Станом на 09.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

Участь у засіданнях спостережних комісій

Деталі

14 грудня 2015 року прийнято участь у розширеному засіданні спостережної комісії при Миколаївській райдержадміністрації.

15 грудня 2015 року прийнято участь у розширеному засіданні спостережної комісії при Миколаївській облдержадміністрації.

На засіданнях зазначених комісій доповідачами були директор Регіонального центру Чистий В.О. та начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та інформації  Регіонального центру Сандул В.М.

Спостережними комісіями проводиться робота щодо здійснення громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання.

При цьому, Регіональним центром спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області, Миколаївським районним управлінням юстиції висвітлено питання про стан надання первинної та вторинної правової допомоги засудженим особам, які знаходяться у місцях позбавлення волі. Так, до Регіонального центру надійшло 46 заяв засуджених, з них:

-  надано роз’яснення щодо необхідності надання додаткових документів, які є підставою для надання їм правової допомоги – 20;

- надано безоплатну вторинну правову допомогу особам, засудженим до покарання у вигляді позбавлення волі, тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців або обмеження волі – 26.

 

Увагу присутніх акцентовано на основні напрями співпраці, які зазначені в підписаних меморандумах з Миколаївською обласною громадською організацією «Незалежна соціальна адвокація та правозахист», Миколаївським обласним громадським молодіжним рухом «Пенітенціарна ініціатива». Зазначені заходи здійснюються відповідно до спільного проекту, який спрямований на виявлення та усунення окремих причин, які призводять до порушення права засудженого на звільнення за станом здоров'я, дострокового звільнення від відбування покарання шляхом забезпечення доступу до безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, підвищення рівня знань засуджених про свої права в сфері охорони здоров'я.

 

В постановах спостережних комісій відзначено значну роботу Регіонального центру та місцевих центрів. Рекомендовано продовжувати роботу з питань надання первинної та вторинної правової допомоги засудженим спільно з громадськими організаціями.

 

Серед присутніх розповсюджено інформаційно - роз’яснювальні матеріали. 

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1035477
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
550
774
1324
1028285
13960
26214
1035477

Ваш IP: 162.158.78.197
Время: 2019-09-16 13:34:21
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua