Станом на 18.03.2019 адвокатам виплачено 1 228 863,23 грн. Кредиторська заборгованність 99 846,65 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна справа адвоката Юрія Горбенко

Суть справи

Залишення без змін рішення суду попередньої інстанції у разі його оскарження стороною обвинувачення в суді апеляційної інстанції

Опис фабули, хід справи та результат

 

Адвокат Юрій Горбенко відстояв права свого підзахисного не тільки під час судового розгляду справи у суді І інстанції, а й в апеляційному провадженні.

Так за дорученням, виданим Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області від 03.10.2017 № 014-0002225, адвокат Юрій Горбенко надавав правову допомогу підзахисному, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1ст. 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), санкція якого передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Підзахисний обвинувачувався у тому, що у невстановлений в ході досудового розслідування час та місце, він придбав пістолет чорного кольору, моделі «ПГШ-790» серії «КО» та два боєприпаси, потім передав пістолет невстановленій особі для подальшого перероблення на вогнепальну зброю. Після чого, почав незаконно носити та зберігати вогнепальну зброю та боєприпаси.

За результатами активної роботи адвоката Юрія Горбенка під час судового розгляду справи у суді І інстанції, його підзахисного було визнано невинуватим у пред’явленому обвинуваченні та виправдано у зв’язку з недоведеністю вчинення ним кримінального правопорушення.

Прокурор вищезазначений вирок вважав незаконним, необґрунтованим та таким, що підлягає скасуванню в зв'язку невідповідністю висновків суду фактичним обставинам кримінального провадження, а тому подав апеляційну скаргу, в якій просив ухвалити новий вирок, яким визнати підзахисного адвоката Юрія Горбенка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 263 КК України та призначити йому покарання у виді 4 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнити його від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік та покласти обов’язки передбачені ст. 76 КК України.

Під час апеляційного розгляду справи адвокат Юрій Горбенко зазначав, що суд І інстанції ухвалив своє рішення відповідно до норм матеріального права, з дотриманням вимог кримінального процесуального закону та на підставі об'єктивно з'ясованих обставин, з наведенням належних і достатніх мотивів та підстав, вирок є законним та обґрунтованим, ухвалений з дотриманням вимог кримінального процесуального закону, Конституції України та практики Європейського суду з прав людини.

Повторно дослідивши обставини кримінального провадження та заслухавши доводи учасників судового засідання, 16.02.2019 Миколаївський апеляційний суд погодився з думкою захисника щодо відсутності достатньої сукупності допустимих доказів для доведення винуватості його підзахисного та апеляційну скаргу прокурора залишив без задоволення.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

banner Lawyer

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   
891417
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
552
889
4881
878606
20775
23522
891417

Ваш IP: 172.68.244.217
Время: 2019-03-22 14:29:11
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua