Станом на 22.07.2019 адвокатам виплачено 6 230 671,32 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Миколаївська область долучилася до спільної ініціативи Координаційного центру з надання правової допомоги та Всеукраїнської громадської організації Громадянська мережа «ОПОРА» щодо спільного інформування про виборчі права

Право обирати і бути обраним – це одне з ключових конституційних прав громадян, гарантія розвитку демократії та громадянського суспільства.   Спільне інформування щодо виборчих прав – головна мета меморандуму між Координаційним центром з надання правової допомоги та Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «ОПОРА».

Положення Меморандуму, серед іншого, передбачають проведення спільних інформаційних та правопросвітницьких кампаній щодо виборчих прав громадян, зокрема – налагодження взаємодії між центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги та регіональними представниками «ОПОРИ».

Так, на виконання Меморандуму між Координаційним центром з надання правової допомоги та Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «ОПОРА» у стінах Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області було проведено робочу зустріч директора центру Наталії Гнатуші та громадського омбудсмена із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Миколаївській області Ігоря Скалька. Серед іншого, сторони обговорили проведення різноманітних заходів для різних категорій виборців. У тому числі, для молоді, яка голосує вперше, людей з обмеженими можливостями, внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців, засуджених тощо.

2

Обговорили також питання проведення тренінгів для адвокатів та працівників системи БПД щодо захисту виборчих прав фахівцями ОПОРИ, вихід друкованих, графічних та відео матеріалів про виборчі права громадян, адаптованих під окремі категорії виборців, які розповсюджуватимуться через систему БПД та мережу «ОПОРА» на місцях.

3

Результатом плідної зустрічі стало укладення Меморандуму про співпрацю між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області та громадським омбудсменом із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Миколаївській області як основи налагодження ефективного партнерства державного та громадського секторів, забезпечення належної реалізації та захисту виборцями їхніх прав.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
988214
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
169
533
1247
980133
16541
23383
988214

Ваш IP: 108.162.241.245
Время: 2019-07-23 04:41:07
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua