Станом на 18.11.2019 адвокатам виплачено 11 157 281,44 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Правова допомога для розвитку громад Миколаївщини

Деталі

1В рамках проведення семінару «Школа соціальних знань. Надання соціальних послуг в об'єднаних територіальних громадах», організованого Миколаївським центром розвитку місцевого самоврядування, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області проведено навчання для соціальних працівників об'єднаних територіальних громад, районних державних адміністрацій,  директорів територіальних центрів соціального обслуговування, будинків-інтернатів, що функціонують у громадах з питань отримання безоплатної правової допомоги.

Зміни законодавства з питань соціального забезпечення потребують солідарного правопросвітницького супроводу з питань захисту прав та інтересів вразливих груп населення та їх доступі до правової допомоги.

2

«Одним із напрямків реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення є надання об'єднаним територіальним громадам  організаційно-методичної правової допомоги у цій сфері» - зазначила  Наталія Гнатуша, директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області.

3

Спікерка проінформувала учасників Школи про порядок отримання безоплатної правової допомоги, створення та функціонування мобільних, дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги на базі будинків-інтернатів та відділень для постійного або тимчасового проживання.

Також, учасникам заходу було  презентовано довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid» та обговорено питання прийняття та реалізації програм надання безоплатної правової допомоги.

4

«Обізнаний – значить захищений». В солідарній співпраці з органами місцевого самоврядування безоплатна правова допомога сприятиме вирішенню багатьох проблемних життєвих ситуацій у правовий спосіб.

   

Sub

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

logodagest

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1105873
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
36
857
6148
1092681
21813
33494
1105873

Ваш IP: 108.162.246.36
Время: 2019-11-22 01:11:24
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua