Станом на 16.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість 1 473 050,50 грн.


   

Інформація за період роботи з 15 січня по 16 лютого 2018 р. Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД

15 січня 2018 року заступником директора Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Гнатуша, начальником відділу представництва Анастасия Васеньова, начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Юлія Болгак та начальником відділу підтримки та розвитку інфраструктури Олександр Юсупов надано консультативно-методичну допомогу відділу Снігурівського бюро правової допомоги Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою покращення якості роботи.

1

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ З АДВОКАТАМИ М. МИКОЛАЄВА
19 січня 2018 року Центром було організовано та проведено робочу зустріч із адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом, та адвокатами, які бажають надавати таку допомогу.
Робоча зустріч відбулася у приміщенні Центру, за участі директора ГО "Незалежна соціальна адвокація та правозахист" Тетяна Добриднік, яка розповіла адвокатам про перспетиви розвитку медіації та застосування медіації в подальшій практиці, про залучення адвокатів до діяльності громадської організації.
На зустрічі присутніх ознайомлено з новелами у законодавстві щодо оплати послуг адвокатів за надання безоплатної вторинної правової допомоги, з порядком розподілу доручень Центру, формою контрактів, порядком надання актів за виконаними дорученнями на оплату тощо.
Окремо наголошено на необхідності вчасно подавати на оплату акти за виконаними дорученнями, оскільки адвокатам, у яких на виконанні одночасно перебуває 30 доручень Центру, надання БВПД за якими не завершено, видання нових доручень не допускається.

2

22 січня відбулась робоча зустріч у форматі відео-конференції з представниками ГО "Десяте квітня" та Миколаївського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву".

Під час зустрічі обговорювались можливості поглиблення подальшої співпраці, а також проблемні питання, які виникають у внутрішньо переміщених осіб у зв'язку з реалізацією права на житло.

3

БЕЗКОШТОВНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ – КОЖНОМУ

У Вітовському районі м. Миколаєва запрацювала точка доступу до безоплатної правової допомоги, котру за власні кошти відкрив Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД. Про це під час прес-конференції в КМЦ.Миколаїв повідомили його працівники.

Точка доступу розташована за адресою: вул. Янтарна, 72, та створена для того, аби мешканцям Корабельного й Вітовського районів було простіше отримати правову допомогу.

«Система БВПД діє з 2015 року, спочатку почали працювати центри, потім у кожному районі Миколаївщини з’явилися бюро, а тепер ми відкрили найближчу точку доступу до правової допомоги», − розповів директор Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Олег Антонець.

За словами Анатолія Берсана, начальника відділу «Воскресенське бюро правової допомоги», точка доступу працюватиме три дні на тиждень – у вівторок, середу та п’ятницю. Тут громадяни, в тому числі й внутрішньо переміщені особи, зможуть отримати, як первинну, так і вторинну правову допомоги.

4

22 січня пройшла робоча зустріч з Регіональним координатором Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Сергієм Стужуком та співробітниками Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД. Під час зустрічі було обговорено можливості співпраці у 2018 році та проблеми з якими звертаються до Центру з надання БВПД мешканці Миколаєва. Директор Олег Антонець наголосив на важливості поглиблення співпраці з метою захисту прав громадян в Україні.

5

26 квітня 2018 року Правозахисне об'єднання "Ти ж юрист" та Кризовий медіа-центр. Миколаїв проведено круглий стіл «Дотримання прав ВПО: проблеми та перспективи вирішення. Основною метою проведення даного заходу було з’ясувати основні проблеми, які існують на сьогодні в роботі із ВПО, їх особливостей щодо співпраці із іншими інститутами громадського суспільства та органами державної влади. Директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонець взяв участь у ролі спікера.

6

Як селяни за якістю життя здоганяють городян. Саме це обговорили 38 представників громадськості, депутати більшості сіл об’єднаної територіальної громади (ОТГ), що стали учасниками Всебаштанського форуму гармонійного розвитку гармонійного розвитку громади, що відбувся 23 січня у приміщенні міської ради. Учасники Форуму за допомогою ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) проаналізували досягнення та виклики першого року розвитку в об’єднаної територіальної громаді завдяки застосування можливостей Статуту ОТГ, національного законодавства, стратегічного планування та управлінської структури виконавчих органів міськради для забезпечення балансу прав/інтересів сіл, селища та міста у бюджетному і процесах соціально-економічного розвитку ОТГ. Співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Юлія Болгак та Катерина Середенко розповіли про систему безоплатної правової допомоги.

7

27 січня в бібліотеці-філіалі №12 Централізованої бібліотечної системи для дорослих (пр. Миру, 25-а) відбулась презентація проекту згуртування громади м.Миколаєва "Миколаїв: Ми-коло" та урочисте відкриття коворкінгу.

Проект реалізовується в рамках програми «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні» Міжнародної організації з міграції (Агентство ООН з питань міграції) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Проект спрямований на згуртування місцевої громади для спільного вирішення актуальних проблем шляхом проведення суспільно-корисних та соціокультурних заходів, формування сталої платформи для ефективної взаємодії в громаді.

В ході презентації було представлено основні події проекту та відбулось урочисте відкриття коворкінгу «Ми - коло!» – простору для спільних зустрічей, навчання, відпочинку, створеного в рамках проекту в бібліотеці №12.

Під час заходу було розповсюджено інформаційні матеріали проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

8

Меморандум про співпрацю підписано між директором Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонцем і адвокатами Дмитро Куліченко та Адвокатським бюро "Куліченко та Партнери", Максим Кобзаренко, які надаватимуть допомогу pro bono у сфері надання безоплатної правової допомоги. Метою цього Меморандуму є об'єднання зусиль сторін, спрямованих на захист, дотримання та забезпечення гарантій державного захисту конституційних прав і свобод громадян, зокрема права осіб на безоплатну правову допомогу.

9

31 січня в прямому ефірі на Радіо Миколаїв 92 FM начальник відділу "Казанківське бюро правової допомоги" Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Євген Мороховець разом з начальником відділу «Южноукраїнське бюро правової допомоги» Вознесенського місцевого центру з надання БВПД Анною Зоткіною розповіли про проблему насильства в сім'ї в Україні та шляхи запобігання насиллю.

Нагадаємо, що в 2018 році набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до БВПД для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

10

1 лютого 2018 року директором Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олегом Антонцем, заступником директора Центра Наталією Гнатушею, начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Юлією Болгак, надано консультативно-методичну допомогу відділу Снігурівського бюро правової допомоги Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою покращення якості роботи.

Також, в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», було здійснено візити до Снігурівської центральної районної лікарні, Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання та Снігурівський відділ поліції, де було налагоджено співпрацю в рамках проекту.

11

1 лютого 2018 року директором Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олегом Антонцем, заступником директора Центра Наталією Гнатушею, начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Юлією Болгак, надано консультативно-методичну допомогу відділу Воскресенського бюро правової допомоги Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою покращення якості роботи.

12

1 лютого 2018 року директором Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олегом Антонцем, заступником директора Центра Наталією Гнатушею, начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Юлією Болгак, в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», було здійснено виїзд до с. Партизанське (Вітовський район, Миколаївська область), де було налагоджено співпрацю в рамках проекту щодо правопросвітництва в Партизанській сільській раді та в Партизанському навчально-виховному комплексі. Крім цього, в Партизанській сільській раді було проведено прийом громадян, яким надано правові консультації.

13

ШКОЛА ТВОГО ЗАХИСТУ. 3 лютого, директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонець, провів змістовну лекцію щодо правових методів захисту себе та своїх близьких в різноманітних життєвих ситуаціях. Захід відбувся в рамках проекту Школа твого захисту, організатором якого виступила ФРІ Миколаїв. Проект спрямований на ознайомлення молоді з різними сторонами свого правового захисту в суспільстві.

14

На радіо Ник Вести FM започатковано програму "Ти & Право", яку ведуть фахівці системи БПД Юлія Болгак та Катерина Середенко. Програма присвячена правовим роз’ясненням найпоширеніших питань, які виникають у мешканців міста.

15

8 лютого співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олена Заболотня та Анастасия Васеньова взяли участь у круглому столі на базі Бібліотеки-філіалу № 2. Під час правопросвітницького заходу присутнім було роз'яснено порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги, призначення та виплати субсидії. Розповсюджено інформаційні буклети на правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО". Всі учасники заходу мали можливість отримати правові консультації від співробітників центру.

16

10 лютого, фахівці Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД завітали до Центральної бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького м. Миколаїв, де в рамках проекту «Миколаїв: ми - коло. Проект згуртування громади Миколаєва», відбувся захід для діток, які мають статус ВПО.

Фахівці Центру розповіли про Всеукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», про діяльність Центру, розповсюдили інформаційно-роз’яснювальні буклети та залишили правопросвітницькі матеріали для відвідувачів бібліотеки.

17

9 лютого фахівці Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, представники центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Національної поліції України, структурних підрозділів Миколаївської облдержадміністрації та виконавчих органів Миколаївської міської ради провели прийом громадян у Центрі з надання безоплатної правової допомоги при ОДА. Начальник відділу правової інформації та консультацій Олена Заболотня взяла участь у прийомі громадян.

18

Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання первинної та вторинної правової допомоги Юлія Болгак взяла участь у сесії стратегічного планування, що мала на меті проаналізувати практику понад двох з половиною років роботи інтеграторів системи безоплатної правової допомоги та обговорити шляхи розвитку інституту інтеграторів. Захід організовано Координаційним центром з надання правової допомоги спільно з Українською фундацією правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Участь у ньому взяли фахівців та фахівчині Координаційного центру, центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та партнерських громадських організацій з Києва та регіонів.

19

БАШТАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 7 лютого заступником начальника відділу «Баштанське бюро правової допомоги» проведено робочу зустріч з в.о. військового комісара Баштанського РВК, під час якої було домовлено про здійснення щоквартальних спільних навчань з Баштанським відділом поліції ГУНП в Миколаївській області та Башанською місцевою прокуратурою з питань запобігання та протидії проявам корупції.
 • 8 лютого на базі Баштанського РВ ДВС ГТУЮ у Миколаївській області відбулася робота Дистанційного консультаційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, в ході якої головним спеціалістом відділу «Баштанське бюро правової допомоги» надано правові консультації 5 клієнтам.

20

БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 15 січня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО», провів для учнів 9-их класів Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів семінар на тему «Права громадян на безоплатну правову допомогу» та розповсюдив інформаційні буклети на різну правову тематику.
 • 16 січня Басько Василь, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО», прочитав лекцію на тему «Не знаєш, як оформити субсидію» для працівників Березнегуватської райдержадміністрації та здійснив консультування двох громадян.
 • 17 січня Басько Василь, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», розмістив буклети на різну правову тематику в Березнегуватському районному центрі зайнятості.
 • 22 січня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько взяв участь в урочистих заходах до Дня Соборності України, організованих та проведених Березнегуватською райдержадміністрацією та районною радою, за участю органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій району.
 • 23 січня відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі Березнегуватського районного центру зайнятості, під час якого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько В. М. надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулось 3 клієнта. Також всім присутнім, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», прочитана лекція на тему «Не знаєш, як оформити субсидію?» та роздані інформаційні буклети.
 • 24 січня Басько Василь, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», провів флеш-моб з розповсюдження буклетів на теми: «Прийняття спадщини», «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник» та інші серед мешканців смт. Березнегувате.
 • 29 січня заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько проведена робоча зустріч з Білокриницьким сільським головою Жиленко А.А., під час якої в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» роз’яснено про права громадян на безоплатну правову допомогу та за результатами зустрічі досягнуто домовленості про розповсюдження працівниками Білокриницької сільської ради серед мешканців сільської ради буклетів на правові теми.
 • 30 січня відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Березнегуватського району управління соціального захисту населення Березнегуватської райдержадміністрації, під час якого Басько В.М. надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулось 3 клієнта. Також всім присутнім в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитана лекція про права громадян на безоплатну правову допомогу та роздані інформаційні буклети.
 • 31 січня Басько Василем для відвідувачів бюро правової допомоги в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитана лекція на тему «Прийняття спадщини».
 • 5 лютого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько провів робочу зустріч з приватним нотаріусом Березнегуватського районного нотаріального округу Бондар Н. В., під час якої роз’яснено про види діяльності бюро правової допомоги та за результатами зустрічі укладено Меморандум про взаємне співробітництво у сфері надання безоплатної первинної правової допомоги.
 • В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», проведено флеш-моб з розповсюдження буклетів на теми: «Встановлення факту родинних відносин», «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник» та інші серед мешканців смт. Березнегувате.
 • 6 лютого проведено семінар для безробітних Березнегуватського районного центру зайнятості на тему «Не знаєш, як оформити договір оренди землі?» та роздані інформаційні буклети проекту "Я МАЮ ПРАВО".
 • 7 лютого представником бюро Басько Василем розміщені буклети на різну правову тематику в місцях відвідування громадян в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування.
 • 12 лютого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО», прочитав для учнів 8-9 класів Березнегуватської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 лекцію на тему «Твої права – твій захист» та розповсюдив інформаційні буклети на різну правову тематику.
 • 13 лютого Василь Басько в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО», прочитав лекцію на тему «Не знаєш, як оформити субсидію?» для працівників та відвідувачів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Березнегуватського району управління соціального захисту населення Березнегуватської райдержадміністрації та здійснив консультування трьох громадян.
 • 14 лютого проведено флеш-моб з розповсюдження буклетів на теми: «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник» та інші серед мешканців смт. Березнегувате.

21

ВОСКРЕСЕНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 22 січня начальником Воскресенського бюро правової допомоги Анатолієм Берсаном проведено інформування відвідувачів щодо роботи та видів діяльності системи безоплатної правової допомоги, а також розповсюджено листівки з контактними даними бюро та буклетів на різноманітну правову тематику у селищі Воскресенськ.
 • 24 січня начальником бюро Анатолієм Берсаном прийня то участь у прес-конференції щодо відкриття точки доступу до безоплатної правової допомоги у Корабельному районі.
 • 26 січня відбулась робоча зустріч з адвокатом, що співпрацює з системою БПД, Гроголь Раїсою Володимирівною, під час якої обговорено процес звернення до суду з позовом про перерахунок заробітної плати працівнику.
 • 30 січня представник бюро правової допомоги взяв участь у нараді з працівниками Держгеокадастру, щодо оформлення спадщини на земельну ділянку та складання протоколу зустрічі.
 • 1 лютого начальник бюро Анатолій Берсан проінформував відвідувачів в селищі Воскресенському щодо роботи та виду діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюдження листівок з контактними даними бюро та буклетів на різноманітну правову тематику.
 • 2 лютого взято участь у інформаційному занятті не тему: «Запобігання домашньому насильству зі змінами до законів», у приміщенні територіального відділення денного перебування Корабельного району.
 • 8 лютого відбулась робоча зустріч начальника бюро правової допомоги Анатолієм Берсаном з керівником юридичного відділу Воскресенської селищної ради Оленою Сакун, та розроблено план щодо проведення лекції для ОТГ.
 • 9 лютого представником бюро взято участь у нараді з працівниками Держгеокадастру, щодо постанови кабінету міністрів про передачу земель від Держгеокадастру у власність територіальних громад та складено протокол зустрічі.
 • Також протягом тижня здійснювалось інформування відвідувачів щодо роботи та виду діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюдження листівок з контактними даними бюро та буклетів на різноманітну правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО".

22

НОВОБУЗЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • В рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО" 31 січня співробітниками Новобузького бюро правової допомоги проведено правовий урок для учнів 10-11 класів Новобузької ЗОШ №1. Під час правопросвітницького заходу школярам було роз'яснено права та обов'язки дитини, відповідільність за правопорушення. Розповсюджено інформаційні матеріали проекту "Я МАЮ ПРАВО".
 • Також, співробітниками бюро правової допомоги проведено прийом громадян в Розанівській сільській раді Новобузького району.
 • Про Всеукраїнський провопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО" мешканців м. Новий Буг було проінформовано в рамках вуличного флеш-мобу.
 • Розроблено і розповсюджено інформаційний буклет на тему: "Методичні рекомендації для працівників кадрової служби щодо надання додаткової відпустки за роботу з комп'ютером".
 • Проведено інформаційні лекції для осіб, що перебувають на обліку у Новобузькому РЦЗ, на яких присутнім було роз'яснено порядок надання первинної та вторинної правової допомоги.
 • Опубліковано статтю на тему: "Право учасника АТО на забезпечення житлом" у Новобузькій районній газеті "Вперед" від 06.02.2018 №10.

23

КАЗАНКІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 17 січня головний спеціаліст відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Інна Ликова у рамках Всеукраїнського правопросвітницього проекту «Я маю право!» провела роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі Казанківського відділу ДВС ГТУЮ у Миколаївській області.
 • 18 січня начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець у рамках Всеукраїнського правопросвітницього проекту «Я маю право!» провів практикум для слухачів Університету третього віку на тему «Безоплатна правова допомога» та «Знай свої права!», ознайомив із змінами до ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» стосовно запобіганню та протидії домашньому насильству.
 • 23-25 січня начальник відділу Євген Мороховець спільно з адвокатами, фахівцями центрів безоплатної правової допомоги, представниками громадських організацій взяв участь у навчальному семінарі – тренінгу «Соціальні гарантії та пільги учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей. Правові алгоритми захисту прав учасників бойових дій на Сході України» з метою підвищення рівня знань адвокатів та фахівців центрів безоплатної правової допомоги з питань пільг, соціальних гарантій, прав та обов’язків учасників АТО; механізму реалізації прав і соціальних гарантій; висвітлення правових алгоритмів їх захисту.
 • 01 лютого начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» провів лекцію на тему «Безоплатна правова допомога» для відвідувачів Казанківського РЦЗ.
 • 02 лютого головний спеціаліст відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Інна Ликова провела інформаційний флеш-моб бюро у приміщенні Казанківського районного відділу ДВС ГТУЮ у Миколаївській області.
 • В рамках реалізації правопросвітьницького проекту "Я МАЮ ПРАВО" 26 січня головний спеціаліст відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Інна Ликова провела правопросвітницьку лекцію для учнів 6-7 класів Казанківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 на тему: «Права дитини – твої права». Також серед учнів проведено опитування на тему: «Що ти знаєш про право?», поширено інформаційні буклети проекту "Я МАЮ ПРАВО" та тематичні буклети бюро.
 • 26.01.2018 року головний спеціаліст відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Інна Ликова провела правопросвітницьку лекцію для учнів Казанківського ПАЛ на тему: «Безоплатна правова допомога».
 • 7 лютого працівники відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець та Інна Ликова провели робочу зустріч із Шевченківським сільським головою Л.М. Кривоцюком, під час якої обговорили положення укладеного Меморандуму про співпрацю, актуальні проблемні питання у галузі права для мешканців с. Шевченкове Казанківського району, організацію майбутнього виїзного прийому у с. Шевченкове працівниками бюро. Наприкінці зустрічі для мешканців с. Шевченкове передано інформаційні буклети та листівки проекту "Я маю право!", тематичні буклети бюро.
 • 9 лютого в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» проведено інформаційний флеш-моб «Право на безоплатну правову допомогу» та «Відповідальність за несплату аліментів» для відвідувачів та працівників Казанківської державної нотаріальної контори, розміщено інформаційні буклети та листівки проекту "Я маю право!", тематичні буклети бюро.
 • 13 лютого начальник відділу Євген Мороховець у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» провів робочу зустріч із працівниками Казанківського відділу з питань пробації, в ході якої проінформовано про інформаційну кампанію проекту «Я маю право!», інформаційний куточок бюро на базі відділу пробації поповнено новими та актуальними матеріалами з різних правових питань, домовлено про організацію розширеного прийому громадян працівниками бюро у приміщенні Казанківського відділу з питань пробації.
 • 14 лютого головний спеціаліст відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Інна Ликова у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» провела роботу дистанційного пункту доступу до правової допомоги у приміщенні Казанківської державної нотаріальної контори. Для відвідувачів залишено інформаційні матеріали проекту «Я маю право!» та брошури бюро.
 • 14 лютого Євген Мороховець провів робочу зустріч із начальником служби у справах дітей Казанківської РДА Єна Л.В., обговорено шляхи посилення співпраці та актуальні питання для мешканців громади у сфері захисту прав дитини. Наприкінці зустрічі у приміщенні служби у справах дітей розміщено інформаційні матеріали проекту «Я маю право!» та буклети: «Правові орієнтири для кожної дитини».
 • Також, на офіційному сайті Казанківської РДА розміщено інформацію стосовно запобігання та протидії домашньому насильству та змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, щодо розширення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей. Посилання: http://kazanka.mk.gov.ua/ua/1491462254/

24

СНІГУРІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • Протягом тижня, працівниками Снігурівського бюро в рамках проекту "Я маю право" проведено роз'яснення серед працівників та відвідувачів комунального підприємства "Снігурівський міськводоканал" та спеціаліста по здійсненню реєстрації проживання/перебування фізипчних осіб на території м. Снігурівка на такі теми: "Забирають бізнес? Відбирають майно", "Не знаєш, як вирішити спір?", також розповсюджено буклети на теми:"Поновлення на роботі незаконно звільненого працівника", "Зняття з реєстрації місця проживання" та "Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати".
 • Проінформовано населення м. Снігурівки та району про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги,розповсюджено листівки з контактними даними бюро та буклети на різноманітну правову тематику.
 • За минулий тиждень, працівниками Снігурівського бюро в рамках проекту "Я маю право", проведено роз'яснення серед працівників та відвідувачів ПП Калінін І.І. "Запчастини і масла" на теми: "Забирають бізнес? Відбирають майно","Не знаєш, як вирішити спір?", також розповсюджено буклети на теми:"Поновлення на роботі незаконно звільненого працівника", "Зняття з реєстрації місця проживання" та "Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати".
 • 2 лютого, в. о. начальника Снігурівського бюро правової допомоги Євген Майборода, в рамках роботи дистанційного консультативного пункту в Центрі надання адміністративних послуг Снігурівської РДА надано первинну правову допомогу п'ятьом громадянам, одному з яких в подальшому буде надана вторинна правова допомога. На інформаційних полицях розміщено буклети, розроблені в рамках Всеукраїнського правопросвітницького прокту "Я МАЮ ПРАВО!" та буклети безоплатної правової допомоги. Також розповсюджено буклети "Я маю право" та буклети БПД серед працівників та відвідувачів служби у справах дітей Снігурівської РДА.
 • 6 лютого головним спеціалістом Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД А. Бусахіною, в рамках роботи дистанційного консультативного пункту в Снігурівському відділі державної виконавчої служби надано первинну правову допомогу шістьом громадянам, одному з яких в подальшому буде надана вторинна правова допомога щодо складання позовної заяви до суду про збільшення розміру аліментів.
 • На інформаційних стендах розміщено буклети "Я маю право" та буклети безоплатної правової допомоги. Також було здійснено домовленість з головою Горохівської сільської ради щодо подальшої співпраці в рамках роботи мобільного дистанційного консультативного пункту на базі Горохівської сільської ради.
 • 14 лютого головним спеціалістом Анастасія Бусахіна, в рамках роботи дистанційного консультативного пункту в Снігурівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, надано первинну правову допомогу шістьом громадянам.
 • Також в рамках проекту "Я маю право", проведено роз'яснення на теми: "Забирають бізнес? Відбирають майно","Не знаєш, як вирішити спір?", розповсюджено буклети на теми: "Поновлення на роботі незаконно звільненого працівника", "Зняття з реєстрації місця проживання" та "Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати", серед працівників та відвідувачів Снігурівського управління каналів інгулецької зрошувальної системи. На інформаційних полицях розміщено буклети "Я маю право" та буклети безоплатної правової допомоги.

25

Посилання на запис радіопрограми «На всі 100»:

https://www.youtube.com/watch?v=86bsGciVRWI

Посилання на записи програми «Новий день»:

https://www.youtube.com/watch?v=8J-uGKwHqh0&;t=1s

Посилання на записи ТВ-новин:

https://www.youtube.com/watch?v=cI6EEBq7xCY&;t=1s

https://www.youtube.com/watch?v=NW0OqF7Bch4

https://www.youtube.com/watch?v=aX7iLvH6K0k

Посилання на записи радіо-передачі «Ти & Право»:

http://nikvesti.fm/broadcast/show/34

Посилання на публікації в Інтернет-виданнях:

http://desyatekvitnya.com/?p=3264

http://frgn.mk.ua/?p=9597

http://bashtanka.org.ua/vsebashtanskiy-forum.html

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1037045
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
74
948
2892
1028285
15528
26214
1037045

Ваш IP: 173.245.54.44
Время: 2019-09-18 02:08:18
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua