Станом на 09.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

Інформація за період роботи з 17 лютого по 16 березня 2018 р. Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД

На Миколаївщині діє Представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області.

До представництва може звернутись будь-яка особа у випадку скарг на відносини, які виникають між особами та органом державної влади, органами місцевого самоврядування та їх посадовими і службовими особами. Звертаємо увагу мешканців Миколаївської області, що до представництва можна звернутись особисто під час прийому громадян, а саме кожен вівторок з 9.00 до 13.00 годин та кожного четверга з 13.00 до 17.00 за адресою м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 61 (приміщення Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД). Є можливість звернутись дистанційно за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за телефоном 066 024 95 10.

 

28 лютого фахівці Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД провели інформаційний семінар в Інгульському районному центрі зайнятості.

Присутнім на заході було роз'яснено:

право на правову допомогу

порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги

які особи мають право на отримання вторинної правової допомоги

де можна отримати кваліфіковану юридичну консультацію.

Крім цього, фахівці Центру розповіли про Всеукраїнський правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!". Також серед учасників семінару було розповсюджено інформаційні матеріали з різноманітних правових питань.

12

ПРАВОВІ ДЕБАТИ

26 та 28 лютого відбулись «Правові дебати», організовані Другим миколаївським місцевим центром з надання БВПД та регіональним координатором уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Сергієм Стужуком, спільно з Міжнародним Дослідницьким Університетом.

Правові дебати проводились з метою підвищення правосвідомості, обговорення проблем захисту прав людини, підвищення правової обізнаності громадян та сприяння розвитку правової держави.

Правові дебати відбулись по таким темам:

«Смертна кара – за чи проти»

«Мораторій на продаж землі – за чи проти»

«Шлюбний контракт – за чи проти»

«Допит із застосуванням тортур заради суспільної безпеки – за чи проти».

Правові дебати проводились у 2 етапи.

Перший етап:

майстер-клас з ведення дебатів та сучасного публічного виступу

роз’яснення процесу дебатів та їх оцінки

розподіл тем.

Другий етап:

проведення дебатів за участю суддівської комісії, представників громадськості. Підведення підсумків.

В правових дебатах взяли участь такі команди:

Команда «Justice for all»

Команда «Криза уяви»

Команда «Правознавець»

Команда «Форс-мажори»

Команда «Цивілісти»

Команда «БРИЗ»

Команда «Чайка»

Команда «Приговор»

Абсолютним переможцем стала команда «Форс-мажори», номінацію «Народний трибун» отримала команда «Цивілісти», також переможцями дебатів стали команди «Криза уяви», «БРИЗ», «Приговор».

Ми щиро вдячні всім нашим партнерам та учасникам за довіру та партнерство, маємо надію на подальшу співпрацю.

https://ln.mk.court.gov.ua/sud1416/pres-centr/news/440209/

http://www.ombudsman.gov.ua/ua/all-news/all-activity/u-mikolayevi-vidbulisya-pravovi-debati-z-pitan-zaxistu-prav-lyudini/

14

15

16

17

НІ НАСИЛЬСТВУ

Спільно з колегами з Першим миколаївським місцевим центром з надання БВПД та Вознесенським місцевим центром з надання БВПД провели робочу зустріч з органами та установами, на які покладаються функції із здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Актуальні питання надання безоплатної правової допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статті, обговорювали з представниками Головного управління національної поліції в Миколаївській області, служби у справах дітей Миколаївської ОДА, департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА, Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА та управління охорони здоров`я Миколаївської ОДА. Також у заході взяли участь представники відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності УЗПЛ НПУ та регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Спільно з партнерами досягли домовленості підготувати посібник для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Крім цього, учасники круглого столу домовились про здійснення спільних правопросвітницьких заходів та участь у функціонуванні мобільних точок доступу до правової допомоги.

18

БАШТАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Þ    20 лютого працівниками відділу розповсюджено буклети на різноманітну правову тематику у пункті по обслуговуванню побутових споживачів філії ПАТ «Миколаївобленерго» Баштанського району Східного округу.

Þ    21 лютого в рамках Всеукраїнського проекту "Я МАЮ ПРАВО" працівниками відділу «Баштанське бюро правової допомоги» проведено лекцію для учнів 9-х класів Баштанської ЗОШ №2 на тему: «Праця неповнолітніх: права, гарантії та обмеження».

Þ    Також, в рамках Всеукраїнського проекту "Я МАЮ ПРАВО", працівниками відділу спільно з представником Баштанського районного центру зайнятості проведено лекцію для учнів 10-х класів Баштанської ЗОШ №1 на тему: «Праця неповнолітніх: права, гарантії та обмеження».

Þ    22 лютого розповсюджено буклети проекту "Я МАЮ ПРАВО" у пункті по обслуговуванню побутових споживачів філії ПАТ «Миколаївобленерго» Баштанського району Східного округу.

Þ    7 березня в рамках Всеукраїнського проекту "Я МАЮ ПРАВО!" фахівцем бюро правової допомоги спільно з представниками Баштанського районного центру зайнятості проведено інтерактивний урок для учнів 6-11 класів Новоєгорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Баштанського району Миколаївської області.

Þ    Розпорядженням міського голови Баштанської міської ради затверджено план заходів на 2018 рік з реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" у Баштанській міській раді.

Þ    З метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав відділ «Баштанське бюро правової допомоги» включено до виконання зазначеного плану заходів.

5

 БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Þ    Заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько провів робочу зустріч із заступником голови районної ради Поліщук М. В., на якій проінформував про конкурс заявок на участь у програмі "КОЛО: креативний осередок лідерів" та надав відповідну інформацію з цього питання. Під час робочої зустрічі було обговорено Всеукраїнський проект "Я МАЮ ПРАВО" та надані інформаційні матеріали.

Þ    В Березнегуватській районній газеті «Народна трибуна» від 15 лютого 2018 року № 13-14 опублікована стаття на тему «Поняття безоплатної вторинної правової допомоги», підготовлена та надана на публікацію заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василем.

Þ    Також для відвідувачів бюро правової допомоги в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитана лекція на тему «Оренда земельної ділянки».

Þ    20 лютого відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі Березнегуватського районного центру зайнятості, під час якого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулось 2 клієнта. Також всім присутнім, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», прочитана лекція на тему «Не знаєш, як вирішити спір?» та роздані інформаційні буклети.

Þ    21 лютого в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», розміщені буклети на різну правову тематику в приватній нотаріальній конторі Березнегуватського районного нотаріального округу.

Þ    5 березня заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги для відвідувачів бюро правової допомоги, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», прочитана лекція на тему «Не знаєш, як оформити договір оренди землі?».

Þ    6 березня Василь Басько провів робочу зустріч з директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Підопригорою Л. В., під час якої, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» досягнуто домовленості про участь районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у розповсюдженні буклетів на різну правову тематику.

7

8

ВОСКРЕСЕНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Þ    13 лютого здійснено виїзний прийом громадян в Партизанській сільській раді Вітовського району та інформування присутніх про діяльність системи безоплатної правової допомоги, розповсюдження листівок з контактними даними бюро та буклетів на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО".

Þ    14 лютого в рамках співробітництва у сфері вдосконалення системи професійної орієнтації молоді по реалізації пілотного профорієнтаційного проекту «PROF-TEST» між Вітовським районним центром зайнятості та відділом «Воскресенське бюро правової допомоги» було здійснено робочу зустріч з школярем Галицинівської ЗОШ щодо проходження практики.

Þ    16 лютого було взято участь у засіданні Воскресенської селищної ради, де начальник бюро розповів та надихнув прийняти участь у конкурсі по програмі «КОЛО: креативний осередок лідерів», головною метою якого є залучення молодих лідерів громадянського суспільства до процесів прийняття рішень на місцевому рівні, здатних генерувати інноваційні ідеї, створювати та підтримувати партнерські мережі та коаліції, а також досягати позитивних соціальних змін для розвитку об’єднаних територіальних громад.

Þ    19 лютого начальник відділу «Воскресенське бюро правової допомоги» прослухав вебінар на тему: "Громада - хто всі ці люди, і навіщо їм ми?", спікерка вебінару - Олександра Стародуб(викладач, має великий досвід роботи в ЗМІ та громадському секторі).

Þ    21 лютого здійснено виїзний прийом громадян у Зеленогайській сільській раді Вітовського району та проведено інформування відвідувачів щодо роботи та виду діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюдження листівки з контактними даними бюро та буклетів на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО".

Þ    21 лютого начальник відділу «Воскресенське бюро правової допомоги» та начальник Вітовського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Некрасова Наталя Володимирівна в рамках спільного проекту «Я маю право» провели лекцію для учнів Зеленогайської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів на тему : «Освіта без корупції».

Þ    Також начальник відділу «Воскресенське бюро правової допомоги» та начальник Вітовського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Некрасова Наталя Володимирівна в рамках спільного проекту «Я маю право» провели лекцію для учнів Філії Надбузького професійного аграрного ліцею.

Þ    22 лютого в рамках співпраці з Вітовським районним центром зайнятості проведено лекцію для безробітних громадян на тему: «Насильство в сім'ї».

1

10

11

КАЗАНКІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Þ    Працівниками відділу проведено робочі зустрічі щодо Конкурсу заявок на участь у програмі «КОЛО: креативний осередок лідерів» із представниками:

Казанківської районної ради Миколаївської області

Казанківської селищної ради Миколаївської області

Казанківської державної нотаріальної контори

Казанківського відділу ДВС ГТУЮ у Миколаївській області

Газети Казанківської районної ради та районної державної адміністрації Миколаївської області «Голос Казанківщини».

Під час робочих зустрічей також обговорювалась співпраця в рамках Всеукраїнського проекту "Я МАЮ ПРАВО" та розповсюджено інформаційні матеріали проекту.

Þ    Під час робочих зустрічей також обговорювалась співпраця в рамках Всеукраїнського проекту "Я МАЮ ПРАВО" та розповсюджено інформаційні матеріали проекту.

Þ    Головний спеціаліст відділу в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» у приміщенні Казанківської державної нотаріальної контори спільно з консультантом Ломагою Д. Ю. провела прийом громадян. Також на інформаційному стенді Казанківської державної нотаріальної контори розміщено матеріали проекту «Я маю право!», інформаційні матеріали бюро, які також поширено серед відвідувачів нотаріальної контори.

Þ    Начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець провів робочу зустріч із представниками Казанківської районної ради Миколаївської області стосовно реалізації Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!», сприяння у поширенні право роз’яснювальних матеріалів серед громади.

Þ    Начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» провів практикум для відвідувачів Казанківського РЦЗ на тему: «Безоплатна правова допомога».

Þ    26 лютого начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець в м. Одеса у приміщенні управління «Одеська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа» взяв участь у другій робочій зустрічі з працівниками місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему: «Як не втратити спадщину». Під час заходу розглядались теоретичні та практичні аспекти спадкування. Результатом обміну досвідом стане створення нових інформаційно-методичних матеріалів, які допоможуть у майбутньому ефективніше вирішувати питання клієнтів у галузі спадкового права.

Þ    27 лютого головний спеціаліст відділу «Казанківське бюро правової допомоги» у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» провела роботу дистанційного пункту доступу до правової допомоги у приміщенні Казанківського районного відділу ДВС. Для відвідувачів залишено інформаційні матеріали проекту «Я маю право!» та інформаційні матеріали бюро.

Þ    2 березня начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець провів робочу зустріч із працівниками Казанківської центральної районної бібліотеки, під час якої обговорив шляхи посилення співпраці та актуальні питання для мешканців громади у сфері захисту прав людини, організацію спільних правопросвітницьких заходів у приміщенні бібліотеки. Наприкінці зустрічі на інформаційному стенді бібліотеки оновлено відомості бюро, розміщено інформаційні матеріали проекту «Я маю право!» та буклети «Правові орієнтири для кожної дитини».

Þ    6 березня фахівці бюро правової допомоги у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели роботу дистанційного пункту доступу до правової допомоги у приміщенні Казанківського районного відділу ДВС та Казанківської державної нотаріальної контори. Для відвідувачів залишено інформаційні матеріали проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та бюро правової допомоги. Також, на інформаційному столі для кореспонденції сільських рад у Казанківській райдержадміністрації залишено матеріали проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

3

9

13

19

НОВОБУЗЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Þ    Співробітниками бюро проведено робочі зустрічі щодо програми «КОЛО: креативний осередок лідерів» із:

з головою Новобузької міської ради М.О.Лагодієнком,

з головою Новобузької районої ради Гаркавенко В.В.,

з представниками Новополтавської ОТГ,

з представником ініціативної групи по створенню Новобузкої ОТГ та власнику Інформаційного агенства "ТУТ- інфо" Черемисом Ю.

Також під час робочих зустрічей було обговорено Всеукраїнський проект "Я МАЮ ПРАВО" та розповсюджено інформаційні матеріали проекту.

19 лютого співробітники взяли участь у заході, який проводився за ініціативи громадськості Новобузького району, з метою поширення інформації про безоплатну правову допомогу та проект "Я МАЮ ПРАВО".

4

СНІГУРІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Þ    22 лютого в Снігурівській районній газеті "Вісті Снігурівщини" опубліковано оголошення щодо доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

Þ    Працівниками Снігурівського бюро правової допомоги в рамках роботи мобільного консультативного пункту та проекту "Я МАЮ ПРАВО" було здійснено прийом громадян в Кобзарцівській сільській раді та підписано меморандум про взаємну співпрацю.

Þ    Також в Кобзарцівській та Широківській ЗОШ I-III ступенів проведено лекцію на тему: "Правові орієнтири для кожної дитини".

Þ    Проведено інформування серед співробітників ПОСП "Веселий Кут" про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюджено листівки з контактними даними Снігурівського бюро правової допомоги та буклети на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО".

Þ    3 березня в.о. начальника Снігурівського бюро правової допомоги Євген Майборода в приміщенні Снігурівської міської ради прийняв участь у заходах щодо громадського обговорення питання підтримки проекту рішення міської ради "Про добровільне об'єднання територіальних громад". Розміщено буклети БПД та "ЯМП" на різні правові теми.

Þ    6 березня головна спеціалістка бюро правової допомоги розмістила та розповсюдила буклети "Я МАЮ ПРАВО!" та буклети безоплатної правової допомоги, серед відвідувачів та працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі, в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

2

6

 

ЗМІ ПРО НАС

http://nikvesti.fm/broadcast/show/34

https://www.youtube.com/watch?v=BjLKxmJo7Ds&;feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=yzwdmJ8dMdc

https://www.youtube.com/watch?v=qSL9rV2F2qk

https://www.youtube.com/watch?v=dLd_IRGzeJw

 

 

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1035478
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
551
774
1325
1028285
13961
26214
1035478

Ваш IP: 162.158.78.71
Время: 2019-09-16 13:34:28
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua