Станом на 09.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

Інформація про роботу Другого МЦ за період з 18.11.2017 по 08.12.2017р.

ЗМІ ПРО НАС:

http://mk-oblrada.gov.ua/index.php/1348-uvahakonkurs

https://www.youtube.com/watch?v=Hj8tqMmhRU4

https://drive.google.com/file/d/1pRATxG4yKT4HWp-zCLWQrV_rf_kEoQ_b/view

https://www.youtube.com/watch?v=LCP3_jHAiS0&;feature=youtu.be

https://www.facebook.com/2mbvpd/videos/570080236663403/

https://sovremennik.mk.ua/news/775-Prava-cheloveka-glazami-molodyozhi.html

https://www.facebook.com/2mbvpd/videos/570088046662622/

http://desyatekvitnya.com/?p=2754

https://www.youtube.com/watch?v=4RP18Z_AG2o

http://niklife.com.ua/focus/60387

https://www.0512.com.ua/news/1892911

https://www.sovremennik.mk.ua/news/792-Nikolaevskie-aktivisty-snyali-video-o-pravakh-cheloveka.html

http://bashtanka.mk.gov.ua/ua/1483615442/1483615677/1513252000/

29

22 листопада співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко провели інтерактивний урок для учнів Костичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Баштанського району Миколаївської області.

Під час правопросвітницького заходу, який проводився в рамках Всеукраїнського проекту " Я МАЮ ПРАВО!", школярі дізналися про права людини, обов'язки та відповідальність неповнолітніх, а також шляхи запобігання насиллю та дискримінації.

Також було розповсюджено інформаційні буклети.

2

В рамках Всеукраїнського проекту "Я МАЮ ПРАВО!" співробітниками Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко проведено інтерактивний урок для учнів 6-11 класів Мар'ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Баштанського району Миколаївської області.

Під час правопросвітницького заходу школярі дізналися про:

права людини та громадянина,

обов'язки та відповідальність неповнолітніх,

причини насильства та дискримінації у суспільстві,

куди звертатися за правовою допомогою.

Також серед присутніх було розповсюджено інформаційні буклети проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

3

В рамках Всеукраїнського проекту "Я МАЮ ПРАВО!" співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД провели вуличне інформування для мешканців села Інгулка Баштанського району Миколаївської області. Серед мешканців села було розповсюджено інформаційні матеріали та буклети на правову тематику.

4

Угода про співпрацю, яку сьогодні підписали Начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, Директор Департаменту праці та соцзахисту Миколаївської міської ради Сергій Бондаренко та керівник ГО «Незалежна соціальна адвокація та правозахист» Тетяна Добридник в рамках реалізації національного проекту "Я МАЮ ПРАВО!", об’єднає ресурси органів влади між собою та громадських організацій заради підвищення рівня правової культури та правової інформованості громадян, зокрема вразливих груп населення.

Для досягнення цієї мети найближчим часом заплановано:

- двічі на місяць прийоми громадян спеціалістами управління юстиції та фахівцями Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД на базі районних управлінь Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради;

- лекції щодо роз’яснення чинного законодавства для літніх людей в рамках роботи Інституту третього рівня;

- консультації осіб з обмеженими фізичними можливостями в режимі онлайн за допомогою Skype з метою забезпечення доступу таких осіб до отримання безоплатної правової допомоги.

- та інші соціально важливі заходи.

Проведення спільних інформаційних заходів надасть можливість громадянам безкоштовно отримати відповідь: як нарахувати субсидію, як боротись із незаконним захопленням власності, яким чином захистити свої права тощо.

8

МАРАФОН НАПИСАННЯ ЛИСТІВ - це глобальна та щорічна правозахисна кампанія, що присвячена Дню прав людини (10 грудня) та проходить у понад 200 країнах світу. Щороку за допомогою Марафону звільняють несправедливо засуджених, змінюють репресивні закони та допомагають жертвам порушень прав людини не здаватись.

https://www.facebook.com/events/131454107525411/

Проведено «День відкритих дверей» для адвокатів, які бажають надавати безоплатну вторинну правову допомогу.

28 листопада Другим миколаївським місцевим центром з надання БВПД організовано та проведено «День відкритих дверей» для адвокатів, які бажають надавати БВПД та прийняти участь у конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД. На заході були присутні адвокати м. Миколаєва. Працівники Центру ознайомили присутніх з системою БПД, механізмом видання доручень та подання звітності, укладання контрактів, проведено майстер-клас з розрахунку винагороди адвоката. Також присутніх поінформовано про строки та умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД.

9

СПІВПРАЦЯ З ЦЕНТРАМИ ЗАЙНЯТОСТІ

Співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД  відвідали Інгульський районний центр зайнятості, де відбувся семінар для осіб, що перебувають на обліку в Інгульському районному центрі зайнятості.

Під час правопросвітницького заходу присутні дізналися про:

порядок надання первинної та вторинної правової допомоги;

де можна отримати правову допомогу у Миколаївській області.

Також учасники мали можливість отримати консультацію від співробітників Центру.

Крім цього, фахівці Центру, розповіли про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», який стартував з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті.

10

29 листопада співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД провели вуличне інформування мешканців села Віноградівка Баштанського району Миколаївської області. Було розповсюджено інформаційні буклети на правову тематику та проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

Також правопросвітницькі матеріали розповсюджено у Віноградівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Громадяни мали можливість отримати консультацію співробітників центру.

11

ПРОТИДІЯ НАСИЛЬСТВУ В СІМ'Ї

Круглий стіл "Протидія насильству в сім'ї" відбувся 29 листопада у Миколаївському інституті права НУ "ОЮА" в рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Організаторами зустрічі виступили Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області та Координаційна рада молодих юристів при ГТУЮ у Миколаївській області.

Всеукраїнська акція "Протидія насильству в сім'ї" проводиться кожного року з метою привернення уваги громадскості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї; протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми; гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; активізації партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильств.

У круглому столі "Протидія насильству в сім'ї" взяли участь представники Управління юстиції у Миколаївській області, Координаційної ради молодих юристів, Першого та Другого миколаївських місцевих центрв з надання БВПД, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА, Управління Національної поліції у Миколаївській області, Служби у справах дітей, Миколаївського інституту права НУ «ОЮА», НУ кораблебудування імені адмірала Макарова та громадських організацій, які захищають інтереси громадян, постраждалих від насильства.

В ході зустрічі учасники прийшли до висновку щодо необхідності створення в місті Кризового центру для жінок, які постраждали від насильства в сім'ї. Присутні домовилися найближчим часом систематизувати пропозиції від кожної сторони-учасника круглого столу щодо створення такого центру.

Директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонець поінформував учасників заходу про діяльність центрів з надання безоплатної правової допомоги та запросив до співпраці.

Учасники круглого столу запланували в рамках національного правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" проведення спільних інформаційних роз'яснювальних заходів для громадян різних категорій з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

12

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ПРАЦІВНИКІВ ЦЕНТРУ З АДВОКАТАМИ, ЯКІ НАДАЮТЬ БЕЗОПЛАТНУ ВТОРИННУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

30 листопада Другим миколаївським місцевим центром з надання БВПД було організовано робочу зустріч із адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом. Робоча зустріч відбулася у приміщенні Центру, присутні адвокати Іван Чеботарьов, Сергій Корець, Геннадій Константиновський.  На зустрічі обговорено стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі, подання звітів за виконаними дорученнями, заповнення розрахунків винагороди адвоката ЦАС, ПРК, ПД, відбувся обмін досвідом.

13

В рамках Всеукраїнського проекту "Я МАЮ ПРАВО!" співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД відвідали Коледж Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського. Для студентів було проведено інтерактивну лекцію на тему "Насилля в сім'ї. Шляхи протидії насиллю щодо дітей та жінок". Студенти дізналися про причини та форми насилля, а також способи захисту прав людини в Україні та на міжнародному рівні. Присутні також дізналися про функції місцевих центрів з надання вторинної правової допомоги та отримали інформаційні буклети проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

14

1 грудня директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонець провів робочу зустріч з представниками Миколаївського геріатричного пансіонату, під час якої було обговорено подальшу співпрацю. Присутнім було роз'яснено порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги та розповсюджено інформаційні матеріали на правову тематику і проекту "Я МАЮ ПРАВО!". Мешканці пансіонату також мали можливість отримати правову консультацію.

18

5 грудня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД взяли участь у тренінгу стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, який було проведено представниками Національного агентства з питань запобігання корупції та експертами Програми Розвитку ООН у приміщені Миколаївської обласної ради.

Спікерами було роз’яснено теоретичні та практичні аспекти з теми конфлікту інтересів, зазначено алгоритми дій при його наявності та надано відповіді на питання учасників тренінгу.

19

4 грудня заступник директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша провела інтерактивну лекцію для учасників семінару в Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Під час заходу було розповсюджено інформаційні буклети Всеукраїнського проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

20

#фотосушкаБПД відбулась!

7 грудня в Миколаївському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулася Фотосушка "Права людини - мої права".

Організаторами фотоконкурсу виступив Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД, фахівці якого постійно здійснюють подібні правопросвітницькі заходи. Конкурс відбувся з метою поширення інформації про міжнародно-правові та національні стандарти прав людини через розкриття творчих здібностей учасників, підвищення правової обізнаності та сприяння розвитку правової держави.

Перед початком офіційного відкриття фотосушки, всіх присутніх привітали:

• Валентин Бойко, директор Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування;

• Олег Антонець, директор Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

• Валентин Чистий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області;

• Світлана Перебийніс , фахівець Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області;

• Сергій Стужук, регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Крім того, захід відвідали представник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олена Прашко, а також начальник Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

Спікери відмітили, що всі роботи були здійснені на високому рівні, звернули увагу на творчий підхід та креативність кожного учасника. Олег Антонець, директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД, зазначив, що конкурс буде оголошено і наступного року, адже він показав актуальність та зацікавленість серед молоді. В свою чергу Валентин Бойко, директор Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, повідомив, що саме в цей день в Україні відзначається День місцевого самоврядування, тому дуже символічно, що виставка фоторобіт відбулася саме в Центрі розвитку місцевого самоврядування, адже День місцевого самоврядування міг би стати справжнім орієнтиром, правовою основою в процесі перебудови сучасної моделі місцевого самоврядування в Україні.

Після вітальних слів учасникам заходу запропонували переглянути соціальний відеоролик про систему безоплатної правової допомоги, який було знято співробітниками Телеканалу "Миколаїв" спільно з Другим миколаївським місцевим центром з надання БВПД.

Потім кожен учасник міг переглянути фотороботи та віддати свій голос за ту, яка найбільше сподобалась, таким чином було визначено переможця глядацьких симпатій.

Призові місця розділились таким чином:

1 місце – Елеонора Гафурова (м.Новий Буг) з роботою «Право на сім’ю»

2 місце – Олька Предчук (с.Павлівка, Снігурівський район) з роботою «Дитинство»

3 місце – Софія Пужайло (м.Миколаїв) з роботою «Я маю право на мирне небо над головою», також Софія отримала спеціальний приз «Життєва гармонія» від журналістів (1000 грн) з роботою «Кожен має право на захист».

В номінації «Приз глядацьких симпатій» переможницею стала Валерія Морозова (м.Миколаїв) з роботою «Крок у країну прав» та отримала грошовий приз в розмірі 500 грн. В результаті учасники отримали грошові призи таким чином: 1 місце – 1000 грн, 2 місце – 700 грн, 3 місце – 500 грн.

Грошові призи були надані учасникам завдяки партнерським організаціям, а саме ГО "Центр розвитку туризму та збереження екології "Збережи світ" та ГО «Аналітично-правозахисне об’єднання «Викривач».

Шановні громадяни, у разі необхідності, звертайтесь за правовою допомогою в Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м.Миколаїв, вул. Космонавтів 61, або звертайтесь за телефоном (0512)44-54-60, 0800-213-103.

21

Діти повинні не тільки знати свої права, але також цінувати їх і уміти користуватися ними. Для досягнення цієї мети 8 грудня працівники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД відвідали Миколаївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №50 ім. Г.Л.Дівіної з нагоди проведення Всеукраїнського тижня права, де для учнів молодших класів провели відкритий урок на тему: "Знай свої права та обов`язки", під час уроку дітям розповіли про загальнонаціональний проект "Я МАЮ ПРАВО!".

Держава забезпечує всі права кожній дитині без будь-якої дискримінації.

Всі дії по відношенню до дитини повинні у повному обсязі враховувати її інтереси.

Кожна дитина повинна знати свої права.

23

8 грудня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко провели інтерактивний урок для учнів 9 та 10 класів Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вітовського району Миколаївської області, а також для учнів 7-11 класів Киселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Снігурівського району Миколаївської області.

Для школярів було проведено урок на тему: "Шляхи запобігання домашньому насильству та дискримінації". Також серед присутніх було розповсюджено інформаційні матеріали проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

25

Співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД  провели інформаційно-роз'яснювальний захід у Миколаївському геріатричному пансіонаті.

Зокрема, присутнім було роз'яснено зміст медичної та пенсійної реформи, а також порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Розповсюджено інформаційні матеріали проекту "Я МАЮ ПРАВО!" та правові буклети. Громадяни також мали можливість отримати правову консультацію від співробітників Центру.

28

БАШТАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • заступником начальника Баштанського бюро правової допомоги спільно з начальником Баштанського РВ ДВС ГТУЮ у Миколаївській області здійснено особистий прийом громадян на базі Бюро;
 • заступником начальника Баштанського БПД проведено робочу зустріч з керівництвом Баштанської центральної районної бібліотеки, в ході якої обговорено питання подальшої співпраці, а також домовлено про проведення спільних заходів в рамках Всеукраїнського тижня права з учнівською молоддю на базі ЦРБ. Надано інформаційні матеріали різної правової тематики для розповсюдження серед відвідувачів бібліотеки.
 • 6 грудня на базі Баштанської центральної районної бібліотеки заступником начальника Баштанського бюро правової допомоги Андрощуком Сергієм спільно з працівниками Баштанської центральної районної бібліотеки проведено захід в рамках «Всеукраїнського тижня права» з учнями 11 класу Баштанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Темою заходу були «Права людини», які висвітлювались у вигляді презентацій та соціальних відеороликів. Також в ході проведення заходу присутнім було роз’яснено про діяльність бюро.

7

22

24

БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провів флеш-моб з розповсюдження буклетів на теми: «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник», «Прийняття спадщини» та інші серед мешканців смт.Березнегувате;
 • за графіком, відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі Березнегуватського районного центру зайнятості, під час якого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько В.М. надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулись 3 клієнта. Також всім присутнім в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитана лекція про права громадян на безоплатну правову допомогу та роздані інформаційні буклети;
 • заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василем для відвідувачів бюро правової допомоги в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитана лекція на тему «Оренда земельної ділянки. Покрокова інструкція».
 • 27 листопада співробітник бюро Василь Басько спільно з Березнегуватським районним товариством інвалідів, Березнегуватським відділом Снігурівського об’єднаного управління ПФУ, Управлінням соціального захисту населення Березнегуватської РДА взяв участь у засіданні «круглого столу», де в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитав лекцію про порядок отримання безоплатної правової допомоги та роздав інформаційні буклети присутнім.
 • В Березнегуватській районній газеті «Народна трибуна» 23.11.2017 року за № 95-97 опублікована стаття «Про правову освіту та показник людяності» та в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» опублікована стаття «Поняття безоплатної первинної правової допомоги».
 • 28 листопада відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Березнегуватського району управління соціального захисту населення Березнегуватської райдержадміністрації, під час якого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько В.М. надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулось 3 клієнта. Також всім присутнім в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» прочитана лекція про порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги та роздані інформаційні буклети.
 • 29 листопада в приміщенні Березнегуватської районної ради, в папки з поштовою кореспонденцією сільських рад району в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василем розміщені матеріали на теми: «Прийняття спадщини», «Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини», «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник» задля їх розміщення в місцях відвідування громадян, в 14-ти сільських радах району.

5

15

16

ВОСКРЕСЕНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • Працівником Воскресенського бюро Миколою Богатим було здійснено черговий виїзд до с.Калинівка Вітовського району, де в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" було розповсюджено інформаційні буклети та надано первинну правову допомогу громадянам.
 • В рамках Всеукраїнського тижня права співробітником бюро Миколою Богатим проведено інформаційну лекцію для учнів Лиманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вітовського району. Серед школярів було розповсюджено інформаційні буклети проекту "Я МАЮ ПРАВО!". В Лиманівській сільській раді відбувся прийом громадян та надано правові консультації мешканцям громади з найбільш актуальних питань.

6

26

27

КАЗАНКІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • 21 листопада начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Євген Мороховець, на виконання наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 року №4300/7, повідомлення Координаційного центру з надання правової допомоги, наказу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області та доручення Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги стосовно проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, у приміщенні бюро провів співбесіду з адвокатом Коваленком Павлом Павловичем.
 • При проведенні співбесіди адвоката було ознайомлено із умовами конкурсу, висвітлено переваги роботи у системі безоплатної правової допомоги. За результатами зустрічі досягнуто домовленості про участь Павла Павловича у конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.
 • начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД Євген Мороховець у приміщенні бюро провів співбесіду з адвокатом Коваленком Павлом Павловичем. При проведенні співбесіди адвоката було ознайомлено із умовами конкурсу з відбору #адвокат'ів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, висвітлено переваги роботи у системі безоплатної правової допомоги. За результатами зустрічі досягнуто домовленості про участь Павла Павловича у конкурсі;
 • начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провів робочу зустріч із представниками Казанківської районної організації ветеранів війни та праці. Для присутніх прочитано лекцію на тему: «Безоплатна правова допомога» та поширено інформаційні буклети та листівки правового спрямування. За результатами зустрічі досягнуто домовленості про запрошення представника бюро на наступне засідання президії та визначено пріоритетні теми лекцій для членів організації;
 • головний спеціаліст відділу «Казанківське бюро правової допомоги» в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провела інформаційний флеш-моб бюро у приміщенні Казанківського відділення «Укрпошти».
 • У черговому випуску газети Казанківської районної ради і районної державної адміністрації Миколаївської області «Голос Казанківщини» №94 (10142) від 25.11.2017 року розміщено інформацію стосовно проведення Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД Фотоконкурсу для молоді «Права людини – мої права».
 • Також, протягом тижня працівники бюро правової допомоги в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» провели інформаційний флешмоб бюро серед мешканців смт Казанка та практикум для слухачів Університету третього віку на тему: «Безоплатна правова допомога» та «Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у 2017 році».

1

СНІГУРІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

 • Працівниками Снігурівського бюро правової допомоги розповсюджено буклети на теми:"Поновлення на роботі незаконно звільненого працівника", та "Порядок розірвання шлюбу". Також в рамках проекту "Я маю право" проведено роз'яснення на теми: "Не знаєш, як вирішити спір?", "Забирають бізнес? Відбирають майно", серед працівників та відвідувачів Снігурівський «Гарант сервіс» ПП Чабанов А. та Снігурівський РВ служби пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, також поінформовано населення м.Снігурівки та району про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюджено листівки з контактними даними бюро та буклети на різноманітну правову тематику.
 • В рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!", проведено роз'яснення на теми: "Забирають бізнес? Відбирають майно","Не знаєш, як вирішити спір?", також розповсюджено буклети на теми: "Поновлення на роботі незаконно звільненого працівника", "Зняття з реєстрації місця проживання" та "Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати", серед жителів м. Снігурівки та району, а також поінформовано про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюджено листівки з контактними даними бюро та буклети на різноманітну правову тематику.

17

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1035593
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
666
774
1440
1028285
14076
26214
1035593

Ваш IP: 172.68.239.168
Время: 2019-09-16 13:51:20
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua