Станом на 19.08.2019 адвокатам виплачено 6 588 695,39 грн. Кредиторська заборгованість 1 106 214,25 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

«Відкриття центрів правової допомоги – один з прикладів найбільшого успіху» - Вільям Броунфільд

Деталі

 DSC3036 Про це на зустрічі із Міністром юстиції України Павлом Петренком повідомив заступник Державного Секретаря США з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Вільям Броунфільд.

Зустріч мала на меті обговорення технічної допомоги США у сфері безоплатної правової допомоги в Україні, та пройшла 22 липня 2015 року у Міністерстві юстиції України. Участь у зустрічі взяли директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський, його заступник Віталій Баєв, директор відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Крістофер Сміт та менеджер програм/ радник з правових питань, Посольство США в Україні Олена Кустова.

 DSC3002

Під час зустрічі Міністр юстиції Павло Петренко виcловив подяку заступнику Державного секретаря США з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Вільяму Броунфілду за технічну допомогу, яку надає Уряд США для підтримки системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Павло Петренко розповів про початок роботи 100 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з 1 липня 2015 року по всій України. «Безоплатна правова допомога –  серйозний соціальний проект Уряду. Один із найуспішніших державних проектів, на рівні із новоствореною патрульною службою. Ми розуміємо, що сьогодні  багато громадян у силу теперішніх обставин не мають можливості отримати кваліфіковану правову допомогу незалежного адвоката, у тому числі у справах проти держави», – зазначив очільник Мін’юсту.«Наше завдання – зробити Міністерство юстиції адвокатом українців та міністерством справедливості. Переконаний в успішності цього проекту, і це стане спільним успіхом Урядів України та США» – Павло Петренко.

 DSC3006

Вільям Броунфілд запевнив, що Уряд США залишається відданим ідеї підтримки системи безоплатної правової допомоги та сприяння її подальшому розвитку. «Ми [Уряд США] віддані підтримці програми правової допомоги Міністерства юстиції, надалі залишатимемося Вашими партнерами у цьому напрямі  та готові здійснювати подальшу підтримку, особливо з огляду на розширення системи на цивільні та адміністративні справи» - Вільям Броунфілд. Також заступник Держсекретаря США повідомив, що Уряд США розділяє такі пріоритети розвитку системи як інвестиції в людський ресурс та інфраструктуру, і виділить на наступний рік додаткові півмільйона доларів США на ці та інші потреби розвитку системи безоплатної правової допомоги. Він наголосив, що «відкриття центрів правової допомоги – це один з прикладів найбільшого успіху».

 DSC3008

 DSC2992

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1012061
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
82
808
2368
1003598
16758
23630
1012061

Ваш IP: 108.162.245.83
Время: 2019-08-21 03:58:17
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua