Увага! Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області змінив адресу. Тепер ми знаходимось за адресою: вул. 5-та Слобідська, 125 (ріг вул. Скороходова). Станом на 01.01.2019 адвокатам виплачено 10 970 259,18 грн.


   

Систематизовано, актуально, вичерпно, а від тепер і доступно

Саме так було презентовано 13 грудня першу в Україні правничу Вікіпедію – платформу правових консультацій «WikiLegalAid» – представникам громадських організацій регіону, навчальних закладів, адвокатам, журналістам та громадськості на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області. Інформаційний ресурс WikiLegalAid можна знайти за посиланням wiki.legalaid.gov.ua.

Дана платформа – це спільна робота фахівців-юристів системи безоплатної допомоги, яка основана на реальній практиці надання БПД в Україні. Її інформаційна база, яка функціонує за принципом відомої «Wikipedia», поповнюється правовими консультаціями з найактуальніших питань, що відповідають реальним запитам клієнтів системи, які приходять до офісів правової допомоги у всіх регіонах країни. Зараз скористатися можливостями платформи «WikiLegalAid» зможе кожен, хто має доступ до мережі Інтернет.

2

«Довідково-інформаційна платформа «WikiLegalAid»: це систематизованість усієї інформації за тематикою для зручності та легкості під час її пошуку; це актуальність і постійне оновлення інформаційної бази; це вичерпність відповіді на будь-яке правове питання. А від тепер «WikiLegalAid» – це ще й доступність. Кожен громадянин, незалежно від місця свого перебування, чи то вдома, чи на роботі, у відрядженні, маючи доступ до мережі Інтернет, зможе скористатися платформою», – зазначив заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Євген Мороховець.

3

Спочатку цей ресурс існував як «внутрішній», виключно для працівників системи БПД. За два роки було накопичено багато інформації, яка використовувалась під час консультування клієнтів. Лише цього року було надано понад 500 тис. правових консультацій.

«Для працівників системи безоплатної правової допомоги платформа «WikiLegalAid» є додатковим інструментом, який допомагає їм під час консультування громадян. Нині ж інформаційна база стає доступною широкому загалу, що, у свою чергу, сприятиме правовій освіті населення», – наголосив директор Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової Олег Матвієнко.

4

Варто додати й те, що базою довідково-інформаційної платформи можуть користуватися як практикуючі юристи, студенти-правники, правозахисники, так і пересічні громадяни. Адже консультація сформована так, щоб відповідь була зрозуміла кожному.

Для отримання інформації треба ввести у вікні пошуку на головній сторінці слово або його корінь. На екрані з’явиться перелік консультацій, що містяться в базі. Знайти необхідну інформацію можна також через структуру категорій WikiLegalAid за галузями права.

5

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області висловлює щиру подяку представникам ЗМІ, журналістам і операторам телеканалів «НІС-ТВ» та «Миколаїв», а також усім присутнім за співпрацю.

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

1pracia

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
   
   
834167
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
474
687
3391
826080
10782
22958
834167

Ваш IP: 172.69.54.136
Время: 2019-01-16 18:18:30
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua