Станом на 15.10.2019 адвокатам виплачено 9 634 225,30 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

Робоча нарада – ефективний шлях до співпраці

narada13 грудня у приміщенні Регіонального центру відбулась робоча нарада, присвячена змінам у Порядку організації оперативного планування та моніторингу діяльності Координаційного центру з надання правової допомоги (далі – КЦ) та його територіальних відділень, а також новому Порядку взаємодії КЦ з територіальними відділеннями на всіх стадіях бюджетного процесу. Захід проводили директор Регіонального центру Валентин Чистий та його заступник Віктор Сандул.

Участь взяли директори місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги: Олег Матвієнко, Олег Антонець, виконуючий обов’язки директора Вознесенського місцевого центру Петро Гнатюк, головний бухгалтер Регіонального центру Олена Шлікер, головні бухгалтери місцевих центрів і начальник відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Інна Заворотнюк.

Директор Регіонального центру з надання БВПД Валентин Чистий надав присутнім інформацію стосовно ключових завдань, поставлених КЦ перед Регіональним центром та місцевими центрами на 2017 рік, а саме: підготовки планів роботи відповідно нових вимог.

Заступник директора Регіонального центру Віктор Сандул ознайомив учасників наради з особливостями складання планів і звітів, строками їх виконання.

Головний бухгалтер Олена Шлікер виступила з роз’ясненнями щодо нового Порядку  та його основних положень для головних бухгалтерів місцевих центрів. У ході наради Олена Шлікер розповіла, яким чином відбуватиметься регулювання взаємовідносин між КЦ як відповідальним виконавцем бюджетних програм та його територіальними відділеннями (регіональними та місцевими центрами з надання БВПД) у сфері формування проектів кошторисів та прогнозних показників.

За підсумками наради, з урахуванням висловлених пропозицій та зауважень, директором Регіонального центру керівникам місцевих центрів надано ряд доручень із конкретними термінами виконання, які остаточно будуть обговорені та затверджені на засіданні Керівної ради. 

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1067987
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
147
797
4951
1054584
17452
29018
1067987

Ваш IP: 172.68.11.204
Время: 2019-10-17 03:38:23
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua