Станом на 15.07.2019 адвокатам виплачено 5 329 048,19 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокат Мілюченко В.А. допомогла учаснику АТО відстояти свої права

Учасники бойових дій  складають особливу категорію громадян, оскільки, зважаючи на їх вагомий внесок у захист території України, вони потребують особливої уваги з боку держави. В даному випадку країна в особі виконавчих та судових органів повинна зробити все можливе для того, аби не було правових перешкод до реалізації прав та законних інтересів військових.

Навесні 2016 року до Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся демобілізований в оперативний резерв житель Корабельного району м. Миколаєва, який приймав безпосередню участь в бойових діях в районі м. Мар’їнка Донецької області.

Його права були порушені неправомірною бездіяльністю військової частини, внаслідок чого він не отримав гарантовані державою кошти за свій внесок у захист територіальної цілісності та суверенітету України. Адвокат Мілюченко В.А. взяла на себе відповідальність представляти його інтереси в суді та органах державної влади.

Представником була складена позовна заява до Одеського окружного адміністративного суду, в якій були викладені наступні вимоги:

-                       змінити строк безперервної служби у лавах Збройних Сил  з 1 року на 1 рік 1 місяць 20 діб;

-                       виплатити винагороду за безпосередню участь в проведенні антитерористичної операції в розмірі 12 000 грн;

-                       здійснити повний розрахунок і виплатити одноразову грошову допомогу у розмірі 4% місячного грошового забезпечення за кожен повний календарний місяць служби, компенсацію за невикористані 20 діб відпустки, премію за особливий внесок у розмірі 90% посадового окладу, надбавку у розмірі 50% посадового окладу за виконання особливо важливих завдань, матеріальну допомогу на соціально-побутове забезпечення.

Розуміючи, що судовий розгляд справи може тривати досить довгий час,  адвокатом паралельно була проведена робота по досудовому врегулюванні спору. Мілюченко В.А. звернулася з відповідними зверненнями до Міністерства оборони України, в підпорядкуванні якого знаходяться всі військові частини на території України, та безпосередньо до відповідача.

Дана тактика мала успіх, оскільки до початку розгляду справи по суті військовою частиною було самостійно виконано ряд вимог. Адвокат звернулася до суду із клопотанням про уточнення позовних вимог, в якому просила виплатити позивачу грошову винагороду у розмірі 17 593, 48 грн за безпосередню участь у проведенні АТО та одноразову грошову винагороду в звязку зі зміною строку безперервної служби.

Постановою від 24 жовтня 2016 року Одеський окружний адміністративний суд вирішив справу в порядку письмового провадження  на користь позивача, присудивши йому 17 593, 48 грн, та зобов’язав військову частину здійснити перерахунок одноразової допомоги в зв’язку з демобілізацією.

Другий миколаївський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги нагадує, що здійснює прийом громадян та надає первинну і вторинну правову допомогу з метою захисту порушених, оспорюваних чи невизнаних прав з 8:00 до 17:00 кожного дня, крім вихідних і святкових днів.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
986667
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
701
892
6534
975606
14994
23383
986667

Ваш IP: 108.162.241.245
Время: 2019-07-20 12:58:30
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua