Станом на 09.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

Інформація за період роботи з 17 червня по 14 липня 2017 р. Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД

Робота відділу «Баштанське бюро правової допомоги»:

Працівниками відділу «Баштанське бюро правової допомоги» Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД підготовлено та розповсюджено серед населення буклети на тему: «Подорож без візи із України в ЄС: документи та правила для приємних подорожей».

7 липня заступником начальника відділу проведено виїзний прийом в с. Старогорожене, під час якого проведено прийом громадян та розповсюджено серед населення інформацію про надання безоплатної правової допомоги.

1

12 липня заступником начальника Баштанського БПД здійснено виїзний прийом на базі Єрмолівської та Привільнянської сільських рад, під час якого проведено прийом громадян та розповсюджено серед населення інформацію про надання безоплатної правової допомоги.

Працівниками Баштанського бюро правової допомоги підготовлено статтю інформаційного характеру «Про зміни в законодавстві в частині стягнення аліментів», яку буде висвітлено в черговому випуску районної газети «Голос Баштанщини».

2

 

Робота відділу «Березнегуватське бюро правової допомоги»:

19 червня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько розмістив в приміщенні бюро правової допомоги інформаційні плакати: «Головні правила безвізового режиму з ЄС» та з питань телефонного шахрайства з банківськими картками.

20 червня відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі Березнегуватського районного центру зайнятості, під час якого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулись 2 клієнти з питань: реєстрації земельної ділянки та перерахунку субсидії. Також всім присутнім надана інформація про порядок отримання безоплатної правової допомоги та інформаційні буклети.

3

26 червня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько з нагоди відзначення Дня Конституції України, під гаслом «Права людини – понад усе», облаштував в приміщенні Березнегуватської центральної районної бібліотеки тематичну виставку з роз’яснення прав людини.

27 червня працівник бюро правової допомоги Терлецький Юрій з нагоди відзначення Дня Конституції України, під гаслом «Права людини – понад усе», провів флеш-моб з розповсюдження буклетів з роз’яснення прав людини серед мешканців смт.Березнегувате, Березнегуватського району.

4

27 червня в м. Миколаїв проведено тренінг «Посилення спроможності з питань захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні. Практики відновлення порушених прав ВПО», в якому прийняв участь заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько.

29 червня представник відділу "Березнегуватське бюро правової допомоги" прийняв участь в Воркшоп з громадської активності та звітуванні Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД, на базі Баштанської центральної районної бібліотеки.

Працівник Березнегуватського бюро правової допомоги Терлецький Юрій розповсюдив листівки з контактними даними Березнегуватського бюро правової допомоги та буклети на тему «Поняття безоплатної первинної та вторинної правової допомоги» серед пасажирів на території Березнегуватського автовокзалу.

5

10 липня працівник Березнегуватського бюро правової допомоги Терлецький Юрій розповсюджував листівки і надавав інформацію про діяльність бюро правової допомоги під час отримання громадянами довідок про склад сім’ї в Березнегуватській селищній раді.

11 липня працівником Березнегуватського бюро правової допомоги Терлецьким Юрієм проведене інформування відвідувачів Березнегуватської центральної районної лікарні про початок роботи та види діяльності Березнегуватського бюро правової допомоги.

6

Робота відділу «Воскресенське бюро правової допомоги»:

22 червня працівником відділу "Воскресенське бюро правової допомоги" Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Миколою Богатим здійснено робочий візит до сіл Галицинове та Лимани Вітовського району, де було проведено робочу зустріч з виконуючою обов’язки голови сільської ради Наталією Панаший, на якій було досягнуто домовленості про співпрацю та узгоджено план роботи з надання безоплатної правової допомоги місцевій громаді та узгоджено графік особистого виїзного прийому громадян. Було проведено зустріч з представниками громади на базі сільської бібліотеки, де було проінформовано про діяльність та можливості бюро правової допомоги. Крім того було розміщено інформацію на стендах, та розповсюджено інформаційні буклети серед громадян.

7

7 липня працівниками бюро правової допомоги було здійснено виїзд та надано адресну правову допомогу громадянці похилого віку з питань порушення її майнових прав. Адресна допомога є ефективним способом задовольнити необхідність у правовій допомозі осіб, які неспроможні особисто з’явитися до офісу центру безоплатної вторинної правової допомоги.

Також була опублікована стаття Воскресенського бюро правової допомоги в газеті "Вісник Жовтневщини", в якій надана інформація про порядок надання первинної та вторинної правової допомоги.

8

Працівниками бюро правової допомоги було здійснено прийом громадян в сільській бібліотеці с. Лимани. Було надано правову допомогу та додатково розповсюджено інформаційні буклети. Громадян було проінформовано про порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги.

9

Робота відділу «Казанківське бюро правової допомоги»:

22 червня працівники відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Євген Мороховець та Інна Ликова провели робочу зустріч із представниками Казанківського районного відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України. Було досягнуто домовленості про поглиблення співпраці, організацію спільних правопросвітницьких заходів та проведення правороз'яснювальної роботи у сфері пробації. Також, за результатами зустрічі підписано Меморандум про взаємне співробітництво у сфері надання безоплатної первинної правової допомоги.

10

5 липня головний спеціаліст відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Інна Ликова провела вуличне інформування населення смт Казанка щодо роботи бюро.

6 липня головний спеціаліст Інна Ликова розмістила інформаційні матеріали бюро в приміщенні Казанківської державної нотаріальної контори. Також в конторі розміщено примірники «Соціальної газети» щодо запобіганню та протидії шахрайству.

11

10 липня головним спеціалістом відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Інною Ликовою проведено робочу зустріч із начальником служби у справах дітей Казанківської РДА , стосовно організації співпраці з бюро.

12 липня головним спеціалістом відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Інною Ликовою проведено спільно з в.о.начальника Казанківського ВДВС ГТУЮ Гацелюк Вітою Вікторівною, особистий прийом громадян під час якого було надано 5 консультації з різних галузей права.

14 липня головним спеціалістом Інною Ликовою, в управлінні соціального захисту населення Казанківської РДА було розповсюдженно правові буклети та надано допомогу громадянам у написанні різних заяв.

12

Успішна справа начальника відділу «Казанківське бюро правової допомоги»

Начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець на підставі наказу Центру від 13.04.2017 року № 1402-0000061 представляв інтереси мешканки Казанківського району, внутрішньо переміщеної особи громадянки В., яка звернулася до бюро з питанням щодо встановлення факту народження її дитини на тимчасово окупованій території АР Крим. Після отримання відмови органу РАЦС у проведенні реєстрації народження внаслідок неможливості отримати медичний документ, що може бути підставою для проведення державної реєстрації народження через те, що факт народження відбувся на тимчасово окупованій території, було вирішено звернутися до суду із відповідною заявою в порядку окремого провадження.

Завдяки правильно обраній правовій позиції, вірно складеній заяві представника бюро Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД , 19.06.2017 року Казанківським районним судом Миколаївської області було прийнято рішення, яким задоволено заяву в повному обсязі, а саме встановлено факт народження дитини на тимчасово окупованій території АР Крим та дані про її батьків, що дозволить клієнтці бюро забезпечити проведення реєстрації народження дитини в органах РАЦС відповідно до вимог законодавства України.

13

Робота відділу «Новобузьке бюро правової допомоги»:

Працівники відділу "Новобузьке бюро правової допомоги" Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД підготували та розповсюдили буклет на тему: "Що варто знати українцям, які збираються у Польщу на роботу". Також було підготовлено та розміщено на дошках оголошень інформацію про надання безоплатної правової допомоги.

14

Працівниками відділу Новобузьке бюро правової допомоги проводилась активна правороз’яснювальна робота серед населення району. Надавались консультації громадянам з правових питань, в тому числі надана адресна допомога громадянці похилого віку за місцем проживання. Під час виїзду роз’яснено порядок складення заповіту та успадкування. Прийнято дві заяви про надання безоплатної вторинної допомоги.

В результаті події,яка виникла в районі (руйнація школи № 1) прийнято звернення від дирекції школи про надання правової допомоги батьківському комітету по створенню благодійного фонду для відродження школи. 10.07.2017 року працівники бюро взяли участь в загальношкільних батьківських зборах Новобузької ЗОШ № 1. Під час проведення яких надано консультацію та роз’яснення учасникам зборів про порядок реєстрації благодійного фонду, структуру та звітність.

15

Робота відділу «Снігурівське бюро правової допомоги»:

23 червня між Снігурівським бюро правової допомоги Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД та Снігурівським районним відділом державної виконавчої служби підписано меморандум про взаємне співробітництво у сфері надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам. Також на стенді було розміщено буклети безоплатної правової допомоги на різноманітну правову тематику.

16

 

20 червня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД провели робочу зустріч з працівниками системи пробації в України. На зустрічі були присутні предстаники Інгульського, Корабельнного, Вітовського районного сектору Миколаївського міського відділу з питань пробації, а також сектору ювінальної пробації м. Миколаєва. Директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонець обговорив з представниками Південного міжрегіонального управління  питання надання правової допомоги клієнтам пробації та подальшу спільну співпрацю.

17

 

21 червня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Анастасія Васеньова відвідали Корабельний районний центр зайнятості. Учасників зустрічі було проінформовано про порядок надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Також було роз’яснено хто має право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Заступник директора центру Гнатуша Наталія надала правову консультацію трьом безробітним особам, а саме про перелік послуг, які надає центр та систему прийому:

•           перелік документів, які потрібні при зверненні до центру безоплатної вторинної правової допомоги;

•           вирішення правових питань в різних напрямах законодавства: кримінального, сімейного, трудового, житлового та інші;

•           надання консультацій особам, які звернулись по допомогу та у разі потреби направленні їх до організації, яка допоможе вирішити проблему по суті;

•           представництво інтересів осіб у разі, якщо справа потребує розгляду у суді чи вже розглядається судом;

•           складання документів, необхідних для захисту прав осіб у суді.

18

 

19 липня 2017 року керівництво Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, спільно з керівниками системи безоплатної правової допомоги Миколаївської області провело робочу зустріч. В зустрічі взяли участь директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонець, заступник директора Наталія Гнатуша та начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Юлія Болгак. В ході зустрічі було розглянуто актуальні питання спільної роботи та планування заходів, з нагоди відзначення Дня Конституції України.

19

 

Поповнення правового буккроссингу.  Співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД продовжують підтримувати розвиток дитячого правового буккроссингу в Миколаєві. Зокрема, було поповнено новими книжками правову полицю у буккроссингу Дитячого містечка "Казка".

20

 

20 червня заступник начальника відділу "Баштанське  бюро правової допомоги" Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Сергій Андрощук разом з начальником відділу "Єланецьке бюро правової допомоги" Вознесенського місцевого центру з надання БВПД Іриною Котенко були гостями радіоефіру на тему "Оренда землі". Під час ефіру було обговорено основні особливості укладання договору оренди земельної діляноки та підстави його розірвання. Також гості радіоефіру дали поради громадянам, які необхідно знати при укладанні даних договорів.

Прослухати запис ефіру можно за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=fwKLPXLlPx8&;feature=youtu.be

 

Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання БППД Болгак Юлія отримала сертифікат за успішне проходження курсу "Академія громадянина". Академія спрямована на підготовку відповідальних громадян, які в подальшому стануть провідниками змін у своїх громадах, з тим щоб навчити їх ефективно використовувати інструменти взаємодії з місцевими органами влади, політичними партіями та громадськими організаціями задля вирішення питань, що мають важливе значення в їхньому місті. Академія сприятиме залученню громадян до співпраці з владою задля втілення реформ з належного врядування та зміцнення демократичної практики місцевого самоврядування. У рамках "Академії громадянина" відбулося чотири сесії навчальних семінарів за участі 20 мешканців Миколаєва з питань розвитку демократії, належного врядування та громадянської активності.

Громадяни отримали знання з таких тем:

➡Як працює їхня місцева влада, роль органів місцевого самоврядування та процедур прийняття ними рішень;

➡Практичні інструменти для контролю органів місцевого самоврядування та участі громадян в процесі прийняття рішень;

➡Способи запобігання корупції;

➡Як створити коаліцію прихильників, щоб відстоювати свої потреби перед органами місцевого самоврядування;

➡Як лобіювати питання, співпрацюючи з засобами масової інформації.

21

 

«Я МАЮ ПРАВО» - саме під таким гаслом відбулося свято для громади в Корабельному районі м. Миколаєва, напередодні Дня Конституції України та до Дня молоді. Працівники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД у партнерстві з ГО "Центр розвитку туризму та збереження екології "Збережи світ" спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області провели інформаційний захід для громади. Учасниками інформаційної правопросвітницької акції стали параюристи, які активно співпрацюють з Другим миколаївським місцевим центром з надання БВПД, вони розповсюджували буклети та матеріали про систему безоплатної правової допомоги, в той час як фахівці системи БПД консультували громадян по різним правовим питанням. Під час проведення акції всі бажаючі розмальовували еко-торби з написом "Я маю право". Акція була організована з метою інформування громадян про те, що кожен з нас має права та обов'язки і так само кожен має право на захист від держави, система БПД надає таку допомогу та закликаємо всіх пам'ятати про це і користуватися в повсякденному житті.

22

23

 

27 червня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Анастасія Васеньова та Юлія Болгак відвідали відділення Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування, з яким підписано меморандум про співпрацю. Учасників зустрічі було проінформовано про порядок надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Також було роз’яснено хто має право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

24

25

 

27 червня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД прийняли участь у тренінгу "Посилення спроможності з питань захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні". Тренінг був організований ГО Десяте Квітня, управлянням "Одеська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа" Координаційного центру з надання правової допомоги, за підтримки Агенства ООН у справах біженців у рамках проекту "Надання безкоштовної правової допомоги та інших видів захисту прав внутрішньо переміщених осіб". Учасники тренінгу обговорили основні правові проблеми, що виникають у внутрішньо переміщених осіб в Україні.

26

 

Начальник відділу правопросвітництва Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Юлія Болгак взяла участь у круглому столі присвяченому до Дня Конституції України. Кожен присутній мав можливість висловити свої погляди. Акцент обміну думками змістився до обговорення того, що Конституція закріплює в Україні засади державної політики, спрямованої перш за все на забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя. Вона заклала серйозні підвалини для розвитку і зміцнення демократичної, соціальної і правової держави, в якій людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю. На закінчення круглого столу представники громадських організацій обговорили, які спільні правопросвітницькі заходи можна проводити у партнерстві та одразу запланували декілька таких заходів.

27

 

28 червня ще більше громадян дізналися про свої права та обовя'зки, а також про можливість отримання безоплатної правової допомоги. Це вдалося завдяки заходу «Подорож в країну прав дитини», який організовано Другим миколаївським місцевим центром з надання БВПД у партнерстві з ГО "Центр розвитку туризму та збереження екології "Збережи світ" та Дитяче містечко «Казка», спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області та Патрульною поліцією Миколаєва.

В телевізійних новинах Миколаївщини дивіться сюжет про захід Подорож в країну прав дитини. Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=2YCXG9n3ojU&;feature=youtu.be

28

29

30

 

28 червня 2017 року Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області та управлінням з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради на центральній вулиці міста проведено культурно-освітню акцію "З Днем Конституції, Соборна Україна!". Співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД надавали правові консультації громадянам та розповсюджували буклети.

31

 

27 червня вийшов черговий випуск програми «Я маю право» на Телеканалі «Миколаїв». В програмі розкриваються питання прав та обов'язків батьків. Ведуча Наталья Ечкалова і адвокат, який співпрацює з системою БПД Таня Гриненко спілкуються на тему батьківства та дають рекомендації. Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=LvmG4cvot6Q

 

На базі Баштанської центральної районної бібліотеки, 29 червня, був проведений воркшоп з громадської активності, організатором якого виступив Другий миколаївський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Такий захід в м. Баштанка проходить вже не вперше. У заході взяли участь начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, директор Другого миколаївського місцевого центру Олег Антонец та заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Виктор Сандул, які провели прийом громадян. З метою покращення знань мешканців сільської місцевості в земельному законодавстві, під час воркшопу було презентовано покрокову інструкцію на тему «Оренда земельної ділянки». Учасники активно обговорювали проблеми, які виникають при укладанні договорів оренди землі, зокрема необізнаність громадян, неправильне складання і оформлення договорів. Також гість заходу депутат сільської ради Сергій Баришніков звернув увагу на проблеми, які виникають при реалізації права громадян на отримання безкоштовної земельної ділянки. Під час публічного звітування виступили заступник директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та представники Баштанського, Березнегуватського, Воскресенського, Казанківського, Новобузького та Снігурівського бюро правової допомоги. Завершуючи захід, Олег Антонець зауважив, що на основі звітування буде проведено аналіз роботи, зроблено висновки та в подальшому посилено діяльність в тих напрямках, де необхідно удосконалити роботу задля того, щоб досягти основної мети – надання якісної правової допомоги громадянам.

32

33

 

11 липня було проведено нараду, де обговорили триденний Всеукраїнський семінар з виконання Україною заключних зауважень Комітету з ліквідації дискримінації щодо жінок (#CEDAW). Семінар-нарада проводилась з метою ознайомлення представників місцевих органів виконавчої влади із зобов’язаннями та можливостями виконання заключних зауважень відповідного Комітету ООН за результатами розгляду 8-ї періодичної доповіді України про виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, що відбулася у березні 2017 року. Триденний захід мав на меті також навчити учасників навичкам внесення гендерного компоненту до програм соціального та економічного розвитку областей у сферах, охоплених заключними зауваженнями Комітету CEDAW, зокрема працевлаштування та кадрової політики, забезпечення соціального захисту населення, бюджетування.

34

 

10,11 та 12 липня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД взяли участь у семінарах для різних категорій населення, що проходили у Корабельному районному центрі зайнятості. Працівники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Юлія Болгак, Катерина Середенко, Олена Заболотня, Анастасія Васеньова проінформували учасників семінарів про:

  • порядок отримання правової допомоги,
  • катерогії осіб, які мають право отримати вторинну правову допомогу,
  • співпрацю центрів правової допомоги з адвокатами в Україні,
  • де можно отримати правову допомогу.
  • Також громадян було проконсультовано з інших правових питань.

35

36

 

13 липня директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонець взяв участь у відкритті тимчасової інсталяції «ГРАНІ³», яка покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Інсталяція «ГРАНІ³» надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми. Інсталяція буде розміщена у Миколаєві до 27 липня 2017 р., а потім подорожуватиме іншими регіонами України.

37

 

13 липня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Юлія Болгак та Середенко Катерина взяли участь у Міжнародному форумі з медіації, де обговорювали інструменти для вирішення конфліктів та важливість налагодження діалогу і порозуміння. Метою Форуму, який зібрав близько 80 активістів, представників громадських організацій, закладів освіти, місцевих органів влади та медіа з України, експертів з Молдови, Грузії та Німеччини, є обмін досвідом задля налагодження діалогу та взаєморозуміння в українському суспільстві через поширення інструментів медіації, діалогу, примирення та ненасильницької комунікації.

38

39

 

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1035593
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
666
774
1440
1028285
14076
26214
1035593

Ваш IP: 172.68.239.168
Время: 2019-09-16 13:51:20
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua