Станом на 16.09.2019 адвокатам виплачено 7 806 936,49 грн. Кредиторська заборгованість 1 473 050,50 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

У Миколаєві відбувся семінар на тему: «Впровадження механізму відновного правосуддя для неповнолітніх, підозрюваних у вчиненні кримінального правопорушення»

Фундація DeJuRe спільно з Генеральною прокуратурою України та представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні провели семінар для прокурорів, суддів, слідчих та правників на якому обговорили шляхи впровадження реалізації пілотного проекту з медіації щодо неповнолітніх у Миколаївській області.


На семінарі були присутні заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Віктор Сандул, начальник відділу організації надання БВПД Денис Шийка та адвокати які співпрацюють з РЦ.

 

З вітальним словом виступили ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко, прокурор Миколаївської області Тарас Дунас, заступник начальника управління ювенальної юстиції Генеральної прокуратури України Володимир Чепурний, Керівник проектів з питань ювеальної юстиції Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Руслан Сірман та менеджер проектів ГО «Фундація DeJuRe» Ірина Шиба.1(1)

Андро Гігаурі – Експерт Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з питань правосуддя щодо дітей у своєму виступі розповів про можливості впровадження та застосування механізмів відновного правосуддя щодо неповнолітніх, підозрюваних у вчиненні кримінального правопорушення.

 

В свою ж чергу, Володимир Чепурний наголосив на положеннях Кримінального процесуального кодексу України, які передбачають можливість уникнення неповнолітніми засудження за порушення закону.1(2)

Учасники семінару розглянули зарубіжний досвід застосування механізмів відновного правосуддя та можливості впровадження їх в Україні як альтернативу позбавленню волі в основі якої лежить необхідність надання дітям другого шансу. Адже після кількох років у в’язниці імовірність повторного вчинення злочину неповнолітніми тільки зростає.

Проведення семінару – це перший крок на шляху реалізації пілотного проекту з медіації щодо неповнолітніх у Миколаївській області, який допоможе встановити прецедент, що матиме важливий вплив на поширення застосування практики інституту медіації в кримінальному провадженні України.1(3)

Варто зазначити, що підлітки мають право на безоплатну правову допомогу. Нагадуємо, за нею можна звернутись до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 46, тел.: (0512) 37-50-43. Або зателефонувати на цілодобову гарячулінію: 0 (800) 213 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України).

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1041356
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
662
2739
7203
1028285
19839
26214
1041356

Ваш IP: 172.68.238.191
Время: 2019-09-20 15:59:39
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua