Станом на 18.03.2019 адвокатам виплачено 1 228 863,23 грн. Кредиторська заборгованність 99 846,65 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

   

Тренінги «Земельна просвіта» пройшли у Вознесенську

Земля завжди була одним з найцінніших ресурсів України. Недарма довгі десятиліття – від батька до сина, від матері до доньки – передавалось шанобливе ставлення до землі, яку у народі величали і продовжують величати «годувальницею». Та з плином часу земельні наділи створили для своїх господарів безліч питань, у вирішенні яких сьогодні обійтися без сторонньої допомоги – просто неможливо. Тому сьогодні власники земель та орендарі все частіше звертаються до фахівців правової сфери.

У рамках Програми Світового Банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги, на Миколаївщині, а саме у м. Вознесенськ, відбувся дводенний тренінг «Земельна просвіта», який був направлений на розвиток знань та навичок у сфері земельних відносин. Даний захід було організовано для юристів системи безоплатної правової допомоги та інших практикуючих юристів, для юристів ОМС, ОТГ, землевпорядників, реєстраторів, нотаріусів, а також для адвокатів, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги у Миколаївській області.

2

Тренінг був присвячений питанням визначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення як об’єкта цивільних прав; особливостям правочинів з земельними ділянками сільськогосподарського призначення; питанням приватизації та спадкування земельної ділянки; захисту прав на земельну ділянку у досудовому та судовому порядку фахівцями системи безоплатної правової допомоги та іншими практикуючими юристами.

3

Учасники заходу також мали змогу поставити експертам низку запитань, які нині хвилюють землевласників та землекористувачів у громадах.

4

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

banner Lawyer

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   
891417
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
552
889
4881
878606
20775
23522
891417

Ваш IP: 172.68.244.217
Время: 2019-03-22 14:29:11
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua