Станом на 19.08.2019 адвокатам виплачено 6 588 695,39 грн. Кредиторська заборгованість 1 106 214,25 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Новий погляд на системи соціальних прав та гарантій громадян України

Справедливість – основна правова цінність, ключовий принцип організації суспільного життя. З нагоди відзначення Всесвітнього дня справедливості  у Миколаївському міському центрі зайнятості відбувся інформаційно-просвітницький захід «Новий погляд на системи соціальних прав та гарантій громадян України», одним з ключових питань якого було визначення ролі та місця системи безоплатної правової допомоги як універсального механізму доступу до права та правосуддя

Начальник відділу Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вадим Жепало розповів учасникам заходу про завдання системи безоплатної правової допомоги, види консультацій, які можна отримати в центрах БПД, визначив поняття первинної та вторинної правової допомоги, ознайомив присутніх із можливостями захисту прав клієнтів адвокатами та фахівцями центрів безоплатної правової допомоги.

2

Начальник управління соціальних виплат і компенсацій Центрального району Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Наталя Кульбацька розповіла присутнім про послуги служби, роз’яснила, які категорії населення мають право на додаткові пільги від держави.

3

Фахівець Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Олена Ємельянова розповіла присутнім про корисні сучасні електронні сервіси, які впроваджуються  для зручності отримання інформації, як для громадян, так і для роботодавців.

4

Представник Управління Держпраці у Миколаївській області Олександр Передрій розповів присутнім  про переваги легальної зайнятості.

Фахівець адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради Світлана Волкун надала роз’яснення про те, які послуги надають адміністрації міста громадянам.

У ході заходу усі присутні отримати вичерпні відповіді на актуальні запитання, отримали необхідні інформаційні матеріали.

5

Варто зазначити, що такі зустрічі, перш за все, дуже важливі з точки зору організації співпраці між партнерами, адже сприяють розробленню спільних заходів та рекомендацій для вирішення тих питань, які дійсно сьогодні хвилюють людей.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1016338
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
333
681
1014
1009693
21035
23630
1016338

Ваш IP: 172.68.65.43
Время: 2019-08-26 12:27:39
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua