Станом на 18.03.2019 адвокатам виплачено 1 228 863,23 грн. Кредиторська заборгованність 99 846,65 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

   

Стартував проект «Школа молодіжної політики»

За підтримки Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області, Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Центру політичного навчання, громадської організації «Молодіжний центр наукової діяльності» пройшов просвітницький проект «Школа молодіжної політики», спрямований на підвищення обізнаності молоді щодо структури органів місцевого самоврядування міста, ознайомлення з роботою інститутів громадянського суспільства та з різноманітними молодіжними проектами Миколаєва.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області два дні гостинно приймав у своїх стінах активних представників студентства міста та громадськості.

Своїм досвідом та знаннями першого дня поділився регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області, президент International Research University Сергій Стужук, який розповів про діяльність Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини та розкрив "5 трендів успішного виступу". Начальник Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олександр Рябенко представив загалу інформацією про можливості та розвиток молодіжної політики в органах місцевого самоврядування.

 

2

 

Директор Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Наталія Гнатуша спільно з начальником відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Євгеном Мороховцем розповіли про систему безоплатної правової допомоги та розвиток мережі параюристів, представивши нові ініціативи Міністерства юстиції та Координаційного центру з надання правової допомоги, зокрема – ініціативу «Сімейні радники».

 

Меланія Саркісян, голова Центру політичного навчання, ознайомила учасників Школи з практичними аспектами роботи помічника-консультанта депутата місцевої ради.

Другий день просвітницького проекту «Школа молодіжної політики» був так само насичений, як і перший. Вже нові спікери поділилися власним досвідом з присутніми та обговорили зі студентством теми, які особливо їх турбували.

3

Депутат Миколаївської міської ради Дмитро Січко розповів про роль депутата у сфері освіти та молодіжної політики. Олег Соколик, голова «Миколаївщина – надійний партнер», поділився секретом, як досягти успіху у громадському житті. А голова громадської організації «Молодіжний центр наукової діяльності» та параюрист Артем Кривцов представив загалу тему «Як створити молодіжну громадську організацію». Каріна Білоград, голова Миколаївського осередку Ліги студентів Асоціації правників України розповіла про діяльність правничої громадської організації та про цікаві проекти для молодих правників. Студентський мер Миколаєва Дар’я Чернявська провела майстер-клас на тему політичної обізнаності молоді.

 

Гарним підсумком дводенної роботи Школи молодіжної політики стало вручення пам’ятних сертифікатів.

4

5

Дякуємо нашим спікерам та учасникам за активність і креатив! До нових зустрічей!

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

banner Lawyer

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   
891417
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
552
889
4881
878606
20775
23522
891417

Ваш IP: 172.68.244.217
Время: 2019-03-22 14:29:11
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua