Станом на 15.10.2019 адвокатам виплачено 9 634 225,30 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

Регіональний центр долучився до роботи проекту, який спрямований на захист прав бійців АТО

IMG 0669

Начальник відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Олена Постарніченко долучилась до роботи нового проекту під назвою «Посилення організаційної спроможності Центрів допомоги демобілізованим учасникам АТО та їх сім'ям у Миколаївській області». Організатором проекту стала Всеукраїнська благодійна організація «Ініціатива заради життя» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Для забезпечення якісної та плідної  роботи проекту була створена робоча група, до складу якої, окрім Регіонального центру з надання БВПД, також увійшли представники Департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївського обласного центру зайнятості, Центру реабілітації ветеранів АТО, Управління забезпечення прав людини Національної поліції України в Миколаївській області, Центру допомоги учасникам АТО та юристи.

У ході засідання робочої групи були визначені основні цілі та напрямки роботи проекту. Зокрема з’ясували, що проект повинен бути спрямованим на посилення організаційної спроможності Центрів допомоги учасникам АТО, які наразі працюють у кожному регіоні Миколаївщини. А також на підвищення ефективності взаємодії органів влади, місцевого самоврядування та громадського сектору в питаннях відстоювання прав і гарантій учасників АТО та членів їх сімей.

Крім цього, впродовж діяльності проекту планується провести навчальні семінари-тренінги для фахівців центрів надання допомоги учасникам АТО, центрів зайнятості, адвокатів, працівників центрів і бюро правової допомоги. Учасникам тренінгів крім правових знань будуть надані методики врегулювання спорів і конфліктів шляхом впровадження діалогу та медіації, трансформації конфлікту.

За час реалізації проекту учасники АТО зможуть підвищити свій рівень правової обізнаності. Низка заходів, що відбуватиметься у його рамках надасть можливість посилити ефективність взаємодії влади і населення у вирішенні проблем учасників АТО.IMG 0670

Підбиваючи підсумки засідання робочої групи, були визначені основні потреби учасників АТО та членів їх родин, на які в першу чергу необхідно звернути увагу і знайти правові шляхи вирішення даних питань.

Так, за інформацією департаменту соціального захисту Миколаївської облдержадміністрації визначили, що найактуальнішими питаннями є забезпечення земельною ділянкою учасників АТО, матеріальна та психологічна підтримка, працевлаштування та інші.IMG 0671

Загалом, проект «Посилення організаційної спроможності Центрів допомоги демобілізованим учасникам АТО та їх сім'ям у Миколаївській області» на сьогоднішній час являється доволі актуальним і його реалізація допоможе учасникам антитерористичної операції захистити свої права та скористатись тими можливостями і пільгами, якими їх забезпечила держава за виконання надважливої місії на території нашої країни.IMG 0814

Доречно нагадати, що у разі потреби за правовою допомогою можна звернутись до Регіонального центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 46, тел.: (0512) 37-50-43. Або зателефонувати на цілодобову гарячу лінію: 0 (800) 213 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України).

 

Основні потреби учасників АТО та членів їх родин2017-09-20 111222

       

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1067941
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
101
797
4905
1054584
17406
29018
1067941

Ваш IP: 172.68.246.9
Время: 2019-10-17 03:19:46
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua