Станом на 15.10.2019 адвокатам виплачено 9 634 225,30 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

У Миколаєві відбулася регіональна пресконференція «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості»

Деталі

Press-konf 1

У Миколаєві відбулася регіональна пресконференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, обговоренню тенденцій її розвитку та кращого досвіду. Початком дискусії стала перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, яка відбулася 10-12 вересня за участі експертів та представників систем безоплатної правової допомоги з різних країн.

Під час пресконференції був презентований український досвід з надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, обговоренні питання доступності та якості правових послуг.

Press-konf 2

"Система безоплатної правової допомоги сьогодні дійсно стала надійним помічником для кожного, хто потребує правової підтримки, це реальний та універсальний механізм доступу до правосуддя, спрямований, в першу чергу, на захист прав найуразливіших категорій", - наголосила, відкриваючи захід, директорка Регіонального центру Наталія Гнатуша.

За період існування системи безоплатної правової допомоги майже 1600000 громадян отримали консультації та роз’яснення з правових питань, понад 527000 осіб, отримали допомогу у сфері захисту у кримінальних провадженнях, майже 223000 громадянам надано безоплатну вторинну правову допомогу у цивільних та адміністративних справах. До контакт-центру системи безоплатної правової допомоги надійшло 627199 дзвінків, у т.ч. надання телефонних правових консультацій.

Press-konf 3

Press-konf 4

Також на пресконференції було презентовано відеоролики, в яких розповідаються історії людей, які звернулися за допомогою до системи БПД. Вперше ці відеоматеріали були представлені на першій Київській міжнародній конференції «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості». Ролики створені за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога».

Press-konf 5

Історії, які відображені у сюжетах відеороликів, є типовими. Проблеми з оформленням документів, призначення пенсії по інвалідності, соціальних виплат та ін. Саме з такими проблемами люди часто звертаються до системи безоплатної правової допомоги.

Своїми життєвими історіями поділилися також клієнти, запрошені до участі у заході.

Press-konf 6

На прикладі реальних історій українці переконуються, що наявні правові шляхи вирішення життєвих проблем, і кожен має рівний доступ до правосуддя та можливості захисту своїх прав.

Press-konf 7

Участь у регіональній пресконференції взяли представники системи безоплатної правової допомоги регіону, органів місцевої влади та організацій громадянського суспільства, експерти та правозахисники.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1070469
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
720
768
7433
1054584
19934
29018
1070469

Ваш IP: 172.69.70.174
Время: 2019-10-19 22:48:41
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua