Станом на 18.03.2019 адвокатам виплачено 1 228 863,23 грн. Кредиторська заборгованність 99 846,65 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

   

У Миколаєві стартував тренінг «Земельна просвіта»

Нині громадяни все частіше звертаються до фахівців за допомогою у розв’язанні земельних проблем. Якщо ще декілька років тому більшість власників земельних наділів не надавала серйозного значення своїй власності і, наприклад, дотримувалась принципу «домовленості на словах» з орендарем, то сьогодні сфера земельних правовідносин є однією з найактуальніших.

У Миколаєві, в рамках Програми Світового Банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги, розпочався тренінг «Земельна просвіта», направлений на розвиток знань та навичок у сфері земельних відносин, для юристів системи безоплатної правової допомоги та інших практикуючих юристів, для юристів ОМС, ОТГ, землевпорядників, реєстраторів, а також для адвокатів, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги у Миколаївській області.

2

Перший день тренінгу був присвячений питанням визначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення як об’єкта цивільних прав; особливостям правочинів з земельними ділянками сільськогосподарського призначення; питанням приватизації та спадкування земельної ділянки; захисту прав на земельну ділянку у досудовому та судовому порядку фахівцями системи безоплатної правової допомоги та іншими практикуючими юристами.

Другого дня учасниками тренінгу стали юристи ОМС, ОТГ, землевпорядники та реєстратори, які мали змогу поставити експертам низку запитань, які нині хвилюють землевласників та землекористувачів безпосередньо на місцях, в громадах.

3

4

5

У якості одного з тренерів заходу виступила директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Наталія Гнатуша, яка презентувала учасникам питання, що стосувалися аспектів приватизації і спадкування земельної ділянки, захисту прав на земельну ділянку.

6

Нагадуємо, що на черзі вже наступні тренінги, які проводитимуться у місті Вознесенську 15-го та 16-го листопада для юристів системи БПД та інших практикуючих юристів, а також для юристів ОМС, ОТГ, землевпорядників та реєстраторів відповідно. Детальніше:

http://mykolaiv.legalaid.gov.ua/ua/holovna/oholoshuietsia-vidkrytyi-konkurs-na-uchast-u-odnodennomu-treninhu-napravlenomu-na-rozvytok-znan-ta-navychok-u-sferi-zemelnykh-vidnosyn

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

banner Lawyer

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   
891512
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
647
889
4976
878606
20870
23522
891512

Ваш IP: 108.162.221.173
Время: 2019-03-22 14:44:16
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua