Станом на 18.11.2019 адвокатам виплачено 11 157 281,44 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Правова освіта для миколаївської малечі

Деталі

1Чому важливо розповідати дітям про їх права? Існує думка, що дітям краще знати свої обов´язки, ніж права. Але діти, які не мають уявлення про правову культуру, через декілька років стануть дорослими, які не знатимуть власних прав і порушуватимуть права інших людей.

Команда Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомогиу Миколаївській області, на чолі з директоркою центру Наталією Гнатушею,  спільно з партнерами з Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області провели для вихованців закладу дошкільної освіти  № 83 «Казка» м. Миколаєва пізнавальну інтерактивну гру «Правові забавки з малюками».

2

Разом з командою дорослих малі «чомучки» мандрували стежками правових лабіринтів та створювали карту прав дитини. Правові знання діти вчились застосовувати, граючи у різноманітних правових ситуаціях: в «крамниці» знайомились з правами споживачів; у «лікарні» демонстрували право на медичне забезпечення; в ігровій кімнаті малеча вивчала право на сім'ю та правила поведінки у родині. Найбільш бажаними виявилися  рухливі ігри на вулиці на знання правил дорожнього руху.

3

Про інші важливі права діти дізнались  з тематичної вікторини,  під час якої кмітливо відповідали на питання та ділилися своїми життєвими «правовими» історіями.

4

Після проходження всіх цікавих завдань подарували малечі рюкзаки «Право з тобою», а для вихователів і батьків провели зустріч в рамках інформаційної кампанії «Відповідальне батьківство» та поділилися інформаційними буклетами.

5

Розуміння дитиною своїх прав вчить її поважати себе і суспільство, то ж захищаємо права дітей разом!

   

Sub

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

logodagest

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1105873
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
36
857
6148
1092681
21813
33494
1105873

Ваш IP: 108.162.246.36
Время: 2019-11-22 01:11:24
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua