Станом на 22.07.2019 адвокатам виплачено 6 230 671,32 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   

Про права дітей та відновне правосуддя для неповнолітніх говорили в ефірі радіо «НикВести»

В рамках передачі «Захист human rights» директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Наталія Гнатуша разом з ведучою - регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області Світланою Одінцовою обговорювали можливості системи безоплатної правової допомоги у сфері захисту прав дітей та реалізацію пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» на Миколаївщині.

Зазначимо, що Миколаївська область увійшла до переліку 6 областей, на території яких запроваджено пілотний проект «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».

2

Проект ґрунтується на відновних підходах у кримінальних провадженнях про злочини невеликої та середньої тяжкості, вчинені неповнолітніми, і включає в себе скоординовану організацію ефективної комунікації між такими неповнолітніми і потерпілими від вчинених ними злочинів з метою забезпечення відшкодування заподіяної шкоди, максимально раннього виведення неповнолітніх правопорушників із кримінального процесу з обов’язковим вжиттям узгоджених заходів для їх ресоціалізації та запобігання вчиненню повторних злочинів.

Учасниками реалізації даної Програми виступають органи прокуратури, регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, органи з питань пробації та організації, діяльність яких спрямована на розвиток особистості та ресоціалізацію неповнолітніх.

Прослухати запис передачі можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1G8dtodAzyHYhuWRKK8ki7ygBjMTC4AoC

Додатково зазначимо, що з метою захисту Ваших прав цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
988214
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
169
533
1247
980133
16541
23383
988214

Ваш IP: 108.162.241.245
Время: 2019-07-23 04:41:07
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua