Станом на 15.07.2019 адвокатам виплачено 5 329 048,19 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна справа адвоката Лілії Врадій

Деталі

Суть справи

Задоволення позовних вимог

Опис фабули, хід справи та результат

  - 5c3473c4164c9

Адвокат Врадій Лілія Миколаївна, на підставі доручення, виданого Вознесенським місцевим центром № 014-03-00051, від 13.03.19 року представляла інтереси учасника бойових дій громадянина К.

Громадянин К. звернувся до Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з питанням поновлення строків на прийняття спадщини.

Адвокатом Л. Врадій здійснено запити до районного відділення РАЦСу, нотаріальної контори і військової частини для збору необхідних доказів. В обґрунтування позиції захисниця Врадій Л.М. вказала, що згідно з ч. 3 ст. 1272 ЦК України за позовом спадкоємця, який пропустив строк для прийняття спадщини з поважної причини, суд може визначити йому додатковий строк, достатній для подання ним заяви про прийняття спадщини.

На підставі поданих доказів та наведених аргументів Веселинівський районний суд позовні вимоги задовольнив в повному обсязі – поновив строк на прийняття спадщини, чим було захищено законні права та інтереси клієнта.

   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua