Станом на 19.08.2019 адвокатам виплачено 6 588 695,39 грн. Кредиторська заборгованість 1 106 214,25 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

   

У Миколаєві розповіли про перші результати програми відновного правосуддя

П’ять угод про застосування програми відновлення. Триває робота над ще трьома медіаційними угодами, що завершиться найближчим часом. Такі результати показали перші місяці реалізації пілотного проекту “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину” на Миколаївщині. Про це розповіли учасники круглого столу, що відбувся сьогодні, 23 травня, на базі прокуратури Миколаївської області.

За словами директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексія Бонюка, відновне правосуддя важливе не лише для потерпілих та правопорушників, але й для всього суспільства. 

«Практика відновного правосуддя, що існує в багатьох країнах світу, дає змогу суспільству отримати людину, яка не має негативного досвіду участі в кримінальному процесі, який ставить за мету переслідування людини. Під час відновних процедур процес є більш дружнім, що особливо важливо для дітей. Тож в ідеалі потрібно максимально долучати громади до участі в процесі медіації», - зазначив Олексій Бонюк.

23.05 Muk1

Важливість та своєчасність запровадження проекту відновного правосуддя відзначив і перший заступник прокурора Миколаївської області Олександр Білоус
«Ми маємо констатувати, що дитяча злочинність є і, безумовно, відповідальність має бути. Втім, ми бачимо, що діти, які відбули покарання, більше спрямовані на повторення злочинів, ніж на виправлення. За допомогою проекту в наших руках є можливість дати їм шанс уникнути цього середовища».

Як зазначила керівник проектів з питань захисту дітей Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Анна Омельчук, при розробленні проекту враховувалися різні світові практики, їхні позитивні та негативні сторони. Сьогодні можна сказати, що Україні вдалося вийти на достатньо високий рівень в цьому напрямі. І це насправді велике досягнення.

23.05 Muk2

Протягом засідання учасники обговорили всі етапи реалізації проекту, від перших робочих зустрічей до конкретного результату. Це дало змогу визначити низку проблем, над якими ще варто попрацювати. Зокрема, йшлося і про необхідність та важливість роботи не тільки із самими неповнолітніми, але й з їхніми батьками та оточенням. Адже зрозуміло, що дитина може визнати провину та бути налаштованою на виправлення, але вона повертається до того ж середовища, яка можливо і спонукала її до правопорушення. Крім цього, йшлося й про профілактичну роботу з молоддю, адже ми всі знаємо, що проблемі легше запобігти, ніж потім її вирішувати.

«Спільними зусиллями ми маємо показати дітям як себе реалізувати не вступаючи в конфлікт із законом, замотивувати їх займатися суспільно-корисною діяльністю», - зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

23.05 Muk4

Довідково. «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» впроваджується Міністерством юстиції України, Генеральною прокуратурою України на базі системи надання безоплатної правової допомоги за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх та ГО «Платформа прав людини».

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1016461
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
456
681
1137
1009693
21158
23630
1016461

Ваш IP: 172.69.62.155
Время: 2019-08-26 12:58:54
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua