Станом на 19.08.2019 адвокатам виплачено 6 588 695,39 грн. Кредиторська заборгованість 1 106 214,25 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

   

Успішні справи співробітників відділу представництва:

1) Начальник відділу представництва Першого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Вікторія Пазурчик представляла інтереси громадянки С. на підставі наказу № 214 від 15.09.2017, яка звернулась до Центру за допомогою змінити розмір аліментів на неповнолітню дитину та стягувати з колишнього чоловік 1\3 від усіх його доходів на утримання дитини. До цього моменту за минулим рішенням суду відповідач сплачував щомісяця 800 грн. на утримання дитини.

У зв’язку з наведеними у позовній заяві доводами, такими як покращення матеріального становища відповідача Ленінський  районний суд м. Миколаєва своїм рішенням від 15.09.2017 задовольнив вимоги громадянки С.

За суб’єктом права на надання БВПД, громадянка С. відноситься до осіб, які перебувають під юрисдикцією України, якщо середньомісячний сукупний дохід їхньої сім'ї нижчий суми прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до Закону України "Про прожитковий мінімум" для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

 

2) Головний спеціаліст відділу представництва Першого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Анастасія Заболотькова  представляла інтереси громадянки Г. на підставі наказу № 280 від 21.11.2017, яка звернулась за допомогою встановлення їй статусу інваліда  дитинства.

До моменту звернення до Центру клієнт мала по життєвий статус інваліда ІІ групи. Завдяки вдало проведеному правому аналізу справи та наданим запитам до Медико-соціальної експертизи Миколаївської області, здійсненими працівником Центру справу вдалося вирішити досудово. Була скликана комісія та гпромадянці Г. призначено ІІ групу інвалідності з дитинства.

За суб’єктом права на надання БВПД, громадянка Г. відноситься до осіб, які перебувають під юрисдикцією України, якщо середньомісячний сукупний дохід їхньої сім'ї нижчий суми прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до Закону України "Про прожитковий мінімум" для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

 

3) Начальник відділу представництва Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Анастасія Васеньова представляла інтереси громадянки К. на підставі наказу № 1402-0000056 від 30.03.2017, яка звернулася за допомогою у вирішенні питання щодо визнання її матері недієздатною та призначення над нею опіки. Внаслідок перенесених інсультів її мати втратила здатність розмовляти, рухатися, не могла усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними. Як наслідок цього, вона не могла самостійно здійснювати свої права.

            Фахівцем центру було витребувано та зібрано усі необхідні документи, потрібні для підтвердження правових підстав заяви та складено і подано до Ленінського районного суду м. Миколаєва заяву про визнання особи недієздатною та встановлення над нею опіки.

Відповідно до ч. 1 статті 39 Цивільного кодексу України фізична особа може бути визнана судом недієздатною, якщо вона внаслідок хронічного, стійкого психічного розладу не здатна усвідомлювати значення своїх дій та (або) керувати ними.  Як вбачається з ч. 1 статті 60 Цивільного кодексу України суд встановлює опіку над фізичною особою у разі визнання її недієздатною і призначає опікуна за поданням органу опіки та піклування.

01.02.2018 року Ленінським районним судом м. Миколаєва було винесено рішення, за яким мати громадянки К. було визнано недієздатною, а громадянку К. призначено її опікуном.

Зазначене рішення надасть клієнтці можливість представляти права та інтереси матері, оскільки стан здоров'я останньої не дозволяє їй самостійно здійснювати свої права і виконувати обов'язки.

            За суб’єктом права на надання БВПД, громадянка К. відноситься до осіб, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1016355
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
350
681
1031
1009693
21052
23630
1016355

Ваш IP: 108.162.245.203
Время: 2019-08-26 12:28:00
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua