Станом на 27.01.2020 адвокатам виплачено 14 513 754,48 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   
February 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна справа адвоката Константиновського Геннадія

Деталі

Суть справи

Задоволення позовних вимог

Опис фабули, хід справи та результат

Konstantinovskiy

До Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Г., визнана потерпілою в кримінальному провадженні, з питанням щодо стягнення матеріальної та моральної шкоди з громадянина К. Для надання правової допомоги їй було призначено адвоката Константиновського Геннадія. Під час конфіденційних зустрічей з адвокатом громадянка Б. повідомила, що вона переходила проїзну частину вулиці в м. Миколаєві, де на неї було здійснено наїзд транспортним засобом, яким керував громадянин К. В результаті вказаних дій громадянці Г. було нанесено тілесні ушкодження, які підтверджуються висновком експерта. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження, де Г. визнано потерпілою. Адвокатом Г.Б. Константиновським було досліджено матеріали надані клієнткою, проаналізовано ситуацію, на основі вивчених фактів адвокат склав та подав позовну заяву до суду про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Заподіяна шкода підтверджуються історією хвороби, висновками судово-медичної експертизи. Таким чином Г. витратила значні кошти на придбання ліків, лікарських засобів та матеріалів медичного призначення. Загальні витрати на лікування становлять 85085 грн., що підтверджується відповідними чеками. Крім матеріальної шкоди громадянці Г. було завдано ще й моральну шкоду. Зокрема, негативні зміни в житті клієнтки позначилися на її психоемоційному стані. Вимоги, зазначені в позові аргументовані тим, що відповідно до Цивільного кодексу України, майнова та моральна шкода завдана неправомірними діями, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала. Тому адвокат просив стягнути з громадянина К. на користь громадянки Г. матеріальну та моральну шкоду.

Під час судового засідання громадянин К. частково визнав свою вину та надав пояснення по справі. Також у судовому засіданні було допитано свідків та вивчено докази. Адвокат Константиновський Г.Б. позовні вимоги підтримав в повному обсязі та просив їх задовольнити, оскільки саме через дії громадянина К. було завдано тілесні ушкодження громадянці Г., після чого було тривале лікування та реабілітація, втрата працездатності та порушення нормального ритму життя.

Суд постановив задовольнити позов громадянки Г. щодо відшкодування матеріальної шкоди в повному обсязі, стосовно відшкодування моральної шкоди - задовольнити позов частково та призначив відшкодувати Г. грошову суму розміром 100 000грн.

   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua