Станом на 09.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

Інформація за період роботи з 17 липня по 17 серпня 2017 р. Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД

18 липня співробітниками Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД було надано адресну правову допомогу 3 особам. Зокрема, Олена Заболотня прийняла заяви про надання вторинної правової допомоги від громадянок, що не змогли відвідати центр правової допомоги у зв’язку з тяжким станом здоров’я. Також особам, які звернулися за правовою допомогою було роз’яснено порядок надання вторинної правової допомоги.

2

В рамках співпраці з Другим Миколаївським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та з Управлінням Державної праці в Миколаївській області 10, 11 та 12 липня 2017 року було проведено п’ять інформаційно-консультаційних заходів.

 1. Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці;
 2. Семінар "Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії";
 3. Інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру;
 4. Профінформаційний семінар "Легальна зайнятість";
 5. Семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме".

Головний державний інспектор відділу додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Миколаївській області Пшенична Олена інформувала присутніх про встановлені законом гарантії в оплаті праці працівникам, укладання колективних договорів на підставі вимог чинного законодавства, підстави розірвання трудового договору з ініціативи власника.

Зазначила підстави звернення до зазначеного Управління з метою отримання інформаційно-консультаційних послуг. Найбільше зацікавлення викликали у слухачів обговорення життєвих ситуацій, які траплялись у спеціалістів установ під час проведення перевірок або звернень громадян. Представники ДММЦНБВПД Болгак Юлія та Заболотна Олена проінформували присутніх про правові послуги, які можна отримати в центрі правової допомоги. Зазначили, яким категоріям населення надається безоплатна правова допомога та які документи необхідні для отримання цієї допомоги. Розповіли про новий вид врегулювання спорів або конфліктів – медіацію. Медіація – це вид альтернативного врегулювання спорів, метод вирішення спорів із залученням посередника (медіатора), який допомагає сторонам конфлікту налагодити процес комунікації проаналізувати конфліктну ситуацію таким чином, щоб вони самі змогли обрати той варіант рішення, який би задовольняв інтереси і потреби усіх учасників конфлікту. Перевагами медіації є економія часу та зниження вартості процесу вирішення спору. Корабельний районний центр зайнятості і надалі буде продовжувати активно співпрацювати з представниками цих організацій.

Відбулося засідання комісії, щодо розгляду пропозицій на конкурс проектів розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання програми "Молодь" на 2016-2018 роки в рамках проекту "Активні громадяни" за програмою Британської ради для молоді.

До складу конкурсної комісії було запрошено начальника відділу правопросвітництва Юлія Болгак. В результаті підтримо 6 проектів, з загальною сумою 73 000 грн., а також 71 000 грн. від Британської ради. Серед проектів є різноманітні фестивалі, семінари, тренінги, зустрічі, на теми зі сфери права та безпеки, велоруху, культури та мистецтва, екології. Учасники були поінформовані про функціонування системи БПД та отримали інформаційні буклети. Сподіваємось, що проекти будуть реалізовані на високому рівні та сприятимуть всебічному розвитку суспільства.

3

4

Співробітники Центру Середенко Катерина та Сніжана Качалова провели флеш-моб з інформування населення про надання безоплатної правової допомоги особам, що постраждали від торгівлі людьми, біля інсталяції «ГРАНІ³» у Миколаєві. Громадян було проінформовано про порядок отримання безоплатної правової допомоги та розповсюджено інформаційні матеріали. «ГРАНІ³» – тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Інсталяція «ГРАНІ³» надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми. Інсталяція буде розміщена у Миколаєві до 27 липня 2017 р., а потім подорожуватиме іншими регіонами України.

5

26 та 27 липня співробітники Центру Юлія Болгак та Катерина Середенко взяли участь у "Діалоговій платформі з питань захисту прав внутрішньо переміщених осіб", що була організована Громадською організацією "Десяте квітня" за підтримки Агенства ООН у справах біженців. Під час заходу було обговорено актуальний стан забезпечення прав і свобод ВПО в Україні, а також міжнародні стандарти допомоги ВПО.

6

Отримали 100 примірників інформаційних буклетів про медіацію від Національна асоціація медіаторів України. Нагадаємо нашим підписникам, що медіація - це позасудова процедура врегулювання конфлікту (спору) шляхом переговорів сторін конфлікту за допомогою одного або кількох нейтральних посередників (медіаторів).

8

31 липня співробітники Центру, Наталія Гнатуша, Юлія Болгак та Катерина Середенко, взяли участь у засіданні "круглого столу" за темою «Торгівля людьми як соціальна проблема суспільства», що приурочений до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. Захід відбувся на базі Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова. У сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини. Особливо загрозливою стає ситуація у сфері торгівлі дітьми та жінками, зокрема в Україні. На заході були присутні представники влади, департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації, відділу боротьби зі злочинами головного управління Національної поліції в Миколаївській області, головного територіального управління юстиції в Миколаївській області, Любисток Миколаїв та інші громадські організації.

9

Миколаїв приєднався до Всеукраїнської акції "Загальне бажання мільйонів сердець побудує щасливу країну".

Під час акції фахівці системи БПД провели інформаційну кампанію серед учасників, інформуючи про можливість та способи отримання безоплатної правової допомоги.

Цей масштабний захід, ініціатором якого стала 15-річна художниця з прифронтового міста Покровськ Донецької області Лілія Дорошенко, є заключним етапом всеукраїнської соціально-культурної акції "За мир і щастя в Україні", яка проводилась в 2016 році за підтримки Міністерства культури України.

Зусиллями і натхненням тисяч юних і дорослих патріотів була створена "Картина Світу" - величезна карта-пазл України, складена з портретів щасливих, усміхнених українців. Ця колективна робота визнана національним рекордом, як полотно, написане олійними фарбами найбільшою кількістю людей.

Авторами мальовничих посмішок від Миколаївщини стали вихованці Миколаївського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Картина Світу вже вирушила в подорож обласними центрами України, щоб фінішувати в День Незалежності України в місті Покровськ, замикаючи коло патріотичних, миролюбних прагнень десятків тисяч українців, готових підтримати акцію. На центральних площах міст, зустрічаючих Карту Світу, під девізом "Мистецтво лікує" проходять благодійні аукціони за участю українських художників. Зібрані від реалізації картин кошти спрямовуються на лікування воїнів АТО.

12

Розпочала роботу «Школа практичного права для пенсіонерів». 4 серпня заступник директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша виступила першою спікеркою заходу та проінформувала учасників про порядок отримання правової допомоги.

13

7 серпня співробітники Центру Наталія Гнатуша та Катерина Середенко взяли участь у робочій нараді з питань дискримінації прав жінок. Захід був організований департаментом праці та соціального захисту населення облдержадміністрації. Учасники зустрічі обговорили проблеми підвищення ролі жінки в розбудові громадянського суспільства, а також підходи до боротьби з дискримінацією жінок в Україні та закордоном. Співробітники центру наголосили, що всі громадяни можуть звернутися за первинною та вторинною правовою допомогою до Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД.

14

До вашої уваги карта правових потреб станом на серпень 2017 року, розроблена фахівцями системи БПД, на основі звернень громадян до Центру та бюро правової допомоги.

15

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ПРАЦІВНИКІВ ЦЕНТРУ З ГОЛОВОЮ МВП ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АДВОКАТІВ, ЯКІ НАДАЮТЬ БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ".

10 серпня 2017 року Центром було організовано робочу зустріч із головою Миколаївського відокремленого підрозділу громадської організації "Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу", адвокатом Євгеном Давиденко. Робоча зустріч проходила у приміщенні Центру.  Під час зустрічі працівниками Центру було обговорено з Євгенієм Давиденком питання надання безоплатної вторинної правової допомоги, оплати винагороди адвокатам за надання БВПД, також відбувся обмін позитивним досвідом.

16

            11 серпня начальник відділу правової інформації та консультацій Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олена Заболотня взяла участь у роботі консультаційного центру з питань організації надання безоплатної правової допомоги при Миколаївській обласній державній адміністрації. Під час роботи консультаційного центру було проведено прийом громадян та надано правові консультації, а також роз'яснено порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги.

19

            11-12 серпня пройшла друга зустріч у рамках "Школи практичного права для пенсіонерів" на якій заступник директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша розповіла присутнім про те яку правову допомогу можна отримати безкоштвно та де саме.

20

            4 серпня головний спеціаліст Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Катерина Середенко  відвідала відділення Корабельного району Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Співробітникам територіального центру було роз'яснено право громадян на правову допомогу та порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Також було розповсюджено інформаційні буклети з різних правових питань.

22

            Протягом тижня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД  Наталія Гнатуша та Катерина Середенко  разом з параюристами провели заходи з інформування молоді щодо надання безоплатної правової допомоги. Проведені заходи були присвячені Міжнародному Дню Молоді. Під час заходів розповсюджено інформаційні матеріли: пам'ятки, буклети, тощо.

 

15 серпня директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД  Олег Антонець під час робочої зустрічі підписав меморандум про співпрацю з адвокатом Ткаченко Яною Олександрівною. Було обговорено основні напрямки майбутньої співпраці та організацію спільних заходів.

23

            16 серпня мобільна група виїзного прийому громадян з питань антирейдерського захоплення землі у складі директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД  Олег Антонця та начальника Снігурівського РВ ДВС Бусахіна Олександра здійснили виїзди в с. Афанасіївну, Нововасилівку та Баратівку Снігурівського району. 
Під час прийому громадянам роз’яснено норми земельного законодавства, порядок укладення договору оренди землі, порядок реєстрації права оренди земельної ділянки та надано консультації, як діяти у ситуаціях, коли рейдери захоплюють землю або урожай.

24

            16 серпня працівники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД   відвідали Снігурівське бюро правової допомоги. Під час візиту проведено робочу зустріч з заступником директора Снігурівського районного центру зайнятості Юхненко Юлією щодо взаємодії у сфері надання правової допомоги, на вулицях міста Снігурівка проведено інформаційний флешмоб, працівникам бюро правової допомоги надано методичну допомогу.
В Центрі поштового зв’язку та Снігурівському районному центрі зайнятості розміщено інформаційні матеріали з питань надання 
БПД, прийняття спадщини, поновлення на роботі, позбавлення батьківських прав, безоплатної передачі земельних ділянок тощо. 

25

            17 серпня начальник відділу правової інформації та консультацій Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД  Олена Заболотня відвідала семінар для людей похолого віку у відділенні Інгульського району Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Присутнім було роз'яснено порядок надання первинної та вторинної правової допомоги, а також розповсюджено інформаційні буклети. Учасники семінару активно задавали правові питання щодо отримання субсидій, укладання договорів довічного утримання та купівлі-продажу. Після заходу до співробітника центру звернулось 6 осіб за індивідуальними консультаціями.

26

 

            17 серпня 2017 року Центром було організовано робочу зустріч із адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом.
Робоча зустріч відбулася у приміщенні Центру, присутні адвокати Дмитро Беспрозванний, Олег Медюк, Володимир Басараб, Володимир Чорнобривець, Іван Капінос.
Працівниками відділу організації надання 
БВПД та роботи з адвокатами проведено практичне навчання щодо заповнення розрахунків винагороди адвоката (ЦАС, ПРК, ПД) та роботи з «калькулятором» для розрахунку оплати винагороди. Окремо наголошено на необхідності вчасно подавати на оплату акти за виконаними дорученнями, оскільки адвокатам, у яких на виконанні одночасно перебуває 30 доручень Центру, надання БВПД за якими не завершено, видання нових доручень не допускається.

27

 

            16 серпня директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонець провів робочу зустріч з начальником Снігурівського відділу поліції Головного управління Національної поліції Андрієм Васильовичем Гриненко.  Під час зустрічі було обговорено можливості подальшої співпраці в сфері захиту прав громадян та правового інформування населення. 

28

БАШТАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 12 липня заступником начальника Баштанського БПД здійснено виїзний прийом на базі Єрмолівської та Привільнянської сільських рад, під час якого проведено прийом громадян та розповсюджено серед населення інформацію про надання безоплатної правової допомоги.
 • Працівниками Баштанського бюро правової допомоги підготовлено статтю інформаційного характеру «Про зміни в законодавстві в частині стягнення аліментів», яку буде висвітлено в черговому випуску районної газети «Голос Баштанщини».
 • 22 липня в черговому випуску районної газети «Голос Баштанщини» опубліковано статтю щодо змін у законодавсті в частині стягнення аліментів.
 • 25 липня головним спеціалістом Баштанського бюро правової допомоги надано адресну допомогу тяжкохворій жінці. За домовленістю із родичами громадянки, яка не в змозі самостійно пересуватися,було здійснено вихід за місцем її проживання для надання правової консультації.
 • 28 липня у зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми головним спеціалістом Баштанського бюро правової допомоги взято участь у інформаційно-просвітницькому заході з протидії торгівлі людьми, організаторами якого були управління соціального захисту населення Баштанської РДА та центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В рамках даного заходу було проведено вуличне інформування населення з питань профілактики протидії торгівлі людьми та роздано інформаційні буклети про роботу бюро правової допомоги. Також, в Баштанській районній центральній бібліотеці спільно з партнерами-організаторами оформлено виставку з даної тематики.
 • 2 серпня з сільським головою Єрмолівської сільської ради Балдич Г.П. проведено робочу зустріч на якій обговорено шляхи забезпечення селянам доступу до правової допомоги, а саме: поширення правопросвітницької літератури (буклети, брошури, інформаційні листівки тощо); підготовка і розсилка через електронну адресу правових роз’яснювальних публікацій з актуальних питань, що розміщувалися в ЗМІ; здійснення виїзних прийомів громадян на базі приміщення сільської ради; консультування по телефону, через пошту та електронну пошту; надання консультацій за допомогою Інтернету.
 • до Міжнародного дня молоді спеціалістом бюро спільно з працівниками Баштанського районного відділу з питань пробації Південного МУ з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства Юстиції серед молодих осіб, засуджених до покарань, без позбавлення волі проведено навчання на тему: «Як захистити свої права» за Програмою профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді «Будуємо майбутнє разом»;
 • проведено робочу зустріч з працівниками Баштанської державної нотаріальної контори Миколаївської області. В ході зустрічі було досягнуто домовленостей щодо співпраці з інформування соціально незахищених верств населення про їх можливість отримання безоплатної правової допомоги. Здійснено обмін інформаційними матеріалами щодо роботи бюро та нотаріальної контори, послуг та контактної інформації сторін.

1

18

БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 10 липня працівник Березнегуватського бюро правової допомоги Терлецький Юрій розповсюджував листівки і надавав інформацію про діяльність бюро правової допомоги під час отримання громадянами довідок про склад сім’ї в Березнегуватській селищній раді.
 • 11 липня працівником Березнегуватського бюро правової допомоги Терлецьким Юрієм проведене інформування відвідувачів Березнегуватської центральної районної лікарні про початок роботи та види діяльності Березнегуватського бюро правової допомоги.
 • 18 липня відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі Березнегуватського районного центру зайнятості, під час якого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулись 3 клієнта з питань: реєстрації місця проживання, порядку надання безоплатної вторинної правової допомоги, усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою. Також всім присутнім надана інформація про порядок отримання безоплатної правової допомоги та інформаційні буклети.
 • Заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько розповсюджував листівки і надавав інформацію про діяльність бюро правової допомоги в місцях відвідування громадян в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування.
 • 24 липня заступником начальника бюро правової допомоги Василь Басько та головним спеціалістом бюро Терлецьким Юрієм серед органів та установ району розповсюджується інформація стосовно проведення конкурсу на навчання для громадських радників.
 • 25 липня відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Березнегуватського району управління соціального захисту населення Березнегуватської райдержадміністрації, під час якого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько В.М. надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулось 3 клієнта з питаннями: догляду за особою похилого віку, щодо правовстановлюючих документів на житловий будинок, щодо встановлення побачень з донькою. Також всім присутнім надана інформація про порядок отримання безоплатної правової допомоги та інформаційні буклети.
 • 26 липня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько В.М. здійснив виїзний прийом громадян у Любомирівській сільській раді Березнегуватського району, під час якого прочитана лекція на тему «Порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги», розповсюджені інформаційні буклети та здійснений прийом 4 громадян з питань: порядок стягнення аліментів на 1 дитину, порядок поновлення пропущеного строку для прийняття спадщини, реєстрація права власності на житловий будинок, безоплатна передача земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

КАЗАНКІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 10 липня головним спеціалістом відділу «Казанківське #бюро правової допомоги» проведено робочу зустріч із начальником служби у справах дітей Казанківської РДА , стосовно організації співпраці з бюро.
 • 12 липня головним спеціалістом відділу «Казанківське бюро правової допомоги» проведено спільно з в.о.начальника Казанківського ВДВС ГТУЮ Гацелюк Вітою Вікторівною, особистий прийом громадян під час якого було надано 5 консультації з різних галузей права.
 • 14 липня головним спеціалістом, в управлінні соціального захисту населення Казанківської РДА було розповсюдженно правові буклети та надано допомогу громадянам у написанні різних заяв.
 • начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець
 • в газеті Казанківської районної ради і районної державної адміністрації «Голос Казанківщини» ( №63 (10111) від 10.08.2017 р.) розміщено оголошення «Конкурс на навчання для громадських радників»

 

НОВОБУЗЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • Працівниками відділу Новобузьке бюро правової допомоги проводилась активна правороз’яснювальна робота серед населення району. Надавались консультації громадянам з правових питань, в тому числі надана адресна допомога громадянці похилого віку за місцем проживання. Під час виїзду роз’яснено порядок складення заповіту та успадкування. Прийнято дві заяви про надання безоплатної вторинної допомоги.В результаті події,яка виникла в районі (руйнація школи № 1) прийнято звернення від дирекції школи про надання правової допомоги батьківському комітету по створенню благодійного фонду для відродження школи. 10.07.2017 року працівники бюро взяли участь в загальношкільних батьківських зборах Новобузької ЗОШ № 1. Під час проведення яких надано консультацію та роз’яснення учасникам зборів про порядок реєстрації благодійного фонду, структуру та звітність.
 • Проведено робочу зустріч з представниками Новобузького виправного центру 103 з питань проведення інформаційних заходів серед осіб які відбувають покарання.
 • Роздано буклети про надання безоплатної правової допомоги серед населення.
 • Опубліковано статтю "Про стягнення аліментів" в районній газеті "Вперед", яку підготували спеціалісти бюро.
 • Співробітниками бюроДругого миколаївського місцевого центру з надання БВПД

10

СНІГУРІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 12 серпня на Снігурівському стадіоні "Колос" було проведено інформаційну кампанію серед громадян м. Снігурівки та району по земельним питанням, а також щодо роботи та видів діяльності системи безоплатної правової допомоги. Також громадянам було роз'яснено порядок отримання безоплатної правової допомоги.

21

 

Посилання на записи програми «Я маю право»:

«Захист прав потерпілих» - https://www.youtube.com/watch?v=fczDMHc-lcI&;feature=youtu.be

«Я маю право на отримання пенсії» - https://www.youtube.com/watch?v=snyRTShDkR4&;index=18&list=PLjXv9qZBmHohUs4Fi7qCDyicnw5-t4hxE

«Візит міністра юстиції Павла Петренка до Миколаєва» - https://www.youtube.com/watch?v=7pr0qhpZuZI&;index=23&list=PLjXv9qZBmHohUs4Fi7qCDyicnw5-t4hxE

Посилання на записи програми «Це вас хвилює»:

«Договір довічного утримання» - https://www.youtube.com/watch?v=7agu2U5QHi0&;t=190s

«Оголошення конкурсу на навчання громадських радників» - https://www.youtube.com/watch?v=C4O_K3zezbY

Посилання на запис радіопрограми «На всі 100»:

«Договір довічного утримання» - https://www.youtube.com/watch?v=KKpnuOuj5RA

Посилання на записи в телевізійних службах новин:

https://www.youtube.com/watch?v=a92BTCg_iVo

https://www.youtube.com/watch?v=sG0ju9L6GNA&;t=432s

https://www.youtube.com/watch?v=5Wp2uZuYxHQ

https://www.youtube.com/watch?v=jFNXg3JIbE4&;t=2s

Посилання на публікації в Інтернет-виданнях:

http://bashtanka.mk.gov.ua/ua/1483615442/1483615677/1483615794/1491218428/1500551931/

http://bashtanka.mk.gov.ua/ua/1483615442/1483615677/1483615757/

http://bashtanka.mk.gov.ua/ua/1483615442/1483615677/1483615724/

http://kazanka.mk.gov.ua/ua/1491462254/

http://desyatekvitnya.com/?p=2253

http://nikvesti.com/news/incidents/112942

http://berezneguvate.mk.gov.ua/ua/news/?id=38403

http://www.bumerang.net.ua/obshhestvo/nikolaevskih-pensionerov-nauchat-zashhishhat-svoi-prava/

http://www.bumerang.net.ua/obshhestvo/na-nikolaevshhine-ishhut-obshhestvenny-h-sovetnikov/

http://timer-odessa.net/news/v_nikolaeve_startuet_proekt_po_pravovomu_obrazovaniyu_pensionerov_706.html

https://sovremennik.mk.ua/news/471-Zhazhda-legkikh-deneg-privela-nikolaevtsev-k-rabstvu1.html

https://nikolaev-city.net/25085/sotrudnik-centra-po-okazaniyu-besplatnoy-pravovoy-pomoshchi-pomogla-zashchitit-prava-cheloveka

https://nikolaev-city.net/25208/sotrudniki-byuro-pravovoy-pomoshchi-uspeshno-pomogayut-zhitelyam-nikolaevshchiny-v-borbe-za-ih

https://nikolaev-city.net/25207/v-nikolaeve-advokat-dobilsya-pererascheta-neverno-nachislennoy-pensii

https://nikolaev-city.net/25137/na-nikolaevshchine-ishchut-obshchestvennyh-sovetnikov

http://bashtanka.mk.gov.ua/ua/announce/?id=3297

http://kazanka.in.ua/news/114

https://sovremennik.mk.ua/news/487-Vstrechi-s-Ty-zh-yurist.html

http://www.nikpravda.com.ua/nikolaevskih-pensionerov-nauchat-zashhishhat-svoi-prava/

http://topnews.odessa.ua/society/2017/08/01/173880.html

http://nikvesti.com/news/public/113474

http://kazanka.mk.gov.ua/ua/1491462254/

http://timer-odessa.net/news/v_nikolaeve_otkrili_nabor_obschestvennih_pravovih_sovetnikov_735.html

https://mkrada.gov.ua/news/5639.html

http://berezneguvate.mk.gov.ua/ua/VBBPD/

http://snigurivka-rda.gov.ua/ua/justice/default.htm

Публікації в друкованих виданнях:

ФОТО 7, 11, 17

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1035478
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
551
774
1325
1028285
13961
26214
1035478

Ваш IP: 162.158.78.71
Время: 2019-09-16 13:34:28
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua