Станом на 22.07.2019 адвокатам виплачено 6 230 671,32 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

   

Про відновне правосуддя для неповнолітніх говорили в ефірі Українського радіо: Миколаїв

Директор Регіонального центру Наталія Гнатуша спільно з начальником сектору ювенальної пробації м. Миколаєва філії Державної установи «Центр пробації» Оксаною Іпатьєвою та психологом Любов’ю Нарсією ознайомили слухачів Українського радіо: Миколаїв із можливостями застосування Програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину.

2

Миколаївська область увійшла до переліку 6 областей, на території яких запроваджено пілотний проект «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».

Проект ґрунтується на відновних підходах у кримінальних провадженнях про злочини невеликої та середньої тяжкості, вчинені неповнолітніми, і включає в себе скоординовану організацію ефективної комунікації між такими неповнолітніми і потерпілими від вчинених ними злочинів з метою забезпечення відшкодування заподіяної шкоди, максимально раннього виведення неповнолітніх правопорушників із кримінального процесу з обов’язковим вжиттям узгоджених заходів для їх ресоціалізації та запобігання вчиненню повторних злочинів.

Учасниками реалізації даної Програми виступають органи прокуратури, регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, органи з питань пробації та організації, діяльність яких спрямована на розвиток особистості та ресоціалізацію неповнолітніх.

У прямому ефірі програми «Життя як є» слухачам радіо розповіли про механізм реалізації пілотного проекту, умови участі у Програмі, етапи застосування Програми відновлення для неповнолітніх та позитивні наслідки участі неповнолітнього та потерпілого у Програмі.

За результатами участі неповнолітнього у Програмі прокурором прийматиметься рішення про наявність підстав для звільнення неповнолітнього від кримінальної відповідальності відповідно до статей 45, 46, 48 Кримінального кодексу України або закриття кримінального провадження на підставі ч. 4 ст. 56, п. 7 ч. 1 ст. 284 Кримінального процесуального кодексу України.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
988176
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
131
533
1209
980133
16503
23383
988176

Ваш IP: 108.162.241.5
Время: 2019-07-23 04:06:59
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua