Станом на 19.08.2019 адвокатам виплачено 6 588 695,39 грн. Кредиторська заборгованість 1 106 214,25 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Співробітники центрів з надання вторинної правової допомоги продовжують навчатися використанню онлайн сервісів Міністерства юстиції

       7 червня в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області відбулося чергове навчання керівництва і персоналу центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Цього разу темою навчального заходу стало запровадження використання електронних сервісів Міністерства юстиції України. Навчання проведено за ініціативи Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області та за підтримки ГТУЮ у Миколаївській області.

 В заході взяли участь директор Регіонального центру Валентин Чистий, начальник ГТУЮ у Миколаївській області Роман Возняк, директори та начальники відділів місцевих центрів з надання БВПД. 

11111

       Перед запрошеними виступила Олена Заболотня, головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, яка розповіла про особливості користування електронними реєстрами та ще раз коротко нагадала про функціонал порталу онлайн послуг на оновленому сайті Мінюсту http://new.minjust.gov.ua. Вона додала, що зараз доступні три головних опції, перелік яких буде поступово розширюватись:

1.Надання виписок, витягів, довідок із Єдиного державного реєстру підприємств.

2.Пошук і надання виписок, витягів, а також свідоцтва про право власності на об'єкти нерухомості.

3.Реєстрація бізнесу онлайн.

 

До відома користувачів онлайн сервісів необхідно донести інформацію про те, що будь-яку довідку вони можуть отримати, лише заплативши за цю послугу.

          Учасники навчання дійшли єдиної думки, що необхідно ініціювати перед Мінюстом вирішення питання щодо надання безкоштовного доступу до онлайн сервісів особам, які підпадають під дію статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». 

          Міністерство юстиції – перше міністерство, яке запроваджує онлайн сервіси із отримання відповідних документів громадянами через Інтернет.


   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1012061
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
82
808
2368
1003598
16758
23630
1012061

Ваш IP: 108.162.245.83
Время: 2019-08-21 03:58:17
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua