Станом на 16.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість 1 473 050,50 грн.


   

Інформація про діяльність Другого МЦ з 16.09. по 17.10.

ДЕНЬ МІСТА

В це чудове свято фахівці Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД не втратили можливості поінформувати мешканців та гостей Миколаєва про систему безоплатної правової допомоги. Спільно з фахівцями Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області провели флешмоб на центральній площі міста в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Серед громадян було розповсюджено інформаційні буклети та методичні рекомендації на різні правові питання.

1

Фахівці Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД здійснювали активну правопросвітницьку роботу.

Так, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання БППД Юлія Болгак взяла участь у наступних заходах:

Базовий тренінг Програми "Молодіжний працівник";

Семінар "Кращі практики муніципального розвитку".

Під час цих заходів було поінформовано громадян про можливість та порядок отримання безоплатної правової допомоги, а також презентовано діяльність Другого МЦ, а саме правопросвітницьких заходів, які здійснюються центром.

В результаті ми маємо нових партнерів, поінформованих громадян про систему БПД та нових параюристів, які зацікавлені діяльністю Центру та готові співпрацювати.

2

3

Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД став партнером молодіжного проекту Active Mykolaiv, який покликаний навчити та об’єднати молодь навколо вже існуючих ініціатив, або спонукати їх на створення власних організацій чи ініціативних груп. Адже найбільший соціальний ефект від громадського сектору - коли він організований, має конкретні вміння та навички для якісної реалізації своїх проектів.

Тому, ми з радістю, запрошуємо наших параюристів та всю, небайдужу до життя міста, молодь відвідати Молодіжну конференцію, яка відбудеться вже цими вихідними, 23-24 вересня, в приміщенні Адміністрації Центрального району (вул.Інженерна, 1), за участі відомих та успішних експертів у різних сферах громадської діяльності.

4

В рамках професійної програми підвищення кваліфікації державних службовців в Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій заступником директора Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталєю Гнатушою проведено інтерактивну лекцію «Система безоплатної правової допомоги в Україні. Регіональний аспект». Слухачами лекції були державні службовці структурних підрозділів та апарату облдержадміністрації, райдержадміністрацій.

5

Співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД на постійній основі надають адресну правову допомогу особам, що не можуть особисто прийти до центру правової допомоги. Так, 18 вересня начальник відділу правової інформації та консультацій Олена Заболотня прийняла заяву про надання вторинної правової допомоги від громадянки, що не змогла відвідати центр правової допомоги у зв’язку з тяжким станом здоров’я.

18 вересня директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД  Олег Антонець провів робочу зустріч у Корабельному районному центрі зайнятості. Було обговорено можливості поглиблення співпраці у сфері підвищення правової обізнаності громадян та узгоджено проведення майбутніх спільних заходів.

6

У кожного є одяг, який ви не носите, речі дітей і інших членів сім'ї, які марно лежать в шафі. Проект ДОБРА ШАФА пропонує вам віддати ці речі людям, які цього потребують і отримати взамін щиру подяку! І радість від того, що ви зробили добру справу і допомогли малозабезпеченим, багатодітним сім'ям, матерям-одиначкам, переселенцям і просто бідним людям, для яких придбання речей - непосильна стаття витрат. До "Доброї шафи" звертаються і самотні люди похилого віку, які отримують таку благодійну допомогу - одяг, і радіють, що тепер на це не треба витрачати пенсію, а можна купити їжі і необхідні їм ліки.

Колектив Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД теж долучився до доброї справи і разом зібрали речі та іграшки, які передали до "Доброї шафи". Разом з тим залишили там інформаційні листівки про можливість та порядок отримання безоплатної правової допомоги, а також буклети загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Адреса "Доброї шафи", для тих, хто теж бажає долучитися до доброї справи: м.Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7.

7

21 вересня мобільна група виїзного прийому громадян з питань антирейдерського захоплення землі, членом якої є директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонець, здійснила виїзди в с. Новоюр'ївка, с. Новохристофорівка, с. Новомихайлівка Новобузького району. Під час прийому громадянам роз’яснено норми земельного законодавства, порядок укладення договору оренди землі, порядок реєстрації права оренди земельної ділянки та надано консультації, як діяти у ситуаціях, коли рейдери захоплюють землю або урожай. Серед громадян також було розповсюджено інформаційні матеріали про порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги.

9

Директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонець та заступник директора Миколаївського обласного центру зайнятості Людмила Алпєєва провели робочу зустріч, під час якої обговорили питання подальшої співпраці.

10

23 та 24 вересня головний спеціаліст Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Катерина Середенко стала учасником тренінгу «Адвокація та співпраця з органами влади», який був організований Громадською організацією «ГРУПА ВПЛИВУ» в м. Одеса.

Під час тренінгу учасники вивчали:

основні етапи адвокаційної кампанії,

як правильно вибудувати свою адвокаційну кампанію, аби вона була ефективною й досягти поставленої мети,

приклади успішних адвокаційний кампаній на місцевому рівні.

Тренінг відбувся в рамках проекту «Посилення захисту прав ВПО через співпрацю Уповноваженого ВРУ з прав людини з громадянським суспільством», який ГО «ГРУПА ВПЛИВУ» реалізовує у співпраці з Секретаріатом Уповноваженого з прав людини ВРУ за підтримки Програми розвитку ООН.

11

Директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонець відвідав II Молодіжну конференцію #Active_mk, захід відбувся в рамках проекту Active Mykolaiv.

Олег Володимирович зазначив, що Центр активно співпрацює з параюристами, що дозволяє студентам отримувати практику та тим самим покращувати свої професійні навички.

Нагадаємо, що параюрист - це особа, яка не має юридичної освіти, але пройшла спеціальне навчання, розраховане на допомогу членам локальної спільноти у найбільш типових питаннях.

Параюристи, які вже співпрацюють з Другим МЦ з надання теж взяли участь в організації та проведенні конфернеції та отримали сертифікати по завершенню.

Ми щиро раді тому, що під час конференції до нас звернулися студенти, які хочуть спробувати себе в ролі параюристів, ми завжди відкриті для такої співпраці.

Серед учасників конференції були розповсюджені інформаційні буклети про старт проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

14

15

28 вересня на базі Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД пройшло навчання для працівників Березнегуватського, Баштанського, Воскресенського, Новобузького, Казанківського, Снігурівського бюро правової допомоги.

Директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонець привітав учасників та побажав плідної праці під час навчального дня.

Навчання розпочала начальник відділу представництва Анастасія Васеньова та розповіла про правила складання та порядок подання позовної заяви до суду.

Особливий інтерес учасників викликала панельна дискусія за участю суддів та адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, на тему: «Судова практика у цивільному процесі». Присутні жваво обговорювали актуальні проблеми не тільки цивільно-процесуального законодавства, але й земельного, сімейного та господарського права.

Продовжила начання начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання первинної правової допомоги Юлія Болгак та розповіла про організацію та проведення правопросвітницьких заходів.

Під час навчання співробітники бюро також прийняли участь у семінарі на тему: "Шляхи запобігання випадкам домашнього насильства та дискримінації прав людини", який провела головний спеціаліст Катерина Середенко.

В майбутньому Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД буде продовжувати проводити навчання для співробітників центру та бюро.

1629 вересня відбулося публічне звітування Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД. На звітуванні були присутні начальник Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, співробітники місцевого центру, представники ЗМІ та громадськості.

Директор Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Олег Антонець привітав присутніх на традиційному звітуванні центру перед громадою та закликав у разі потреби звертатись за юридичними консультаціями до Другого місцевого центру.

Роман Возняк наголосив, що система безоплатної правової допомоги є реальною можливістю громадян отримати правову допомогу якісно та безкоштовно.

Начальник відділу правової інформації та консультацій Олена Заболотня презентувала роботу відділу та вказала кількість звернень громадян до центру та бюро правової допомоги за ІІІ квартал, кількість наданих роз’яснень та консультацій.

Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Олексій Костенко надав інформацію про кількість виданих наказів про надання вторинної правової допомоги Місцевим Центром.

Начальник відділу представництва Анастасія Васеньова презентувала роботу свого відділу та розповіла про успішні судові справи, в яких вона виступила як представник клієнта системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Також, начальник відділу правопросвітництва Юлія Болгак презентувала роботу відділу, а також розповіла про заходи, які були здійснені в рамках роботи в третьому кварталі, в тому числі в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

17

10 жовтня співробітники Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД Юлія Болгак та Катерина Середенко взяли участь у семінарі "Громадський бюджет м. Миколаєва". Семінар був присвячений запуску конкурсу проектів для миколаївців. Під час заходу серед присутніх було розповсюджено іноформаційні буклети про порядок надання правової допомоги, а також проект "Я МАЮ ПРАВО!".

23

UInn: молодіжний інноваційний майданчик для підтримки розвитку демократії та прав людини

Чи може молода людина, маючи певну ідею, спряти соціальним змінам у сфері демократії та прав людини в Україні? Згідно з опитуванням U-report 64% молодих чоловіків та 50% молодих жінок мають уявлення про те, як розвивати громади, і 62% готові реалізовувати свої ідеї. Ініціатива U-Inn націлена на активних інноваторів з усіх регіонів України та спрямована допомогти їм розвинути свої ідеї щодо покращення прав людини та зміцнення демократії на місцевому рівні.

Задля ознайомлення з інноваційними підходами, і поступу від теорії до практики, U-Inn зібрав майже 100 молодих людей (серед яких начальник відділу правопросвітництва Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Юлія Болгак), які зацікавлені в соціальних змінах. Молодь пропонувала свої ідеї щодо мобільних додатків, рекламних кампаній і соціальних підприємств для вирішення таких важких питань, як підвищення прозорості влади, вплив на місцеву владу, захист прав людини та досягнення рівності між чоловіками та жінками. Протягом вихідних ідеї перетворилися на повноцінні проекти за сприяння громадських активістів та правозахисників, які наставляли молодих інноваторів. Працюючи над своїми проектами, молодь отримала відгуки та підтримку від менторів та галузевих експертів. Завдяки набутим навичкам, до 11 листопада 2017 року учасники зможуть подати заявку на ще одну ініціативу U-Inn: конкурс молодіжних інновацій U-Inn.

Конкурс молодіжних інновацій U-Inn має на меті провадження інноваційних підходів до вирішення місцевих проблем завдяки активній участі молоді в житті своїх громад. Подані інновації повинні відповідати наступним темам: популяризація та захист прав людини, вплив на владу, толерантність та недискримінація, забезпечення свободи вираження поглядів та засобів масової інформації, надання доступу до публічної інформації та відкритих даних, а також дотримання принципів гендерної рівності. Проекти можуть зосереджуватися на розробці механізмів для покращення участі молоді у процесі прийняття рішень на місцевому рівні, відкритості та прозорості державних органів, захисті прав людей, які живуть з ВІЛ, людей з обмеженими можливостями, та інших соціально вразливих груп.

Загальна премія U-Inn становить 15 000 доларів США. Ця сума буде розділена між переможцями на три частини (по 5 000 доларів США) відповідно до номінацій - соціальне підприємництво, технологічні інновації та соціальний скрипт, тобто проекти, що сприяють демократії та правам людини. Приз дозволить реалізувати обрані проекти у цільових громадах. U-Inn - це ініціатива Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України в рамках проекту “Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини”, який реалізовується завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Данії.

24

12 жовтня співробітники Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Наталія Гнатуша та Катерина Середенко провели інтерактивний урок для школярів 8 класу ЗОШ №19 м. Миколаєва.

В рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД розпочав серію виступів у навчальних закладах для школярів на тему «Права дитини».

Під час проведеного заходу школярам було роз'яснено

 • Øщо таке права та свободи,
 • Øякі права має дитина,
 • Øяк можна захистити свої права.

Також було розповсюджено інформаційні буклети на тему прав дитини та проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

25

8

БАШТАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ:

 • 5 жовтня головним спеціалістом Баштанського бюро під час робочої зустрічі з начальником Баштанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області було обговорено шляхи подальшого співробітництва, в результаті чого було підписано Меморандум про взаємне співробітництво у сфері надання безоплатної первинної правової допомоги та відкриття на базі Баштанського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Миколаївській області дистанційного консультаційного пункту з правових питань. Пункт працюватиме кожного третього вівторка останнього місяця з 09 до 12.00 год.

20

21

БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ:

 • В Березнегуватській районній газеті «Народна трибуна» № 73-74 від 14.09.2017 року опублікована стаття на тему «Суб’єкти надання безоплатної правової допомоги», підготовлена та надана на публікацію заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василем.
 • 19 вересня відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі Березнегуватського районного центру зайнятості, під час якого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулись 3 клієнта. Також всім присутнім прочитана лекція про порядок отримання безоплатної правової допомоги та роздані інформаційні буклети.
 • Заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько провів для працівників Березнегуватської центральної районної бібліотеки семінар на тему «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник».
 • 26 вересня Березнегуватським бюро правової допомоги на базі центральної районної бібліотеки, здійснене публічне звітування про роботу бюро правової допомоги за ІІІ квартал 2017 року перед представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, бібліотечної системи та перед мешканцями селища Березнегувате. Перед початком звітування заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько ознайомив присутніх з історією заснування бюро правової допомоги, прочитав лекцію на тему «Поняття та види безоплатної правової допомоги» та розповсюдив інформаційні буклети на різну правову тематику.
 • 25 вересня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько провів флеш-моб з розповсюдження буклетів на тему «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник» серед мешканців смт. Березнегувате.
 • 26 вересня Березнегуватським бюро правової допомоги на базі центральної районної бібліотеки, здійснене публічне звітування про роботу бюро правової допомоги за ІІІ квартал 2017 року.
 • Також відбулася робота дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Березнегуватського району управління соціального захисту населення Березнегуватської райдержадміністрації, під час якого заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько В.М. надав правові консультації відвідувачам центру. За наданням первинної правової допомоги звернулось 3 клієнта. Також всім присутнім надана інформація про порядок отримання безоплатної правової допомоги, інформаційні буклети.
 • 27 вересня заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василем проведена робоча зустріч з Мурахівським сільським головою Бойко С.С., під час якої роз’яснено про види діяльності бюро правової допомоги та за результатами зустрічі досягнуто домовленості про розповсюдження працівниками Мурахівської сільської ради серед мешканців сільської ради буклетів на різну правову тематику.
 • Заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василь провів для безробітних, які перебувають на обліку в Березнегуватському районному центрі зайнятості, семінар на тему «Надання безоплатної вторинної правової допомоги згідно «Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та всім присутнім надані буклети на різну правову тематику.
 • 29 вересня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько взяв участь у засіданні сесії Березнегуватської районної ради. Також було проведено флеш-моб з розповсюдження буклетів на тему «Безоплатна правова допомога» серед мешканців смт.Березнегувате, на території Березнегуватського автовокзалу.
 • 3 жовтня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василь провів в Березнегуватському відділі Снігурівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України семінар на тему «Порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги» та розповсюдив буклети на тему «Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник».
 • 4 жовтня заступником начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василем для відвідувачів бюро правової допомоги прочитана лекція на тему «Оренда земельної ділянки. Покрокова інструкція».
 • 9 жовтня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Василь Басько провів флеш-моб з розповсюдження буклетів на тему «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник» серед мешканців смт. Березнегувате.
 • 10 жовтня Василь Басько провів для безробітних, які перебувають на обліку в Березнегуватському районному центрі зайнятості, семінар на тему «Суб’єкти права на безоплатну вторинну правову допомогу» згідно Закону України «Про безоплатну правову допомогу».
 • 11 жовтня заступник начальника Березнегуватського бюро правової допомоги Басько Василь провів для працівників Березнегуватського відділу ДВС ГТУЮ у Миколаївській області семінар на тему «Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини».

13

ВОСКРЕСЕНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ:

 • Працівниками Воскресенського бюро було здійснено виїзди до сіл Білозірка, Засілля та пгт. Первомайське.
 • Було проведено робочу зустріч з головою сільської ради с. Білозірка та досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю.
 • Розповсюджено інформацію про діяльність бюро серед громадян населених пунктів, було проведено зустрічі з соц.працівниками. В державних підприємствах та установах додатково було розповсюджено інформаційні буклети та іншу правопросвітницьку літературу.

26

КАЗАНКІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ:

 • 18 вересня працівники відділу «Казанківське бюро правової допомоги» провели інформаційний флеш-моб серед мешканців смт Казанка. Також, начальник відділу Євген Мороховець разом з начальником Казанківського районного відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України І.О. Челнаковою провели спільний прийом громадян у приміщенні бюро.
 • 19 вересня начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець взяв участь у роботі виїзного прийому жителів у смт. Казанка з питань антирейдерського захоплення землі та врожаю, проведеного в рамках роботи мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги з питань земельного законодавства.
 • 20 вересня начальник відділу Євген Мороховець спільно з колегами з Дніпропетровської та Херсонської областей взяв участь у Тренінгу Ради Європи з питань кримінального процесу з презентацією посібника в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.
 • 28 вересня працівники відділу «Казанківське бюро правової допомоги» у приміщенні бюро за участі партнерів провели публічне звітування з нагоди підсумків роботи у ІІІ кварталі 2017 року. Розпочав захід з вітальним словом начальник відділу Євген Мороховець, який всім присутнім оголосив подяку за допомогу в організації правопросвітницьких заходів, активну співпрацю, сприяння у наданні безоплатної правової допомоги та вагомий внесок у розбудову правової держави. Головний спеціаліст відділу Інна Ликова розповіла про статистику звернень до Бюро та про те, які заходи проводяться працівниками Бюро на території району. Зазначивши основні досягнення та визначивши майбутні пріоритети, начальником відділу Євгеном Мороховцем за плідну співпрацю та значний внесок у здійсненні захисту прав і свобод людини від імені Бюро вручено подяки в.о. начальника Казанківського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Головіну О.Ю. та консультанту Казанківської державної нотаріальної контори Ломазі Д.Ю.
 • головний спеціаліст відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Інна Ликова провела інформаційний флеш-моб бюро серед органів та установ смт Казанка у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».
 • начальнику відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець з нагоди святкування Дня юриста України вручено подяку Казанківської райдержадміністрації за успішне виконання посадових обов’язків, розвиток системи безоплатної правової допомоги та внесок у становлення правової держави.
 • начальник відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Євген Мороховець провів робочу зустріч із представниками Казанківського районного відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України. Досягнуто домовленості про поглиблення співпраці, організацію спільних правопросвітницьких заходів та проведення правороз'яснювальної роботи у сфері пробації у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».
 • начальник відділу Євген Мороховець провів робочу зустріч із директором Казанківського районного будинку дитячої та юнацької творчості Перовою Л.М. щодо проведення правороз'яснювальної роботи серед вихованців закладу у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», також поширено інформаційні буклети «Правові орієнтири для кожної дитини».

19

НОВОБУЗЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ:

 • 21 вересня Новобузьке бюро правової допомоги розпочало тиждень звітувань бюро правової допомоги за ІІІ квартал. Звітування відбулось за участі громадськості, представників органів влади та місцевого самоврядування, депутатів міської ради у приміщенні бюро. Роботу бюро за ІІІ квартал презентувала заступник начальника бюро правової допомоги Анжела Лізніченко. Також звіт про роботу бюро направлено для розміщення на сайтах РДА та районної ради.

12

СНІГУРІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ:

 • Працівниками Снігурівського бюро проведено інформаційну кампанію про роботу та види діяльності системи безоплатної правової допомоги, розповсюджено листівки з контактними даними Снігурівського бюро правової допомоги та буклети на різноманітну правову тематику серед працівників та відвідувачів АФ "Благо", Афанасівської сільської ради, Юріївської ЗОШ.
 • Підписано 2 меморандуми про співпрацю щодо надання безоплатної первинної правової допомоги.
 • За тиждень працівниками Снігурівського бюро правової допомоги проведено інформаційну кампанію щодо доступу громадян до безоплатної правової допомоги у відділі освіти, відділі статистики, центрі надання адміністративних послуг Снігурівської РДА, центральній районній бібліотеці, Снігурівському районному центрі зайнятості населення, СК "Провідна", Снігурівському управлінні каналів зрошувальних систем.
 • 29 вересня в приміщенні Снігурівського бюро безоплатної правової допомоги за участю громадян та представників органів місцевої влади відбулося публічне звітування про роботу бюро за ІІІ квартал 2017 року.

18

 

ЗМІ ПРО НАС:

http://izvestia.nikolaev.ua/news/%D0%B2-%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B5%D0%B2%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B6%D0%B8%D1%82-%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D1%83-%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%BF/

http://svidok.info/ru/evidence/10332

http://www.nikpravda.com.ua/v-nikolaeve-prodolzhit-rabotu-shkola-prakticheskogo-prava/

https://www.youtube.com/watch?v=UyIKa5eoHBc&;feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=YAbSlsEhgbU&;feature=youtu.be

http://timer-odessa.net/news/vse_bolshe_jiteley_nikolaevskoy_oblasti_obraschayutsya_za_besplatnoy_pravovoy_pomoschyu_998.html

https://www.0512.com.ua/news/1815370

http://www.mipoua.org.ua/vidbuvsya-kruglyj-stil-na-temu-pravova-osvita-shlyahy-udoskonalennya/

https://www.sovremennik.mk.ua/news/625-Pravovoe-obrazovanie-v-Nikolaeve-nabiraet-oboroty.html

22

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1037045
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
74
948
2892
1028285
15528
26214
1037045

Ваш IP: 173.245.54.44
Время: 2019-09-18 02:08:18
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua