Станом на 24.06.2019 адвокатам виплачено 3 585191,75 грн. Кредиторська заборгованість 917 572,10 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Перший миколаївський місцевий центр з надання БВПД впевнено налагоджує співпрацю з правозахисними організаціями

Деталі

28 липня 2015 року проведено круглий стіл за участі представників Першого ММЦ з НБВПД та юридичної консультації Заводського району міста Миколаєва. Юридична консультація є однією із найстаріших консультацій України, працює понад 50 років. В останні роки адвокатську спільноту району очолює Олексій Ютовець. У консультації працюють фахівці усіх галузей права - кримінального, господарського, цивільного та адміністративного. Декілька сотень адвокатів та юристів пройшли шляхом від початківця до визнаного майстра своєї справи у Заводській юридичній консультації з моменту її створення.

В рамках круглого столу Директор Першого ММЦ з НБВПД Олег Матвієнко презентував роботу центру та поділився першими прикладами позитивного досвіду. Місцевий центр забезпечує доступ до безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для цілої низки соціально незахищених категорій громадян. Зокрема, малозабезпеченим особам (якщо середньомісячний сукупний дохід їхньої сім’ї не перевищує прожиткового мінімуму), учасникам бойових дій (у тому числі, учасникам АТО із відповідним статусом, та членам сімей загиблих), дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, біженцям, інвалідам, які отримують пенсію в розмірі менше двох прожиткових мінімумів та ін., у відповідності до ст.14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Директор ММЦ висловив впевненість, що центри допоможуть людям, які потребують справедливості в українських судах у своїй боротьбі за свої права і справедливість.DSCN4324

Під час зустрічі були  обговорені шляхи подальшої взаємодії, та укладено Меморандум між Першим ММЦ з НБВПД та юридичною консультацією Заводського району міста Миколаєва з метою забезпечення доступу до правосуддя осіб з обмеженими фізичними можливостями шляхом підвищення рівня обізнаності населення щодо прав на отримання безоплатної вторинної та первинної правової допомоги.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
966305
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
373
785
1843
959314
18015
25749
966305

Ваш IP: 108.162.241.155
Время: 2019-06-25 11:27:23
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua