрацю в сфері надання правової допомоги клієнтам пробації та заплановано ряд спільних заходів.

26

2 червня заступник директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша прийняла участь у Семінарі для юрисконсультів та інших зацікавлених осіб, який проходив у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.

Наталія Гнатуша проінформувала учасників про становлення та розвиток системи безоплатної правової, а також порядок надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Учасники семінару задавали питання щодо порядку роботи адвоката з клієнтом БВПД.

27

3 червня співробітники Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД у партнерстві з ГО "АПО "Викривач" спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області провели Відкриття тематичної полиці у буккроссингу дитячого містечка "Казка".

Начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк привітав діточок з початком літніх канікул та побажав гарного відпочинку. До привітань також приєдналась заступник директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та нагадала про важливість дотримання прав дітей.

Дітей очікувало багато розваг та конкурсів. Було проведено конкурс малюнків на асфальті на тему "Мої права". Переможці та всі учасники конкурсу отримали подарунки.

Буккроссинг - це безкоштовна можливість взяти книгу та залишити свою книгу для користування іншими. Поличка буккроссингу в Дитячому містечку "Казка" поповнилась книгами на правову тематику, зокрема збіркою "ПРОти НАСильства", яка видана за допомогою Проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні".

Дякуємо всім за чудову командну роботу!

https://nikolaev-city.net/24344/3-iyunya-v-detskom-gorodke-skazka-budet-provedeno-otkrytie-pravovogo-stellazha-v-bukkrosinge

https://www.0512.com.ua/news/1676805

https://www.0512.com.ua/news/1686610

https://nikolaev-city.net/24437/sdelayte-knigu-svobodnoy-v-nikolaeve-otkrylsya-pravovoy-bukkrossing

28

29

6 червня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД провели опитування серед жителів міста Миколаєва щодо обізнаності про систему безоплатної правої допомоги. В результаті опитування встановлено, що майже 60% опитаних знають про існування системи безоплатної правової допомоги, з них 17% зверталися за допомогою до центрів та задоволені отриманими послугами. Також 29% найближчим часом планують звернутися за правовою допомогою. Серед громадян міста було розповсюджено інформаційні буклети про місце розташування центру та бюро, а також порядок отримання БВПД.

31

7 червня працівники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД відзначили учасника кункурсу студентських есе з теми "Права людини в механізмі розвитку України як демократичної та правової держави", який організований Четвертим київським місцевим центром з надання БВПД. Учасником даного конкурсу став студент І курсу Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського Кривцов Артем, якого нагороджено сертифікатом про участь у конкурсі, а також вручено подарунок книгу "ПРОти НАСильства" та видання "Безоплатна правова допомога".

35

7 червня було проведено робочу зустріч співробітників Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД з представниками Пробація України в особі заступника начальника сектору ювінальної пробації м. Миколаїв Південного міжрегіонального відділу з питань виконання кримінальних покарань та пробації. Було обговорено подальшу співпрацю в сфері надання правової допомоги клієнтам пробації та заплановано ряд спільних заходів.

36

Співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД знову взяли участь у зйомках програми "Я маю право", яка виходить на телеканал "Миколаїв". Цього разу розглядалися проблеми, які можуть виникнути при укладанні договору дарування та заповіту. Також фахівці з права дали поради щодо укладання договору довічного утримання.

Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД висловлює вдячність усім учасникам зйомок програми!

Пропонуємо переглянути сюжет за посиланням та дізнатися багато корисного: https://www.youtube.com/watch?v=Y84BNT3Lquc

8 червня заступник директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша прийняла участь в робочій зустрічі з органами виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері пробації.

На робочій зустрічі обговорювалися питання подальшої співпраці у сфері надання правової допомоги особам, засудженим до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

37

8-10 червня головний спеціаліст Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Катерина Середенко прийняла участь у навчанні в Миколаївської Школи медіації.

Під час другого модулю учасники отримали багато теоритичних знань та практичних навичок з ведення процесу медіації.

Миколаївська Школа медіації - це спільний проект ВБО "Ініціатива заради життя", Громадської організації "Луганський гуманітарний центр" та Центральної бібліотеки ім.М.Л. Кропивницького м.Миколаєва. Також ідея проведення школи медіації в Миколаївській області отримала підтримку Посольства Федеративної Республіки Німеччина. В рамках проекту буде підготовлено 30 майбутніх медіаторів, які будуть допомагати неповнолітнім вирішувати конфліктні ситуації.

Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД висловлює вдячність всім організаторам та тренерам проекту!

40

14 червня головний спеціаліст Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Катерина Середенко разом з директором МФ "Любисток" Маргаритою Пархоменко прийняла участь у зйомках програми "Це Вас хвилює".

Програма була присвячена протидії торгівлі людьми.

Під час ефіру було обговорено основні проблеми, які виникають у осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Також було надано поради для осіб, які вважають себе постраждалими від торгівлі людьми.

Пропонуємо Вам переглянути сюжет за посиланням та дізнатися багато корисної інформації:

https://www.youtube.com/watch?v=O1I0dBZ2pGA&;feature=youtu.be

СПІВПРАЦЯ ЗАРАДИ ЗМІН В СУСПІЛЬСТВІ

Саме під таким гаслом пройшла зустріч співробітників Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД з Валентиною Макаровою, радником Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Миколаївській області. Під час зустрічі проаналізували динаміку конфліктів між ВПО та приймаючими громадами, розглянули найбільш поширені проблеми, з якими стикаються ВПО та відповідно домовилися про співпрацю, основною метою якої є вирішення цих проблем.

41

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1035478
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
551
774
1325
1028285
13961
26214
1035478

Ваш IP: 162.158.78.71
Время: 2019-09-16 13:34:28
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua