Станом на 24.06.2019 адвокатам виплачено 3 585191,75 грн. Кредиторська заборгованість 917 572,10 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Insufficient file system permissions to access the image base folder root/images/Miscevi_Centri/Pershiu/statya/8_statya/1, or the folder does not exist.

Представники Першого Центру прийняли участь в апаратній нараді Очаківської районної державної адміністрації

Деталі

[sigplus] Critical error: Insufficient file system permissions to access the image base folder root/images/Miscevi_Centri/Pershiu/statya/8_statya/1, or the folder does not exist.

 14.09.2015 року директор Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Матвієнко та начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вікторія Царьова відвідали Очаківський район.

Представники Першого Центру прийняли участь в апаратній нараді Очаківської районної державної адміністрації для сільських та селищних голів Очаківського району, де Вікторія Царьова поінформувала присутніх щодо надання соціальних послуг незахищеним верствам населення та про види правових послуг, які надаються Центром.DSC00351

Під час виступу висвітлено питання юрисдикції Центру, відмічено, що мешканці Березанського, Миколаївського, Новоодеського, Очаківського районів, м. Очаків, Заводського та Центрального районів м. Миколаєва повинні звертатися до Першого миколаївського місцевого центру з питань надання безоплатної вторинної правової допомоги аби скористатися послугами адвокатів для представництва своїх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах.

Було роз’яснено, що разом із зверненням про надання безоплатної вторинної правової допомоги особа повинна подати документи, що підтверджують її належність до однієї з категорій осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Вікторія Царьова зосередила увагу на тому, що безоплатна вторинна правова допомога фактично надається адвокатами, з якими Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області уклав контракти.IMG 20150914 092349 (4)

Після виступу Вікторії Царьової присутні голови сільських та селищних рад Очаківського району цікавилися питаннями доступу до правової допомоги у віддалених населених пунктах, про контактні телефони Центру, про направлення звернень громадян до Центру поштою або електронною поштою тощо, на які відповів директор Центру Олег Матвієнко.

За підсумками проведення наради підписано договір про співпрацю між Першим миколаївським місцевим центром з НБВПД та Очаківською районною державною адміністрацією Миколаївської області метою якого є поширення правових знань серед громадян району та забезпечення реалізації права людини на доступ до безоплатної правової допомоги.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
966191
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
259
785
1729
959314
17901
25749
966191

Ваш IP: 162.158.102.59
Время: 2019-06-25 10:38:50
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua