Станом на 09.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

Інформація за період роботи з 17 березня по 18 квітня 2018 р. Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД

 • 21 та 22 березня в Другому миколаївському місцевому центрі з надання БВПД проходили практику учні Юридичного ліцею. Гості Центру мали можливість пройти практику в таких відділах:

Відділ правової інформації та консультацій;

Відділ організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами;

Відділ правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги.

Крім цього практиканти допомогли в організації та проведенні навчання для адвокатів та фахівців системи безоплатної правової допомоги.

1

 • НАВЧАННЯ - ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Минулого тижня відбулось навчання для адвокатів та фахівців системи безоплатної правової допомоги, яке було організоване Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД.

В рамках заходу учасники мали можливість прослугати наступні теми:

Зміни в цивільному процесуальному законодавстві;

Актуальні питання земельного законодавства;

Медіація в сімейних спорах;

Питання спадкування;

Оскарження рішення державного реєстратора про відмову в державній реєстрації прав на нерухоме майно та судова практика розгляду таких справ.

2

 • 27 березня начальниця відділу представництва Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Анастасія Васеньова відвідала семінар для людей похолого віку у відділенні Центрального району Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Присутнім було роз'яснено порядок надання первинної та вторинної правової допомоги, а також розповсюджено інформаційні буклети. Учасники семінару активно задавали правові питання щодо отримання субсидій, укладання договорів довічного утримання та купівлі-продажу.

3

 • ФОРУМ ГРОМАД

Спільно з колегами з Вознесенського місцевого центру з надання БВПД взяли участь в Форумі Громад, який організовано Агентством економічного розвитку (м. Вознесенськ) у партнерстві з україно-німецьким проектом Київський Діалог.

Основна мета Форуму - активізувати громади Миколаївської області для співпраці та впровадження проектів місцевого розвитку, поширити позитивні практики діяльності об'єднаних територіальних громад, сприяти налагодженню партнерства між органами влади та громадськими організаціями.

4

 • НЕЗАБАРОМ СТАРТУЄ ПРАВОВИЙ МАРАФОН

28 березня, в Другому миколаївському місцевому центрі з надання БВПД відбулась робоча зустріч інтеграторів Вознесенського місцевого центру з надання БВПД, Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД, комунікатора Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області та представниці Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

В рамках зустрічі обговорили:

стратегічну сесію планування подальшого розвитку інституту інтеграторів, яка нещодавно відбулась в Києві;

розроблення програми надання безоплатної правової допомоги;

спільні правопросвітницькі заходи, в тому числі в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

В результаті зустрічі заплановано організувати спільний захід, який відбудеться в форматі марафону та планується вже на червень цього року. Реалізація марафону поширюється на всю Миколаївську область.

5

 • 30 березня начальник відділу правової інформації та консультацій Олена Заболотня провела скайп-консультування відвідувачів бібліотеки-філіалу №2 м. Миколаєва.

Надано роз’яснення та консультації 6 особам. Зокрема, було надано інформацію по таким питанням: порядок прийняття спадщини за законом та за заповітом; порядок скасування заповіту; встановлення додаткового строку для прийняття спадщини; порядок виплати відшкодувань Фондом гарантування вкладів фізичних осіб; пільги та права інвалідів І та ІІ групи; порядок укладення договорів на соціальне обслуговування з будинками для людей похилого віку; зміни до законодавства щодо порядку проведення експертизи.

6

 • 3 березня заступник директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша провела семінар в Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Під час правопросвітницького заходу Наталія Гнатуша поінформувала учасників про надання безоплатної правової допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статті. Також було розповсюджено інформаційні буклети на правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

7

 • ПУБЛІЧНО ЗВІТУЄМО

3 березня відбулося публічне звітування Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД за І квартал 2018 року на базі Кризовий медіа-центр. Миколаїв.

В форматі «Кава з БПД» присутні обговорили основні досягнення Центру за І квартал та напрямки розвитку системи безоплатної правової допомоги.

Директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонець зазначив, що з моменту створення системи безоплатної правової допомоги, кількість громадян, які дізналися про можливість отримання такої допомоги безкоштовно, значно збільшилась. Про це свідчать статистичні показники, що були надані всім присутнім. Також перелік категорій громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу значно розширився, зокрема в 2018 році з’явилась нова категорія - особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

Заступник директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша, звернула увагу, що до Центру за І квартал 2018 року звернулось 2382 клієнти, з яких 1538 осіб звернулось вперше.

Другим миколаївським центром з надання БВПД видано 274 накази про надання вторинної правової допомоги. Найпопулярніші питання клієнтів були в сфері сімейного (15%), цивільного (14%), соціального (11%), спадкового (11%), житлового (8%) законодавства.

Під час «Кави з БПД» діяла скринька ХІІІ акції «Серце до серця». В рамках даної акції проводиться збір коштів для закупівлі обладнання в ЛОР відділення обласної дитячої лікарні.

8

 • ЯК ВІДБУВСЯ ПРАВОВИЙ BarCamp

5-го квітня в Другому миколаївському місцевому центрі з надання БВПД відбувся Правовий BarCamp для параюристів.

В рамках заходу фахівці Центру здійснили для учасників екскурсію Центром, під час якої розповіли про основні завдання та функції відділів.

В основній частині учасники мали можливість прослухати 3 теми:

"Проекти та електронні сервіси Міністерства юстиції України" від Романа Возняка (начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області);

"Ваші права та обов'язки під час затримання" від Олега Антонеця (директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД);

"Діяльність Представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області" від Світлани Перебийніс (Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини).

Враховуючи те, що BarCamp передбачає обмін досвідом та ідеями, в завершальній частині учасники мали змогу попрацювати над розробкою правопросвітницького заходу, об'єднавшись в 3 групи. Отже, в результаті, під час заходу відбулась презентація напрацювань, а далі запланована співпраця з параюристами задля реалізації їх ідей.

 

 • «Сто днів після виборів»: новообрані голови ОТГ говорили про проблеми, перспективи розвитку та плани на майбутнє

10 квітня на базі Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відбулася прес-конференція «Сто днів після виборів» новообраних голів ОТГ, вибори в громадах яких відбулися 24 грудня 2017 року.

Під час зустрічі говорили про проблеми, що існують сьогодні в громадах, перспективи розвитку та плани на майбутнє. «Чому ми на цьому акцентуємо увагу? Тому що це фундамент, це основа подальшого існування наших територіальних громад, подальшої діяльності людей, які стали у керма новостворених ОТГ. Ця зустріч нам необхідна, щоб проаналізувати, як пройшли ці 100 днів, що треба робити, аби громади розвивалися, далі нарощували свій потенціал, рухалися вперед», - підкреслив директор Миколаївського ЦРМС Валентин Бойко.

Фахівчині Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД теж відвідали захід, де поінформували новообраних голів ОТГ про бюро правової допомоги та про послуги, які громадяни можуть там отримати.

10

 • 12 квітня 2018 року директором Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олегом Антонцем, заступником директора Центра Наталією Гнатушею, начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Юлією Болгак та головним спеціалістом відділу Катериною Середенко, надано консультативно-методичну допомогу відділу Новобузького, Баштанського, Воскресенського бюро правової допомоги Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою покращення якості роботи.

Також, в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», було здійснено інформаційні флешмоби, під час яких було налагоджено співпрацю в рамках проекту.

11

БАШТАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 28 березня заступником начальника відділу "Баштанське бюро правової допомоги" Сергій Андрощук спільно з працівниками Баштанського районного військового комісаріату в рамках роботи дистанційного пункту проведено прийом громадян та розповсюджено інформаційні матеріали в рамках проекту «Я маю право».
 • 29 березня в рамках проекту «Я маю право» на приватних підприємствах м. Баштанка проведено інформування працівників про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги, а також з керівництвом підприємств проведено бесіду на тему: «Дотримання норм чинного законодавства у сфері трудових відносин».
 • 30 березня головним спеціалістом відділу Баштанське бюро правової допомоги Інна Донченко на базі Баштанського районного центру зайнятості в рамках проекту «Я маю право» проведено семінарське заняття з питань захисту прав дитини на належне утримання батьками, відповідальністі за несплату аліментів та проінформовано присутніх про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги.
 • 11 квітня в приміщенні Баштанської державної нотаріальної контори в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право» проведено робочу зустріч працівників нотаріату з працівниками відділу «Баштанське бюро правової допомоги». В ході зустрічі було обговорено проведення спільних заходів щодо інформування населення та поширення проекту «Я маю право» на території Баштанського району. Обговорено проблемні питання прийняття спадщини та питання, пов'язані із оформленням спадкових прав. Здійснено обмін інформаційно-просвітницькими матеріалами з правових питань.
 • 12 квітня на базі Баштанського РВ ДВС ГТУЮ у Миколаївській області відбулася робота дистанційного консультаційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, в ході якої заступником начальника відділу «Баштанське бюро правової допомоги» надано правові консультації 2 клієнтам з питань стягнення заборгованості за аліментами. Також на інформаційному стенді Баштанського РВ ДВС ГТУЮ у Миколаївській області розміщено інформаційні матеріали на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО".

12

БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», провів флеш-моб з розповсюдження буклетів на теми: «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник» та інші серед мешканців смт. Березнегувате;
 • за графіком, відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі Березнегуватського районного центру зайнятості, під час якого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько В. М. надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулось 3 клієнта. Також всім присутнім, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», прочитана лекція на тему «Права громадян на безоплатну правову допомогу» та роздані інформаційні буклети;
 • заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василем для відвідувачів бюро правової допомоги в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитана лекція на тему «Не знаєш, як вирішити спір?».
 • 26 березня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО», прочитав для учнів Березнегуватського професійного ліцею лекцію на тему «Особливості кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх» та розповсюдив інформаційні буклети на різну правову тематику.
 • 27 березня, за графіком, відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Березнегуватського району управління соціального захисту населення Березнегуватської райдержадміністрації, під час якого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько В. М. надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулось 3 клієнта. Також всім присутнім в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитана лекція на тему «Не знаєш, як оформити договір оренди землі?» та роздані інформаційні буклети.
 • 28 березня на центральній площі смт. Березнегувате проведено флеш-моб з розповсюдження буклетів на теми: «Встановлення факту родинних відносин», «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник» та проекту "Я МАЮ ПРАВО!" серед мешканців смт. Березнегувате.
 • 10 квітня заступник начальника бюро Василь Басько в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО», провів флеш-моб для учнів Новосевастопольської ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему «Твої права – твій захист» та розповсюдив інформаційні буклети на різну правову тематику.
 • Також в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО" проведено лекцію для працівників Новосевастопольської сільської ради на тему «Права громадян на безоплатну правову допомогу» та розповсюджено інформаційні буклети.
 • 11 квітня заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василем для відвідувачів бюро правової допомоги, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», прочитана лекція на тему «Не знаєш, як оформити договір оренди землі?».

13

ВОСКРЕСЕНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 20 березня начальник бюро Анатолій Берсан провів семінар у Корабельний районний центр зайнятості та проінформував присутніх про порядок отримання вторинної та первинної правової допомоги, а також порядок звернення до центрів з надання ВБПД та проект "Я МАЮ ПРАВО".
 • 21 березня провів семінар на тему "Дотримання прав жінок" на базі Вітовський районний центр зайнятості. Під час правопросвітницького заходу було розповсюджено інформаційні матеріали проекту "Я МАЮ ПРАВО".
 • 22 березня начальник бюро взяв участь у навчанні для адвокатів та фахівців системи БПД, яке було організовано Другим миколаївським місцевим центром з надання БВПД.
 • 26 березня - інформування відвідувачів Корабельного районного центру зайнятості щодо роботи та виду діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюдження листівок з контактними даними бюро та буклетів на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО". Також начальник відділу «Воскресенське бюро правової допомоги» провів лекцію на тему «Права людей з інвалідністю та їх соціальні гарантії».
 • 28 березня - здійснення виїзного прийому громадян до Новомиколаївської сільської ради Вітовського району та інформування відвідувачів щодо роботи та виду діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюдження листівок з контактними даними бюро та буклетів на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО".
 • Також, начальник відділу «Воскресенське бюро правової допомоги» Aнатолій Берсан та начальник Вітовського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Некрасова Наталя Володимирівна в рамках спільного проекту «Я маю право» проінформували вчителів та роздали матеріали для учнів Новомиколаївської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів на тему: «Підліток і закон».
 • 30 березня начальник відділу «Воскресенське бюро правової допомоги» згідно меморандуму підписаного з Вітовським районним центром зайнятості прийняв участь у виїзному прийомі громадян до Шевченківського ОТГ (сільська рада) Вітовського району, де проінформував відвідувачів щодо роботи та виду діяльності системи безоплатної правової допомоги, також розповсюдив листівки з контактними даними бюро та буклети на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО".
 • 11 квітня - інформування відвідувачів Корабельного районного центру зайнятості щодо роботи та виду діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюдження листівок з контактними даними бюро та буклетів на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО". Також начальник відділу «Воскресенське бюро правової допомоги» провів лекцію на тему «Рівні права = рівні можливості та проблематика гендерного насильства в українському законодавстві».
 • 12 квітня – інформування відвідувачів Вітовського районного центру зайнятості щодо роботи та виду діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюдження листівок з контактними даними бюро та буклетів на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО". Також начальник відділу «Воскресенське бюро правової допомоги» провів лекцію для роботодавців на тему «Види відповідальності за порушення трудового законодавства та оплати праці».
 • Інформування відвідувачів Воскресенської селищної ради щодо роботи системи безоплатної правової допомоги. Начальник відділу «Воскресенське бюро правової допомоги» провів робочу зустріч з керівником юридичного відділу Воскресенської селищної ради Оленою Сакун, стосовно відкликання довіреності виданою посадовою особою селищної ради.
 • Проведено лекцію на тему «Гендерна рівність та проблематика гендерного насильства в українському законодавстві» у Вітовському районному центрі зайнятості.

14

КАЗАНКІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • на офіційному сайті Казанківської районної державної адміністрації розміщено інформацію про Всеукраїнський правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!";
 • головний спеціаліст відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Інна Ликова у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провела роботу дистанційного пункту доступу до правової допомоги у приміщенні Казанківської центральної районної бібліотеки. Для відвідувачів залишено інформаційні матеріали проекту «Я МАЮ ПРАВО!»;
 • начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець провів робочу зустріч із працівниками Казанківської державної нотаріальної контори, під час якої обговорив шляхи посилення співпраці у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Наприкінці зустрічі на інформаційному стенді нотаріальної контори оновлено відомості бюро, розміщено інформаційні матеріали проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та буклети бюро.
 • начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» провів інформаційну кампанію у приміщенні Казанківської селищної ради, інформаційний стенд ради поповнено новими та актуальними матеріалами з різних правових питань
 • головний спеціаліст відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Iнна Ликова у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» провела бліц-опитування учнів Казанківського ПАЛ на тему: «Що я знаю про мої права», поширила інформаційні буклети проекту серед учнів.
 • 30 березня начальник відділу Євген Мороховець спільно із представниками Казанківського районного центру зайнятості населення в с. Новоданилівка провів виїзний прийом осіб, які відбувають покарання у Казанківській ВК-93. Цільовою аудиторією було обрано осіб, які найближчим часом підлягають звільненню, а тому потребують актуальної інформації про можливі соціальні послуги, запропоновані та гарантовані державою. Присутніх було ознайомлено із роботою системи безоплатної правової допомоги, презентовано Всеукраїнський правопросвітницький проект «Я маю право!», надано індивідуальні правові консультації з різних галузей права. По завершенню заходу для працівників установи та засуджених осіб залишено інформаційні буклети в рамках проекту та брошури бюро.
 • 5 квітня начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець та головний спеціаліст відділу Iнна Ликова у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» провели флеш-моб з розповсюдження інформаційних листівок проекту «Я маю право!» та тематичних буклетів бюро серед органів та установ смт Казанка.
 • 6 квітня у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» працівниками відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євгеном Мороховцем та Інною Ликовою проведено роботу дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги у приміщенні Казанківського РВ ДВС ГТУЮ у Миколаївській області, поширено матеріали проекту «Я маю право!» та тематичні буклети бюро.
 • 12 квітня начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» провів виїзний прийом громадян у с. Троїцько-Сафонове та с. Миколаївка Казанківського району Миколаївської області. Для відвідувачів Університету третього віку прочитано лекції на тему «Безоплатна правова допомога», визначено основні напрямки проекту «Я маю право!», надано індивідуальні правові консультації.
 • По закінченню заходу серед присутніх поширено інформаційні матеріали проекту «Я маю право!», брошури та буклети бюро. Також, зазначені матеріали поширено на інформаційних стендах сільських радах с. Троїцько-Сафонове та с. Миколаївка.

15

НОВОБУЗЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • В рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право» в Кам'янській ЗОШ Новобузького району проведено урок права на тему "Права, обов'язки і відповідальність малолітніх і неповнолітніх відповідно до чинного законодавства". Під час заходу пройшло активне спілкування із учнями старших класів, обговорювались приклади та ситуації із повсякденного життя. Школярі отримали повну інформацію про свої права та обов'язки, а також мали можливість задати питання безпосередньо працівникам системи безоплатної правової допомоги та отримати на них кваліфіковану відповідь.

16

СНІГУРІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • В рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" головним спеціалістом Снігурівського бюро правової допомоги Анастасія Бусахіна та заступником начальника Снігурівського відділу державної виконавчої служби Танковською Ю.В., серед учнів та вчителів Снігурівської ЗОШ I-III ст. № 3 проведено лекцію на тему: "Твої права - твій захист".
 • 28 березня в. о. начальника Снігурівського бюро правової допомоги Євгеній Майборода в приміщенні Снігурівського районного суду провів зустріч з в. о. голови Снігурівського районного суду Кобзар Ю. Ю. де були обговорені проблемні питання які виникають в ході цивільного процесу та налагодження взаємної співпраці. Серед працівників канцелярії суду розповсюджено буклети проекту "Я МАЮ ПРАВО" та буклети безоплатної правової допомоги. Проінформовано які документи повинні надати громадяни до бюро для отримання безоплатної вторинної правової допомоги.
 • 29 березня працівниками Снігурівського бюро правової допомоги в рамках роботи мобільного консультативного пункту та проекту "Я маю право" було здійснено прийом громадян в Афанасіївській сільській раді та підписано меморандум про взаємну співпрацю.
 • Проведено інформування мешканців с. Афанасіївка про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюджено листівки з контактними даними Снігурівського бюро правової допомоги, буклети "Я маю право" та буклети безоплатної правової допомоги на різноманітну правову тематику.
 • 04 квітня головним спеціалістом Снігурівського бюро правової допомоги Анастасією Бусахіною серед відвідувачів та працівників Снігурівської зразкової автошколи, в рамках проекту "Я маю право", розміщено та розповсюджено буклети "Я маю право" та буклети безоплатної правової допомоги.
 • 05 квітня серед працівників та породіль Снігурівської ЦРЛ Полового будинку та працівників Снігурівської ЦРЛ, а саме жіночої консультації було проведено роз’яснення на тему: "Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини", а також проінформовано населення м. Снігурівки та району про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги,розповсюджено листівки з контактними даними бюро та буклети на різноманітну правову тематику.
 • 11 квітня головним спеціалістом Снігурівського бюро правової допомоги Анастасія Бусахіна серед відвідувачів та працівників Снігурівського трудового архіву розміщено та розповсюджено буклети "Я маю право" та буклети безоплатної правової допомоги.
 • 12 квітня серед працівників та відвідувачів Центральної районної бібліотеки ім. В. Бойченка проведено розяснення на тему: "Встановлення факту належності особі правовстановлюючих документів", а також проінформовано населення м. Снігурівки та району про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги,розповсюджено листівки з контактними даними бюро та буклети на різноманітну правову тематику.

17

Посилання на запис радіопрограми на Радіо Миколаїв 92 FM:

https://www.youtube.com/watch?v=ZXER8wl8Uq4

 

Посилання на записи телевізійних новин:

https://www.youtube.com/watch?v=_lgGAkibzFY

https://www.youtube.com/watch?v=CL1WDUujNY8

https://www.youtube.com/watch?v=VtAlNHl2aMg

https://www.youtube.com/watch?v=UFP_DTyCkIU

https://www.youtube.com/watch?v=JdZ9ufQuTTE

 

Посилання на записи програми «Тема дня»:

https://www.youtube.com/watch?v=U7TwuBMXJzU

 

Посилання на публікації в Інтернет-виданнях:

https://ln.mk.court.gov.ua/sud1416/pres-centr/news/453217/

http://kazanka.mk.gov.ua/ua/1518004752/

https://www.0512.com.ua/news/2000990

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1035478
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
551
774
1325
1028285
13961
26214
1035478

Ваш IP: 162.158.78.71
Время: 2019-09-16 13:34:28
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua