Станом на 19.08.2019 адвокатам виплачено 6 588 695,39 грн. Кредиторська заборгованість 1 106 214,25 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Перший та Другий миколаївські місцеві центри налагоджують нові зв’язки

Деталі

 14.08.2015 року Першим та Другим місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено семінар-практикум для працівників Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Під час проведення семінару начальники відділів взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вікторія Царьова та Тетяна Олійник зосередили увагу присутніх на таких категоріях осіб, як діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім'ї та з малозабезпечених сімей. Проведено роз’яснення щодо порядку надання соціальних послуг таким категоріям осіб та про види правових послуг, які їм будуть надаватися.

IMG 1015

Також висвітлено питання юрисдикції Центрів, відмічено що жителі Березанського, Миколаївського, Новоодеського, Очаківського районів, м. Очаків, Заводського та Центрального районів м. Миколаєва можуть звертатися до Першого, а жителі Баштанського, Березнегуватського, Жовтневого, Казанківського, Новобузького, Снігурівського районів, Ленінського та Корабельного районів міста Миколаєва можуть звертатися до Другого миколаївського місцевого центру з питань надання безоплатної вторинної правової допомоги аби скористатися послугами адвокатів для представництва своїх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах.

В рамках проведення семінару зазначалось, що разом із зверненням про надання безоплатної вторинної правової допомоги особа повинна подати документи, які підтверджують її належність до категорій осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Начальники відділів Центрів зосередили увагу працівників Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на тому, що безоплатна вторинна правова допомога надається адвокатами, з якими Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області укладено контракти.IMG 1016

З метою підвищення у громадянам рівня правових знань, формування у них поваги до права, та реалізації їх права на доступ до безоплатної правової допомоги директор Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Віра Гончарук запропонувала підписати договір про співпрацю з Першим та Другим миколаївськими місцевими центрами. 

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1012061
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
82
808
2368
1003598
16758
23630
1012061

Ваш IP: 108.162.245.83
Время: 2019-08-21 03:58:17
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua