Станом на 13.01.2020 адвокатам виплачено 14 513 754,48 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   
January 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна відділу представництва та надання безоплатної правової допомоги Вознесенського місцевого центру

Суть справи

Задоволення позовних вимог

Опис фабули, хід справи та результат

Начальник відділу представництва та надання безоплатної правової допомоги Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Бобров Андрій Миколайович, на підставі наказу про надання БВПД № 9 від 16.01.2019 року, представляв інтереси внутрішньопереміщеної особи, громадянки В.

Громадянка В. звернулась до Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для складення процесуальних документів щодо встановлення факту смерті на території України її чоловіка.

         Факт смерті чоловіка заявниці було посвідчено недійсним документом (свідоцтвом про смерть на підставі лікарського свідоцтва про смерть, виданими незаконними органами на тимчасово окупованій території). Неможливість вирішення даного питання адміністративним шляхом підтверджувалася відмовою у проведенні державної реєстрації смерті Вознесенським районним відділом ДРАЦС ГТУ юстиції у Миколаївській області.

А. Бобров детально вивчив матеріали справи, рекомендував заявниці додатково зібрати необхідні документи з метою доказування факту смерті на території України та після отримання зібраних заявницею документів, вибудував правову позицію та склав вмотивовану заяву в порядку окремого провадження.

Вознесенським міськрайонним судом Миколаївської області вимоги заяви задоволено у повному обсязі – встановлено факт смерті чоловіка заявниці, чим було захищено законні права та інтереси клієнта.

   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua